PDA

View Full Version : Szukam pracy...


Ewita
19-07-2007, 18:03
To jest wątek, w którym każde z nas może określić, jakiej pracy szuka, czego potrzebuje. Jeśli któryś z klubowiczów znajdzie oferty, odpowiadające zapotrzebowaniu - może je skierować to konkretnej osoby:)

Zaczynam:
jestem z wykształcenia filologiem, ale nieobca mi jest problematyka redakcji i korekty tekstów, pisania reklam, prowadzenia biura i podobnych...
Poszukuję pracy przez internet, co związane jest z moją niepełnosprawnością (narząd ruchu) i kłopotami z pokonywaniem barier architektonicznych. Interesuje mnie zatrudnienie na etat, czas określony lub w ramach umowy o dzieło, czy pracy zleconej. Ewita

Elżbietka55
09-04-2008, 13:21
Ja jestem chemikiem, przepracowałam 35 lat jako laborantka.Szukam pracy od lutego,codziennie sprawdzam ogłoszenia i nic.Chcę się przekształcić, skończyłam kurs księgowości komputerowej, wysyłam odpowiedzi na oferty i tez nic, ponieważ brak doświadczenia bardzo zaniża moje szanse na otrzymanie pracy. Pozdrawiam Ela

Elżbietka55
10-04-2008, 10:10
Ja jestem chemikiem, przepracowałam 35 lat jako laborantka.Szukam pracy od lutego,codziennie sprawdzam ogłoszenia i nic.Chcę się przekształcić, skończyłam kurs księgowości komputerowej, wysyłam odpowiedzi na oferty i tez nic, ponieważ brak doświadczenia bardzo zaniża moje szanse na otrzymanie pracy. Interesuje mnie praca na 1/2 etatu:pomoc biurowa,pomoc księgowej,wprowadzanie danych.
Pozdrawiam Ela

finezja
10-04-2008, 10:39
poszukuje pracy poprzez internet ... jestem kosztorysantka .... wyceniam rozne inwestycje ... branza: instalacyjna - sieci wod.kan. oczyszczalnie ... budownictwo wodne - regulacje rzek ... budownictwo lądowe - szkoły, gimnazja wraz z boiskami sportowymi ...... łącznie z przygotowaniem tych inwestycji z pelna dokumentacja ofertowa potrzebna do przetargu

opiekunka
02-02-2009, 20:07
doświadczona i uczciwa opiekunka osób starszych i dzieci podejmie pracę w okolicach Zabrza tel. 514525234

siarzewo
05-11-2011, 10:32
Witam serdecznie , ja jestem z Ciechocinka , jesli nadal jestes zainteresowana praca prosze o kontakt , pozdrawiam , viola

Damroka
09-12-2011, 11:53
Witam:)
Szukam pracy jako opiekunka pielegniarka w okolicach Kartuz,Trojmiasta,okolic.
Pozdrawiam.
goga1710@gmail.com

Kobra
08-09-2012, 02:41
Mam 54 lata, wykształcenie wyższe (mgr ekonomii - handel zagraniczny), wiele lat doświadczenia w zawodzie specjalisty ds. handlowych oraz dziennikarstwie prasowym. Znam biegle angielski, rosyjski i bułgarski (egzaminy resortowe MHZ), obsługę komputera i urządzeń biurowych. Poszukuję pracy na etacie, może być zdalna. Poprowadzę dział handlowy, sekretariat, korespondencję. Podejmę także pracę redaktora w portalu internetowym, mogę pisać artykuły o różnej tematyce. Mieszkam w pobliżu Wejherowa (woj. pomorskie). Nie prowadzę samochodu. Nie założę własnej firmy. Czy ma ktoś dla mnie propozycje? Tylko proszę, żadnego klikania w reklamy albo "zdobywania poleconych". Już parę razy się nabrałam...

jolanta14
20-07-2015, 19:28
Jolanta.58, lat szukam pracy za granicą.Ponieważ nie posługuję się żadnym językiem obcym mam niewielkie lub żadne szanse na znalezienie stałej pracy.Mogłabym podjąć pracę sezonową przy zbiorach owoców lub przy pielęgnacji ,zrywaniu kwiatów.Może ktoś ma sprawdzone adresy i zechce się ze mną nimi podzielić.

haniatorun
18-01-2016, 13:48
@jolanta14 ja jakiś czas temu też postanowiłam wyjechać do pracy za granicę i nie żałuję. Mój poziom języka też nie był najlepszy, ale sobie poradziłam, tym bardziej, że w pracy prawie sami Polacy więc dałam radę :) Najważniejsze to znaleźć firmę, której można zaufać. Dla mnie praca za granicą (https://www.gppeople.pl/74,gp-people-praca-za-granica-niemcy.html) była wybawieniem i oderwaniem się od tej polskiej rzeczywistości. Chociaż tęskniłam trochę za krajem. Ale myślę, że za jakiś czas, w sezonie, znowu wyjadę :)

AmeliaA66
27-03-2023, 21:49
Według mnie jak najbardziej warto brać pod uwagę również możliwości wyjazdu do pracy za granicę, jeśli chcecie poprawić swoją sytuację finansową. Mi jednak odpowiada praca Holandia z zakwaterowaniem (https://fachpraca.pl/oferty-pracy-za-granica/l/holandia/r/z-zakwaterowaniem/) i dlatego też jeżeli szukacie nowych możliwości w swojej branży to warto zorientować się jakie propozycje pojawiają się aktualnie na rynku pracy za pomocą portali pracy, jak FachPraca. Pozdrawiam i oczywiście życzę samych zawodowych sukcesów!

Janina256
29-03-2023, 14:19
w temacie transportu osobowego to ciekawy art widziałam na tym portalu https://prawy.pl/124260-przewoz-osob-z-opola-do-niemiec-czy-busem-dojedziesz-bez-przesiadek okazuje ise że opola spokojnie jest nowe połączenie i to bez przesiadek. Ja wolę takie busy niż te wielki autobusy znanych sieci, bo jednak tu bardziej dbają o komfort pasażera :)

Janina256
30-03-2023, 10:07
jesli szukasz pracy to moze rzuc tez okiem na zagraniczne ogłsozenia? na pewno więcj zarobisz jako opiekunka osób starszych w niemczech niz w polsce i o tym też piszą w tym artykule https://www.pless.pl/wiadomosci/78004-gdzie-i-jak-znalezc-najnowsze-oferty-pracy-za-granica-bez-znajomosci-jezyka poczytaj bo według mnie warto rozważyć niemcy - niestety u nas nie płacą najlepiej a praca jest ciężka.

AmeliaA66
03-04-2023, 14:56
Na pewno się uda, tylko trzeba poświęcić trochę czasu i przede wszystkim ustalić czego dokładnie od danej pracy oczekujesz. Jednak w wielu branżach firmy szukają pracowników na pełen etat, ale także prace dodatkowe. Jeśli jeszcze nie udało się na nic konkretnego trafić, a szukasz opcji w swoim mieście to zajrzyj na przykład tutaj https://fachpraca.pl/oferty-pracy/l/pruszk%C3%B3w/ gdzie znajdziesz możliwości również w Pruszkowie i to bardzo często od zaraz, więc nie czeka Cię długi proces rekrutacyjny. Pozdrawiam i dajcie znać jak już coś się zmieni.