PDA

View Full Version : Mężczyzna na niepogodę..


Nika
21-07-2007, 22:31
Jako nastolatki zaczynamy pielęgnowac w umysle mlodocianym ideal swego mężczyzny.Zazwyczaj skupiamy sie wtedy na wyglądzie zewnętrznym...z biegiem lat dodajemy do tego wizerunku konkretne,pożądane cechy charakteru.ale bywa tak,ze miłośc zaklada opaske na nasze oczy i poslubiamy zupelnie kogoś innego.Jaki byl Wasz ideał,facet marzeń?Jakie cechy najbardziej cenicie u mężczyzny obecnie?

BUNIA
22-07-2007, 00:18
Zawsze cenilam milosc ,opiekunczosc wyrozumialosc ,zaradnosc zyciowa bo to wynoslam z domu z obserwacji jak zyli ,postepowali moi Wspaniali Rodzice.
Jestem szczesciara bo w wieku 17 lat poznalam chlopaka zakochalam sie /z wzajemnoscia/ ,iskry daly zna o sobie ,, i zarowno marzenia jak i wyobrazenie jak ma wygladac moje zycie u boku tego jedynego sprawdzily sie ....
Analizujac moje dotychczasowe <samotne lata>> mysle ze maz postawil tak wysoka poprzeczke swoim postepowaniem i ,okazywaniem milosci,szacunku ,wyrozumialoscii.. ze trudno mi bedzie znalezc godnego nastepce ....i po prostu od 6 lat jestem sama
http://img267.imageshack.us/img267/7637/2kwiatyrozkwitajacarozaah5.gif (http://imageshack.us)

Anielka
22-07-2007, 00:21
Zawsze podobałi mi sie faceci z poczuciem humoru i tak mi pozostało.Kiedyś przystojny błondyn,tarz przystojny,moe byc lekko łysawy.Kiedyś towarzyski,swietny tancerz.Teraz mniej towrzyski,bardziej dbający o mnie i lubiący ze mna potańczyć nawt w małym pokoiku, przy muzyce łynżącej z byle jakiego głosnika.Kiedyś ,o boże czemu ja mam taka dobra pamięć.Niech by był miły,dbający o mnie i lubiący te same dowcipy.I bedzie dobrze.Niech by tylko był.4147

Malgorzata 50
22-07-2007, 00:48
No mezczyzna na niepogode trafia się raz w życiu i czasem jest tak ,ze zostaje i to jest szczęscie "ktore sie nie trafia>>>" a czasem zostaje "tylko tylko fotografia ...i to jest to jest bardzo malo"

Nika
22-07-2007, 01:42
http://www.fothost.pl/out.php/i73382_przystojniak.jpg-zawsze podobali mi sie eteryczni,rozpoetyzowani blondyni ala Marek Grechuta,a poslubilam wysokiego bruneta,silnego,bez ambicji do intelektualisty...byl boski..niestety,Bozi spodobalo sie jego towarzystwo zbyt prędko...teraz wiem ,ze moj facet na niepogode powinien miec ogromne poczucie humoru/to znaczy,że potrafi śmiac sie nawet z siebie/,umie tańczyc/bo to kocham/,lubi zwierzęta w domu...jest duzy,silny i stanowczy..konsekwentny...opiekuńczy...jest moim murem przed złem...pachnie...i nie boi sie powiedzieć-cholerka,mialas babo rację...

Nika
22-07-2007, 01:43
jeśli ktokolwiek wie...widział..proszę o natychmiastowy kontakt...wysoka nagroda...

Malgorzata 50
22-07-2007, 01:44
NOOOOOO z ust mnię wyjełaś .Moj na niepogode tak się zapowiadał ,ale ...eee tam

Anielka
22-07-2007, 01:45
Cieszę sie bardzo,że Taki Ci sie trafił.Zsłużyłas.!!!4158

en_vogue
22-07-2007, 15:59
Kiedyś gdy byłam piękna i młoda to moim ideałem był Alain Delon.Również podobał mi się Ernest Hemingway,u niego imponowała mi jego odwaga. Nie wspominam o nałógach
tego doskonałego pisarza.
Z latami gusta się zmieniaja

http://img507.imageshack.us/img507/4171/dd1011886ql3.jpg (http://imageshack.us)

Teraz tego poszukuję .....

Basia.
22-07-2007, 17:00
Nie znoszę facetów zniewieściałych, słabych psychicznie, prymitywnych. Facet - to facet, musi być męski /męskość to nie chamstwo/ ................. mądry, wrażliwy, opiekuńczy, taki "do tańca i do różańca".

Rudzia
22-07-2007, 17:30
Jak tak posłuchać, poczytać i popatrzeć, to świat jest pełen pięknych, wspaniałych, mądrych kobiet. Te kobiety marzą, a w końcu zdobywają tych swoich wyidealizowanych herosów. Pięknych, męskich, opiekuńczych, odważnych i ..rozwodzą się.
To może na odmianę trzeba pomarzyć o zwykłym uczciwym i dobrym człowieku? Takim na deszcz, śnieg i trudne dni które jeszcze przyjdą.

Basia.
22-07-2007, 17:35
Tak Rudziu, masz całkowitą rację.

Malgorzata 50
22-07-2007, 17:38
Jak tak posłuchać, poczytać i popatrzeć, to świat jest pełen pięknych, wspaniałych, mądrych kobiet. Te kobiety marzą, a w końcu zdobywają tych swoich wyidealizowanych herosów. Pięknych, męskich, opiekuńczych, odważnych i ..rozwodzą się.
To może na odmianę trzeba pomarzyć o zwykłym uczciwym i dobrym człowieku? Takim na deszcz, śnieg i trudne dni które jeszcze przyjdą. No przeciez mowimy o mezczyznie na niepogodę....glównie o piekno wewnętrzne chodzi a te dodatki to tylko ozdobniki...Pewnie kazda z nas takiego ma w swoim zyciu czasem niestety w czasie przeszłym -ale przynajmniej sa wspomnienia ....

Pani Slowikowa
22-07-2007, 17:48
to ja sie bardziej nadaje od niego :confused:

Rudzia
22-07-2007, 17:48
Jeśli dobre wspomnienia, to gratuluję. O to przecież w życiu chodzi, aby nie żałować. Niczego.

bogda
22-07-2007, 22:11
Tacy faceci to już gatunek wymierający, teraz to patrzą na kasę, mieszkanie.....albo szukają młodych, co by się dowartościować...
Jak któraś spotka takiego wymarzonego to niech da znać, bo ja już w to nie wierzę...

Basia.
22-07-2007, 23:22
4185
a taki może być?????
Lubi zwierzęta ................ i z pewnością ma dużo innych zalet.

Lila
22-07-2007, 23:23
Jak dla mnie bardzo !!!!

Ma zarost,do którego mam słabość ...i łaciatego kotka,identycznego jak mój...:)

babciela
22-07-2007, 23:47
A cy Wy kumy nie potsyta na Ucte kinomana-najedynce-kuncy sie pikny film z tym..jakze mu Antosiem no....ooo jus wim Parkins^em.Bardzo un jest pikny-tyn film .nie Antos.A we wtorecki to jo wom polecom kocham kino i to prowodzi ta dzioucha od Loski Tyz piyknie.Hej

Anielka
23-07-2007, 00:19
No to wypijom Kaziu.Na zdarowie4189

inka-ni
23-07-2007, 00:20
Kazio nagranie fajne,ale już pisalam,ze nie mam cierpliwosci do sluchania, bo wciąż przerywa i denrwuje mnie to

inka-ni
23-07-2007, 00:23
Anielciu mogę się dolączyć4190

inka-ni
23-07-2007, 00:24
Ale to jest poncz-troszkę na zdrowie!

Anielka
23-07-2007, 00:28
Może być woda"moralna" tzn.mineralna,ale na zdrowie.Ninko zapraszam ,popijam lekka cuba -librę z dużą ilością lodu,napijesz sie ze mna,zapraszam.Z tą woda mineralna to do Kazia.4191

inka-ni
23-07-2007, 00:38
Anielciu z przyjemnoscią,bo nie znam tego napoju przbliż mi trochę?
Już późno ,a nam ta noc nie daje spać czerwone wino będziemy sączyć aż do dna z Anielcią!!!!!!!!!

Anielka
23-07-2007, 00:45
:) Cuba -libra jest to rum z coca-colą schlodzona.plasterkiem cytryny i kostki lodu.Rumu około 100 gram,coli 150 gr ,podaje w szklaneczce /takiej do whisky lub wysokiej do ginu z tonikiem/.To na zdrowie.4193

inka-ni
23-07-2007, 00:52
Zapisalam dzięki!!!!!!!!

Malgorzata 50
23-07-2007, 03:02
nienawidze coli plus alkoholu wiec nie dla mnie Cuba Libre o nie !!! Kaziu gdzie ty takie piesni wynajdujesz -elementarz alkoholika na odwyku czy co.Nic na to nie poradzę ,ale jezyk naszego bylego Wielkiego Brata strasznie mnie irytuje

Bianka
23-07-2007, 06:52
Fajne nagranie, w stylu Wysockiego :) A kto śpiewa?

tar-ninka
23-07-2007, 07:37
http://img514.imageshack.us/img514/4864/beztytuu2ge9.png (http://imageshack.us)

Dzidka
23-07-2007, 08:01
Na pewno to coś w tym rodzaju....
http://voila.pl/6jzz0/?1
.....tyle piękna wewnętrznego.
Kaziku, super nagranie!
http://www.juliasseiten.ch/Gifpage/images/geist.gif

Fiona
24-07-2010, 11:10
A może przywrócimy zapomniany wątek? gdzie ci mężczyźni prawdziwi tacy ,orły sokoły herosy? czyżby nie było ich na naszym Seniorku?zapraszam do szerszej dyskusji.:) :)mężczyzna na niepogodę i na letni spacer.....choćby wirtualnie ,czyżby nasi panowie zapomnieli jak się flirtuje z paniami? co panie na to ....

Scarlett
24-07-2010, 11:14
Tadeusz np. to tylko z Atosem chodzi na spacer,
a pozostałych panów to tak dobrze nie znam:D

tadeusz50
24-07-2010, 11:28
A może przywrócimy zapomniany wątek? gdzie ci mężczyźni prawdziwi tacy ,orły sokoły herosy? czyżby nie było ich na naszym Seniorku?zapraszam do szerszej dyskusji.:) :)mężczyzna na niepogodę i na letni spacer.....choćby wirtualnie ,czyżby nasi panowie zapomnieli jak się flirtuje z paniami? co panie na to ....
Okruszku
Czy bardzo zakurzyłaś się przy poszukiwaniu w archiwum tego wątku. Toż to sprzed trzech lat - mnie jeszcze w KSC nie było-.
Malo nas tu panów i jesteśmy raczej przytłoczeni przez Was miłe panie. :)
Elu w kawiarence non stop filtruję i nul z tego wychodzi.:)

wedrowiec
24-07-2010, 16:52
Jak tak posłuchać, poczytać i popatrzeć, to świat jest pełen pięknych, wspaniałych, mądrych kobiet. Te kobiety marzą, a w końcu zdobywają tych swoich wyidealizowanych herosów. Pięknych, męskich, opiekuńczych, odważnych i ..rozwodzą się.
To może na odmianę trzeba pomarzyć o zwykłym uczciwym i dobrym człowieku? Takim na deszcz, śnieg i trudne dni które jeszcze przyjdą.

Dzieki Rudziu za osmielajace wyznanie. Przyzwoici ludzie sa czesto poobijani i boja sie nierealnych oczekiwan, plastikowych usmiechow i gumowych norm moralnych. No ale trzeba sie mimo wszystko starac znalezc kogos odpowiedniego. Ponadto trzeba nam odwagi w formulowaniu oczekiwan.Moze by sprobowac testow psychologicznych, choc psychopaci sa czesto obdarzeni duza inteligencja a pozbawieni zahamowan...Pozdrawiam Cie.r.http://www.klub.senior.pl/images/smilies/icon_smile.gif

Fiona
24-07-2010, 18:24
Tadeuszu . za oknem wieje ,leje to i nosa wystawić nie ma się ochoty i przeglądałam archiwa ,troszkę pokichałam sobie z nadmiaru kurzu i trafiłam właśnie na taki wątek tak mnie naszło.to prawda ,że nas jest chyba więcej to może czas ,aby nasi panowie też częściej pojawiali się i włączali do dyskusji,zapraszam wszystkich panów do zabawy.:) :)

wuere'le
24-07-2010, 19:05
A tak w ogóle, to o co chodzi?

;)

Fiona
24-07-2010, 22:04
wuere le wyjaśniam cofnij się do mojego postu #32 # i będziesz miał ( a )jasność o co chodzi....

wuere'le
25-07-2010, 11:12
Okruszek, wiem o co chodzi, to tylko taka przekora.

jasinek123
25-07-2010, 11:47
wuere_le-okruszek 999
mam tu na forum dużo Pań które darze sympatią
/nie tylko/ ale nie które nie daj boże abym spotkał w realu
ale tak to jest.
a co dyskusji na forum i braniu udziału facetów
trzeba cholernie uważac nawet na sposób wyrażania
i głoszenie swoich myśli mimo że jest nas tak mało
jeszcze ciut -ciut i myśle będzie KSC-seniorek!!

destiny
25-07-2010, 12:08
A ja mam takiego pana na pogodę i na niepogodę, też ;)
I za cholerę nie chce pisać na forach...nawet nie zagląda :mad:
Dlatego cieszę się, że są tu takie męskie rodzynki :D

jasinek123
25-07-2010, 12:18
destiny
ale te oczy na awatarku są niesamowite!

tadeusz50
25-07-2010, 12:30
wuere_le-okruszek 999
mam tu na forum dużo Pań które darze sympatią
/nie tylko/ ale nie które nie daj boże abym spotkał w realu
ale tak to jest.
a co dyskusji na forum i braniu udziału facetów
trzeba cholernie uważac nawet na sposób wyrażania
i głoszenie swoich myśli mimo że jest nas tak mało
jeszcze ciut -ciut i myśle będzie KSC-seniorek!!
Jasiu przyznaję Ci rację-stawiasz kolację. Już kiedyś pisałem, że tu ciężko sie poruszać. Nie piszesz żle, piszesz to i to części się nie podoba. Bo za dużo, bo coś nie tak Ale to i w realu tak bywa.:) :)

destiny
25-07-2010, 12:38
destiny
ale te oczy na awatarku są niesamowite!
Ha,ha,ha Jasinku...no, właśnie dla takich miłych słów jestem na tym forum ;) :D Żartuję !!!

ps. Tadeusz, to jest tylko forum, trzeba brać poprawkę, że może ktoś źle odczyta intencje piszącego. Życie w realu skoryguje to co nieco...

Pozdrawiam obu, a może nawet więcej panów tu zaglądających ;)

tadeusz50
25-07-2010, 12:50
destiny
ps. Tadeusz, to jest tylko forum, trzeba brać poprawkę, że może ktoś źle odczyta intencje piszącego. Życie w realu skoryguje to co nieco...


Ba ile razy moje intencje zostały żle odczytane!! Ale tak to bywa, Miłej niedzieli i dni następnych

sarna2
25-07-2010, 13:22
Trzeba mieć dwóch mężczyzn? Jednego na pogodę, drugiego na niepogodę? Kurczę , nie mam nic.:confused: http://syrenkaaa.republika.pl/w_oczekiwaniu_na_idealnego____mezczyzne.jpg
chyba to mnie czeka

destiny
25-07-2010, 13:26
Trzeba mieć dwóch mężczyzn? Jednego na pogodę, drugiego na niepogodę? Kurczę , nie mam nic.:confused:
Mój jest...wash&go :D
Ale mogę ...odstąpić, jakby co...;)
I nie czekaj na perfekcyjnego...bo takich nie ma :D

tadeusz50
25-07-2010, 13:30
I nie czekaj na perfekcyjnego...bo takich nie ma

a ja to co? nie perfekcyjny? i tu i tam i gdzie indziej?;) ;) ;)

wuere'le
25-07-2010, 14:11
Mój jest...wash&go :D
)
I nie czekaj na perfekcyjnego...bo takich nie ma :D

Stanowczo protestuję! :)

destiny
25-07-2010, 14:36
Pogoda jest ...perfekcyjna tego lata:D :D
I zmienna też bywa...ale mężczyzny perfekcyjnego jak żyję, a żyję sporo lat i staż małżeński też mam słuszny ;) ..... nie spotkałam !
Aaa, i dodam, że i my kobietki również nie jesteśmy...idealne i bez wad :)

wedrowiec
25-07-2010, 14:50
Trzeba mieć dwóch mężczyzn? Jednego na pogodę, drugiego na niepogodę? Kurczę , nie mam nic.:confused: http://syrenkaaa.republika.pl/w_oczekiwaniu_na_idealnego____mezczyzne.jpg
chyba to mnie czeka
To niezrozumiale, Lesna Gracjo, z Twoja aparycja? Samotna?
A moze to postawa typu "od przybytku glowa nie boli" He?

wuere'le
25-07-2010, 22:31
Życie, to przecież nie perfekcja.
Jak wcześniej zauważono, nie ma ludzi perfekcyjnych, zresztą byłoby strasznie nudno wtedy.
Myślę jednak, że narzekać na facetów, to łatwo, tylko, co bez nich, to wiedzą te panie, które są same, a tych statystycznie jest więcej (proszę mi wybaczyć).
Destiny wyraziło to właściwie.
Facet na pogodę i niepogodę...., to trudno znaleźć takiego i z tym się zgodzę. Musi bowiem, unikając przenośni, spełniać wiele warunków, ale, wierzcie mi, są tacy, tak mi się w każdym razie wydaje.
Stosując tu przewrotna retorykę, powiem, że skoro kobieta puch marny itd.. i co wart byłby świat itd bez tego puchu? Można powiedzieć odwrotnie cóż wart byłby świat bez tego samolubnego niby samca, dorosłego dziecka, czasem w domowych sprawach niezaradnego faceta, ale jednak w większości pracowitego ojca, partnera, czułego kochanka, romantyka zwykle.
Kogoś, kto bez względu na aurę, gotów jest do poświęceń, a więc na deszcz i pogodę.

jasinek123
25-07-2010, 22:37
Trzeba mieć dwóch mężczyzn? Jednego na pogodę, drugiego na niepogodę? Kurczę , nie mam nic.:confused: http://syrenkaaa.republika.pl/w_oczekiwaniu_na_idealnego____mezczyzne.jpg
chyba to mnie czeka
SARNA2
A JA PIERUNIE TO CO INO LAMTUJE I LAMTUJE
I NIC!!!!!

alodia1949
26-07-2010, 01:06
A co to znaczy LAMTUJE?

magnetoterapeuta
26-07-2010, 20:01
A może przywrócimy zapomniany wątek? gdzie ci mężczyźni prawdziwi tacy ,orły sokoły herosy? czyżby nie było ich na naszym Seniorku?zapraszam do szerszej dyskusji.:) :)mężczyzna na niepogodę i na letni spacer.....choćby wirtualnie ,czyżby nasi panowie zapomnieli jak się flirtuje z paniami? co panie na to ....
uderz w stól a nożyce się odezwą-ciekawe jaką masz dla mnie propzycję na tym wirtualnym spacerku?:)

Mar-Basia
26-07-2010, 21:46
... Można powiedzieć odwrotnie cóż wart byłby świat bez tego samolubnego niby samca, dorosłego dziecka, czasem w domowych sprawach niezaradnego faceta, ale jednak w większości pracowitego ojca, partnera, czułego kochanka, romantyka zwykle.
Kogoś, kto bez względu na aurę, gotów jest do poświęceń, a więc na deszcz i pogodę.


;) Trafiles w dziesiatke!!!!! Diabel nie taki straszny jak go maluja. Wlasnie mam takiego w domu na deszcz i pogode sloneczna....bardzo sobie chwale :D

Fiona
27-07-2010, 07:33
uderz w stól a nożyce się odezwą-ciekawe jaką masz dla mnie propzycję na tym wirtualnym spacerku?:)

A może spacer nad odrzańskimi alejkami przy świetle księżyca ...ech....marzenia ,ale teraz uciekam w teren tym razem Busko Zdrój wypad na kilka dni.

tadeusz50
27-07-2010, 09:27
Jak to było u "Czerwonych Gitar"
"Tak bardzo się starałem a Ty nie chcesz mnie....":) :)

barteczek
27-07-2010, 13:20
Masz rację, że pierwsze NAJLEPSZE!! Straciłam pierwszą miłość w wypadku, zostałam tylko z marzeniami. Muszę żyć, mogę marzyć. Ktoś mi powiedział słowa które już tutaj padły " Każda miłość jest pierwsza" Pewnie tak, ale nie najważniejsza! Może być wspaniała pod warunkiem, że trafisz na wspaniałego CZŁOWIEKA. Ja czekam czterdzieści lat!Pozdrawiam.:) :)

barteczek
27-07-2010, 13:23
OKRUSZKU, baw się dobrze!!!!!!!! Dużo słoneczka i wesołego Towarzystwa.

barteczek
27-07-2010, 13:26
Jesteś SUPER! Masz poczucie humoru, to cieszy w naszych samotnych czasach.

sarna2
27-07-2010, 14:09
To niezrozumiale, Lesna Gracjo, z Twoja aparycja? Samotna?
A moze to postawa typu "od przybytku glowa nie boli" He?
Witaj Wędrowcze. Nie wiem co masz do mojej aparycji, mam wrażenie,że nie jest najgorzej. Postawę też mam właściwą,chodzę wyprostowana. Przybytek? w sensie mężczyzna -brak.

sarna2
27-07-2010, 14:13
SARNA2
A JA PIERUNIE TO CO ?INO LAMENTUJE I LAMENTUJE
I NIC!!!!!
Ano nic, bo niby co miałoby być?

sarna2
27-07-2010, 14:18
A może spacer nad odrzańskimi alejkami przy świetle księżyca ...ech....marzenia ,ale teraz uciekam w teren tym razem Busko Zdrój wypad na kilka dni.
Busko- Zdrój eeeeh. Tam zaczynałam swoją karierę zawodową. Pracowałam w Uzdrowisku- w księgowości. Miałam 17 lat./kiedyś miałam 17 lat- uwierzcie!/. Piękne Busko, teraz jeszcze piękniejsze,/ byłam tam przejazdem w czerwcu/ a ja? To jest niesprawiedliwe!:mad:

Doc
27-07-2010, 14:36
Busko- Zdrój eeeeh. Tam zaczynałam swoją karierę zawodową. Pracowałam w Uzdrowisku- w księgowości. Miałam 17 lat./kiedyś miałam 17 lat- uwierzcie!/. Piękne Busko, teraz jeszcze piękniejsze,/ byłam tam przejazdem w czerwcu/ a ja? To jest niesprawiedliwe!:mad:
Więcej optymizmu Sarenko,nie Ciebie jedną to spotkało.A z męzczyznami? Taki sam problem jak z kobietami... http://www.youtube.com/watch?v=6NNiuIvItaQ:)

Scarlett
27-07-2010, 15:03
Piszecie o facetach, krążycie wokół tematu, i żadna nie napisała jaki to ma być ideał.
Czy to ma być mężczyzna podróżnik, luzacki, zabawny, dowcipny, czy może facet sprzed telewizora, spokojniusi w przydeptanych kapciach i rozciągniętej koszulce.
Marzenia trzeba mieć sprecyzowane, bo a nóż trafi się ten drugi:rolleyes:

destiny
27-07-2010, 15:42
...założyć klub KSSiS /Klub Samotnych Seniorek i Seniorów/...albo coś w tym rodzaju ? :D :D

jasinek123
27-07-2010, 16:58
destiny
pamiętaj jak założysz klub KSSiS
to awatarek ma być ten sam!

destiny
27-07-2010, 17:04
:D :D no, nieeeee !
Jasinku....mężatka w klubie samotnych seniorek ?
Choć przyznam, że i takie w związkach często są bardziej samotne niż te panie, bez zobowiązań...
ps. a weź Ty sobie Jasinku ten awatarek i zapisz na dysk, będzie Ci mrugał ;)

jasinek123
27-07-2010, 17:26
destiny
No własnie -dziękuje za poczucie humoru
jakie masz!
Wróć do postu 45
jest jak zwykle!!

destiny
27-07-2010, 17:41
Jasinku...życie trzeba brać takie, jakie jest.
Czasem żarty nam się trzymają :D
I dobrze, bo tak mało nam już zostało. O wiele za mało !

jasinek123
27-07-2010, 17:53
Nie wiem czemu ta odpowiedz ma służyć
ale niech Ci będzie !
Dlaczego życie mam brać takie jakie jest?????

Doc
27-07-2010, 18:26
Nie wiem czemu ta odpowiedz ma służyć
ale niech Ci będzie !
Dlaczego życie mam brać takie jakie jest?????
Bo masz się cieszyć z tego co masz a nie malkontencić.Przemko Ci to mówi.Przepraszam za "wtręcik"ale to taka"zemsta"Czuwaj.:D

sarna2
27-07-2010, 18:29
Nie wiem czemu ta odpowiedz ma służyć
ale niech Ci będzie !
Dlaczego życie mam brać takie jakie jest?????
Bo tak łatwiej, tylko,że ciągle coś chcemy zmieniać, albo trudno się pogodzić,że jest takie a nie inne- ot

destiny
27-07-2010, 18:29
A co chcesz teraz, po latach zmienić Jasinku ? Nie jesteś tym szczęściarzem, ktory w młodosci marzył o...
prawdziwej miłości i Twoje modły zostały wysłuchane ?

http://www.youtube.com/watch?v=U3JBH6VXwQU

Oooo...dociekliwy...to wyjaśnił :D :D

wedrowiec
27-07-2010, 19:37
Witaj Wędrowcze. Nie wiem co masz do mojej aparycji, mam wrażenie,że nie jest najgorzej. Postawę też mam właściwą,chodzę wyprostowana. Przybytek? w sensie mężczyzna -brak.
Sarenko, wygladasz atrakcyjnie wiec skad samotnosc? Wlasnie to mnie intryguje. Mysle, ze moze, jesli pozwolisz porozmawiamy na ten temat i inne. Bez pospiechu...i nic na sile.... Przepraszam, ze odpowiadam z opoznieniem. Zalatwialem sprawy w realu a ponad to bylem zaabsorbowany
polemika na jednym z watkow. Na przyszlosc postaram sie byc bardziej zorganizowany. Zgoda? Tymczasem pozdrawiam Cie. w.

Fiona
31-07-2010, 22:57
OKRUSZKU, baw się dobrze!!!!!!!! Dużo słoneczka i wesołego Towarzystwa.


Witam i dziękuję za życzenia ,niestety towarzystwo raczej bez polotu, nastawione bardziej na siedzenie przed telewizorem niż na jakieś wyjście do ludzi..pogoda też spłatała figle ,także totalna porażka ,no może jeśli potraktować to jako rozrywkę jazda PKS czy jak go tam zwał 9 godz .w jedną stronę.Ale za to widok przepięknego parku zdrojowego nawet w deszczu zrekompensował te niedogodności i jeszcze w tle muzyka Chopina płynąca z sanatorium Marconi grająca przez adeptów Akademii Muzycznej ech....życie ech...

cha_ga
02-08-2010, 19:20
Mężczyzna na niepogodę? Taki, który by mi pomógł w cięższych pracach w domu i ogrodzie, broz Boże len wylegujacy sie całymi dniami przed telewizorem! Troskliwy, czuły i opiekunczy, no i stanowczy, z zasadami.Pomarzyc......

Kazik
03-08-2010, 05:10
Mężczyzna na niepogodę? Taki, który by mi pomógł w cięższych pracach w domu i ogrodzie, broz Boże len wylegujacy sie całymi dniami przed telewizorem! Troskliwy, czuły i opiekunczy, no i stanowczy, z zasadami.Pomarzyc......
Weź kokoś z Gromu komandosów. Do ogródka się nie nada ale reszta?

sarna2
03-08-2010, 07:44
Komandos ? może ma zasady, ale z opiekuńczością może mieć trudności.
Myślę,że przy odrobinie chęci większość mężczyzn może spełnić "życzenie"- marzenia cha_ga
tak naprawdę to nie jesteście tacy jakimi się "rysujecie":)

cha_ga
03-08-2010, 09:42
Komandos? Nienawidze mundurów i wszystkiego co z nimi związane. Tylko nie to! Kojarzy mi sie z bezmyslnym wykonywaniem rozkazów, manifestowaniem swej władzy , brrr...