PDA

View Full Version : Danuta Wałęsa napisała książkę


Scarlett
21-11-2011, 19:20
Autobiografia napisana przez Danutę Wałęsę wywołuje żywe reakcje. Była Pierwsza Dama RP nie oszczędza nikogo, zdradza sekrety swojego życia i życia swojej rodziny. Lech Wałęsa jest zaskoczony uwagami małżonki, twierdzi, że nie wiedział o wielu sprawach. W książce "Marzenia i tajemnice" wyłania się obraz kobiety, która w pewnym momencie zorientowała się, że dla męża rodzina przestała być najważniejsza, że musi radzić sobie sama.
Pisać książki każdy może, trochę lepiej,
lub trochę gorzej, ale przyznać trzeba,
że w jej życiu działo się wiele.:)

http://www.orange.pl/kid,4000000150,id,4001773580,title,Danuta-Walesa-zdradza-sekrety-rodzinne,article.html

seniorita102
21-11-2011, 19:37
Parę słów o książce również tu:

"Ja nie jestem Danuta Wałęsa" – ujawniamy tajemnice Pierwszej Damy! (http://www.modnaseniorka.pl/artykul/-ja-nie-jestem-danuta-walesa-ujawniamy-tajemnice-pierwszej-damy/)

To wiadomości z pierwszej ręki - prosto z konferencji prasowej.

hary
26-11-2011, 20:18
Postanowiłam kupić sobie pod choinkę....

bronczyk
26-11-2011, 20:25
Lubię autobiografie, ale pisane przez historyków. Pisane niby przez osobę, której nazwisko jest na okładce jakoś mnie nie interesują.

Ludgarda
29-11-2011, 13:07
Zastanawialiśmy się rodzinnie, dlaczego napisała tę książkę i co ją do tego skłoniło?...Doszliśmy do konkluzji, że na pewno odczuwała potrzebę napisania jej, wypowiedzenia się:)
Może także dlatego, że nie chciała pozostawać w cieniu swego sławnego męża.
Na pewno nie miała lekkiego życia wtedy,jak wiele innych kobiet w Polsce. To były trudne czasy PRL-u, zatem jest to z pewnością opowieść z historią tego czasu widziana oczyma kobiety...
Wczoraj z Wiadomości internetowych przeczytałam jedno ze zwierzeń Danuty Wałęsowej o tym, iż jej mąż nigdy spontanicznie nie obdarowywał ją kwiatami...
A Wałęsa przerywa milczenie i mówi, że w ich rodzinie nie ma rozwodów, bo są katolikami....

Książka na pewno jest interesująca o wartościach poznawczych, jednak jej nie kupię, gdyż nie sposób kupować każdej...:-))

cha_ga
29-11-2011, 16:34
Nie kupiłam, ale pozyczyłam i chetnie przeczytam, w koncu nie kazdej prostej kobiecie jest dane tak fascynujace zycie jakie miała Danuta Wałęsa. Zawsze ja podziwiałam, za to ze potrafiła sie w tym wszystkim odnaleźć a jednoczesnie zachowac skromność i prostolinijność.

Kankan
29-11-2011, 18:17
Lubię autobiografie, ale pisane przez historyków. Pisane niby przez osobę, której nazwisko jest na okładce jakoś mnie nie interesują.

zgadzam sie z Tobą.
Pani Wałęsowa nie napisała książki jak to sama podkreśliła i to chyba jedna z nielicznych osób które w obecnych czasach „napisały książki” jest to bardzo modne. Pewnie książka stanie się numerem jeden bo wszyscy ciekawi są tego jak wyglądało życie pierwszej damy byłego prezydenta .
Mam do niej ogromny szacunek i wiem że nie było jej łatwo .
Książki nie kupię wolę pieniądze przeznaczyć na skromny prezent dla biednej rodziny z dziećmi ,
której to nikt nie zaproponuje napisania książki i nie wyda jej bo to są spore koszty ,a pewnie było by co czytać.