PDA

View Full Version : Dlaczego nie teraz poszukać drugiej połówki?

Razem50plus.pl
03-01-2012, 14:06
Dlaczego Nowy Rok nie mógłby być dobrym momentem na poszukiwanie drugiej połówki?

Lucy001
03-01-2012, 16:16
Dlaczego szukają tylko kobiety ?

en_vogue
04-01-2012, 16:28
Lucy - bo mężczyźni są już z kimś ;) albo nie potrzebują bliskości,przyjaźni,miłości.............zresztą kto to wie? Może są mniej odważni w nawiązywaniu kontaktów.

Razem50plus.pl
10-01-2012, 10:40
Myślę, że są mniej odważni w "tych" sprawach. Trudniej im się zebrać, zmobilizować. Choć pewnie potem nikt nie żałuje...:)

krysia12
10-01-2012, 21:40
Po co mężczyżni mają szukać , skoro kobiety ich w tym wyręczają .

sellenhel
10-01-2012, 22:06
Dlaczego szukają tylko kobiety ?

Bo wolnych kobiet jest więcej
a panowie są wygodni :)

Razem50plus.pl
14-01-2012, 19:37
To dlaczego siedzą z założonymi rękami? Boją się odrzucenia, porażki? Czy może uważają, że są tak wspaniali?

largetto
14-01-2012, 20:24
Oj nieprawda dziewczyny, że panowie nie szukają drugiej połowy, są bardziej przebojowi i mniej pruderyjni od kobiet, co zresztą wynika z ich płci....
zobaczcie na portalach społecznościowych ilu panów jest chętnych poznać kobietę :)
Do mnie właśnie taki odważny pan napisał pierwszy posta.... i teraz jest moim mężem....

Markbiz
14-01-2012, 22:44
Lucy - bo mężczyźni są już z kimś ;) albo nie potrzebują bliskości,przyjaźni,miłości.............zresztą kto to wie? Może są mniej odważni w nawiązywaniu kontaktów.
Ładnie to tak, zarzucać mężczyznom brak odwagi.... :)
Potrzebujemy tak samo : bliskości,przyjaźni,miłości.............i.....
Może mniej mamy czasu na poszukiwania lub za mało czasami jest "determinacji" w ich kontynuowaniu...

jakempa
14-01-2012, 23:24
Mężczyźni tak jak kobiety, szczególnie w pewnym wieku, kiedy z różnych przyczyn zostają sami, szukają przyjaźni, ciepła, miłości, wzajemnego szacunku,
Tylko, wobec kobiet też mają swoje oczekiwania i swoje marzenia, najważniejsze, zeby znalazły się wspólne połówki jabłka,

Ale,... mówimy często o nieuczciwości zamiarów mężczyzny,,szczególnie na portalach internetowych,..
z przykrością muszę jednak powiedzieć, ze wiele kobiet też jest nastawionych tylko na ''wykorzystanie'' pod jej wiadomym względem mężczyzn, wiem,,,bo słyszałam takie rozmowy często w miejscach gdzie bywam wśród kobiet, szczególnie tych dobrze sytuowanych, a w rezultacie nic sobą nie reprezentujących oprócz fanatycznego dbania o wlasną urodę,
Jeżeli ktoś chce i szuka połączenia duszy, wspólnej pasji to napewno znajdzie, bo podobne lgnie do podobnego.

marcel20106
14-01-2012, 23:40
Od zawsze męszczyzna-jest bardzo wygodną osobą.
Pozdrawiam Barbara.

aka210
05-02-2012, 20:12
Po co mężczyżni mają szukać , skoro kobiety ich w tym wyręczają .

Dokladnie. Czasem chodze na tance dla dojrzalych i widze jak sobie wydzierają panow. Te skromne siedza w domach. A panowie ? Zawsze sie ciesza ,ze sa wspaniali chocby byli beznadziejni.
A sa niestety bardzo leniwi i czekają az ich jakas poderwie. To spostrzezenia z moich tancow.

tomeh
17-02-2012, 14:13
Każdy wiek jest dobry, a druga połowa daje nie tylko wsparcie ale sens bycia także

Opcja
09-03-2012, 20:55
Dokladnie. Czasem chodze na tance dla dojrzalych i widze jak sobie wydzierają panow. Te skromne siedza w domach. A panowie ? Zawsze sie ciesza ,ze sa wspaniali chocby byli beznadziejni.
A sa niestety bardzo leniwi i czekają az ich jakas poderwie. To spostrzezenia z moich tancow.

Taka prawda, niestety wszystko się przewraca do góry nogami. Panie chcą być nowoczesne i same polują na samców.

Dela
09-03-2012, 21:18
Taka prawda, niestety wszystko się przewraca do góry nogami. Panie chcą być nowoczesne i same polują na samców.
To moim zdaniem nie nowoczesność.....to lęk przed samotnością lub brak rozumu.

kometa2
25-04-2012, 11:59
zastanawiam się nad tym, w jakiej mierze posty łagodzą samotność. Oczywiście lepszy byłby kontakt na żywo..Ale tymczasem będę pisać maile.

Razem50plus.pl
14-05-2012, 22:07
Myślę, że jak już mężczyźni decydują się na POWAŻNIE udzielanie się na takich towarzysko-randkowych portalach, to okazują się bardzo wartościowymi osobami. Fakt, trudno ich zmotywować do takiego ruchu. Ale potem chyba nie żałują:)

amaretto
06-04-2013, 18:40
Widocznie nie wiesz,co to samotność.

barteczek
06-04-2013, 18:54
Amaretto, większość zna i odczuwa samotność. Niestety, nie wszyscy mogą sobie pozwolić na luksus bywania poza domem. To jednak utrudnia spotkania, poznanie drugiej - połówki -
Pozdrawiam i życzę powodzenia.

lusia55
06-04-2013, 20:08
Jest przysłowie " siedż w kącie a znajdą cię" Lecz w dzisiejszych czasach to się nie sprawdza bo brak tzw, swatek.

marcel20106
06-04-2013, 22:01
Lusiu-jak będziesz siedzieć w kącie;to
najwyżej zarośniesz pajęczyną.
Trzeba szczęściu wyjść na przeciw.

amaretto
06-04-2013, 23:08
Do Psycholog.Nie mam możliwości poznania kogoś osobiście,spróbowałam więc "szczęścia" na jednym z portali,no i kompletna klapa.Pozdrawiam.

weroniczka
09-06-2013, 13:35
no coz kazdy wiek ma swoje prawa, ale i w kazdym czlowieku istnieje pragnienia bycia z kims bliskim. serdecznym , z ktorym mozna wyjsc na spacer, porozmawiaj lub nawet pomilczec razem..
ale zgadzam sie ze stwierdzeniem ze Panowie bywaja leniwi i czekaja na pierwszy krok ze strony kobiety, a ponadto nie zauwazylscie ze Panowie w wieku emeryckim rozglądaja sie za młodszymi ...a tance w sanatorium to polskie komedie .. kto byl to wie..

weroniczka
09-06-2013, 13:40
Amaretto, zgadza się, poznanie w necie bywa wielkim rozczarowaniem , cos o tym wiem..
lepiej probowac w realu .. pozdrawiam

JANEK_T
16-10-2013, 10:34
ROTFL Bo wolnych kobiet jest więcej
a panowie są wygodni :)pozdrawiam miło myślę że są bardzo nie dostępne strach zagadać:LOL:

stasia_1151
14-04-2014, 19:30
Raczej są wygodni nie wierzę że się boją ,a jak kobieta ma swoje zasady to pierwsza nie zacznie i tkwi w swojej samotności:confused: Np. ja tak mam :confused:

hutkow
14-04-2014, 21:12
Taki fajny wątek a tak rzadko odwiedzany.
Z ciekawością przeczytałem wszystkie posty,
przy okazji dowiedziałem się co piękna płeć myśli o nas.
Nie zawsze tak jest jak się mówi o mężczyznach.
Znam tylko siebie,jedno wiem,że samotność to
już sam nie wiem co powiedzieć,bo inni już napisali.
Pozdrawiam Edward:redface:

Kaima
14-04-2014, 22:04
Taa, samotność nie ma już dla nas tajemnic, przeanalizowaliśmy ją wzdłuż i wszerz, i z góry na dół. Może więc przestańmy teoretyzować i przystąpmy do dzieła. Wyznaczmy jakieś miejsce i czas, i kto będzie miał możliwości i ochotę niech przyjedzie.

hutkow
14-04-2014, 22:13
Taa,jest przecież ta osoba,która otwarła ten wątek,
byłaby najlepszym inicjatorem.

toy_
14-04-2014, 22:18
http://razem50plus.pl/ to jest adres forum, nie osoba

Kaima
15-04-2014, 06:30
Jestem uczestniczką jednego z for ogrodniczych. Tam od kilku lat ludzie organizują sobie coroczne spotkanie w Sulejowie. Byłam na pierwszym i było miło, ale dość żywiołowo. Wiadomo, młodzi ludzie... Teraz śledzę przygotowania do kolejnego spotkania i widzę, że liczba chętnych rośnie.
A dlaczego my nie możemy?

Winia
15-04-2014, 06:34
Na tym portalu http://www.pl.sport42.com/ można poszukać towarzystwa do uprawianiu sportu, a później może coś z tego wyniknie. Powodzenia.

Kaima
15-04-2014, 07:09
Winiu, masz rację, jest mnóstwo for o towarzyskim charakterze. Ale dlaczego mam wchodzić na obce fora, skoro tutaj jesteśmy już trochę znajomi? I co mogłoby później wyniknąć? Chodzi o spotkanie, spędzenie czasu w towarzystwie, może powtórne spotkanie - w mojej propozycji nie ma żadnych podtekstów matrymonialnych, nie jestem zainteresowana. Ale jeśli między dwojgiem uczestników spotkania zaiskrzy - będziemy się cieszyć.

Winia
15-04-2014, 07:38
Witaj Kaimo!
To czy skorzystasz z tej informacji czy nie to tylko Twoja osobista sprawa i nikt nie będzie Cię przepytywał co z tą wiedzą zrobiłaś.
Inni może skorzystają lub nie, ale to tez ich osobista sprawa.
Informację podałam, bo portal jest nowy i nie wszyscy o nim wiedzą. I tylko tyle. Miłego dnia.:)

hutkow
15-04-2014, 09:25
Kaimo jestem również uczestnikiem tego samego forum co
Ty.Poszperaj a odnajdziesz mój wątek.Raz wybieraliśmy się
do Sulejowa jednak z przyczyn technicznych nie wyszło.
Później tragedia i tak zostały tylko wspomnienia.
Pozdrawiam Edward!

Kaima
15-04-2014, 21:52
Edwardzie, to forum jest ogromne. Podpowiedz, w jakim dziale masz swój wątek. Może zgadnę? Ja nie mam własnego wątku, podpinam się pod innych.

stasia_1151
15-04-2014, 21:54
Kaima ja też jestem na tym forum ogrodniczym co Ty i Hutkow w ubiegłym roku byłam na spotkaniu w Sulejowie i w tym roku też jadę już się zapisałam żeby chociaż przez trzy dni oderwać się od codzienności.Jak się zdecydujecie to może się spotkamy .Cieszę się że spotkałam znajomków z naszego forum ogrodniczego:D

hutkow
15-04-2014, 23:04
Mój piękny ogród.Zdjęcia Ogrodów oraz Rodzinny Leśny Ogród nick hutkow.I to wszystko.
Pozdrawiam Edward:)

stasia_1151
18-04-2014, 16:00
http://kartki-24h.pl/kartki/20/1/d/1624.jpg

Wesołych Świąt

Moris5565
27-05-2014, 13:37
Każdy moment jest dobry na poznanie nowej osoby, jeśli tylko odczuwamy samotność. Zgadzam się, że nie każdy może sobie pozwolić na "bywanie" wśród ludzi (spróbujcie iść gdzieś bez pieniędzy!) dlatego wybawieniem bywa Internet. Ja poznałam tu wiele ciekawych osób i nie żałuję, nie czuję się już taka samotna.

hutkow
27-05-2014, 17:11
Każdy moment jest dobry na poznanie nowej osoby, jeśli tylko odczuwamy samotność. Zgadzam się, że nie każdy może sobie pozwolić na "bywanie" wśród ludzi (spróbujcie iść gdzieś bez pieniędzy!) dlatego wybawieniem bywa Internet. Ja poznałam tu wiele ciekawych osób i nie żałuję, nie czuję się już taka samotna.

Ja również na tym forum poznałem kilka interesujących Pań,
i co z tego,owszem rozmawiamy i tyle.
Również nie żałuję mimo,że z przyjemnością oglądałbym
fotkę rozmówczyni taką jaka jest.
Pozdrawiam Edward:)

Moris5565
03-06-2014, 01:20
E tam, panowie też szukają. Wystarczy spojrzeć na portale randkowe, połowa to faceci. Myślę, że nawet panowie w końcu przyznanją sie przed sobą ze chcą byc z kimś na stałe.

stasia_1151
14-06-2014, 18:39
Witam wszystkich po powrocie z Norwegii ,byłam dwa miesiące i wystarczy nie ma jak nasza Polska .Nie mogłabym tam mieszkać nie wiem może to sprawa wieku albo bariera językowa ,bo przecież nie przesadza się starych drzew :)

http://photos.nasza-klasa.pl/22221630/712/other/std/9ca151b802.jpeg

Parlament w Oslo....

http://photos.nasza-klasa.pl/22221630/716/other/std/50e331f07b.jpeg

Opera nad fiordem w Oslo...