PDA

View Full Version : Kubuś Paróweczka szuka kochającego domu


dorotaza
06-01-2012, 17:34
Witam,

poszukujemy dla naszego podopiecznego kochającego domu.Kubuś został uratowany ze schroniska i przebywa w płatnym domu tymaczasowym-niestety nie mamy pieniążków, żeby go dalej utrzymywać.Nie chcemy żeby wrócił znów do schroniska, bo jest wspaniałym psiakiem.Może wśród forumowiczów lub ich rodzin znajdzie się ktoś kto szuka przyjeciala na resztę życia...
Kubuś to grubiutki, nieduży psiaczek, którego adopcją nie interesował się nikt od wielu wielu lat. Dlaczego? Gdyż jest zwykły: ma krótkie łapki, pełny, okrągły brzuszek i pyzaty pyszczek. Nie bardzo wygląda jak jamnik, nie ma w sobie nic z modnych yorków, za to swoja postura baaardzo przypomina..... PARÓWKE.

Kubuś może nie wygląda atrakcyjnie, ale jest bardzo wesołym i towarzyskim psiakiem. Jest posłuszny, uwielbia zabawy i pieszczoty z człowiekiem. Lubi spacery i wspólne spędzanie czasu. Najbardziej z tego wszystkiego Kubuś uwielbia pieszczoty i mizianko. Wygina się przy tym, pokazując z której strony teraz trzeba go czochrać, czy drapać. Jest naprawdę wielkim pieszczochem.
Poza tym jest aktywnym psem, rozrywkowym. Bardzo lubi się bawić z człowiekiem, czy też samymi zabawkami. Jak widać na zdjęciach, wie co się robi z piłeczką. Byłby przez to dobrym towarzyszem zabaw z dziećmi.
Grzecznie jeździ samochodem, początkowo jest podekscytowany wycieczką, jednak szybko się uspokaja. Nie sprawia kłopotów podczas wizyt u weterynarza. Ładnie chodzi na smyczy, sporadycznie pociągnie na smyczy w kierunku interesującego zapaszku, jednak nie jest to kłopotliwe. Kubuś jest posłuszny, reaguje na zakazy.

Kubuś akceptuje koty, wszystkie suczki i znane sobie psy, ma oddanego przyjaciela Reksia. Jednak nie daje sobie w kaszę dmuchać, gdy zaczepiają go inne psy. Jest taki mały, a jakże waleczny. Kiedyś uratował swojego psiego kolegę przed pogryzieniem, nosi więc przydomek Bohater, lub Napoleon

Kubuś spędził w schronisku 4 lata. Teraz mieszka w hotelu dla psów, gdzie każdego dnia pokazuje, jakim jest fajnym pieskiem. Początkowo mieszkał w kojcu, a teraz mieszka w domu i sypia w łóżku, jak widać
Ma 9 lat, jest wykastrowany, odrobaczony, zaszczepiony przeciw wściekliźnie, oraz posiada identyfikacyjny czip.

Warunkiem adopcji jest podpisanie umowy adopcyjnej i zgoda na przeprowadzenie wizyty przedadopcyjnej. Jeśli nie masz możliwości samemu przyjechać po Kubusia, pomożemy Ci.

kontakt w sprawie adopcji pod nr tel 668 836 964
lub mail lucyna1981@wp.pl

http://img571.imageshack.us/img571/4646/img0013fi.jpg (http://imageshack.us/photo/my-images/571/img0013fi.jpg/)
http://img97.imageshack.us/img97/5373/img0778wz.jpg (http://imageshack.us/photo/my-images/97/img0778wz.jpg/)
http://img585.imageshack.us/img585/6/img0983z.jpg (http://imageshack.us/photo/my-images/585/img0983z.jpg/)