PDA

View Full Version : zajęcia komputerowe

pisii35
20-01-2012, 18:49
Czy uważacie, że warto organizować różnego rodzaju kursy dotyczące obsługi komputera, korzystania z Internetu, uczestniczenia w grupach dyskusyjnych itp.? Uczestniczyliście w tego typu zajęciach?

Jarosław II
20-01-2012, 20:09
Bardzo potrzebne. Znam ludzi w moim wieku, którzy boją się dotknąć komputera. Ja od 13 lat się internetem zajmuje i nie wyobrażam sobie życia bez niego. Pomijam bezproduktywne gadanie na forach społecznościowych,:D które też mnie wciągnęło ale internet jest prawdziwym oknem na świat. Można wszystko sprzedać, kupić, zarabiać na giełdzie, prowadzić firmę, poszerzać wiedzę, robić projekty wizualizacje, pisać książki, pamiętniki, obrabiać zdjęcia, chyba można i dziecko zrobić tylko nie należy się bać tego "sprzęta":D

tar-ninka
20-01-2012, 20:46
Racja Jaroslawie .. tez nie wyobrazam sobie juz zycia bez kompa :D
Ostatnio nie mialam dwa dni komputera , czułam sie slepa głucha ..
Nagle okazalo sie ze tyle rzeczy potrzebuje sie dowiedziec ulice , urząd, autobus, lek, a komputera niet:confused:

.

sellenhel
20-01-2012, 21:55
Bardzo potrzebne.
Znam ludzi w moim wieku, którzy boją się dotknąć komputera.

Ja też nie muszę się uczyć obsługi kompa
ale jest wiele osób w średnim wieku którzy
tak jak powiedział Jarosław
"boją się dotknąć komputera".
A przecież wystarczy tylko się nie bać .

Podzielam zdanie tar-ninki i Jarosława
też nie wyobrażam
sobie życie bez internetu.Miałam w Dialogu
awarię i przez dwa dni nie miałam łączności
z netem ,niestety były to dni bardzo "puste".

eledand
20-01-2012, 22:10
Witajcie i ja mam Komputer od trzech lat.Początki były trudne,ale z pomocą KSC poradziłam sobie.Co jedynie to u miałam pisać na maszynie i Klawiatura nie była dla mnie obca.
Kontakty,porady,tłumaczenia.przepisy,szukanie czegoś w stogu siana,daje efekty,pomimo tego że czasami trzeba zmienić Pytanie.Pomoce w opisie Lekarstw i leczeniu,badania itp.
Jarosławie,Tar-ninko- i Sellenko miło Was popieram i zarazem gorąco pozdrawiam.
My tutaj na KSC-Kompa nie boimy się.

pisii35
07-02-2012, 18:34
Mnie się wydaję, że nigdy nie namówię mojej babci do nawet spróbowania jak się klika myszką.... No ale może mnie jeszcze zaskoczy!

spinoo
25-02-2012, 12:06
No ale może mnie jeszcze zaskoczy!
Raczej ... nie , moj Ojciec twierdzi ze skoro przezył swoje 77 lat bez to poradzi sobie bez.
Moja przygoda z komputerem zaczeła się w 1991 roku , wtedy kupiłem swojego pierwszego PC , dzis z usiechem wspminam jego MOC :) procesor z zegarem 288 MHz Ram 1 MB a twardy dysk ... aż 40 MB . Windowsa wgrywałem z 7 dyskietek... Oj to były czasy . Dzis Mam PC i Laptopa ale okazao sie to mało wiec zmieniając tefon kupiłem smartfona , no ale skoro moge teraz w kazdym miejscu rozmawiac i widziec sie z wnukiem to czemu nie