PDA

View Full Version : dom seniora


janina123_123
26-01-2012, 11:05
Witajcie,
Chciałabym polecić wszystkim poszukującym miejsca w domu opieki, domu seniora NZOZ "Dom Pogodnej Starości".
Umieściłam tu swoją mamę. Z pobytu jest bardzo zadowolona. Mają wspaniała opiekę medyczną i pielęgnacyjną. Warunki są bardzo komfortowe, a cena przy tym (porównując w innych domach) nie za duża. Posiłki bardzo smaczne, uwzgledniające diety.
Dla zainteresowanych poniżej zostawię dane kontaktowe oraz link do strony internetowej:

NZOZ DOM POGODNEJ STAROŚCI
ul. 3-go Maja 7
05-071 Sulejówek
TEL. 532-566-991
TEL. (22)881-6782
www.dompogodnejstarosci.pl
e-mail: biuro@dompogodnejstarosci.home.pl

stokrotka22
08-02-2012, 16:58
dziękujemy:)

Hypatia
10-02-2012, 10:31
Witajcie,
Chciałabym polecić wszystkim poszukującym miejsca w domu opieki, domu seniora NZOZ "Dom Pogodnej Starości".
Umieściłam tu swoją mamę. Z pobytu jest bardzo zadowolona. Mają wspaniała opiekę medyczną i pielęgnacyjną. Warunki są bardzo komfortowe, a cena przy tym (porównując w innych domach) nie za duża. Posiłki bardzo smaczne, uwzgledniające diety.
Dla zainteresowanych poniżej zostawię dane kontaktowe oraz link do strony internetowej:

NZOZ DOM POGODNEJ STAROŚCI
ul. 3-go Maja 7
05-071 Sulejówek
TEL. 532-566-991
TEL. (22)881-6782
www.dompogodnejstarosci.pl
e-mail: biuro@dompogodnejstarosci.home.pl


W jakim stanie fizycznym ,psychicznym ,intelektualnym jest mama ? Czy jest całkiem zniedołężniała ?

naszDom
10-02-2012, 16:10
Zapraszamy do Domu Dziennego Pobytu Nasz Dom, w którym każdy senior może wesoło i atrakcyjnie spędzić czas. Organizujemy zajęcia kulturalne, artystyczne, wyjścia do teatru i filharmonii. W Naszym Domu uczymy się wzajemnie od siebie cennych rzeczy. W ofercie również posiłki. Opłaty minimalne kształtujące się na poziomie 100 zł miesięcznie. Zapraszamy do obejrzenia domu, zapoznania się z naszą ofertą. Gwarantujemy wspaniale spędzony czas w ciągu dnia. Starość nie oznacza nudy, aktywujemy seniorów do życia, rozmaitych zajęć, pomagamy wypełniać dokumenty, prowadzimy zajęcia edukacyjne, wspieramy ludzi w trudnej sytuacji. Ul. K. Bachledy 5, Bydgoszcz (budynek Klubu Skalnego).
O NAS: spoldzielnianaszdom.blog.onet.pl
KONTAKT: nasz.dom@poczta.onet.pl
TEL. 793 401 074

Mar-Basia
10-02-2012, 19:54
W jakim stanie fizycznym ,psychicznym ,intelektualnym jest mama ? Czy jest całkiem zniedołężniała ?

W galerii zdjec zauwazylam pania 100-latke na wozku inwalidzkim.
Jedno mi sie nie podoba, ze pokoje 2-osobowe i trojki. Jezeli starsza osoba jest sprawna, dobrze kontaktujaca napewno nie bedzie sie dobrze czula w dwuosobowym pokoju. Poprostu brak prywatnosci. A placic podwojna cene za dwojke, przerobiona na jedynke? Jak na polskie warunki to ciut przydrogo.

Hypatia
10-02-2012, 23:25
W galerii zdjec zauwazylam pania 100-latke na wozku inwalidzkim.
Jedno mi sie nie podoba, ze pokoje 2-osobowe i trojki. Jezeli starsza osoba jest sprawna, dobrze kontaktujaca napewno nie bedzie sie dobrze czula w dwuosobowym pokoju. Poprostu brak prywatnosci. A placic podwojna cene za dwojke, przerobiona na jedynke? Jak na polskie warunki to ciut przydrogo.


Mnie się wszystko nie podoba,poczynając od kryptoreklamy ,poprzez kilkuosobowe sale przypominające sale szpitalne - łóżko szafka,łóżko szafka,łóżko.......itd .Tak nie wygląda normalny pokój mieszkalny normalnej osoby,nawet w podeszłym wieku. Tak jak pisałaś zero prywatności. A już całkiem nie do przyjęcia jest dla mnie stwierdzenie ,że ''umieściłam tu swoją mamę'' ! Umieścić można walizkę na półce,chyba ,że ta osoba to warzywo ,które nie wie gdzie jest i co się z nim dzieje ,ale wtedy sale też by inaczej wyglądały. Nie chciałabym być tą mamą ! Ale cóż takie czasy ,takie dzieci !:rolleyes: