PDA

View Full Version : Kryzys w Polsce: nie ma go, ale już wzbudza lęk - komentarze


83.8.112.xxx
07-02-2012, 13:15
Komentarz do artykułu: Kryzys w Polsce: nie ma go, ale już wzbudza lęk (http://www.zycie.senior.pl/147,0,Kryzys-w-Polsce-nie-ma-go-ale-juz-wzbudza-lek,13740.html)
--------------------
dobrym rozwiązaniem może być założenie sobie konta internetowego, którego obsługa jest bezpłatna. mi wnuczka pomaga je obsługiwać na razie, ale przyznam, że to nie jest takie wcale najtrudniejsze. ogólnie internet, to dobra rzecz, tylko trzeba się nauczyć z niej korzystać. a pieniądze zaoszczędzone na tym, że sam płacę rachunki w sieci mogę sobie wydać na prezenty dla wnuków. konto mam w getin online, gdzie jest nawet funkcja skarbonki, która oddaje po kilka złotych miesięcznie za korzystanie z konta. tak to można żyć.

tomeh
15-02-2012, 12:31
Kryzys w polsce jest od czasów komuny kiedy rządy zaczęły kraść

sandra.
02-03-2012, 15:26
Nie zgadzam się że nie ma kryzysu w Polsce, jest i widzi sie to w każdej dziedzinie życia, gdyby chcieć wyszczególnic wszystkie nieprawidłowości z jakimi spotykamy się na codzien to mozna by pisac w nieskonczoność . Ale po co? Mamy dość w mediach albo przepowiedni Kasandry albo ogromnego sukcesu jaki odnosi Polska na forum Europy i Swiata. Karmią nas takimi wiadomosciami jakie w danej chwili słuzą danemu politykowi, licząc na ludzką niewiedzę i głupotę.

Jarosław II
02-03-2012, 16:56
Jak się stęka, to się wystęka ale czasem pęknie i już koniec przyjemności.:D