PDA

View Full Version : Wakacje Dla Seniora


bea karp
07-02-2012, 17:58
Wakacje Dla Seniora (http://www.funclub.pl/taxonomy/term/574). Ostatnio coraz więcej ofert pojawia się pod nazwą Dla Seniora (http://www.funclub.pl/taxonomy/term/574). Są to całkiem ciekawe propozycje. Cenowo i programowo również. Na miejscu można aktywnie spędzić czas uprawiając Nordic Walking. Polecam- sama próbowałam :) Ćwiczenia te poprawiają krążenie, usprawniają pracę miejsca sercowego co równie ważne- poprawiają samopoczucie. Więc jest to świetna forma spędzenia wolnego czasu, zwłaszcza gdy warunki pogodowe oraz krajobrazowe zachęcają- będąc np. w Chorwacji bądź Hiszpanii.
Oferta Dla Seniora (http://www.funclub.pl/taxonomy/term/574) jest kierowana do osób mających ukończony 50 rok życia, lecz jest możliwość zabrania ze sobą osoby towarzyszącej, która nie przekracza tego wieku. Ogromną zaletą tego typu wyjazdów są też terminy- poza sezonem- czyli cena jest relatywnie niższa.
Także zachęcam wszystkich do przyjrzenia się bliżej ofercie. Naprawdę sporo informacji znajduje się o tego typu ofetach na internecie. W razie pytań chętnie pomogę:)

rysiu
15-02-2012, 22:58
W zeszłym roku korzystałem z takiej oferty - WAKACJE DLA SENIORA. Byłem w Chorwacji z zaprzyjaźnionym małżeństwem.
Wakacje były organizowane przez funclub dla osób, które ukończyły 50 rok życia na Riwierze Makarskiej w Hotelu Dubravka. Podróż oczywiście luksusowym autokarem, bogato wyposażonym, mam tu na mysli takie wygody jak toaleta, klimatyzacja, ekspres do kawy, dvd. Na miejscu - w zależności od upodobań - można leniuchować, spacerować, wziąć udział w dodatkowych wycieczkach lub zajęciach nordic walking prowadzonych przez wykwalifikowanego instruktora. Muszę przyznać, że biuro to zadbało o wszelkie wygody dla "staruszków" - opis standardów hotelowych jak najbardziej zgadzał się z opisem, pokoje były czyste, estetycznie wykończone. W naszym przypadku warto korzystać z ofert - specjalnych "dla seniorów" - nie narażamy się na pobyt z hałaśliwymi tłumami i pijaną młodzieżą. W końcu - to są nasze wakacje.

suciek
22-02-2012, 23:30
chciałbym się dowiedzieć gdzie mogę znaleźć najlepsze oferty dla seniorów. Jestem agentem turystycznym i mam największy problem ze znalezieniem dobrego organizatora, które będzie robił imprezy dla starszych osób.

pagat
23-02-2012, 11:21
Ostatnio na rocznice slubu,kupilismy rodzicom wycieczke wlasnie z funclubem w opcji DLA SENIORA.Super sprawa, oni akurat byli w Hiszpanii w Hotelu Copacabana. Wrocili zachwyceni i odmlodzeni tym wspolnym wyjazdem:)Organizacja wycieczki na wysokim poziomie, wszystko zapiete na ostatni guzik. A cena w sam raz dla seniora!

emka46
24-02-2012, 18:11
A cena w sam raz dla seniora!
A dokładniej w sam raz to ile wynosi?

pagat
26-02-2012, 23:29
to zalezy w jakim terminie. Opcja jest 50 lat plus i ceny wahaja sie od 1690 do 1790, ale duzo jest zagwarantowane w cenie. Zreszta co ja bede wymieniac, przesylam wam link do tej oferty, co moi rodzice korzystali.

http://www.funclub.pl/oferty/hiszpaniadla-seniora-hotel-copacabana-fb_funclubpl-lato_4128.html?label=574

rudzik
06-04-2012, 12:57
Potwierdzam, moi rodzice rowniez byli ze swoimi znajomymi na takiej opcji z Funclubem "Dla Seniora" rok temu, rowniez we wspomnianej wyzej Hiszpanii i wrocili bardzo zadowoleni i przede wszystkim wypoczeci, a pasja Nordic Walkingu pochlonela ich rowniez po powrocie:))