PDA

View Full Version : ZUS kontroluje: tysiące osób na lewych zwolnieniach - komentarze


83.28.152.xxx
09-02-2012, 10:29
Komentarz do artykułu: ZUS kontroluje: tysiące osób na lewych zwolnieniach (http://www.praca.senior.pl/114,0,ZUS-kontroluje-tysiace-osob-na-lewych-zwolnieniach,13760.html)
--------------------
Mam takie wezwanie- do orzecznika 50 km w jedną stronę, dojazd przez kolejne
przesiadki, czas od rana do wieczora jak nie zawiedzie któryś z autobusów, mróz,
lekarz nakazał przebywać w ciepłym pomieszczeniu, łzawiące oko wyklucza
jazdę samochodem(niebezpiecznie), na wezwaniu brak numeru telefonu by np.
poprosić o inną godzinę, dzień - nawet wcześniejszy- za to zapisy o pozbawieniu prawa do zasiłku. Trzeba będzie wynająć kogoś z samochodem, koszt ok 100 zł, zwrot : " wg najtańszych środków transportu"- może 20 zł.

systematyczna 1
09-02-2012, 10:51
Witam! Właśnie dzisiaj byłam na kontroli w Zusie .Chcieli mnie ozdrowić .Niestety nie udało im sie .Ale ze jestem na zwolnieniu to jest ich wina nie moja .Uzdrowili mnie ostatnim razem odebrali mi rentę bo stwierdzili ze jestem zdrowa .Mają to co chcieli .Wrocilam do pracy i co znów mi muszą płacić .Ale teraz wiecej niż bym miala rentę .Brawo orzecznicy zusu .

wawik
09-02-2012, 12:05
Synowa w u.b. tygodniu dostała wezwanie i zgłosiła się do ZUS-u, podpisała co trzeba i, i wczoraj 2 panie przyjechały na kontrolę do domu.
Nawet ciąża z powkłaniami nie daje gwarancji, że takich kontroli nie będzie.
Skończyły się czasy, że osoby na L-4 wyjeżdżały nawet za granicę do zbioru truskawek. :)

tomeh
17-02-2012, 13:51
to pogarsza sprawę a nie rozwiązuje problemy