PDA

View Full Version : Saba szuka domu!


sabaszukadomu
09-02-2012, 13:16
Proszę o dom dla Saby - starsze psy, po przejściach mają bardzo małe szanse na adopcje... Ludzie wolą szczeniaki lub młode psy - starsze skazane są na śmierć w schronisku, nikt ich nie chce... Marzę o tym, aby znalazł się ktoś kto pokocha Sabcię, da jej wspaniały dom, gdzie będzie czuła się bezpiecznie, gdzie już nikt jej nie skrzywdzi...

Jestem wolontariuszką w schronisku i moim marzeniem jest, aby ludzie adoptowali nie tylko młode i piękne psy - te starsze są równie wspaniałe, często doświadczone przez los, kochają człowieka ponad wszystko...

Saba została wyciągnięta ze schroniska – w tamtych warunkach nie było mowy o jakimkolwiek leczeniu. Saba ma uczulenie na pchły co powodowało, że drapała się, tracąc przez to sierść. Teraz jest w końcowej fazie leczenia - obecnie wystarczy jej ochrona przed pchłami i prawidłowe odżywianie, a uciążliwość nie powróci (zdjęcie w załączniku - porównanie: w schronisku oraz po 2 miesiącach w domu tymczasowym). Saba jest pod kontrolą weterynarza, jest odrobaczona, zaszczepiona i posiada czipa.

Obecnie Saba przebywa w domu tymczasowym pod Warszawą, tel.506-164-766

Sunia jest odpowiednia dla każdego - dla rodziny z dziećmi, dla starszej osoby - do bloku czy do domu... Jest uniwersalna, spokojna, może mieszkać z innymi psami czy sukami. Nie jest konfliktowa. Ma ok.8 lat - drugie tyle przed nią!

Jest bardzo spragniona kontaktu z człowiekiem…

Bardzo prosimy o dom dla Saby! Odwdzięczy się bezgraniczną, szczerą psią miłością!

-----------------------------------------------------------------

Galeria schroniskowa Saby na FB (http://www.facebook.com/media/set/?set=a.289187871122059.73841.179282728779241)

Wydarzenie Saby na FB (http://www.facebook.com/events/257896080939767/)

Artykuł o Sabie (http://www.psy24.pl/4843-Historia-pewnej-znajomosci.html)

-----------------------------------------------------------------

Wieści z DT: Saba świetnie się aklimatyzuje - przebywa obecnie z dwoma dorosłymi sukami oraz dwoma kotami. Jest chętna do zabawy, dobrze je. Dostaje tran i tabletki drożdżowe z biotyną na poprawę kondycji skóry. Sierść na grzbiecie i na ogonie narasta :) Na spacerach sunia ładnie chodzi na luźnej smyczy, spuszczona przychodzi na zawołanie. Umie komendę 'siad'. Bardzo garnie się do człowieka, domaga się pieszczot, może stać i stać i podstawiać się do głaskania- bez końca. ona zasługuje na swojego człowieka - Kto pokocha Sabcie i da jej dobry dom?

MarianB
06-12-2014, 20:58
ładna psina

MarianB
06-12-2014, 20:59
szkoda takich zwierząt