PDA

View Full Version : Tradycyjne wielkanocne zakupy... online - komentarze


FranciszekXX
05-04-2012, 10:55
Komentarz do artykułu: Tradycyjne wielkanocne zakupy... online (http://www.zycie.senior.pl/147,0,Tradycyjne-wielkanocne-zakupy-online,14141.html)
--------------------
Bardzo lubię robić zakupy on line. Sprawnie, szybko i nawet taniej. Przekonałem się do tego i raczej nie mam zamiaru z takiej opcji rezygnować. Założyłem sobie konta na różnych sklepach internetowych i portalach i czasami wolę posiedzieć w internecie i czegoś poszukać niż iść do zapełnionych centrów handlowych. Oczywiście zakupy spożywcze robię cały czas w normalnych sklepach, jednak wolę sprawdzić czy warzywa są dojrzałe itd. Natomiast odkryłem niedawno jeszcze jedną bardzo ciekawą opcję o której do tej pory nie słyszałem. Jest taka strona internetowa z różnymi produktami z aptek. Chodzi o to, że przy każdej rzeczy jest jakaś promocja, rabat 10 czy 20%. Trzeba sobie wydrukować kupon, iść do apteki, którą dla ułatwienia poda nam system i można kupić naprawdę sporo taniej wiele rzeczy. Już mi się to 2 razy przydało. Jak mogę coś oszczędzić to od razu jestem wyjątkowo zadowolony.

79.189.142.xxx
05-04-2012, 16:56
mnie też odpowiadają zakupy online i od czasu do czasu je robię. jakie było moje zdziwienie, kiedy ostatnio natknałem się na oferty wielkanocne nawet na zakupach grupowych chyba na gruperze to było

94.75.125.xxx
10-04-2012, 09:14
Zakupy przez internet to ostatnio mój nałóg :). Siedze w internecie i wyszukuje jakieś promocje i okazje. Uważam ze oferty wielkanocne były super pomysłem. Czy ta stora z której można brać kupony na leki to bliskoapteka.pl? Ostatnio chciałam z tego skorzystać ale postanowiłam poszukać opinii. Jeśli to o te stronę chodzi i Ty byłeś zadowolony to chyba spróbuje.

dzienek12
12-04-2012, 13:09
W Internecie można niejednokrotnie trafic na świetne promocje i kupić o wiele taniej niż w tradycyjnym sklepie np. zabawki dla dzieci Sklep (http://www.ezabawki.pl) z zabawkami miał o 30% większe ceny niż sklep internetowy, który te zabawki sprzedawał. Z innymi produktami jest podobnie.

kaniedzka
13-04-2012, 12:34
Można „wpaść” w kupowanie przez interenet. Ja tak czasami mam, odkąd zobaczyłam, że tak można, to potrafię siąść i wyszukiwać wszystko, co zawsze chciałam kupić, ale jakoś trudno to było znaleźć. A jak się kupuje przez interet bez kontaktu z pieniędzmi, to ma się poczucie, jakby to wszystko nic nie kosztowało. Ale wole zakupy online. Zresztą to, że teraz możemy robić różne rzeczy przez internet w ogóle jest świetne. Nigdy bym nie pomyślała, że moje rozliczenie PIT 36 (http://program-pit-2012.pl/pit36-jak-rozliczyc.html) będę mogła zrobić kiedyś w ten sposób. A tu taka niespodzianka.

83.14.190.xxx
16-04-2012, 10:45
Teraz to już nikogo chyba nie dziwi :) sama mięso i wędliny na wielkanoc zamawiałam na befsztyk.pl i cała rodzina chwaliła produkty. Teraz sklepy dbają o jakość, wiedzą, że klient nie będzie zadowolony to nie tylko nie wróci, ale i nie poleci, także dbają o jakośc zakupów spożywczych w necie.

31.11.205.xxx
25-04-2012, 20:42
Nie mam zwyczaju robić zakupów on line, ale czasami nie mam wyjścia. Zwłaszcza jak są jakieś promocje. Czasami korzystam z jakiś sklepów internetowych, ostatnio nawet z apteki. Wydrukowałam sobie kupon z takiej strony bliskoapteka, poszłam, zrealizowałam i faktycznie promocja była. Opłaca się.

poduszyciel
02-06-2012, 20:43
online kupuję książki, sprzęt agd, ale nie artykuły spożywcze.