PDA

View Full Version : jaki antywirus?

faszcza
14-04-2012, 12:24
witam.
Proszę o pomoc w aktualizacji bezpłatnego systemu antywirusowego. Mam w tej chwili avast , czy proponujecie coś nowego i lepszego.

slava
14-04-2012, 12:53
Witaj faszcza.

Ja też mam avast i jestem zadowolna.
Chroni tak jak trzeba.

mimoza
14-04-2012, 13:56
Witaj faszcza.

Ja też mam avast i jestem zadowolna.
Chroni tak jak trzeba.

Wiesiu dobrze radzisz. Nie wiem czy to kwestia przyzwyczajenia,
czy zaufania, ale mnie AVAST w zupełności wystarcza i nie
przewiduję zmian.:) - Cz

babciela
14-04-2012, 15:46
ja też mam Avasta- ale wyskakuje mi informacja , ze za kilka dni konczy się "termin waznosci"-pokazują sie informację juz z platnym Avastem. Co mam zrobic, aby nie bulic pieniedzy?

mimoza
14-04-2012, 15:49
ja też mam Avasta- ale wyskakuje mi informacja , ze za kilka dni konczy się "termin waznosci"-pokazują sie informację juz z platnym Avastem. Co mam zrobic, aby nie bulic pieniedzy?

Po prostu od nowa ściągnij Avasta darmowego, na kolejny rok.:) - Cz

slava
14-04-2012, 16:44
Pobierz nowy darmowy " dobrych programach"
Podaję link.
http://www.dobreprogramy.pl/Nowy-avast-7-juz-dzisiaj-tylko-u-nas,Aktualnosc,30447.html

spinoo
16-04-2012, 16:28
Mam w tej chwili avast , czy proponujecie coś nowego i lepszego.

Pytanie , do czego słuzy ci sieć do towarzyskich pogaduch , wymianie informacji , obsługi bankowej itd. Jakie masz wartoścowe dane do ochrony itd . Dopiero wtedy mozna dac odpowiedz . Do zwykłego googlowania , pewnie jakis darmowy moze byc , choc to zwsze ryzyko . Dla prawdziwej ochrony danych program płatny , automatycznie sie aktualizujący, chroniący w pełnym zakresie , z jednoczesnym optymalizowaniem komputera . Są rózne jedni są za Kasperskim inni maja swoje . Ja uzywam od 10 lat tylko i wyłącznie Norton 360. Kupując na 3 stanowiska wychodzi po 40 zł za sztuke

Maryna46
16-04-2012, 20:47
Witam i pozdrawiam miałam program avast to jest program złośliwy i nie radzę go instlować nie mogłam się pozbyć .Radzę kupić gazetę Niezbędnik nr1 na luty- marzec jest program darmowy na pół roku jest bardzo dobry nazywa się ESCAN INTERNET SECURITY 11 ja go mam i jestem zadowolona.

E-zikoapteka_pl
27-06-2012, 10:35
Avast jest dobry, jednak mimo wszystko czasami przepuszcza wirusy. Ostatnio przy Avaście musiałam formatować cały komputer, tyle wirusów było. Teraz używam ESET NOD32 i jestem bardzo zadowolona.