PDA

View Full Version : Jakim będzie prezydentem J.Kaczyński jeśli wygra wybory?


Hypatia
14-04-2012, 14:36
Jarosław Kaczyński zdeklarował zamiar ubiegania się o urząd Prezydenta RP. Jeśli wygra wybory ,jakim będzie prezydentem,czy takim jak Brat ? Czy zrealizuje swoje zapowiedzi ,swoje pogróżki ? Jaka będzie polityka zagraniczna pod jego prezydenturą - pamiętajmy ,że prezydent ją współtworzy. Jak to widzimy dziś ,my jego sympatycy i my jego przeciwnicy ?

Scarlett
14-04-2012, 15:01
Dwa takie same wątki - wybrałam ten:D
Nie dopuszczam do siebie takiej opcji,
bo mój Prezydent musi być przystojny,
w miarę wysportowany, ostrzyżony,
który ma kontakt z dentystą.
Musi mieć czyste obuwie, zapięty rozporek
i musi mieć rodzinę - no po prostu chłop
z krwi i kości:D

toy_
14-04-2012, 15:03
są 3 wątki ;p

Lila
14-04-2012, 15:04
Hypatio, lubisz gdybać, co?
Ano,źle będzie. Jest precedens - aresztowanie internauty za obrazę prezydenta.

Szykuj szczoteczkę, pastę do zębów i stringi.
Na 5 lat.

toy_
14-04-2012, 15:08
na 5 lat bardziej reformy...trwalsze

Lila
14-04-2012, 15:14
A cóż tobie tak się czka tym Kaczyńskim?
Trzeci wątek? Aż taka fascynacja? Współczuję.:):)

A może założysz ''Jakim prezydentem jest Ekscelencja Bul Komorowski?'' Bardziej realistyczny będzie,
a nie jakieś twoje senne marzenia..

Scarlett
14-04-2012, 15:15
Możemy na razie spać spokojnie:D


Sondaż dla RMF FM: Komorowski przed Kaczyńskim, obecna koalicja najlepsza

http://www.rmf24.pl/fakty/polska/news-sondaz-dla-rmf-fm-komorowski-przed-kaczynskim-obecna,nId,597761

Lila
14-04-2012, 15:16
Koniec świata.:):)
Hypatii udzieliła się ''przegryziona gardziel''.
Marnie skończysz, zdaje się. Może aspirynkę zażyjesz, kochana?:):)

Hypatia
14-04-2012, 15:25
Hypatio, lubisz gdybać, co?
Ano,źle będzie. Jest precedens - aresztowanie internauty za obrazę prezydenta.

Szykuj szczoteczkę, pastę do zębów i stringi.
Na 5 lat.


Liluchna,kopa lat....
Podaj przykład ,że ja się obraźliwie wyrażałam o głowie państwa - którejkolwiek po 89 ,wybranej w wolnych demokratycznych wyborach . Ty tego nie pojmujesz ,ale ja naprawdę szanuję demokracje ,nawet jeśli nieraz jej owoce są niezbyt dojrzałe lub nieco nadpsute - po prostu trzeba uważnie wybierać.
Liczę ,że zacytujesz jakiś mój post z pomówieniami ,inwektywami pod adresem naszych prezydentów lub znieważający głowę państwa.
Do roboty ,szukaj,szukaj.....:D

Jarosław II
14-04-2012, 15:32
Boże miej w opiece naszą Polskę.:rolleyes:

babciela
14-04-2012, 15:33
Dobrym.........................

mimoza
14-04-2012, 15:40
Mam nadzieję, że ten dzień nigdy nie nadejdzie.:rolleyes:
A tak nawiasem mówiąc Hypatio zlikwiduj pozostałe
2 wątki na ten sam temat - bo dostajemy oczopląsu.
Pozdrawiam.:D - Cz

Lila
14-04-2012, 15:48
Liluchna,kopa lat....
Podaj przykład ,że ja się obraźliwie wyrażałam o głowie państwa - którejkolwiek po 89 ,wybranej w wolnych demokratycznych wyborach . Ty tego nie pojmujesz ,ale ja naprawdę szanuję demokracje ,nawet jeśli nieraz jej owoce są niezbyt dojrzałe lub nieco nadpsute - po prostu trzeba uważnie wybierać.
Liczę ,że zacytujesz jakiś mój post z pomówieniami ,inwektywami pod adresem naszych prezydentów lub znieważający głowę państwa.
Do roboty ,szukaj,szukaj.....:D

A po co?
Jest kilku innych kandydatów - gotowców.
Pomyśli się, jakby co, bo - sama rozumiesz- jest precedens.:D
Ach, tyle słońca jest w areszcie,
nie widzieli tego jeszcze..

No, to już masz odpowiedź.
Nie będzie takim samym, bo Lecha można było oblewać pomyjami. Szanowny BUL to zmienił.:D


btw dlaczego moderowana Kolczuga nie może pisać,
skoro tu pisze Cyntia -Scarlett też moderowana?
Może się dowiem?

maja59
14-04-2012, 16:01
Jarosław Kaczyński zdeklarował zamiar ubiegania się o urząd Prezydenta RP. Jeśli wygra wybory ,jakim będzie prezydentem,czy takim jak Brat
Jarosław Kaczyński będzie świetnym prezydentem. Najpierw wsadzi do kicia Tuska razem z Komorowskim, potem rozpocznie prawdziwe śledztwo w sprawie mordu smoleńskiego, a na zakończenie poprowadzi nas na Moskwę. Ktoś wreszcie zrobi porządek z Putinem. Mam tylko problem z oszacowaniem długości tej kadencji:confused: .

pluto37
14-04-2012, 17:27
Jarosław Kaczyński będzie świetnym prezydentem. Najpierw wsadzi do kicia Tuska razem z Komorowskim, potem rozpocznie prawdziwe śledztwo w sprawie mordu smoleńskiego, a na zakończenie poprowadzi nas na Moskwę. Ktoś wreszcie zrobi porządek z Putinem. Mam tylko problem z oszacowaniem długości tej kadencji:confused: .

Koalo! Mnie wyłącz z tej wycieczki na Moskwę. Albo ....zmień wodza.:) :) :)
Z tym wsadzaniem do kicia to sie nie śpiesz. Że tych dwóch to oczywista jest, ale za nimi ..."pójdą inni" a z braku innych to z niewinnych sie dobierze.:tongue: jak to za Ziobry bywało.
A z drugiej strony to chciałbym obejrzeć pułki karawanów bojowych idących na Moskwicina pod wodzą kieszonkowego Napoleona w towarzstwie przechodzonych ciotek rewolucji na kucykach z odzysku i kawalerii spieszonej z koników na biegunach:):):)
Ale tylko ...w telewizji.

Ojanna
14-04-2012, 17:40
E tam, to się nigdy nie wydarzy, nie ma szans.

Ale rozumiem silną potrzebę JK posiadania władzy. Rząd, prezydentura cokolwiek, byle na uchodźstwie. Wilk syty i owca cała. Polonia amerykańska go lubi, na pewno byłoby mu tam dobrze :) I eksperci pod ręką i na skargę lecieć bliżej...same plusy.

Stasienko
14-04-2012, 18:22
Temat zdublowany. Zamykam.

Stasienko
14-04-2012, 18:25
Temat zdublowany. Zamykam.

quasimodo81
14-04-2012, 20:04
Trudno sobie wyobrazić ale może coś zrobi by moje pokolenie nie pracowało do 67 roku życia. Ja tez chce jeździć do Ciechocinka karmić kaczuszki w jeziorku a nie tyrać.:tongue:

Ojanna
14-04-2012, 20:10
Trudno sobie wyobrazić ale może coś zrobi by moje pokolenie nie pracowało do 67 roku życia. Ja tez chce jeździć do Ciechocinka karmić kaczuszki w jeziorku a nie tyrać.:tongue:

To pracuj, inwestuj i oszczędzaj, możesz być rentierem kiedy chcesz, JK ci nie potrzebny do niczego :)

pluto37
14-04-2012, 20:17
To pracuj, inwestuj i oszczędzaj, możesz być rentierem kiedy chcesz, JK ci nie potrzebny do niczego :)
Jak to niepotrzebny?
On jak GIEREK przecie.
Wydrukuje i DA!!!!!:) :) :)
Jarek K. nie pracuje, nie inwestuje i nie oszczędza, a MA!!!
Jak to u lewicy wzorujacej sie na rasowych komunistach jest we zwyczaju:D :D

quasimodo81
14-04-2012, 20:35
To pracuj, inwestuj i oszczędzaj, możesz być rentierem kiedy chcesz, JK ci nie potrzebny do niczego :)Czasy "pierwszy milion trzeba ukraść" już dawno się skończyły. Dawna nomenklatura (PZPR SD ZSL i wszelkie służby) się uwłaszczyła.. Kościół i jego polityczni pretorianie z prawicy tez wzięli nie mało, liberały-aferały też namieszali by zyskać wiec co zostało mi? Wszak dzieci (moi rówieśnicy) tych co siedzieli przy Okrągłym Stole czy należeli do szeroko rozumianej śmietanki skorzystali z zamieszania, chaosu z przełomu lat 80/90 tych i późniejszych. Nie muszą jechać do UK czy Reichu na zmywak, jak już jadą to studiować renomowanych uczelniach.:D :D :D

Ojanna
14-04-2012, 21:02
Czasy "pierwszy milion trzeba ukraść" już dawno się skończyły. Dawna nomenklatura (PZPR SD ZSL i wszelkie służby) się uwłaszczyła.. Kościół i jego polityczni pretorianie z prawicy tez wzięli nie mało, liberały-aferały też namieszali by zyskać wiec co zostało mi? Wszak dzieci (moi rówieśnicy) tych co siedzieli przy Okrągłym Stole czy należeli do szeroko rozumianej śmietanki skorzystali z zamieszania, chaosu z przełomu lat 80/90 tych i późniejszych. Nie muszą jechać do UK czy Reichu na zmywak, jak już jadom to studiować renomowanych uczelniach.:D :D :D

Nie wiesz co mówisz albo masz nieudacznictwo w genach. Weź się do roboty, wymyśl coś i ciężko pracuj. Uda się. W Polsce jest jeszcze tyle do zrobienia, że na kilka pokoleń wystarczy. Nie patrz wstecz tylko do przodu, nie zastanawiaj się nad tym czego nie możesz zrobić. I nie interesuj się polityką, to tylko przeszkadza w interesach. Rób swoje i już.


I żeby było na temat: JK nie ma nic do gadania, nawet jeśli nas z EU wypisze, damy radę :)

quasimodo81
14-04-2012, 21:17
Nie wiesz co mówisz albo masz nieudacznictwo w genach. Weź się do roboty, wymyśl coś i ciężko pracuj. Uda się. W Polsce jest jeszcze tyle do zrobienia, że na kilka pokoleń wystarczy. Nie patrz wstecz tylko do przodu, nie zastanawiaj się nad tym czego nie możesz zrobić. I nie interesuj się polityką, to tylko przeszkadza w interesach. Rób swoje i już.


I żeby było na temat: JK nie ma nic do gadania, nawet jeśli nas z EU wypisze, damy radę :)
Skoro jest tak dobrze polecam tekst trochę starszy ale jak ze aktualny "Pokolenie 1200" z 2009 roku http://wyborcza.pl/1,75515,3399297.html ludzie piszą w nim stosunkowo jeszcze młodzi...
Łatwo powiedzieć ludzie z mgr. mają ciężko...
Wierz w ten swój liberalizm ja wybieram ruch Oburzonych.
P.S. Skoro jest tyle w kraju do zrobienia to co robi u nas spore bezrobocie oscylujące około 12 %.

BarbaraK
14-04-2012, 21:21
Czasy "pierwszy milion trzeba ukraść" już dawno się skończyły. Dawna nomenklatura (PZPR SD ZSL i wszelkie służby) się uwłaszczyła.. Kościół i jego polityczni pretorianie z prawicy tez wzięli nie mało, liberały-aferały też namieszali by zyskać wiec co zostało mi? Wszak dzieci (moi rówieśnicy) tych co siedzieli przy Okrągłym Stole czy należeli do szeroko rozumianej śmietanki skorzystali z zamieszania, chaosu z przełomu lat 80/90 tych i późniejszych. Nie muszą jechać do UK czy Reichu na zmywak, jak już jadą to studiować renomowanych uczelniach.:D :D :D
trochę mi przypominasz kogoś z rodziny:tongue: "skąd inni mają,napewno nieuczciwie się dorobili":rolleyes:

Ojanna
14-04-2012, 21:24
quasimodo81

Popieram ruch oburzonych, ale chyba mamy inne podstawy. Czasy są ciężkie dla wszystkich. Nie ma tak, że masz magistra=masz pracę. Nigdzie na świecie tak nie ma. Możesz być ślusarzem i zarabiać więcej niż magister. A tak na marginesie: jaki magister? Jaka uczelnia? Kto był promotorem?

quasimodo81
14-04-2012, 21:27
trochę mi przypominasz kogoś z rodziny:tongue: "skąd inni mają,napewno nieuczciwie się dorobili":rolleyes:Tu trochę przerysowałem z tą owe 3 uśmiechnięte e motki. Nie generalizuje ale tak było, afery korupcyjne czy tragedie związaną z prywatyzacją, zwolnieniami nie wzięły się z kapelusza. W końcu Jaworowicz ma pełne ręce roboty jako reporterka...

Lila
14-04-2012, 21:30
:D :D :D :D :D

Ale satyra.
Państwo dostało orgazmu bawiąc się jak pogodynka w przewidywanie dżdżu.

Mam pytanko, ze względu na specyficzne miejsce w necie.:D

Państwo jest pewne, że dotrwa do roku 2015?
Na zdrowych nogach i bez demencji?
Ja pewna nie jestem, więc wybory mnie nie obchodzą.
Poza tym, szepnę państwu w uszko zbiorowe,
coby się nie podniecało niezdrowo, bo Jarosław Kaczyński zmieni zdanie,:D więc szkoda klawiatur, aby w nie grzmocić bez sensu.

Ojanna
14-04-2012, 21:32
P.S. Skoro jest tyle w kraju do zrobienia to co robi u nas spore bezrobocie oscylujące około 12 %.

Co robi? Czeka! Czeka bo ktoś kiedyś coś obiecywał :( A robić nie ma komu. Poszukaj kogoś do koszenia trawy, do drobnych napraw w domu, nie ma! Same magistry, siedzą i czekają aż dyrektorski stołek się zwolni. Nie zwolni się. Prywatne uczelnie dają tytuły za grosze, no i się okazuje, że grosze za te tytuły można dostać.

quasimodo81
14-04-2012, 21:33
quasimodo81

Popieram ruch oburzonych, ale chyba mamy inne podstawy. Czasy są ciężkie dla wszystkich. Nie ma tak, że masz magistra=masz pracę. Nigdzie na świecie tak nie ma. Możesz być ślusarzem i zarabiać więcej niż magister. A tak na marginesie: jaki magister? Jaka uczelnia? Kto był promotorem?Ja mgr nie mam tylko ludzie co są w załączonym artykule z Gazety Wyborczej.
Że by nie było niedomówień nie jestem jakimś leniem spod budki z piwem po prostu chodzi o całokształt a nie jedynie o moje saldo coś w tym kraju musi się zmienić tak by był kapitalizm ale jakość życia porównywalna z Niemcem czy ze Szwedem. W końcu na to jako społeczeństwo na to ciężko pracujemy, każdy z nas z osobna jak może jak potrafi czy jakie ma możliwości, czy talent zasługuje jak to powiedział prezes PiS "Polakom należy się więcej"

Ojanna
14-04-2012, 21:34
:D :D :D :D :D

Ale satyra.
Państwo dostało orgazmu bawiąc się jak pogodynka w przewidywanie dżdżu.

Mam pytanko, ze względu na specyficzne miejsce w necie.:D

Państwo jest pewne, że dotrwa do roku 2015?
Na zdrowych nogach i bez demencji?
Ja pewna nie jestem, więc wybory mnie nie obchodzą.
Poza tym, szepnę państwu w uszko zbiorowe,
coby się nie podniecało niezdrowo, bo Jarosław Kaczyński zmieni zdanie,:D więc szkoda klawiatur, aby w nie grzmocić bez sensu.

Wyluzuj, JK jest tylko pretekstem, nikt go nie traktuje poważnie, więc daj ludziom pogadać :tongue:

Ojanna
14-04-2012, 21:41
po prostu chodzi o całokształt a nie jedynie o moje saldo coś w tym kraju musi się zmienić tak by był kapitalizm ale jakość życia porównywalna z Niemcem czy ze Szwedem. W końcu na to jako społeczeństwo na to ciężko pracujemy, każdy z nas z osobna jak może jak potrafi czy jakie ma możliwości, czy talent zasługuje jak to powiedział prezes PiS "Polakom należy się więcej"

Wszędzie jest kryzys a Polakom nie należy się ani więcej ani mniej, tylko tyle ile wypracują. Stara Europa ma lepiej, to fakt. Możesz mieć pretensje do starszych, że powstania w 1950 albo 1960 nie zrobili..tylko co ci z tych pretensji przyjdzie? Tu za robotę trzeba się brać a nie rozliczać. Czas ucieka!

Scarlett
14-04-2012, 21:47
Trzeba brać przykład z Dody, która zwiała
z domu w 14 roku życia i sama się utrzymywała nie
mając studiów, bo kreatywność się liczy, a nie
fakultety:tongue:
No niestety, obowiązuje już zupełnie inne myślenie,
a my wapniaki dalej w chmurach marzymy:mad:

Boję się wysłać swój post, bo tu jest inwigilacja:mad:

Lila
14-04-2012, 21:50
Boję się wysłać swój post, bo tu jest inwigilacja

Nie dziwię się, że się boisz.
A fakultety się liczą.

quasimodo81
14-04-2012, 21:51
Wszędzie jest kryzys a Polakom nie należy się ani więcej ani mniej, tylko tyle ile wypracują. Stara Europa ma lepiej, to fakt. Możesz mieć pretensje do starszych, że powstania w 1950 albo 1960 nie zrobili..tylko co ci z tych pretensji przyjdzie? Tu za robotę trzeba się brać a nie rozliczać. Czas ucieka!Tu akurat do PRL nie mam pod kotem awansu społecznego czy modernizacji kraju z rolnego na przemysłowy nie mam nić. Pochylić się trzeba nad prywatyzacją i kosztami społecznymi...

Ojanna
14-04-2012, 21:55
quasimodo81

Byki robisz, już dziś nie pisz.
Pomyśl tylko przed snem, co JK może wiedzieć o zarabianiu i wydawaniu pieniędzy. Co on może wiedzieć o mechanizmach rynkowych i biznesie, i śpij dobrze, z magistrem lub bez :)

Scarlett
14-04-2012, 21:56
Nie dziwię się, że się boisz.
A fakultety się liczą.
Kreatywność się liczy i zrobienie trafnego biznesu,
ale trzeba mieć łeb na karku, gdyż inaczej
ląduje się w innym kraju na zmywaku - po studiach,
gdyż czasy się zmieniły:icon_eek:

Już się nie boję :D

Ojanna
14-04-2012, 22:05
gdyż inaczej
ląduje się w innym kraju na zmywaku - po studiach,
gdyż czasy się zmieniły:icon_eek:

Już się nie boję :D

A czemu się dziwisz? Mamy w Polsce imponującą ilość studentów. Na miernych uczelniach a później z nijakimi dyplomami. Poczytaj, teraz czas na szkolenie zawodowe. Kierowników i dyrektorów już mamy na pęczki, tylko nikt się nie zastanowił, że dla nich pracy nie będzie, oj oj :( Na zmywak trzeba jechać, bo w Polsce z dyplomem nie honor przesyłki rozwozić. Taka mentalność, jakaś komunistyczna propaganda nadal żywa :(

Hypatia
14-04-2012, 23:07
:D :D :D :D :D

Ale satyra.
Państwo dostało orgazmu bawiąc się jak pogodynka w przewidywanie dżdżu.

Mam pytanko, ze względu na specyficzne miejsce w necie.:D

Państwo jest pewne, że dotrwa do roku 2015?
Na zdrowych nogach i bez demencji?
Ja pewna nie jestem, więc wybory mnie nie obchodzą.
Poza tym, szepnę państwu w uszko zbiorowe,
coby się nie podniecało niezdrowo, bo Jarosław Kaczyński zmieni zdanie,:D więc szkoda klawiatur, aby w nie grzmocić bez sensu.


Lilu,jeden z czołowych polskich polityków,lider drugiej co do wielkości partii - nota bene, jego wiek powinien też dać do myślenia, co do dotrwania do roku 2015 - ponad 3 lata przed terminem deklaruje ,że będzie kandydatem swojej formacji na urząd prezydenta ,a Ty jego apologetka obśmiewasz to ,że lud rozpoczyna debatę wokół tej kandydatury. To nieładnie Lilu.
Szepnęłaś ,że zmieni zdanie ? Hmmm,to bardzo cenna informacja ,daje wiele do myślenia,no bo jeśli nawet taka jego admiratorka jak Ty dostrzega chwiejność jego decyzji , która być może wynika z niestabilności emocjonalnej ,to należy zadać sobie pytanie : czy taka osoba może pełnić najwyższy urząd w państwie ?
Gdyby to napisał taki Pluto lub np Jarek ,to pomyślałabym ,że to czysta złośliwość,ale kiedy Ty to stwierdzasz, to to jest informacja bezcenna i jak najbardziej miarodajna ! Dziękuję Ci Lilianno za szczerość - to wielki gest z Twojej strony.
Więc już wiemy ,że może być różnie z kandydowaniem,ale w przypadku wygrania wyborów, też może być różnie !:rolleyes:

Może jakieś pozytywne cechy pierwszego poważnego kandydata ? Zachęcam wszystkich do merytorycznej dyskusji.

Ps. Lilu, co do orgazmu o który nas podejrzewasz,to przecież to całkiem fajna sprawa,zapomniałaś cyco ?:D

Przepraszam Admina i wszystkich użytkowników za moje dzisiejsze niezamierzone wpadki edytorskie.:redface:

wujek
14-04-2012, 23:37
Powalająca jest głębia przeprowadzonej przez Hypatię psychoanalizy potencjalnego kandydata na lokatora dużego pałacu.
Ciekawe czy jego kontrkandydata wyznaczy p.Tusk w sposób analogiczny jak to było w przypadku obecnego prezydenta:raz dwa trzy,prezydentem będziesz ty.

Hypatia
14-04-2012, 23:39
Delfin banita ,Zbigniew Ziobro proponuje prezesowi prawybory.
Co sądzić o tej propozycji ? Z punktu widzenia tzw prawicy - to nie złośliwość ,lecz przekonanie o zużyciu się tego pojęcia,lepszych na razie nie ma - jest to na pewno bardzo rozsądne rozwiązanie ,gdyż rozdrobnienie na tzw prawicy jest dla niej zawsze zabójcze. Ale otóż to - rozwiązanie rozsądne ,jednak czy nasz bohater lubi rozwiązania rozsądne ? Myślę i nic na potwierdzenie tej hipotezy mi się nie nasuwa, więc raczej nie ! Czy prezydent powinien być rozsądną osobą ? To pytanie retoryczne,wszak każdy odpowie ,że tak . Może ,ktoś przytoczy przykłady rozsądnych poczynań JK ?

Aha,no i jeszcze jedno . Czy prezes przyjmie propozycję niedawnego ulubieńca - znów ta niestałość uczuć i brak zdolności trafnej oceny ludzi . No tak,odpowiedź znów dość oczywista.:rolleyes:

BarbaraK
14-04-2012, 23:44
Hypatio ,wątpię czy podejmie rękawicę,wszak Hofman wygłosił,że z planktonemnie rozmawiają,czy jakoś tak,w kazdym razie podobał mi się ten plankton.:rolleyes:

Hypatia
14-04-2012, 23:49
Hypatio ,wątpię czy podejmie rękawicę,wszak Hofman wygłosił,że z planktonemnie rozmawiają,czy jakoś tak,w kazdym razie podobał mi się ten plankton.:rolleyes:


Basieńko,czy zauważyłaś ,że na naszych wątkach niektórzy stosują tą sama taktykę ? Czyżby z tych samych powodów ?!
Te same ideały,te same metody ! :D :D :D

Lila
15-04-2012, 00:21
Basieńko,czy zauważyłaś ,że na naszych wątkach niektórzy stosują tą sama taktykę ? Czyżby z tych samych powodów ?!
Te same ideały,te same metody ! :D :D :D

Hypatio, o jakiej wy rękawicy gaworzycie?
Kobito, za 3 lata wiesz co może się zdarzyć? Świat się gotuje,
a ty zachęcasz do merytorycznej dyskusji o SF.
Naprawdę, dla ciebie dzień bez Kaczyńskiego to dzień stracony?
Czy diagnoza drzazgi dotyczy większej liczby osób?
Litości.

Ja wolę o konkretach. Pieprzenie trzy po trzy zostawiam miłośnikom pieprzu.

Lila
15-04-2012, 00:27
Powalająca jest głębia przeprowadzonej przez Hypatię psychoanalizy potencjalnego kandydata na lokatora dużego pałacu.
Ciekawe czy jego kontrkandydata wyznaczy p.Tusk w sposób analogiczny jak to było w przypadku obecnego prezydenta:raz dwa trzy,prezydentem będziesz ty.

Pan Tusk zagrał Sikorskim jak gałą na orliku. Wystawił go jak to strzelcy w okopach hełm na kiju dla niepoznaki. :D
Tym hełmem była pani Anna Applebaum, mądra i piękna. Ale proszę, podniosły się głosy, że amerykańska Żydówka.
Strzały poszły po hełmie, a gdy prawybory wygrał Komorowski nikt się nie zastanowił nad dynastią, która była gniazdem drugiej pani Anny. Bo niby ...Chrabia jak chrabąszcz,

I o to chodziło.:D
A ciemny lud to kupił.

I finito.

Chciałaś Hypatio, to masz.:D

Dobranoc.

Hypatia
15-04-2012, 00:42
Hypatio, o jakiej wy rękawicy gaworzycie?
Kobito, za 3 lata wiesz co może się zdarzyć? Świat się gotuje,
a ty zachęcasz do merytorycznej dyskusji o SF.
Naprawdę, dla ciebie dzień bez Kaczyńskiego to dzień stracony?
Czy diagnoza drzazgi dotyczy większej liczby osób?
Litości.

Strasznie Cię ten watek wkurzył,już trzeci raz stwierdzasz ,ze bez sensu i trzeci raz wracasz i przekonujesz ,że nie ma sensu !:D
Jak ja uważam ,że coś jest bez sensu to idę dalej ,tam gdzie widzę sens !:D
Ja uważam za mój obywatelski obowiązek zająć się poważna kandydatura na poważny urząd. Może będę miała jakieś zasługi?:icon_eek:

Ja wolę o konkretach. Pieprzenie trzy po trzy zostawiam miłośnikom pieprzu.

Właśnie widzę !:D


Ps.Jakowaś rękawiczka, to Ci się chyba przyśniła w trakcie poobiedniej drzemki!:D

Lila
15-04-2012, 00:56
Wątek bez sensu, ale pisać będę.:D :D Tak dobrze to ci nie będzie.:D
Ty piszesz o ewentualnym prezydencie,
a ja boleję nad jego wadami i straszliwym 'anturaż' w zestawieniu z mądrością, erudycją, szarmem i piorunującą błyskotliwością obecnej Ekscelencji.
Z atencją oczywiście.
I to będę konkrety.:D :D :D Już się cieszę.
Bo sama rozumiesz; następca choć w niewielkim stopniu powinien dorównać obecnemu,
więc zalety obecnego warto uwypuklić, jako wzór .
Tak jak wzorem kobiety XX wieku była Rita Hayworth, której posąg odlano w brązie i utopiono w Atlantyku,
by potomni znaleźli:D , tak wzorem dla następcy ma być Ekscelencja Bul K.

btw czytać nie umiesz?
Hypatio ,wątpię czy podejmie rękawicę,wszak Hofman wygłosił,że z planktonemnie rozmawiają,czy jakoś tak,w kazdym razie podobał mi się ten plankton

Zdecydowanie dobranoc.
:)

Hypatia
15-04-2012, 01:02
Wątek bez sensu, ale pisać będę.:D :D Tak dobrze to ci nie będzie.:D
Ty będziesz o ewentualnym prezydencie,
a ja będę boleć nad jego wadami i straszliwym 'anturaż' w zestawieniu z mądrością, erudycją, szarmem i piorunującą błyskotliwością obecnej Ekscelencji.
Z atencją oczywiście.
I to będę konkrety.:D :D :D Już się cieszę.
Bo sama rozumiesz; następca choć w niewielkim stopniu powinien dorównać obecnemu,
więc zalety obecnego warto uwypuklić, jako wzór .
Tak jak wzorem kobiety XX wieku była Rita Hayworth, której posąg odlano w brązie i utopiono w Atlantyku,
by potomni znaleźli:D , tak wzorem dla następcy ma być Ekscelencja Bul K.

btw czytać nie umiesz?


Zdecydowanie dobranoc.
:)


A co z tymi orgazmami o których było na początku?:icon_eek:

BarbaraK
15-04-2012, 01:05
Gwoli ścisłości o rękawicy pisalam ja,czy podejmie prawybory z Ziobro.Natomiast nie uważam,że wątek jest przedwczesny,kandydat do fotela oglosił swój start w wyborach prezydenckich,to nie bardzo rozumiem dlaczego nie rozmawiać na ten temat.
Przy okazji,okazuje się ,że nie tylko sąsiedzi sięgają do przodków.
Moze czas się zastanowić do którego pokolenia wstecz najlepiej sięgnąć.:rolleyes:

Hypatia
15-04-2012, 01:08
Jak dotąd nikt nie nakreślił sylwetki, przyszłego niewątpliwie prezydenta i nie naszkicował profitów dla nas maluczkich płynących z tej prezydentury !:(
Postarajcie się proszę ,to naprawdę ważne ,wszak może to zachęcić wielu z nas do właściwego dysponowania swym głosem !:)

Lila
15-04-2012, 01:14
A co z tymi orgazmami o których było na początku?:icon_eek:

Ich dostarcza WAM Kaczyński.:
Jak przystoi mansardzie w starej kamienicy, z której tynk odpada, z poziomem wysokim przybyło coś.
Kulturnyj narod. Geny takie.


Pa!:) Miło jest, ale muszę iść spać.

olena
15-04-2012, 20:04
Jak dotąd nikt nie nakreślił sylwetki, przyszłego niewątpliwie prezydenta i nie naszkicował profitów dla nas maluczkich płynących z tej prezydentury !:(
Postarajcie się proszę ,to naprawdę ważne ,wszak może to zachęcić wielu z nas do właściwego dysponowania swym głosem !:)
Poczytałam wątek, to może kilka słów w tej sprawie.
1. Będzie to (gdyby co) prezydent zniewolony, bo nie chce, ale jego partia go zmusza. Czy prezydent, który nie chce, a daje się zniewolić, będzie skuteczny w tym, aby bronić naród przed zniewoleniem, jakie temu narodowi rzekomo zagraża?
2. Przez zapalonych miłośników nadawania przydomków obecnemu Prezydentowi będzie nazwany Jego Ekscelencja Obiat, albo Jarosław Uprzejmny.
(wpis do księgi pamiątkowej jednej z restauracji z 2006 roku: "Dziękuję z smaczny obiat",
w 1980 roku złożył podanie o pracę do Ośrodka Badań Społecznych Regionu Mazowsze "Solidarności", napisał: "Uprzejmnie proszę o przyjęcie do pracy".)
3.
Do budowy dróg będzie podchodził rozważnie i z namysłem, zgodnie z tradycją czasów, gdy był premierem.
Koalicja PiS, Samoobrony i LPR oddała do ruchu 100 km dróg, 106 km dróg ekspresowych, z czego koalicja PiS, Samoobrony i LPR rozpoczęła budowę niecałych 80 km dróg autostradowych.

4.
Ewentualny prezydent zawetuje być może każdą ulgę prorodzinną, jako, że partia która go zniewoliła do kandydowania głosowała jednoznacznie przeciwko becikowemu w Sejmie i w Senacie.
(lista głosowania cytowana była przez Romana Giertycha w sejmie)
5. Na pewno będzie sprawny fizycznie i zdolny do dopychania kolanem ustaw, bo jak to określał poseł Kurski:
Chodziło mu o krytykę Jarosława Kaczyńskiego. - To jego miałem na myśli mówiąc o "dopychaniu kolanem", o "kierownictwie partyjno-państwowym" - zapewniał Kurski. Zdaniem europosła to prezes PiS odpowiada za wynegocjowane przez jego rząd szczegóły traktatu. mowa o Traktacie Lizbońskim

No a na poważnie?
Znowu gdyby co, to opozycja nie będzie mogła mówić takim językiem, jakim mówi obecna opozycja, nawet gdyby przypadkiem chciała tak mówić.
Nienawiść będzie cnotą, bo kto nie z nami ten przeciwko nam i inne hasła o prawdziwych patriotach będą obowiązujące.
A satyrycy w państwach Zachodu będą mieli znowu używanie z powodu naszego machania szabelką.
Inni z kolei za natrętne brzęczenie się zdenerwują i może znowu embargo na mięso wprowadzą. Nam, nie innym.

Nie chwalę PO, wręcz przeciwnie sama sobie szykuje spadek sondaży, ale od tego kandydata będę się trzymała z daleka, nawet gdy się znowu w słowach zmieni. Po lekach (jak się już kiedyś tłumaczył i wielokrotnie zmieniał w okresie kampanii wyborczych i po).

Marzy mi się Prezydent ponadpartyjny, zrównoważony emocjonalnie, dobrze zorientowany w gospodarce, również w świecie i tam szanowany. Taki, który spróbuje zjednoczyć Polaków po obecnej wojence, albo jak kto woli wojnie polsko-polskiej. Przecież to jest możliwe, że ktoś taki się znajdzie.

A gdyby jeszcze rząd ponadpartyjnych fachowców w ministerstwach?..... Ktoś jest za, a nawet przeciw?:)

BarbaraK
15-04-2012, 20:20
Jestem za Twoją wizją prezydentury.

krystynas53
15-04-2012, 20:41
JK bedzie niedobrym prezydentem, poniewaz on kocha władzę a nie reprezentacje narodu.
Moim zdaniem to dopiero bedzie nieszczęście dla nas. Komisja będzie gonić komisję, zaczną się aresztowania, represje, rozliczania itd.
Boję się, że mielibyśmy drugą Białoruś.
Mam nadzieję że po raz siódmy przegra....co daj Boże.

pluto37
15-04-2012, 21:11
[QUOTE]
Marzy mi się Prezydent ponadpartyjny, zrównoważony emocjonalnie, dobrze zorientowany w gospodarce, również w świecie i tam szanowany. Taki, który spróbuje zjednoczyć Polaków po obecnej wojence, albo jak kto woli wojnie polsko-polskiej. Przecież to jest możliwe, że ktoś taki się znajdzie.
Nie przy tej konstytucji. Trzeba byłoby zmienić ją na wzór niemieckiej i wybierać go w parlamencie, a nie w wyborach powszechnych gdzie komitety wyborcze są partyjne i z funduszy partyjnych opłacają kampanie wyborcze.
A gdyby jeszcze rząd ponadpartyjnych fachowców w ministerstwach?..... Ktoś jest za, a nawet przeciw?:)
Też marzenia sciętej głowy. Niestety. Minister to jednak polityk jest. Jesli nawet nie to i tak odpowiada ...politycznie za kierowany resort. Problem -moim zdaniem- nie jest partyjny minister, a zaplecze z fachowców jakie sobie potrafi stworzyć.
Wspomnij Ziobrę. Jego zaplecze składało sie z samych fachowców od prawa. Całe stado prokuratorów mu podlegało i co? Formalnie bezpartyjni fachowcy i jakoś fachowość marnie im sie sprawdzała. Podobnie jak Ziobrze.
Bezpartyjnym fachowcem był Ćwiąkalski i ....padł po politycznie sterowanej nagonce.. I żeby nie przeciagać. Premier jest z politycznego nadania, wiec i tak partyjny, czy bezpartyjny minister od polityki zależy.

olena
15-04-2012, 21:26
Pomarzyć dobra rzecz, bo czasem marzenia się spełniają.:)

wujek
15-04-2012, 21:31
Z sympatiami i gustami (także politycznymi ) się nie dyskutuje. Każdy ma do do nich prawo.To jest oczywiste.
Ale żeby od razu Białoruś?To znaczy co;fałszowanie wyborów?Cała opozycja w koloniach karnych?Co jeszcze tragicznego się wydarzy?
Póki co to Kaczyńskiemu grożą Trybunałem.Tusk ma najwyrazniej dylemat, czy sprawę przyklepać.Nie daj Boże, wyleci z posady,to jego tam zaciągną.A będzie za co!
Niejaki Kamiński,ten od CBA,podpadł p.Premierowi i z punktu zainteresowała się nim prokuratura.Trzy lata będzie jak się chłopcy starają,a efektów jak nie było,tak nie ma.
Antyterroryści budzą niewinnych ludzi skoro świt. Zdemolują mieszkanie,wybiją zęby,połamią kończyny.Pomyłka?- no to przepraszamy.
Jakiś młodzian obraził p.Prezydenta.No to nauczymy gówniarza, żeby z należytym szacunkiem odnosił się do Pierwszego Obywatela.
Powtórzę pytanie;co gorszego nas czeka?

Jarosław II
15-04-2012, 22:36
Z sympatiami i gustami (także politycznymi ) się nie dyskutuje. Każdy ma do do nich prawo.To jest oczywiste.

Powtórzę pytanie;co gorszego nas czeka?
To fakt każdy ma prawo do gustów, ale czy ci co maja takie prawo a jednocześnie maja prawo wyborcze czy mogą szczerze powiedzieć, że Kaczyński potrafi połączyć Polaków, bo jak na razie każdą swoją wypowiedzią tylko dzieli. A tych podziałów było już tyle, że sam się w tym pogubił i sam nie wie już po której stronie jest.

Vika
15-04-2012, 23:00
To fakt każdy ma prawo do gustów, ale czy ci co maja takie prawo a jednocześnie maja prawo wyborcze czy mogą szczerze powiedzieć, że Kaczyński potrafi połączyć Polaków, bo jak na razie każdą swoją wypowiedzią tylko dzieli. A tych podziałów było już tyle, że sam się w tym pogubił i sam nie wie już po której stronie jest.
Ci ,co już są też nie łączą,lecz dzielą i to nie tylko Polaków, ale i Polskę.
Jak tak dalej pójdzie "rozdziobią nas kruki i wrony"
Jarosławie ,startuj ! Będziemy głosować na ciebie:)

Lila
15-04-2012, 23:22
Bessa, ten rok rozstrzygnie wszystko.
Także los kilku krajów Europy.

Lila
15-04-2012, 23:24
drzazga
Powtórzę pytanie;co gorszego nas czeka?
Jak to co?
Tuska nie wezmą do KE, co jest coraz bardziej prawdopodobne, jak pisze niemiecka prasa.
Nerwacja im się nie spodobała.:)

jasinek123
15-04-2012, 23:57
Lila
Masz rację większy efekt wymowy
Slang to jest to:

Nerwacja im się nie spodobała.

amelia
16-04-2012, 18:02
i co z tego, że nie jest to arcydzieło?

"~kto napisze biografię Jarka?
~kto napisze biografię Jarka? do ~Stanisław:


O większego trudno "zucha", jak nasz Jarcio Kwak-Kłamczucha...
— Ja nikogo się nie boję! Choćby Ruski... to dostoję !
Niemcy?... Ja ich całą zgraję pozabijam i pokraję!
Tuski, Ziobra, Palikoty, powyrzucam poza płoty,
Zaś Pawlaki i Millery - poprzeganiam do cholery!
Nawet Rydzyk nie podskoczy, jak mu plunę prosto w oczy !
Dla Putina klatkę zrobię, niech tam cicho siedzi sobie!
Wszystkich wrogów swoich zniszczę! To nie prawda, że ja pyszczę !
Ja mam Antka i Fotygę, więc mi mogą zrobić figę.
Kiedy ktoś mnie zbyt rozzłości, temu porachują kości !
Wszystkie Pakty, wszystkie Unie - poumieszczam na biegunie !
Niech od Wolski siedzą z dala, bo jak nie... to porozwalam !
Do mych działań się nie mieszać i mych planów nie ośmieszać !
Pozatykam z gazem rury, by nie było w Skarbcu dziury.
Jak pierdniemy wszyscy razem, skończą się kłopoty z gazem !
Węgla u nas ci dostatek - zlikwiduje się podatek,
Bo gdy węgiel ten się sprzeda, zapomnicie co to bieda !
Wszystkie banki zlikwiduję, bo ja w banku źle się czuję.
Samochody też to czeka, po co trąbią na człowieka?
Sklepy? Tylko osiedlowe, bo w tych większych tracę głowę
I wydaję w kaczym transie więcej, niż mam na bilansie !
Gdy pieniędzy gdzieś brakuje - nie ma sprawy! Dodrukuję !
Ja w metodach nie przebieram! Przeciwników powystrzelam,
Zaś ci z PiSu renegaci, też poznają co to kaci !
Kiedy całą zgarnę władzę, zobaczycie - wszystkich wsadzę !
I nikomu nie popuszczę! Zamknę, zgnoję, z dymem puszczę !
Na kiboli mogę liczyć, tylko muszę ich przećwiczyć,
By na moje zawołanie stali murem przy swym panie !
Ktoś przeciwny? - Niech poznaje, co to PiSie obyczaje !
Dla mych wiernych zaś w nagrodę, weekend zrobię aż po środę.
Przez dwa dni zaś niech harują, aż się sami wymordują
W swym wyścigu po zaszczyty, ja zaś zawsze będę kryty.
Doświadczenia mam niemało, z nauk tatki coś zostało.
Po Stalinie, po Hitlerze, też się doświadczenie zbierze.
Po cóż trwonić taki spadek? Co tam Tuska jakiś dziadek !
Ja mam talent do rządzenia! Ma ktoś coś do powiedzenia?
- Widzę, że mnie nikt nie słucha! Czy publika jakaś głucha?
Czy nie wierzą w obietnice? Czy mam sam wyjść na ulice?
Czy sam walczyć mam o Wolskę? Czy wolicie waszą Polskę?
Jak mnie bardziej rozsierdzicie, to odbiorę sobie życie !
- Taka żałość mnie przenika - wolą Jarka "męczennika"?
To aż taki jestem stary, że mi nikt nie daje wiary?
- Wiesz nasz "wodzu" w czym przyczyna?
- "Z głupim lepiej nie zaczynać" !!!!
Twoich zaś "nauczycieli", też już dawno diabli wzięli.
Żebyś głupot już nie gadał, lepiej, by cię kto przebadał.
Czy pomoże? - Któż to zgadnie. Kaczki wszak gustują w bagnie.
Gdy do dna bagienka dotrzesz, spokorniejesz i odpoczniesz.
Zaproś tam też swych sekciarzy, skoro im się bagno marzy.
Dość wojenek i mącenia! Żegnaj "miszczu"! Do widzenia !"

http://wiadomosci.onet.pl/forum/powstaje-naukowa-biografia-lecha-kaczynskiego,0,641849,83566426,czytaj.html

Lila
16-04-2012, 20:57
Zainspirowała mnie poezja, taką mam romantyczną naturę.
O kim są ta cudna strofa?

''Puste gesty, puste słowa,
puste serce, pusta mowa,
puste, choć zacięte usta,
pusty wzrok i głowa pusta,
pusty program i projekty,
do cna pustych stek inwektyw,
pusty jazgot, próżne żale,
krzyk, co treści nie ma wcale,
puste groźby, puste miny,
wielkie morze próżnej śliny,
puste hasła, obietnice,
wszystko puste – poza picem!
Słowem zero, nicość, próżnia -
tym się w świecie xxxx wyróżnia''.

maja59
16-04-2012, 21:10
Zainspirowała mnie poezja, taką mam romantyczną naturę.
O kim są ta cudna strofa?

''Puste gesty, puste słowa,
puste serce, pusta mowa,
puste, choć zacięte usta,
pusty wzrok i głowa pusta,
pusty program i projekty,
do cna pustych stek inwektyw,
pusty jazgot, próżne żale,
krzyk, co treści nie ma wcale,
puste groźby, puste miny,
wielkie morze próżnej śliny,
puste hasła, obietnice,
wszystko puste – poza picem!
Słowem zero, nicość, próżnia -
tym się w świecie xxxx wyróżnia''.

Wypisz, wymaluj Jarosław Kaczyński, Emerytowany Zbawca Narodu:icon_eek: .

Lila
16-04-2012, 21:25
Obawiam się, że zagadka może zostać nie rozwiązana.
Więc finiszujemy.

http://imageshack.us/photo/my-images/638/glowazdrajcy.jpg/

maja59
16-04-2012, 21:33
Finisz pewnie kiedyś będzie tylko skutek może nie być oczekiwany. Liderzy lewicy też leżą w Smoleńsku, ale o nich Emerytowany Zbawca Narodu nie pamięta, taki plankton pewnie.
Wszyscy odejdziemy w niepamięć, jedni w chwalebną inni nie. Przykre to jak stare trupy jeszcze plwają, jeszcze wydaje im się, że coś mogą. Ale nic już nie mogą, życie pójdzie dalej. A ci którzy nie potrafią podjąć wyciągniętej ręki.........................

Ojanna
16-04-2012, 21:41
Nie wystartuje, nie odważy się, niedługo nikt nie będzie o nim pamiętał.

maja59
16-04-2012, 21:43
Nie wystartuje, nie odważy się, niedługo nikt nie będzie o nim pamiętał.
Nie masz racji, musi wystartować i przegrać po raz siódmy. Tylko kto obróci tą klęskę w zwycięstwo? Kurski? Ziobro??

Scarlett
16-04-2012, 21:45
A ja już nie mogę:
Czy jest tu lekarz?

Kaczyński: Dla mnie w tej chwili jedyną teorią jest teoria zamachu

Prezes PiS Jarosław Kaczyński uważa, że poniedziałkowy wyrok Europejskiego Trybunału Praw Człowieka w sprawie Katynia otwiera drogę dla poszkodowanych w katastrofie smoleńskiej. W wywiadzie udzielonym TVP Info, prezes PiS-u powiedział również, że dla niego obecnie najbardziej prawdopodobną przyczyną katastrofy z 10 kwietnia 2010 roku, był zamach.
http://fakty.interia.pl/raport/lech-kaczynski-nie-zyje/news/kaczynski-dla-mnie-w-tej-chwili-jedyna-teoria-jest-teoria,1785371,6912

Hypatia
16-04-2012, 22:10
A ja już nie mogę:
Czy jest tu lekarz?


http://fakty.interia.pl/raport/lech-kaczynski-nie-zyje/news/kaczynski-dla-mnie-w-tej-chwili-jedyna-teoria-jest-teoria,1785371,6912


Bywają przypadki ,że nawet najlepszy lekarz jest bezradny.:rolleyes:

pluto37
16-04-2012, 22:19
A ja już nie mogę:
Czy jest tu lekarz?


http://fakty.interia.pl/raport/lech-kaczynski-nie-zyje/news/kaczynski-dla-mnie-w-tej-chwili-jedyna-teoria-jest-teoria,1785371,6912

Był przecie lekarz. Proszki przepisał. A na liście z innej działki masz całe stado lekarzy i ....nic z tego nie wynika.
Organizm odporny na działanie medykamentów, albo lekarze niedouczeni.
Skup sie w sobie i nie denerwuj sie..
Widać pacjent tak musi, bo go zmora udusi. A na to tylko egzorcysta pomóc może..
Poległy Kaczyński wychodził z interny na żółte papiery wydane przez specjalistów lekarzy. Więc nie jest wykluczone, ze to genetyczne ułomności są.:D
ale szerszy problem pojawia sie przy odpowiedzi na pytanie czy takiego osobnika można zrobić prezydentem dużego europejskiego państwa.

Jarosław II
16-04-2012, 23:49
Bywają przypadki ,że nawet najlepszy lekarz jest bezradny.:rolleyes:
Widziałem niedawno w telewizjorze jego portfel, wcale się nie dziwię, że czeka na odszkodowanie. Pożyczył kasę od ochrony na "tacę" a ostatnio na odpuście. Może nawet specjalnie zostawia go w niezamkniętym samochodzie.:rolleyes:

Hypatia
18-04-2012, 23:35
Dziś znów poszerzyła nam się wiedza w zakresie, jakim to będzie prezydentem Jarosław Kaczyński !
http://www.tvn24.pl/-1,1741928,0,1,tlumy--na-wiecu-pis-klamstwo-smolenskie-rozbite-w-proch,wiadomosc.html
Sądzę ,że w ciągu najbliższych lat mamy szansę mieć całkowitą ''jasność w temacie'' jak mawiał klasyk,jeśli ,ktoś jej jeszcze nie ma.

BarbaraK
19-04-2012, 02:46
Jarek nie kpij sobie z portfela"niezłomnego rycerza":rolleyes:


Jarosław Kaczyński został w środę uhonorowany medalem "Zło dobrem zwyciężaj", przyznawanym przez Ogólnopolski Komitet Pamięci ks. Jerzego Popiełuszki. - Za szerzenie pamięci o męczennikach, bohaterach i mężach stanu - niezłomnemu rycerzowi Rzeczypospolitej - powiedział Ryszard Walczak z kapituły przyznającej nagrodę. - To niezwykła niespodzianka, ale też zobowiązania - podkreślił Jarosław Kaczyński odbierając nagrodę.

http://www.tvn24.pl/12690,1741891,0,1,niezlomnemu-rycerzowi-rp-kaczynski-odebral-medal,wiadomosc.html

Jarosław II
19-04-2012, 06:57
Jarek nie kpij sobie z portfela"niezłomnego rycerza":rolleyes:
A cóż mi zostało, czekać jak małe rączki pchają nieświadomych do puczu?:rolleyes: Potem wlezie w dziurę pod podłogą jak w stanie wojennym a co.:rolleyes: Z poziomu podłogi przez peryskop też można Polskę oglądać.

olena
19-04-2012, 09:42
A cóż mi zostało, czekać jak małe rączki pchają nieświadomych do puczu?
Tak sobie pomyślałam, że jakby co, to dobrze sobie ten "rycerz" wykombinował. W pierwszych szeregach (następnych zresztą też) umieści podpuszczanych i napalonych starszych ludzi. Kto podniesie rękę na starszych i staruszków? Tak już było przed Pałacem, nikt nie chciał mieć na sumieniu emerytów. Rycerz całą gębą.
Opozycja do kitu. A pomyśleć, ile by mogli zwojować konkretnie punktując PO, gdy ta robi błędy oczywiste ostatnio.
No, ale widać oszołomstwo tłumu daje większą satysfakcję niż rzeczywista troska o Polskę. Pozwala wszelkiego typu małości pławić się w wydumanej wielkości.

olena
19-04-2012, 09:56
Jarosław Kaczyński został w środę uhonorowany medalem "Zło dobrem zwyciężaj", przyznawanym przez Ogólnopolski Komitet Pamięci ks. Jerzego Popiełuszki. - Za szerzenie pamięci o męczennikach, bohaterach i mężach stanu - niezłomnemu rycerzowi Rzeczypospolitej - powiedział Ryszard Walczak z kapituły przyznającej nagrodę. - To niezwykła niespodzianka, ale też zobowiązania - podkreślił Jarosław Kaczyński odbierając nagrodę.
No i już wiemy jakim Prezes będzie prezydentem. Męczenników ci u nas dostatek, bohaterów i "bohaterów" też, z mężami stanu trochę gorzej, ale nadrobią straty. Będzie roboty dla ew. prezydenta, oj będzie. Pomniki, popiersia, tablice, ulice, wiece, śpiewanki, okrzyki. Może nawet światowe turnieje rycerskie.:)
Tylko z kim, jak reszta świata taka taka nie w kursie.

Lila
19-04-2012, 11:01
A cóż mi zostało, czekać jak małe rączki pchają nieświadomych do puczu?:rolleyes: Potem wlezie w dziurę pod podłogą jak w stanie wojennym a co.:rolleyes: Z poziomu podłogi przez peryskop też można Polskę oglądać.

Nie kompromituj się.
Aby dokonać puczu, trzeba mieć armię. Może dasz mi choć jeden, jedyny przykład z historii, gdy pucz został dokonany bez użycia sił zbrojnych?
Widać, że politycy z geriatryka sporo nabredzili, ale że im wierzą ludzie którzy myślą...że myślą,
to dziw nad dziwy.

btw kto ogłosi ten stan wojenny?
Jaruzela na wózku do studia przywiozą?
Swoją drogą tylko tutaj się ludzie nie śmieją z tych pomruków władzy.:D
A 21 kwietnia znowu manifestacja w Warszawie.
Może być całkiem miło, bo kibice wykupili bilety na mecz, a ich nie wpuszczą na Narodowy.
Ta głupia władza sama prowokuje ludzi, nawet tych co się trzymają daleko od polityki.

Lila
19-04-2012, 11:24
No i już wiemy jakim Prezes będzie prezydentem. Męczenników ci u nas dostatek, bohaterów i "bohaterów" też, z mężami stanu trochę gorzej, ale nadrobią straty. Będzie roboty dla ew. prezydenta, oj będzie. Pomniki, popiersia, tablice, ulice, wiece, śpiewanki, okrzyki. Może nawet światowe turnieje rycerskie.:)
Tylko z kim, jak reszta świata taka taka nie w kursie.

Cóż droga Oleno. Najwyżej przeżyjesz zawód taki jak ja wstydząc się za Ekscelencję i przeżywając katusze, gdy następuje kolejna kompromitacja.

Ostatnio Kochany Prezydent raczył się być wyrazić krytycznie o profesorach Biniendzie i Nowaczyku, że pochodzą z Nowej Zelandii czy Nowej Gwinei.
Nie sprecyzował dokładnie, bo to wszystkiego jedno bez Wikipedii.:) Nurtują mnie wątpliwości , czy Ekscelencja potrafiłaby wskazać - bez podpowiedzi- na mapie obie te egzotyczne wyspy,
ale myślę, że wątpię:D.

Cóż, mówiło się, że Lech Kaczyński popełniał gafy. Obecna Ekscelencja przebiła go jeszcze przed zaprzysiężeniem, a ukoronowaniem było podprowadzenie kieliszka królowej Szwecji. Strach, co jeszcze nastąpi.

Tak więc moi kochani, patrzcie w przyszłość z ufnością.
Naprawdę gorzej być nie może. A taniej, jeśli nie będzie na posiłkach w Belwederze licznej progenitury z osobami towarzyszącymi, na dodatek lubiącej dobrze zjeść.
Po rodzicach.:)

Scarlett
19-04-2012, 11:30
Dobrze, że Prezydent nie chowa zegarka jak Sarkozy
i nie myśli, że jego wyborcy to złodzieje, co nie?:D
A jakiś tam kieliszek to pikuś:D

olena
19-04-2012, 12:07
Cóż droga Oleno. Najwyżej przeżyjesz zawód taki jak ja wstydząc się za Ekscelencję i przeżywając katusze, gdy następuje kolejna kompromitacja.
To po kolei.
Nie będę się wstydzić, co najwyżej śmiać, bo gafy wszelkie śmieszne są, a więc z gaf obecnego kandydata śmiać się będę szczerze. Wstydzić się będę, gdy polityka zagraniczna będzie prowadzona w stylu IV RP.

Obecny Prezydent mógł nawet sadzić, że obaj panowie pochodzą z przysłowiowej Koziej Wólki, bo wiedza o tym skąd pochodzą nie należy do (niczyjego) obowiązku.
Ważniejsze jest, że pan dok*tor inży*nier Binienda "na pewno nie jest pro*fe*so*rem dok*to*rem habi*li*to*wa*nym fizyki, więc niech tako*wego nie udaje."

Podprowadzenie kieliszka królowej było zabawne, natomiast podprowadzanie cudzych sukcesów i fałszowanie faktów Ew. Przyszłego Jarosława, jak pamiętasz Uprzemnego:D jest mniej wesołe, prawda?
Bo jakiej historii będą się dzieci w szkołach uczyć?
http://studioopinii.pl/artykul/7849-krzysztof-lozinski-falszywe-zyciorysy
Zastanawiający fragment:
Gorzej, że poja*wiają się infor*ma*cje ewi*dent*nie nie*praw*dziwe. I tak na przy*kład Lech Kaczyń*ski: „W VIII 1980 uczest*nik strajku w Stoczni Gdań*skiej im. Lenina, doradca MKS, współ*au*tor tek*stu Poro*zu*mie*nia Gdań*skiego”. W rze*czy*wi*sto*ści Lech Kaczyń*ski WCALE nie uczest*ni*czył w strajku sierp*nia 1980 roku w Stoczni Gdań*skiej. Nie był ani doradcą MKS, ani współ*au*to*rem tek*stu poro*zu*mie*nia. Był w stoczni jeden raz, pod sam koniec strajku przez około godzinę. Poza krotką roz*mową z Bog*da*nem Boru*se*wi*czem (z któ*rej nic nie wyni*kało), nic wię*cej tam nie robił. Co cie*kawe, Lech Kaczyń*ski nigdy publicz*nie nie twier*dził, że brał udział w tym strajku. Takie bajki roz*po*wszech*niał nato*miast jego brat.


No i nasuwa się stare przysłowie, że brata się nie wybiera, ale się go kocha. Natomiast wybierać takiego brata naginającego fakty na prezydenta?
Oj, oj.....to już będzie oczywista i ewidentna "wina Tuska" prawda?:)

Aaaa jeszcze o jedzeniu...będzie taniej z trunkami jak słychać też. Bardzo taniej. Za ten ostatni argument sorki, bo o gustach się nie dyskutuje, ale poruszyłaś temat gustów kulinarnych, więc odpowiadam.
Miłego dnia.

olena
19-04-2012, 12:10
Przepraszam, ale system kopiuj-wklej tak z cytowanej strony zadziałał, odsyłam do oryginału.

Lila
19-04-2012, 12:37
No dobra..

Nie będę się wstydzić, co najwyżej śmiać, bo gafy wszelkie śmieszne są, a więc z gaf obecnego kandydata śmiać się będę szczerze. Wstydzić się będę, gdy polityka zagraniczna będzie prowadzona w stylu IV RP.



To mi powiedz, w stylu jakiej RP jest prowadzona obecna polityka, prowadząca do izolacji Polski?
A także uświadom mnie, w jaki sposób odbywa się habilitacja w USA.:):)

Co do fałszowania faktów, obecna Ekscelencja osiągnęła mistrzostwo świata. O ekskluzywnym Jaworzu innym razem.
http://fakty.interia.pl/raport/wybory-2010/news/komorowski-i-kaczynski-nie-lubia-sie-przez-palucha,1498598,6587

Pytanie za 100 punktów, na które nikt ( jeszcze ) nie dał odpowiedzi.
Skąd męczennik Solidarności i skromny nauczyciel historii miał 260.000 DM w tych czasach?
Żeby było jasne; to nie wredna i kłamliwa według was Gazeta Polska zadaje pytanie, ale Gazeta Prawna.

No to na tyle.
Do miłego- jak mówią piloci do wieży.:)

btw w trunkach ekipa obecna jest nie do pobicia.:)
Cóż, jak to po polowaniu.
..............
Jeszcze dopiszę. Wyciąganie jakichś bezeceństw z przeszłości Kaczorowi nie ma sensu.
Nie jest on Prezydentem Polski i nie będzie.:)
Także przysrywanie ś.p. Lechowi też nie ma sensu.
ON NIE ŻYJE W DALSZYM CIĄGU.

Jarosław II
19-04-2012, 13:39
Tak więc moi kochani, patrzcie w przyszłość z ufnością.
Naprawdę gorzej być nie może. A taniej, jeśli nie będzie na posiłkach w Belwederze licznej progenitury z osobami towarzyszącymi, na dodatek lubiącej dobrze zjeść.
Po rodzicach.:)
Obyś miała rację. Czy taniej to się okaże po czasie. Poprzednio się zawiodłem. Te ilości "małpek" i wagon Viagry mnie rozłożyły, nawet bym nie przypuszczał.:D

BarbaraK
19-04-2012, 15:24
Żartowaliśmy o tym pójśxiu na Moskwę,ale po tej wypowiedzi Maciarewicza strach się bać.:( :mad:
http://wiadomosci.onet.pl/katastrofa-smolenska,5108910,temat.html

olena
19-04-2012, 15:41
..............
Jeszcze dopiszę. Wyciąganie jakichś bezeceństw z przeszłości Kaczorowi nie ma sensu.
Nie jest on Prezydentem Polski i nie będzie.:)
Także przysrywanie ś.p. Lechowi też nie ma sensu.
ON NIE ŻYJE W DALSZYM CIĄGU.
A wyciąganie innym ma sens?
Widać sens sensowi nierówny.:)
A co do śp.Prezydenta Lecha Kaczyńskiego nikt inny tylko jego brat Mu nie daje spoczywać w pokoju.
Przykre jest to, że wywoływaniem wojenki, gadaniem nieprawdy naraża pamięć brata, prowokując riposty.
Nie tak miało być, gdy wszyscy pogrążyliśmy się w żałobie.

A co do reszty.

Polska będzie miała niewiele do powiedzenia tak długo, jak długo będzie gospodarczo słaba.
Pis na pewno tego nie zmieni żadnymi obietnicami swojego obecnego Kandydata.
Natomiast bardziej prawdopodobna jest izolacja z powodu wewnętrznej niestabilności, niezgody politycznej, a też ustawicznego "podgryzania" słownego tych silniejszych.
Kto lubi jak go coś po nogawkach ciągle szarpie?

Nie interesuje mnie habilitacja w USA, ale zapewne masz w tym względzie odnośnie dr Biniendy jakieś konkrety, podziel się.
Chętnie poczytam, bo na razie wiem, że nawet fizykiem z wykształcenia nie jest.
Tu nazwano go nawet ekspertem od bredni:

http://studioopinii.pl/artykul/7894-krzysztof-lozinski-ekspert-od-bredni

Zarzut o 260000.
Nie jestem adwokatem BK. Tłumaczył sam zainteresowany, że pożyczył od rodziny. Nie wiem, nie było mnie przy tym, ale wiem, że gdyby było o co zahaczyć, to obecny Kandydat już by się do tego dorwał, bo lubi szukać takich rzeczy. A tu cisza, cichutko było jak makiem, nawet, gdy pana Kandydata pytano o to wprost nie dobił kandydata argumentami w tej sprawie. Cisza była aż dziw bierze.

Wracając do wątku.
Nie jest on Prezydentem Polski i nie będzie.:)
W takim razie wszystko, co mówi jest kpiną z własnych wyborców? Czy może to "zwyciężymy, zwyciężymy" to całkiem inne wołanie i inny paragraf?

olena
19-04-2012, 15:47
Żartowaliśmy o tym pójśxiu na Moskwę,ale po tej wypowiedzi Maciarewicza strach się bać.:( :mad:
http://wiadomosci.onet.pl/katastrofa-smolenska,5108910,temat.html
Lub się tylko śmiać. Bo albo pan M. jest chory, co sugerują już politycy, albo za chorych uważa niektórych Polaków i im takie rzeczy wciska.:) Przesolił tak, że nawet pan Kadydat rzekomo na Prezydenta wykazał pewną powściągliwość w komentarzu.:)

pluto37
19-04-2012, 15:53
Żartowaliśmy o tym pójśxiu na Moskwę,ale po tej wypowiedzi Maciarewicza strach się bać.:( :mad:
http://wiadomosci.onet.pl/katastrofa-smolenska,5108910,temat.html

Ale PiSuwuc obiecał, że nie planuje......narazie:D :D :D
I to jest optymistyczne.
Reszta ciut mniej.
Ale jest coś co warto zauważyć przy tej okazji. NIKT nie powinien mieć złudzeń po takich występach czołowych postaci z politscenki co do jakości rządów pod ręką PiSu.

pluto37
19-04-2012, 16:08
Lub się tylko śmiać. Bo albo pan M. jest chory, co sugerują już politycy, albo za chorych uważa niektórych Polaków i im takie rzeczy wciska.:) Przesolił tak, że nawet pan Kadydat rzekomo na Prezydenta wykazał pewną powściągliwość w komentarzu.:)

Oleno!
W tym ciągu rewelacji stworzonych z helowych mgieł to co mówi Antek M. trzyma się kupy. Bo jeśli był zamach na głowę państwa, to oczywiste jest, że to jest akt który wymaga odpowiedzi zbrojnej przeciw agresorowi.
Natomiast Kaczyński przetrzeźwiał po tej eksplozji Antka M i zobaczył, że to grozi wojna światową nr III i spuścił z balonu trochę powietrza. Na całe szczęście bo Obama juz postawił w gotowość bojową wszystkie bombowce strategiczne, żeby pisowskiego sojusznika wesprzeć.
:)

Lila
19-04-2012, 16:11
Nie interesuje mnie habilitacja w USA, ale zapewne masz w tym względzie odnośnie dr Biniendy jakieś konkrety, podziel się.


Jak cię nie interesuje, to nie zabieraj głosu.
Nie podzielę się, bo mi się nie chce. Poszukaj sobie sama, zanim zaczniesz kwestionować czyjeś wykształcenie.
W końcu to nie 2-tygodniowa magisterka z pomocą teścia UBeka.
Dla ułatwienia masz tu 6 stron na serwerze NASA.
http://search.nasa.gov/search/search.jsp?nasaInclude=binienda&u_selectedtab=&entqr=0&output=xml_no_dtd&sort=date%3AD%3AL%3Ad1&ud=1&site=nasa_collection&client=nasa_production&ie=UTF-8&oe=UTF-8&simple_start=&news_start=&images_star

I pierwsza strona;

US space transportation and climate change
W.K. Binienda, Ed. American Society of Civil Engineers, pp. 130. The President's
Vision for Space Exploration — National Security Presidential Directive (NSPD) ...
http://pubs.giss.nasa.gov/abs/al06400f.html
Pubs.GISS: Publications by Radley M. Horton
W.K. Binienda, Ed. American Society of Civil Engineers, pp. 130. Horton, R., C.
Herweijer, C. Rosenzweig, J.P. Liu, V. Gornitz, and A.C. Ruane, 2008: Sea level ...
http://pubs.giss.nasa.gov/authors/rhorton.html
Blaine Johnson - NASA Astrobiology: Life in the Universe
Sep 2, 2011 ... In: Malla, R.B., Binienda, W.K. & Maji, A.K. (Eds.). Earth & Space 2006:
Engineering, Construction, and Operations in Challenging Environments ...
https://astrobiology-beta.arc.nasa.gov/directory/johnson-blaine/
SUMMARY OF RESEARCH FINAL REPORT / Title ... - NASA
and reports are listed below. -Binienda,. W.K.; Hong, A.; Gyekenyesi,. A. and
Hemarm, J.H., "Late Stage Damage in. G30-500/PMR-15. Laminates,".
Proceedings ...
http://ntrs.nasa.gov/archive/nasa/casi.ntrs.nasa.gov/19980007674_1997056882.pdf
Search Results - NASA Technical Reports Server
Oct 15, 2011 ... Author: Littell, Justin D.; Binienda, Wieslaw K.; Goldberg, Robert K.; Roberts, Gary
D. Abstract: Recent advancements in braiding technology ...
http://ntrs.larc.nasa.gov/search.jsp?N=4294959856&Ns=ArchiveName%7C0
Christine Chen « Profile « Directory « NASA ... - Astrobiology - NASA
In: R.B. Malla, W.K. Binienda & A.K. Maji (Eds.). Earth & Space 2006: Engineering
, Construction, and Operations in Challenging Environments. Reston, VA: ...
http://astrobiology.nasa.gov/directory/profile/2443/Christine/Chen/
Advanced Metallics Branch - Cheryl Bowman
... Gary D. Roberts, Cheryl L. Bowman, Jingyun Cheng, Wieslaw K. Binienda,
Timothy Schmidt, and Michael S. Braley, “Deformation Analysis of Triaxial-
Braided ...
http://www.grc.nasa.gov/WWW/StructuresMaterials/AdvMet/personnel/bowman_cheryl.html
Finite Element Model for Failure Study of Two-Dimensional ... - NASA
Author: Li, Xuetao; Binienda, Wieslaw K.; Goldberg, Robert K. Abstract: A new
three-dimensional finite element model of two-dimensional triaxially braided ...
http://ntrs.larc.nasa.gov/search.jsp?R=20100026659&qs=Ns%3DNASA-Center%7C0%26N%3D429495...
The Effect of Contact Stresses in Four-Point Bend Testing of ...
analyzed by Binienda and Saleeb [10] for unidirectionally reinforced composite
beams tested under three or four-point bending conditions. They found that both ...
http://ntrs.nasa.gov/archive/nasa/casi.ntrs.nasa.gov/19930002888_1993002888.pdf
Journal of Aerospace Engineering Special Issue Published ...
Aug 1, 2009 ... This special issue was guest edited by Dr. Robert K. Goldberg of the Mechanics
and Life Prediction Branch and Dr. Wieslaw K. Binienda of the ...
https://rt.grc.nasa.gov/2009/journal-of-aerospace-engineering-special-issue-published/

Nie ulega wątpliwości, że dla BULa to pełna egzotyka. Nie ma nic o bigosie.
Tak jak egzotyką to jest dla domorosłych opiniożerców,
myślących iż kariera naukowa w USA toczy się polską ścieżką.

Nawiasem mówiąc, najbardziej kuriozalnym jest zarzut samotności postawiony Kaczyńskiemu.
Konkretnie - brak żony.
Humor i satyra, gorzka niestety, na portalu gdzie jest pełno ludzi samotnych jak palec, a znam tu kilka przypadków gdy dumni posiadacze żon,
pewnego poranka budzili się w pustym łóżku,
bo kobitka dała nogę, byle dalej od delikwenta.
Jednym słowem- nietakt, delikatnie mówiąc.

BarbaraK
19-04-2012, 16:19
Lilu bronisz PiS wlasną piersią przed wszystkim atakami,ciekawa jestem w takim razie Twojego zdania na temat wypowiedzi Maciarewicza.
Jakbyś mogla to ustosunkuj się do jego wypowiedzi,ciekawa jestem Twego zdania.

Lila
19-04-2012, 16:30
Lilu bronisz PiS wlasną piersią przed wszystkim atakami,ciekawa jestem w takim razie Twojego zdania na temat wypowiedzi Maciarewicza.
Jakbyś mogla to ustosunkuj się do jego wypowiedzi,ciekawa jestem Twego zdania.

Bez przesady z tą piersią.
Szkoda by mi było biustu, bo nie odrośnie.:)
Odniosę się, jak przeczytam o co chodzi, bo nic nie wiem.

Gwoli wyjaśnienia, to ja w 2005 głosowałam na Tuska.
Miałam wiele pretensji do L.K. choć ceniłam go za miłość do zwierząt. Nie bardzo się przejęłam przegraną swojego faworyta, bo w końcu razem mogli bardzo wiele.
Niestety, pokazał apetycik nadmierny, dając do zrozumienia gdzie ma Polskę. Można rzec, że otworzyły mi się oczy.

No a późniejszy przemysł pogardy,
zaszczuwanie Głowy Państwa, bez przebłysku myśli, że sytuacja się zmieni i następca będzie szargany,
oraz Smoleńsk,
zrobiły to co jest.

Zresztą, choćby nagle Platforma stała się świętą, to i tak nie warto jej poświęcać mojego czasu,
bo to byłoby tak, jak zapisanie się do NSDAP w 1945.

Jarosław II
19-04-2012, 16:42
Zresztą, choćby nagle Platforma stała się świętą, to i tak nie warto jej poświęcać mojego czasu,
bo to byłoby tak, jak zapisanie się do NSDAP w 1945.
Za to z NSDAP jak i z KGB nikt się nie wypisał.:D
Jeszcze dopiszę. Wyciąganie jakichś bezeceństw z przeszłości Kaczorowi nie ma sensu.
Nie jest on Prezydentem Polski i nie będzie.
Także przysrywanie ś.p. Lechowi też nie ma sensu.
ON NIE ŻYJE W DALSZYM CIĄGU.
Przecież to prezes ciągle zagląda do trumny jak by nie wierzył, że czas się nie cofnie. Żeby go tylko brat nie wciągnął.

Scarlett
19-04-2012, 16:46
Lilu bronisz PiS wlasną piersią przed wszystkim atakami,ciekawa jestem w takim razie Twojego zdania na temat wypowiedzi Maciarewicza.
Jakbyś mogla to ustosunkuj się do jego wypowiedzi,ciekawa jestem Twego zdania.
Tomasz Kamel, spec od werbalnej komunikacji tak to ocenił:

Jest zasada, która mówi: TO CO SŁYSZYSZ PRZED "ALE", KOMPLETNIE SIĘ NIE LICZY.
Na poparcie dzisiejszy cytat z Jarosława Kaczyńskiego "Nie uważamy, żeby wojna (z Rosją - przy. autor) została wypowiedziana, ale walkę o prawdę będziemy kontynuować".

Lila
19-04-2012, 16:56
Za to z NSDAP jak i z KGB nikt się nie wypisał.:D

Przecież to prezes ciągle zagląda do trumny jak by nie wierzył, że czas się nie cofnie. Żeby go tylko brat nie wciągnął.

Po pierwsze NSDAP to była partia zdelegalizowana, więc wypisali się,
a KGB to czerezwyczajka, więc kaput.

Drugie zdanie zabrzmiało jak groźba, więc dla mnie też kaput. No i żadne sklamrzenie o tańcu na trumnach ludzi już nie powstrzyma.
Nie o zemstę, lecz prawdę wołają ofiary.
I nie one jedne.

Sorry, pa!:)

Jarosław II
19-04-2012, 17:42
Drugie zdanie zabrzmiało jak groźba, więc dla mnie też kaput. No i żadne sklamrzenie o tańcu na trumnach ludzi już nie powstrzyma.

Dlatego lepiej domknąć te wieka. Lepiej dla wszystkich, dopóki jakiemuś desperatowi nie odbije w czachę.:rolleyes:

Lila
19-04-2012, 19:58
Lilu bronisz PiS wlasną piersią przed wszystkim atakami,ciekawa jestem w takim razie Twojego zdania na temat wypowiedzi Maciarewicza.
Jakbyś mogla to ustosunkuj się do jego wypowiedzi,ciekawa jestem Twego zdania.

Basiula, :) :) wracam tu tylko dla CIEBIE dzisiaj.
Nie zrozumiałam o co chodzi; myślałam, że Antoni coś w Sejmie powiedział, a to chodzi o Krosno pewnie?:D
Spokojnie;
- stwierdził, że nie my na Moskwę, tylko Moskwa na nas,:D
czyli mówiąc po ludzku, niby Smoleńsk można potraktować jako wypowiedzenie wojny.:D

Oj marzyciel, marzyciel...a przecie wie, że Sowiety NIGDY nam wojny nie wypowiedzieli,
zarówno mordując nam oficerów w czasie wojny,
czy cywilów pod Augustowem w czasie słynnej obławy, już po ''wyzwoleniu''.

Nawet jakby się okazało, że pan Deripaska, którego USA zahaltowały,
nie pozwoląc mu postawić stopy na ich terytorium ( ciekawe dlaczego?), coś tam...coś tam...w czasie remontu tupolewa wykombinował,
to i tak nic nie będzie, poza paroma notami.
Nasza krew była, jest i będzie tania. My to nie Ameryka..

A jako ciekawostka; my też w XX wieku, wyjątkowo krwawym wieku, nikomu wojny nie wypowiedzieliśmy poza...
...:D Japonią.
Ale Japońce nie przyjęły wypowiedzenia wojny.Powiedziały;
Wyzwania Polaków nie przyjmujemy.
Polacy, bijąc się o swoją wolność, wypowiedzieli nam wojnę pod presją Wielkiej Brytanii.

Proszę, co to znaczy miłość do Chopina.:)

Ojanna
19-04-2012, 20:19
Nasza krew była, jest i będzie tania. My to nie Ameryka..


Protestuję! Prawdziwa patriotka nigdy nie użyłaby czasu przyszłego! Nasza krew będzie droższa niż amerykańska, jeśli JK będzie miał władzę...:rolleyes:

Jarosław II
19-04-2012, 20:32
Cały czas mam nadzieję, że jak zaczną się poważne problemy to poważni ludzie wejdą do akcji.:cool: Na razie są to pingpongiści siódmej ligi.:D Ponieważ problemy światowe dopiero się zaczną to oni trwają na przeczekanie w dość trwałym klinczu, a naród się przygląda jak na ring w klatce.

Ojanna
19-04-2012, 20:37
Cały czas mam nadzieję, że jak zaczną się poważne problemy to poważni ludzie wejdą do akcji.:cool: Na razie są to pingpongiści siódmej ligi.:D Ponieważ problemy światowe dopiero się zaczną to oni trwają na przeczekanie w dość trwałym klinczu.

Oby się poważni znaleźli, oby.

Jarosław II
19-04-2012, 20:47
Oby się poważni znaleźli, oby.
Myślę, że zawsze w trudnych dziejowych sytuacjach się znaleźli a barachło i ołowiane żołnierzyki spinkalały na czym się tylko dało. Ci sami co wcześniej stroszyli pawie pióra i wyglancowane oficerki. A przecież nasza tradycja powinna się opierać na fundamentach Drugiej Rzeczypospolitej. Na tym powinny się opierać nasze ideały. Bo to przecież najlepsze czasy po odzyskaniu prawdziwej niepodległości. Nie mogę zrozumieć, że takim krajem, z takimi tradycjami, ciągle starają się rządzić jacyś manipulanci ogłupiający część ciemnego narodu.

Ojanna
19-04-2012, 20:52
Myślę, że zawsze w trudnych dziejowych sytuacjach się znaleźli

Optymista :)

Jarosław II
19-04-2012, 21:12
Optymista :)
A co, mam do lodówki nie zaglądać, bo tak Kaczyński z Macierewiczem pilnują mojej kiełbasy?:D

olena
19-04-2012, 23:02
Jak cię nie interesuje, to nie zabieraj głosu.
Nie podzielę się, bo mi się nie chce. Poszukaj sobie sama, zanim zaczniesz kwestionować czyjeś wykształcenie.
W końcu to nie 2-tygodniowa magisterka z pomocą teścia UBeka.
Dla ułatwienia masz tu 6 stron na serwerze NASA.

I nadal kwestionuję, bo mnie przekonują inne argumenty niż przekonują Ciebie, a to nie jest powód, aby któraś z nas nie zabierała głosu.

Link podawałam, przypominam:
http://studioopinii.pl/artykul/7894-krzysztof-lozinski-ekspert-od-bredni

A teraz dla tych, co im się nie chciało otwierać, cytaty na zachętę.:)

"A to ci dopiero! Profesor fizyki, Wiesław Binienda, jak sam uważa, nie ma habilitacji oraz znacznych i twórczych osiągnięć w pracy naukowej. Zaznaczam, to nie ja tak uważam, to on sam się pod tym podpisał.
No to szperamy dalej i bingo! Wiesław Binienda ukończył w 1980 rokuWydział Samochodów i Maszyn Roboczych Politechniki Warszawskiej. Nie jest więc fizykiem, tylko inżynierem od samochodów i traktorów. "

"Lektura strony internetowej Wiesława Biniendy też jest ciekawa. Słowo profesor powtarza się na niej gdzie tylko się da. Musi mieć facet niezły kompleks. Wykaz bibliografii imponujący, 148 pozycji, bóg wojny w nauce, Einstein wysiada! Tylko jak się temu przyjrzymy krytycznie, to bardzo to blednie."

"A jak to jest z tym ekspertem NASA. Wiesław Binienda niewątpliwie pracował dla NASA w wieloosobowym zespole badającym wytrzymałość materiałów. W żadnej z publikacji NASA nie występuje samodzielnie. Moi informatorzy twierdzą, iż zespół ten wykonywał typowo pomiarowe prace laboratoryjne. Co by to nie było, dla NASA pracował, tylko czy jako ekspert?
Wchodzę na strony NASA i szukam nazwiska Binienda. Odpowiedź wyszukiwarki za każdym razem brzmi: Invalid Request w wolnym tłumaczeniu: błędna prośba. Jednym słowem w zasobach stron NASA takiego nazwiska nie ma. Reasumując: Binienda niewątpliwi uczestniczył w jakiś pracach dla NASA, ale był na tyle mało ważny, że na stronach NASA go nie ma. Czy więc nazywanie go ekspertem NASA to nie przesada?"

I na okrasę:

"Zacząłem szukać. Najpierw znalazłem list otwarty w Kontratekstach, o którym już nie pamiętałem. Jest to Petycja w sprawie dyskryminacji obywateli polskich z dnia 13 stycznia 2008, w której grupa sygnatariuszy użala się, iż nie mogą być zatrudniani na polskich uczelniach, bo pracują za granicą, gdzie nie istnieje habilitacja i stopień docenta, a nie pozwala na to ustawa, która mówi, że do tego zatrudnienia potrzebna jest habilitacja lub znaczne i twórcze osiągnięcia w pracy naukowej.Jednym z sygnatariuszy jest: Wiesław K. Binienda, The University of Akron, Akron, OH, USA."

BarbaraK
19-04-2012, 23:08
Lilu ,dziękuję za Twoje wyjśnienia i nie mam nic do powiedzenia.:( :(
Ja chyba prędzej niż prezes nadam się do psychiatryka,zresztą za jego przyczyną.
Teraz może chociaż pokrzyczeć tak ,jak pewnie nigdy nie krzyczał i może wreszcie walczyć o "wolną Polskę".:rolleyes: :rolleyes:

Lila
19-04-2012, 23:21
Olena..:)
Ja poszperałam za Krzysztofem Łozińskim.

http://www.kontrowersje.net/tresc/krzysztof_lozinski_kolega_switonia_ekspert_od_esbe ckich_metod

No, nieciekawa postać.

Krzysztof Łoziński przyjął klasyczną dla resortowych dowcipnisiów metodę polemiki, „wziął i zaczął weryfikować”.
Czasy już nie te, zatem i narzędzia bardziej nowoczesne, chociaż banalne.
Zamiast uprzejmie donoszących użył Łoziński Google, ale najwyraźniej przerosło go narzędzie, ponieważ w wynikach strony NASA, dla hasła: Binienda, wyszło mu zero wyników.

Łozińskiemu trochę współczuję i trochę się nie dziwie, bo w tym wieku (64 lata) z kawy parzonej „po turecku” przestawić się trudno, a cóż dopiero z powielacza na drukarkę.

Czyli biedaczysko zwyczajnie napisał paszkwil,
nie umiejąc wejść na serwer NASA.:)

A to 3 strona, z sześciu.:)

1 2 3 4 5 6 7 8
E-15624 Cover - NASA
Cleveland State University,Cleveland, Ohio. Gary D. Roberts. Glenn Research
Center, Cleveland, Ohio. Wieslaw K. Binienda and Daihua Zheng. University of ...
http://ntrs.nasa.gov/archive/nasa/casi.ntrs.nasa.gov/20060023346_2006155649.pdf
Christine Chen « Profile « Directory « NASA Astrobiology
Apr 5, 2012 ... In: R.B. Malla, W.K. Binienda & A.K. Maji (Eds.). Earth & Space 2006: Engineering
, Construction, and Operations in Challenging Environments.
https://encounter.arc.nasa.gov/.../2443/Christine/Chen/%3CGo%20to%20ISI%3E://000228197700045
NASA Tech Brief Award Presented - Research and Technology ...
Jul 4, 2009... of the Mechanics and Life Prediction Branch and Dr. Gary Roberts of the
Polymers Branch, along with Professor Wieslaw Binienda of the U.
https://rt.grc.nasa.gov/2009/nasa-tech-brief-award-presented/
Investigation of a Macromechanical Approach to Analyzing Triaxially ...
Brina J. Blinzler and Wieslaw K. Binienda. University of Akron, Akron, Ohio.
Investigation of a Macromechanical Approach to. Analyzing Triaxially-Braided ...
http://ntrs.nasa.gov/archive/nasa/casi.ntrs.nasa.gov/20100026656_2010028994.pdf
Andrew Steele
In: Malla, R.B., Binienda, W.K. & Maji, A.K. (Eds.). Earth & Space 2006:
Engineering, Construction, and Operations in Challenging Environments.
American ...
https://astrobiology-beta.arc.nasa.gov/directory/steele-andrew/
Christine Chen National Optical Astronomy Observatory
Sep 2, 2011 ... In: Malla, R.B., Binienda, W.K. & Maji, A.K. (Eds.). Earth & Space 2006:
Engineering, Construction, and Operations in Challenging Environments ...
https://astrobiology-beta.arc.nasa.gov/directory/chen-christine/
NASA Innovation in Aeronautics
G.D. Roberts, D.M. Revilock, W.K. Binienda, W.Z. Nie, S.B. Mackenzie, and K.B.
Todd, Impact Testing of Composites for. Aircraft Engine Fan Cases (Reston, VA: ...
http://www.aeronautics.nasa.gov/ebooks/downloads/nasa_innovation_in_aeronautics.pdf
Pubs.GISS: 2008 Publications
... and Operations in Challenging Environments 2008 , ASCE Conference
Proceedings 323. W.K. Binienda, Ed. American Society of Civil Engineers, pp.
130.
http://pubs.giss.nasa.gov/abstracts/2008/
Effect of microscopic damage events on static and ballistic impact ...
Justin D. Littell, Wieslaw K. Binienda, and William A. Arnold ... Akron, Ohio.
Wieslaw K. Binienda, William A. Arnold – University of Akron, Akron Ohio. Gary D.
http://ntrs.nasa.gov/archive/nasa/casi.ntrs.nasa.gov/20090004580_2009001228.pdf
Mechanics and Life Prediction Branch - NASA
"Approaches for Tensile Testing of Braided Composites," Gary D. Roberts,
Jonathan A. Salem, Justin L. Bail, Wieslaw K. Binienda, and Lee W. Kohlman -
5th ...
http://www.grc.nasa.gov/WWW/StructuresMaterials/MLP/alt.html

olena
19-04-2012, 23:23
....W tym ciągu rewelacji stworzonych z helowych mgieł to co mówi Antek M. trzyma się kupy. Bo jeśli był zamach na głowę państwa, to oczywiste jest, że to jest akt który wymaga odpowiedzi zbrojnej przeciw agresorowi.
Natomiast Kaczyński przetrzeźwiał po tej eksplozji Antka M i zobaczył, że to grozi wojna światową nr III i spuścił z balonu trochę powietrza. Na całe szczęście bo Obama juz postawił w gotowość bojową wszystkie bombowce strategiczne, żeby pisowskiego sojusznika wesprzeć.
:)
Tak, tak.:) Wypłynęły też lotniskowce, rakiety tam gdzie trzeba stały na baczność. ;)
I właśnie wystarczyło trochę powietrza spuścić, aby zbawić świat.
Wszyscy do domu, spokojnie, spokojnie panowie "my nie wypowiedzieliśmy wojny".:)
Dzielnego mamy (rzekomego) Kandydata.

olena
19-04-2012, 23:38
Olena..:)
Ja poszperałam za Krzysztofem Łozińskim.
(...)
Czyli biedaczysko zwyczajnie napisał paszkwil,
nie umiejąc wejść na serwer NASA.:)

Nie nazywałabym go biedaczyskiem, bo pióro ma ostre i sprawne.
Widać ciągnął mocno linę w swoją stronę i teraz mamy takie pomniejsze przeciągania lin jako echo sprawy.
Mnie zastanawia fakt, że tak naprawdę i głośno żaden znamienity uczony fizyk nie przyznał Biniendzie w pełni racji, a eksperci lotnictwa też jakoś z raportem oficjalnym nie dyskutują tak jak ów "ekspert z NASA".
Ale na marginesie opinii o Kandydacie zaczęłyśmy o katastrofie, więc dalej o tym w innym wątku.
Do spotkania tam, gdy będą jakieś nowości.
Dobranoc.

Lila
20-04-2012, 00:01
Toteż właśnie się zgłosili aby ich wysłuchać.
Dobranoc.
A ponieważ ''ekspert NASA''wzięłaś w cudzysłów,
więc następna strona w tłumaczeniu polskim.
Kim trzeba jeszcze być, aby według was zasłużyć na ten tytuł?:)

Podejścia do próby rozciągania splatanych KOMPOZYTÓW
Justin L. kaucją. Ohio Aerospace Institute, Cleveland, Ohio. Lee W. Kohlman i
Wiesław K. Binienda . University of Akron, Akron, Ohio. Richard E. Martin ...
http://ntrs.nasa.gov/archive/nasa/casi.ntrs.nasa.gov/20110008612_2011009435.pdf
WŁAŚCIWOŚCI MECHANICZNE trójosiowym plecionki ...
J. Cheng, GD Roberts i WK Binienda , "Symulacja elementów skończonych z miękkich
pocisków. Wpływ Composite Targets ", przedłożony SAMPE International, ...
http://ntrs.nasa.gov/archive/nasa/casi.ntrs.nasa.gov/20030113144_2003134064.pdf
Design, Progressive Modeling, Produkcja i testowanie ...

(330) 972-6693 wbinienda@uakron.edu. Dr Erol Sancaktar
http://ntrs.nasa.gov/archive/nasa/casi.ntrs.nasa.gov/20020036226_2002057116.pdf
Nowy ster Hall przechodzi testy wydajności
Binienda , University of Akron oraz. Pam Schneider & P wiceprezes. Sprzedaż,
z oplotem modelu kompozytu obudowy wentylatora. Ciąg dalszy na stronie 11. Fot. Chris ...
http://ipv6.nasa.gov/centers/glenn/pdf/135662main_af-Oct05.pdf
Materiały Publikacje Division i patenty
Roberts, GD; Revilock, DM; Binienda ., WK, NIE, WZ, Mackenzie, SB, i
Todd, KB: Badania i analiza wpływu kompozytów wentylatora silnika lotniczego ...
http://www.grc.nasa.gov/WWW/StructuresMaterials/documents/pubs2002.pdf
01aE-13658 Pokrywa układ GPO
Zhou X., Song, G.; i Binienda , W.: Kompensacja termiczna Deformacja a.
Beam Composite Korzystanie Siłowniki piezoelektryczne. 2002 SPIE Międzynarodowy ...
http://www.grc.nasa.gov/WWW/RT/2002.pdf
Projekt: Projekt 7. Astrobiotechnology «CIW« 2007 «Roczne ...
W: RB Malla, WK Binienda & AK Maji (red.). Earth & Space 2006: Engineering
, Construction, działającego w trudnych warunkach. Reston, VA: ...
https://encounter.arc.nasa.gov/.../2007/ciw/projects/project-7-astrobiotechnology/~~V
Materiały Publikacje Division i patenty
Roberts, GD; Revilock, DM; Binienda ., WK, NIE, WZ, Mackenzie, SB, i
Todd, KB: Badania wpływu kompozytów o sprawach silników lotniczych wentylatora. NASA / ...
http://www.grc.nasa.gov/WWW/StructuresMaterials/documents/pubs2001.pdf

waclaw46
21-04-2012, 09:54
Kruszycie kopie na temat teorii spiskowych to co wiem wzajemnie się nie przekonacie bo do sporu wciągnięte są emocje i racjonalne argumenty nie trafiają.U nas słowo NASA czy ekspert amerykański to słowa które niektórych mają ustawić do pionu a przecież ludzie się mylą lub plota głupoty nawet utytułowani. Polecam książkę George Friedmana Następne 100 lat prognoza na XXI wiek jedyne 37 zł na pokrzepienie serc rodaków. Co ten ten futurolog amerykański napisał Polska stanie się imperium w 2050 roku /mapa w internecie/.:D Pomoże to niektórym snuć dalej megalomańskie teorie spiskowe.Nie odnoście sobie tego do siebie bo jesteście wynikiem manipulacji i nie wy pociągacie za sznurki.
Książka ta powinna być w każdej biblioteczce prawdziwego Polaka jak i obowiązkową lekturą w szkole:D 6 milionów razy 37 zł taki nakład to dopiero kasa no i Mgła tej nie czytałem. Amerykanin jak napisze to jest dopiero prawda.

amelia
21-04-2012, 14:15
Toteż właśnie się zgłosili aby ich wysłuchać.
Dobranoc.
A ponieważ ''ekspert NASA''wzięłaś w cudzysłów,
więc następna strona w tłumaczeniu polskim.
Kim trzeba jeszcze być, aby według was zasłużyć na ten tytuł?:)



Może dlatego, ze są to prace zespołowe, a u nas w Polszce to tylko indywidualne sukcesy się liczą, taki pech że w Ameryce tylko zespołowo pracują

Hypatia
21-04-2012, 14:59
Ostatnie dni udowodniają nam ,że demokracja to jednak mocno niedoskonały ustrój. Niedoskonały ponieważ nie dla wszystkich.
Nie wszyscy są w stanie pojąć ideę tego ustroju,jego zasady, zaakceptować je i szanować. Jeśli nie da się zdobyć władzę - a bywa,że nie da się - zgodnie z regułami demokracji, to zawsze można powiedzieć ,że ci ,którzy ją osiągnęli w ramach procedur demokratycznych,to zdrajcy,zaprzańcy i mordercy, co to tylko się chcą nachapać. Zawsze można wyprowadzić ludzi na ulicę pod plugawymi hasłami - np zarzucając zniewolenie i cenzurę, co w kontekście bezkarności i swobody w głoszonych hasłach na transparentach i czynieniu burd ulicznych jest szczególnie perfidne i podłe - siejąc anarchię i destrukcję państwa. Łatwiej Polskę kochać na transparentach,niż szanując jej prawa i wyborczą wolę suwerena. I kto to czyni ? Partia ,która niezmiennie cieszy się poparciem rzędu 20% ,a jej lider w rankingach zaufania społecznego niezmiennie od lat plasuje się na jednym z ostatnich miejsc. Ale to nie zmienia faktu ,że on i jego apologeci śmią wypowiadać się w imieniu NARODU !
Często używają ,a raczej nadużywają słowa ''hańba'' . Tak ,faktycznie ,to co dzieje się od początku kwietnia to hańba !
Dzisiejszy dzień to potwierdza !

Jarosław II
21-04-2012, 15:14
Zawsze można wyprowadzić ludzi na ulicę pod plugawymi hasłami - np zarzucając zniewolenie i cenzurę, co w kontekście bezkarności i swobody w głoszonych hasłach na transparentach i czynieniu burd ulicznych jest szczególnie perfidne i podłe - siejąc anarchię i destrukcję państwa.
Historia jak wiemy lubi zataczać koło i wtedy za zakrętem może pojawić się ZOMO i co wtedy prawdziwi zaprzańcy powiedzą na temat demokracji?:rolleyes:

amelia
21-04-2012, 15:51
publikacja dokumentacji,
weryfikacja uprawnień poszczególnych urzędów,
ujawnianie łamania prawa,
odzielanie chciejstwa od konstytucyjnych uprawnień,
przestrzeganie protokołów dyplomatycznych przy ustalaniu międzynarodowych wizyt,
.....
.....

Prezes pogroził nam papierkiem z którego nic nie wynika,
ani data, ani miejsce, ani charakter wizyty:(

Przydałaby się biała księga w tej kwestii.

Z dotychczasowych zarzutów PiSu do Rządu najbardziej podoba mi się ten o rozdzieleniu wizyt.

Najsprawniejszy i Najlepszy Prezydent najchętniej wsadziłby do jedngo samolotu, poza całym Sztabem Wojska Polskiego, jeszcze PREMIERA i MARSZAŁKA SEJMU.

Wtedy byłby to godny orszak

quasimodo81
21-04-2012, 17:35
Myślę, że zawsze w trudnych dziejowych sytuacjach się znaleźli a barachło i ołowiane żołnierzyki spinkalały na czym się tylko dało. Ci sami co wcześniej stroszyli pawie pióra i wyglancowane oficerki. A przecież nasza tradycja powinna się opierać na fundamentach Drugiej Rzeczypospolitej. Na tym powinny się opierać nasze ideały. Bo to przecież najlepsze czasy po odzyskaniu prawdziwej niepodległości. Nie mogę zrozumieć, że takim krajem, z takimi tradycjami, ciągle starają się rządzić jacyś manipulanci ogłupiający część ciemnego narodu.
Tak II RP piękne tradycje szczególnie Zamach Majowy, Bereza Kartuska, proces brzeski i zwalczanie opozycji, czy powstanie leskie... Ogólna bieda na wsiach, analfabetyzm, (wiejskie dzieci kończyły 4 klasy szkoły podstawowej) getta ławkowe, bieda i szalejące bezrobocie, strajki i manifestacje brutalnie pacyfikowane.
Cóż niestety Marszałek wysiadł z pociągu... więc II RP konserwowała niesprawiedliwość społeczną, i utwierdzała biedę.
Ile dzieci z rodzin robotniczych czy chłopskich kończyło studia???
.

pluto37
21-04-2012, 17:44
publikacja dokumentacji,
weryfikacja uprawnień poszczególnych urzędów,
ujawnianie łamania prawa,
odzielanie chciejstwa od konstytucyjnych uprawnień,
przestrzeganie protokołów dyplomatycznych przy ustalaniu międzynarodowych wizyt,
.....
.....
Amelio! I co z tych papierów wynika? absolutnie NIC.
mania prześladowcza ma swoje prawa. I w niektórych przypadkach żadne leczenie nie pomaga.

Prezes pogroził nam papierkiem z którego nic nie wynika,
ani data, ani miejsce, ani charakter wizyty:(
Jak to nie? A chęci? Miał chęć na wycieczkę wyborczą i tyle wynika dla normalnie przyjmujących pisane teksty do organizmu.
Dla nakręcających sie notorycznych kłamców wynika wszystko to co im pasuje. Bo NIKT im nie wmówi, że BIAŁE jest BIAŁE.

Przydałaby się biała księga w tej kwestii.
Szkoda czasu i mitręgi archiwistów. Do czego potrzebna Ci biala księga? Normalna kobita jesteś, rozum masz sprawny, czytasz ze zrozumieniem, kojarzysz fakty i otaczającą cie rzeczywistość, to po co Ci jeszcze dodatkowe papiery, które mogą jedynie potwierdzic to co wiesz, pamietasz i wynika z juz opublikowanych papierów.

Z dotychczasowych zarzutów PiSu do Rządu najbardziej podoba mi się ten o rozdzieleniu wizyt.
A mnie ten, że Tusk łże,
co autorytatywnie stwierdził patentowany wyrokami sądowymi KŁAMCA:):):)

Najsprawniejszy i Najlepszy Prezydent najchętniej wsadziłby do jedngo samolotu, poza całym Sztabem Wojska Polskiego, jeszcze PREMIERA i MARSZAŁKA SEJMU.
Wtedy byłby to godny orszak
Szkoda, że byłego premiera nie zabrał... Wtedy byłoby jeszcze śmiszniej w dwa lata po pogrzebach.
I na Wawelu trza byłoby trochę piwnic dokopać.

pluto37
21-04-2012, 17:48
Historia jak wiemy lubi zataczać koło i wtedy za zakrętem może pojawić się ZOMO i co wtedy prawdziwi zaprzańcy powiedzą na temat demokracji?:rolleyes:

Przecie PiSuwuc już wyjawił co czeka Tuska.
i nie wywołuj zomo z lasu, bo sie Kaczyńskim odezwie. On wie gdzie stało, a ty czystego sumienia nie masz:) :) :)

Lila
21-04-2012, 18:16
Tak II RP piękne tradycje szczególnie Zamach Majowy, Bereza Kartuska, proces brzeski i zwalczanie opozycji, czy powstanie leskie... Ogólna bieda na wsiach, analfabetyzm, (wiejskie dzieci kończyły 4 klasy szkoły podstawowej) getta ławkowe, bieda i szalejące bezrobocie, strajki i manifestacje brutalnie pacyfikowane.
Cóż niestety Marszałek wysiadł z pociągu... więc II RP konserwowała niesprawiedliwość społeczną, i utwierdzała biedę.
Ile dzieci z rodzin robotniczych czy chłopskich kończyło studia???
.
Jednakowoż musisz pamiętać, że dziedzictwem po zaborach był analfebetyzm ( 34%), więc to początkowe nauczanie było już sukcesem.
Zapominasz o Gdyni wybudowanej od podstaw na piaskach kaszubskiej wioseczki w 10 lat. Wyobrażasz sobie teraz coś takiego?
O innych sukcesach gospodarczych nie będę Ci przypominać,
bo to łatwo znaleźć, tylko powiem; nie dorównamy przodkom.

Co do Berezy; nie wiem czemu tak się oburzasz?
Założona w 1918 r. Komunistyczna Partia Robotnicza Polski konsekwentnie zwalczała Polskę.
Taki Ozjasz Szechter był starym, wypróbowanym agentem Moskwy w Polsce.
I wchodził wraz z Brystygierową, Bermanem, Chajnem, Groszem, Kasmanem i innymi w skład wydzielonej komórki, bezpośrednio podporządkowanej Moskwie.
Był też zwolennikiem Paktu Ribbentrop-Mołotow oraz popierał aktywnie oderwanie wschodnich terytoriów II RP i wcielenie ich siłą do ZSRR.
Brał udział w operacji szpiegowskiej NKWD przeciw Polsce pod kryptonimem Koń Trojański.

Takich było sporo. Co z nimi było robić? Potraktować jak Stalin?
Przecież nie tylko komuniści tam siedzieli.
Na przykład narodowcy;
-Władysław Chackiewicz, Jan Jodzewicz, Bolesław Piasecki, Mieczysław Prószyński, Henryk Rossman, Włodzimierz Sznarbachowski i Bolesław Świderski.

Niemniej Bereza miała bardzo złe konotacje w społeczeństwie ówczesnym, choć jej ''pensjonariusze'' niektórzy,
gdy po odsiedzeniu udali się do ojczyzny marzeń- Sowietów- gorzko się rozczarowali.
Kulką w łeb.

Lila
21-04-2012, 18:24
Kochany nasz KłamTusk...

Biedak, tak notorycznie kłamie, że gubi się coraz częściej.
Raczył był wyjaśniać, o czym rozmawiał na molo ze swym pojednanym drugiem Władymirem.
Podobno;
-''Pokazywałem premierowi Putinowi, gdzie mieszkam, trasę, którą przebiegam jako jogger,
omawialiśmy życie prywatne w kontekście ochrony. Putin powiedział, że ochrona siedzi w kuchni, ja powiedziałem, że mam większą swobodę”..

Aj waj. Kuchnia i przebieżka. Drobiazgi.

A w 2009 zaraz po spotkaniu, gdy pamięć żywa, ustami swego ciecia przemówił;
-Był to bardzo dobry moment ocieplający relacje polsko-rosyjskie, gdzie obaj premierzy mogli bez kamer, bez mikrofonów, bez świadków porozmawiać o tym, co naprawdę ważne”..

Proszę. Mężyk stanu jednym słowem.
Nie dziwota. Tak często mija się z prawdą, że nie wyrabia na zakrętach. Szkoda, że to mijanie szkodzi Polsce.

amelia
21-04-2012, 19:19
Kochany nasz KłamTusk...

Biedak, tak notorycznie kłamie, że gubi się coraz częściej.
Raczył był wyjaśniać, o czym rozmawiał na molo ze swym pojednanym drugiem Władymirem.
Podobno;
-''Pokazywałem premierowi Putinowi, gdzie mieszkam, trasę, którą przebiegam jako jogger,
omawialiśmy życie prywatne w kontekście ochrony. Putin powiedział, że ochrona siedzi w kuchni, ja powiedziałem, że mam większą swobodę”..

Aj waj. Kuchnia i przebieżka. Drobiazgi.

A w 2009 zaraz po spotkaniu, gdy pamięć żywa, ustami swego ciecia przemówił;
-Był to bardzo dobry moment ocieplający relacje polsko-rosyjskie, gdzie obaj premierzy mogli bez kamer, bez mikrofonów, bez świadków porozmawiać o tym, co naprawdę ważne”..

Proszę. Mężyk stanu jednym słowem.
Nie dziwota. Tak często mija się z prawdą, że nie wyrabia na zakrętach. Szkoda, że to mijanie szkodzi Polsce.

Coś podobnego?
A jakieś dowody na to masz?
Jesteś pewna w jakim kontekscieRzecznik Rządu wypowiadał się o rozmowie na molo?
Albo podawaj wiarygodne źródła albo musisz pogodzić się z opinią kłamczuchy:) :) :) :)
To jakaś tajna informacja bo w relacji z konferencji prasowej
odbytej z Premierem po spotkaniu nic takiego nie wynika



http://www.wspolczesna.pl/apps/pbcs.dll/article?AID=/20090901/KRAJSWIAT/955669386

http://fakty.interia.pl/raport/70-rocznica-wybuchu-ii-wojny/news/tusk-z-putinem-w-cztery-oczy,1361191,6391


LIla nie musisz już się fatygować


Nawet podziękuję Ci za te słowa,

I musisz przyznać, ze Rzecznik Rządu to jedno a Prywatne rozmowy Premiera to co innego, zwłaszcza , że perfidnie wyciełaś z kontekstu malutkie słówko "MYŚLĘ"


To jest nawet dobry moment by przypomnieć o współpracy Prezydenta z Rządem i z krajami ościennymi, o tym jak starał sie budowac dobre relacje z sąsiadami, dbać o interesy polskich rolników
http://www.youtube.com/watch?v=TZ7_FR-SPBU&feature=related

http://www.gazetaprawna.pl/wiadomosci/artykuly/348986,gras_slowa_j_kaczynskiego_to_przejaw_ogromn ej_niecheci_do_rzadu_tuska.htmlJako krzywdzące, niesprawiedliwe i niepotrzebne określił rzecznik rządu Paweł Graś środowe słowa prezesa PiS Jarosława Kaczyńskiego, który skrytykował sposób organizacji obchodów 70. rocznicy wybuchu II wojny światowej. Według Grasia wypowiedzi szefa PiS świadczą o jego "małostkowości".

"To była nasza inicjatywa i została szybko skonsultowana ze stroną rosyjską"

Rzecznik rządu był również pytany przez dziennikarzy o wtorkowy, poranny spacer premierów Tuska i Putina po sopockim molo. "Ta decyzja została podjęta spontanicznie, w ostatnim momencie, dosłownie na kilkanaście minut przed spotkaniem obu premierów" - powiedział Graś.

Dopytywany z czyjej inicjatywy doszło do spaceru, Graś powiedział: "To była nasza inicjatywa i została szybko skonsultowana ze stroną rosyjską". "Myślę, że był to bardzo dobry moment ocieplający na pewno relacje polsko-rosyjskie i taki dobry moment, gdzie obaj premierzy mogli bez kamer, bez mikrofonów, bez świadków porozmawiać o tym, co naprawdę ważne. Myślę, że to był taki dobry początek dla tych wszystkich oficjalnych punktów, które wtedy się odbywały" - podkreślił rzecznik rządu.

Lila
21-04-2012, 19:41
Coś podobnego?
A jakieś dowody na to masz?
Jesteś pewna , że Rzecznik Rządu wypowiadał się o rozmowie na molo?,a może o tej plenarnej?
Albo podawaj wiarygodne źródła albo musisz pogodzić się z opinią kłamczuchy:) :) :) :)
To jakaś tajna informacja bo w relacji z konferencji prasowej
odbytej z Premierem po spotkaniu nic takiego nie wynika


http://www.wspolczesna.pl/apps/pbcs.dll/article?AID=/20090901/KRAJSWIAT/955669386

http://fakty.interia.pl/raport/70-rocznica-wybuchu-ii-wojny/news/tusk-z-putinem-w-cztery-oczy,1361191,6391

Moja droga. Twoje słowa o umiejętności posługiwania się wujkiem google,
były ( co ja akurat wiem doskonale) były napuszonym samochwalstwem i kłamstwem oczywiście.
Bo byś znalazła w kilku źródłach.
Ale proszę, skoroś niekumata.

http://www.money.pl/archiwum/wiadomosci_agencyjne/pap/artykul/gras;slowa;j;kaczynskiego;o;obchodach;rocznicy;ii; wojny;sw;-;krzywdzace,168,0,526504.html

I uzupełniam;
Graś powiedział: "To była nasza inicjatywa i została szybko skonsultowana ze stroną rosyjską". "Myślę, że był to bardzo dobry moment ocieplający na pewno relacje polsko-rosyjskie i taki dobry moment, gdzie obaj premierzy mogli bez kamer, bez mikrofonów, bez świadków porozmawiać o tym, co naprawdę ważne. Myślę, że to był taki dobry początek dla tych wszystkich oficjalnych punktów, które wtedy się odbywały" - podkreślił rzecznik rządu.

Tak, dobry początek był, nie ma co.

I na tym kończę, bo sypiesz inwektywami,
niczym kwiatkami na Boże Ciało.
Tylko one nie pachną; wprost przeciwnie, a mnie się nie chce smrodku wąchać.

Lila
21-04-2012, 19:54
No tak, jednak....po wielu trudach i po wydaleniu epietetu.:(
Faktycznie, ciecia posądzić o myślenie to ciężko jest.
I co to zmienia?
Niedorzecznik tym razem skłamał?:(:(
Jakieś fobie?

Przykro mi, dla mnie już jesteś passe droga Amelio.

amelia
21-04-2012, 20:18
No tak, jednak....po wielu trudach i po wydaleniu epietetu.:(
Faktycznie, ciecia posądzić o myślenie to ciężko jest.
I co to zmienia?
Niedorzecznik tym razem skłamał?:(:(
Jakieś fobie?

Przykro mi, dla mnie już jesteś passe droga Amelio.

No wiesz Lila czasami tracę łączność z wujem,
real wzywa, nie ślęczę non stop przed monitorem;) ;)


I wcale mi nie jest przykro:D :D , bo komitywa z kimś kto używa kłamstw i manipulacji nie lezy w moich zainteresowaniach.

Ilekroć zdarzy Ci sie "zapomnieć" podać link, tylekroć okazuje się, ze fakty są naciągane a intryga szyta grubymi nićmi.
Jestem rozczarowana.

Jarosław II
21-04-2012, 20:33
Tak II RP piękne tradycje.....
Ile dzieci z rodzin robotniczych czy chłopskich kończyło studia???
.
Za to w III RP otrzymali rekompensatę z nawiązką, wystarczyły dodatkowe punkty, nie trzeba było nic umieć.:rolleyes: Wtedy brakowało do pracy umysłowej, dzisiaj do fizycznej idą wykształceni.:D

Lila
21-04-2012, 21:29
No wiesz Lila czasami tracę łączność z wujem,
real wzywa, nie ślęczę non stop przed monitorem;) ;)


I wcale mi nie jest przykro:D :D , bo komitywa z kimś kto używa kłamstw i manipulacji nie lezy w moich zainteresowaniach.

Ilekroć zdarzy Ci sie "zapomnieć" podać link, tylekroć okazuje się, ze fakty są naciągane a intryga szyta grubymi nićmi.
Jestem rozczarowana.
Byłoby dobrze, abyś ten brak przykrości jakoś okazała, olewając moje posty, ale to niemożliwe.
Nie wytrzymasz, co zresztą mnie nie dziwi, że nieskromnie zauważę.

Co do reszty- jak lemingowi udowodnisz że obraża i kłamie ,
to leming mówi, że to nie on, tylko wujek.
Bo przecież nic jest tym, na co wygląda,
widzieć to nie znaczy wiedzieć,
zaś rozumieć nie jest tożsame ze zrozumieć.
Zamiast faktów pozostaje propagandowa interpretacja, przypominająca modły odurzonego ziołem szamana, w takt bicia w tam-tamy.

Zdumiewającym jest, że prymitywne na ogół we wszystkich dziedzinach lemingi, w dziele manipulacji oraz automanipulacji,
wykazują się wyuzdanym wyrafinowaniem godnymi księcia de Ligne.

I koniec dyskusji, bo ileż razy można skakać do basenu w którym nie ma wody?

amelia
21-04-2012, 21:48
nic dodać:(

mogę powiedzieć: boję się chama. Boję się chamstwa w postaci wieszania i palenia kukieł polityków, chamstwa wspólnej modlitwy w intencji wzniecenia niepokoju, chamstwa nakręcania spirali nienawiści, chamstwa chciwości władzy, która mobilizuje chama do deptania prawa innych ludzi. Bo cham ma zawsze jasny cel: MOJE MA BYĆ NA WIERZCHU.

http://www.tokfm.pl/blogi/homoloquens/2012/04/mowila_mi_mama_czyli_jak_zaglaskac_rzeczywistosc/1

Lila
21-04-2012, 22:05
nic dodać:(


http://www.tokfm.pl/blogi/homoloquens/2012/04/mowila_mi_mama_czyli_jak_zaglaskac_rzeczywistosc/1

Sorry, coś mi przeglądarka szwankuje.
Czy ten blog? Cioci Stefy ze Szkła Kontaktowego?
Bo autora znaleźć nie mogę, a chętnie poczytam.

wujek
21-04-2012, 22:30
Doznałem olśnienia.Po przetrawieniu co o demokracji (#113) sądzi Hypatia,uświadomiłem sobie jakim do dzisiaj warchołem i łobuzem byłem.Wydawało mi się bowiem,że politykowi,który by wygrać wybory bez skrupułów oszukuje wyborców (raz obiecuje cuda nie widy,innym razem dopiero po wyborach wyjawia co będzie robić),można powiedzieć wprost,że jest łżącym jak pies oszustem.Dzięki Hypatii teraz wiem już,że takie postępowanie absolutnie zgodne jest z "procedurami demokratycznymi".
Widząc zaś z jaką sympatią nasze mainstreamowe media odnosiły się do ulicznych demonstracji w Moskwie i Mińsku,naiwnie sądziłem, że z równym entuzjazmem przywitają one (a my z nimi),podobne manifestacje w naszej stolicy.No i kolejny błąd.To co tam bowiem jest słusznym protestem,u nas jest wyprowadzaniem ludzi na ulicę w celu szerzenia anarchii i czynienia burd.
Taki krótki tekst a jakie bogactwo przemyśleń.Zaiste,całe życie człowiek się uczy.

Hypatia
21-04-2012, 22:43
Taki krótki tekst a jakie bogactwo przemyśleń.Zaiste,całe życie człowiek się uczy.

Bywa,że dalej nic nie umie,ale próbuj,próbuj. Nadzieja umiera ostatnia!:D :D :D

wujek
21-04-2012, 23:46
Święte słowa,Hypatio.Dlatego - jeśli można - chciałbym Cię prosić byś w przyszłości hojniej dzieliła się swymi oryginalnymi i jakże celnymi przemyśleniami.

Jarosław II
22-04-2012, 06:27
Taki krótki tekst a jakie bogactwo przemyśleń.Zaiste,całe życie człowiek się uczy.
Nie zgodził bym się z tym stwierdzeniem. Człowiek jako ostatni w łańcuchu pokarmowym z wiekiem zatraca zmysły w porównaniu do innych naczelnych a nawet ssaków. Mało tego już w młodym wieku dziennie kilka milionów komórek mózgowych obumiera. Co widać w protestach zmanipulowanych staruszków.:D

wujek
22-04-2012, 09:29
Jarosławie,parę uwag.Z pewnością zauważyłeś,że ten wątek (polityczny) generalnie zagospodarowany jest przez seniorów (=staruszków). Przypadek Quasimodo jest wyjątkiem potwierdzającym tę regułę.I wszyscy (my tu,pozostali na ulicy) w takiej,czy innej formie, przeciwko czemuś protestujemy.To znaczy,że jesteśmy zmanipulowani?
Tyle ogólnie.W szczególności zaś,jeśli już przypominasz o tej biologicznej nieuchronności,to dobrze byłoby sprecyzować kogo konkretnie masz na myśli.Bo np.,jeśli;
-Hypatię,to mało eleganckie jest zaglądanie w metrykę kobiecie,
-nas,podobno jesteśmy tak młodzi jak nasze kobiety,
-siebie,myślę,że wyrazy współczucia winny ukoić Twój ból.
Uogólnienia,jak widzisz są zdradliwe.

Jarosław II
22-04-2012, 14:09
Uogólnienia,jak widzisz są zdradliwe.
Było uogólnienie, że "człowiek się uczy całe życie" i odniosłem się do bezimiennego człowieka, bo inne uogólnienie, że "człowiek to brzmi dumnie" też nie zawsze się sprawdza, szczególnie jak chodzi o polityków (ogólnie), oni może są dumni ale my z nich niekoniecznie.:D :D

olena
22-04-2012, 14:38
Ponieważ często w tym wątku przypomina się i odwołuje do okropnych wad obecnego Prezydenta i Premiera, więc żeby utrzymać się w temacie głównym zebrałam trochę cytatów z Kandydata.
Jakby ktoś chciał głosować w odpowiednim czasie, powinien znać te cytaty w ramach wiedzy jakim prezydentem będzie.
(Byłby ewentualnie.)

"euro powinno być w Polsce zachowane, przynajmniej przez 10 lat"

"marsz marsz Dąbrowski z ziemi polskiej do Włolski"

"jeśli poprzecie Platformę Obywatelską pomożecie sobie, pomożecie Polsce"

"W Rawie Mazowieckiej Jarosław Kaczyński obiecał, że będzie walczył o to, aby dopłaty dla polskich rolników były – od 2013 roku – takie same jak dla rolników niemieckich czy francuskich. Tyle tylko, że umowa z Unią, jaką zawarła Polska, zawiera tą zasadę! Więc Jarosław będzie walczył o to, co już inni wywalczyli! Czy nie jest to uroczy przykład odwagi, jaka cechuje Kaczyńskiego od zawsze? A jednoczesnie przykład prawdziwej wpadki i gafy,a nie zwykłego przejęzyczenia?"


Z debaty z Komorowskim przed wyborami:

"Jednak odpowiedzią Kaczyńskiego na pytanie o sytuację Polaków na Białorusi żyją dziennikarze, komentatorzy oraz sztaby obu kandydatów.

"To jest sprawa, o której warto rozmawiać także z Moskwą. Jeżeli będziemy mieli tutaj prezydenta Miedwiediewa, a ja będę prezydentem, to z całą pewnością tę kwestię postawię - powiedział Jarosław Kaczyński."" :)

c.d.n.

olena
22-04-2012, 14:41
O zakupach i pogardzie dla najbiedniejszych

"Były premier chciał pokazać, jak droga jest obecnie żywność w Polsce. Zdaniem wielu polityków i mediów, jako klient był mało przekonujący, mało tego, za swoje niewielkie zakupy przepłacił nawet 24 złote"
Prezes pytany przez dziennikarzy, tuż po wyjściu z delikatesów, czym kierował się przy wyborze sklepu, wypowiedział jakże ważne słowa: "oczywiście moglibyśmy iść do 'Biedronki', ale 'Biedronka' to jest jednak sklep dla najbiedniejszych". Dla najbiedniejszych? "


"bycie premierem to jest coś innego niż bycie "cysorzem" ze słynnej niegdyś piosenki Kazimierza Grześkowiaka o "cysorzu, co ma klawe życie".
Wpadka muzyczna, bo śpiewał Tadeusz Chyła, słowa Andrzej Waligórski.

"To już druga podobna wpadka Jarosława Kaczyńskiego. W swojej książce "Polska naszych marzeń" szef PiS napisał, że swego czasu obejrzał film Claude'a Leloucha "Kobieta i mężczyzna" tylko dla Brigitte Bardot. Sęk w tym, że boska BB w tym filmie w ogóle nie występowała."


"Fiut polskiej młodzieży..."


"18 osób było „przeciw” obecności Marcina Libickiego na liście PiS, a 6 było „za”, co oznacza, że decyzja była jednogłośna."

"(...) wszystkie normalne państwa świata, które chcą mieć rozpoznanie, chcą mieć informacje, chcą mieć oszczy i uszy."


"Na Komedę mogę się jeszcze zgodzić, ale, uczciwie mówiąc, nawet nie mam pojęcia, co to jest rap czy hip – hop. To znaczy, słyszałem o tym, ale nie rozpoznaję."

"Nie można kierować się w polityce mitami, nawet gdy jest to piękny mit Polski bohaterskiej. Polska jest społeczeństwem postkomunistycznym, chłopskim, zastrachanym i biernym."

olena
22-04-2012, 14:46
- Natura się tak rozszerzyła, że praktycznie rzecz biorąc, nic zbudować nie można.

- W polityce nie wszystkich umów można dotrzymywać.

- Pani minister Fotyga pozostaje na swoim stanowisku. Wszystkie zarzuty wobec niej to jest wielkie ssanie z palca.

- Precz z komunom a przede wszystkim precz z postkomunom

- Robimy dla Polski dużo, bardzo dużo... Aż trudno wymienić!

- Precz z płatnym seksem!

- Przyjrzyjcie się mi, bo patrzycie na Łukaszenkę

- Ruski agencie, załatwimy cię! [Do Wrzodaka]

- Trzeba budować dumę Polaków. Inne narody to robią.

- Ta wojna jest także naszą wojną. [o inwazji USA na Irak]

- Nie ma czegoś takiego jak „bracia Kaczyńscy”. Tzn. bracia Kaczyńscy są, jest takie zjawisko biologiczne jak „bracia Kaczyńscy”, ale nie jest to kategoria polityczna.

- We mnie jest czyste dobro.

- Żydzi są zdolniejsi od Polaków i dlatego plasują się w środowisku inteligenckim.

- Rząd próbuje przekonać Wysoką Izbę, że konstytucja nie obowiązuje, posługując się sprostytuowanymi prawnikami.

- Słabe państwo służy wyłącznie gangom.

- Wchodził w d... Moskwie, a nie o ludzi się upominał!

- W żadnym wypadku nie zostanę premierem, jeśli mój brat Lech wygra wybory prezydenckie. Byłaby to sytuacja nie do zaakceptowania przez polskie społeczeństwo.

Koniec wypisów z netu, można teraz rozpisać konkurs na najlepszy cytat.
Będzie trudno wybrać, bo co jeden to ciekawszy.:)
Osobiście uważam, że wszystkie skłaniają wszystkich do myślenia.

quasimodo81
22-04-2012, 16:13
Za to w III RP otrzymali rekompensatę z nawiązką, wystarczyły dodatkowe punkty, nie trzeba było nic umieć.:rolleyes: Wtedy brakowało do pracy umysłowej, dzisiaj do fizycznej idą wykształceni.:DChyba raczej PRL cóż "młody" uczy historii "starego" :D :D :D

Hypatia
23-04-2012, 14:34
"Uprzejmie przypominam, że nie bierzemy udziału w programach radiowych i telewizyjnych z politykami Solidarnej Polski w relacjach jeden na jeden" - takiej treści SMS, według tygodnika "Wprost", ma rozsyłać politykom PiS rzecznik partii Adam Hofman.


Tak ,to jest właśnie ta stabilność poglądów i emocji kandydata,a w sobotę było tak pięknie i przyjaźnie .
A może to była zwykła podpucha pod publiczkę ?:cool:

BarbaraK
23-04-2012, 15:00
Hypatio
to nie może,tylko napewno!!
Przecież trzeba pokazać jak"się dąży do zgody",tylko ten Ziobro taki zawzięty.:rolleyes:

Lila
23-04-2012, 15:27
Generalnie to nie wasz problem,
bo nie widzę tu wyborców SP.
Skąd więc te niezdrowe rumieńce podniecenia?

Jarosław II
23-04-2012, 15:38
Hypatio
to nie może,tylko napewno!!
Przecież trzeba pokazać jak"się dąży do zgody",tylko ten Ziobro taki zawzięty.:rolleyes:
Jak brakło kota trzeba było pogłaskać Zbysia a Zbysio warknął, trochę przez łzy ale warknął.:rolleyes: Tak to jest z chrześniakami.:rolleyes: Mnie to jednak podnieca. Nowe warianty, scenariusze, wyliczanki, przymiarki, przyjmuję zakłady.:D

BarbaraK
23-04-2012, 15:59
Lila
to nie rumieńce podniecenia,co najwyżej zlości,że rozpieprzają jak tylko mogą.
Tak z mojego dobrego serca im życzę aby śię nawzajem pozagryzali.

Jarku
byłoby moze śmieszne żeby nie było już nudne.:(
Przecież jak prezes będzie przemawial,to nie musisz sluchać,żeby znać treść przemówienia.:rolleyes:

Jarosław II
23-04-2012, 16:12
Jarku
byłoby moze śmieszne żeby nie było już nudne.:(
Przecież jak prezes będzie przemawial,to nie musisz sluchać,żeby znać treść przemówienia.:rolleyes:
Kiedy ja bardzo lubię słuchać prezesa, wchodzę na obroty nawet na trzeźwo i testosteron mam w normie, a tak nie zarobił bym na zagrychę.;) :D

BarbaraK
23-04-2012, 16:19
Patrz jakim tanim kosztem podnosisz sobie adrenalinę.;)

Hypatia
23-04-2012, 16:50
Generalnie to nie wasz problem,
bo nie widzę tu wyborców SP.
Skąd więc te niezdrowe rumieńce podniecenia?


Jakże słuszna i głęboka uwaga. W ogóle beeeeeeeeznadziejny wątek.
Jednak jego statystyka jest zastanawiająca.Kto Wysłał Post ?
Łącznie Postów: 145
Login / Nazwa użytkownika Posty
Lila 30
Jarosław II 16
olena 14
Ojanna 13
Hypatia 13
BarbaraK 11
quasimodo81 8
pluto37 8
Cynttia 7
amelia 6
drzazga 5
koala 4
toy_ 2
Stasienko 2
Dalej były pojedyncze ,więc je sobie darowałam,ale jak widać Ciebie on(ten wątek) strasznie piecze i to chyba Ty masz te rumieńce podniecenia ! hihihihi:D

Wszak prezydent RP to prezydent wszystkich Polaków ,więc musimy być czujni co nas czeka !:icon_eek:

Hypatia
26-04-2012, 23:33
Politycy PiS mają namawiać posłów Solidarnej Polski Zbigniewa Ziobry do przejścia do Prawa i Sprawiedliwości. Dla najlepszych "head-hunterów" przewidziano nagrody - informuje "Rzeczpospolita".
Czy to nie prezes Kaczyński i posłowie PiS miewali za złe transfery międzypartyjne ? No cóż ,''insza inszość'' kiedy to do nich ktoś przechodzi. To się chyba nazywa relatywizm......
Jak już wiemy ,prezes kandydat nie ma stałych poglądów,zmienia je w zależności od okazji i koniunktury,doraźnych korzyści - ten typ tak ma !:rolleyes:

Hypatia
09-05-2012, 22:32
Tiaaaa,już wiemy ,że to dzięki kandydatowi na urząd nie odbędzie się Jałta,wiemy ,że EURO odbędzie również dzięki jak wyżej itd można by mnożyć wyrazy wdzięczności ludu za wszelkie dobra dokonane i przyszłe. Ale jeszcze nie wiemy z kim Polska będzie utrzymywać poprawne stosunki sąsiedzkie kiedy kandydat zwycięży siły wraże - z Niemcami nie,z Ukraińcami nie ,z Rosjanami nie,z Litwinami nie, z Francuzami nie. No to kto nam jeszcze został ? Czechy ,Słowacja - to się jeszcze zobaczy - a może Islandia lub Gabon?:rolleyes:

senior A.P.
05-06-2012, 11:47
No tak igrzyska beda ale co z chlebem ?
Kaczynscy .juz byli przy wladzy,jeden zginal tragicznie.
Ludzie powiadaja,ze jak jeden/jedna z blizniakow umrze to drugie zabierze.
A tak szczerze seniorzy tego klubu powiedzcie,czy bez partyjnych elit nie da sie rzadzic narodem i panstwem ?

Hypatia
05-06-2012, 22:59
No tak igrzyska beda ale co z chlebem ?
Kaczynscy .juz byli przy wladzy,jeden zginal tragicznie.
Ludzie powiadaja,ze jak jeden/jedna z blizniakow umrze to drugie zabierze.
A tak szczerze seniorzy tego klubu powiedzcie,czy bez partyjnych elit nie da sie rzadzic narodem i panstwem ?


Możesz jaśniej .Masz jakąś konkretną propozycję ? Niech zgadnę monarchia chyba nie,pajdokracja raczej też nie ,więc co ? Losowanie ?:icon_eek:

quasimodo81
05-06-2012, 23:02
No tak igrzyska beda ale co z chlebem ?
Kaczynscy .juz byli przy wladzy,jeden zginal tragicznie.
Ludzie powiadaja,ze jak jeden/jedna z blizniakow umrze to drugie zabierze.
A tak szczerze seniorzy tego klubu powiedzcie,czy bez partyjnych elit nie da sie rzadzic narodem i panstwem ?Widzę tu anarchistę
ANARCHIA MATKA PORZĄDKU!:) :) :)

Hypatia
05-06-2012, 23:07
Przypominam temat wątku - Jakim będzie prezydentem J.Kaczyński. I tego się trzymajmy.

Mam wrażenie , że wszyscy mają jasność ''w temacie''.:D

senior A.P.
06-06-2012, 12:11
Jasniej prosisz ?
Jasniej juz nie moze byc -slonce polityczne nie tylko w Polsce w zenicie !
Nie pomaga schladzanie klimatu,wszystko sie gotuje i wrze.
Tylko tym na gorze wydaje sie ,ze jest OK.
A partie, jak to mawiaja w Polsce
"kolesiow" tylko sobie sluza a nie narodom bezpartyjnym.
Precz z partiami,czas na rzady bezpartyjnych z prawdziwymi wyborami ludzi madrych niezaleznie na posiadane wyksztalcenie.

Hypatia
06-06-2012, 12:23
Jasniej prosisz ?
Jasniej juz nie moze byc -slonce polityczne nie tylko w Polsce w zenicie !
Nie pomaga schladzanie klimatu,wszystko sie gotuje i wrze.
Tylko tym na gorze wydaje sie ,ze jest OK.
A partie, jak to mawiaja w Polsce
"kolesiow" tylko sobie sluza a nie narodom bezpartyjnym.
Precz z partiami,czas na rzady bezpartyjnych z prawdziwymi wyborami ludzi madrych niezaleznie na posiadane wyksztalcenie.


Znam to . Cała władza w ręce rad !


http://www.youtube.com/watch?v=fNU2Q7_s8TU

Karol X
06-06-2012, 12:37
Cala wladza w rece PO!

Hypatia
06-06-2012, 12:43
Cala wladza w rece PO!



No cóż,jeśli wygra wybory w systemie demokratycznym ,przy wolnej konkurencji wszystkich sił politycznych ,to będziesz musiał to kolejny raz przełknąć ! Współczuję !:D

pluto37
06-06-2012, 15:53
Cala wladza w rece PO!
Ale z woli NARODU i w wolnych wyborach w/g reguł jakie obowiązuja także w twoich stronach.
W końcu zawsze możesz głosować na ulubioną partie, któa nie koniecznie musi nazywać się PO.

amelia
06-06-2012, 22:22
Ale z woli NARODU i w wolnych wyborach w/g reguł jakie obowiązuja także w twoich stronach.
W końcu zawsze możesz głosować na ulubioną partie, któa nie koniecznie musi nazywać się PO.

Jasne, głosować na naburmuszonych:D :D :D

amelia
06-06-2012, 22:44
Wyobrażam sobie współpracę Premiera lub Prezydenta J.K z opozycją , a w zasadzie jej brak - i uzasadnienie

2012-06-06. Otrzy*ma*li*śmy cha*rak*te*ry*styczny list pol*skiego inte*li*genta, nie zaan*ga*żo*wa*nego w życie poli*tyczne. Wysłał go do swo*jej przy*ja*ciółki do Kra*kowa dr Jan Per*kow*ski, uczony (Opole). Uzna*li*śmy, że warto tę gniewną, ostrym języ*kiem for*mu*ło*waną, nie inspi*ro*waną przez nikogo, wypo*wiedź upowszechnić…

Redak*cja

nie zga*dzam się abso*lut*nie z zasadą i prak*tyką, że opo*zy*cyj*ność to pogarda dla rywala, sku*piona nie*ustan*nie na przy*pi*sy*wa*niu mu wszel*kich złych inten*cji i nie*cnych czy*nów, pod*łych dzia*łań oraz szu*ka*niu dziur w całym, choćby ozna*czało to zwy*kłe kłam*stwa i beze*ceń*stwo w odnie*sie*niu do fak*tów – jest to po pro*stu nik*czem*ność. To prze*cież w rezul*ta*cie zna*czy, że póki się nie jest samemu u wła*dzy, wszystko, co wła*sne pań*stwo sta*nowi, musi być odsą*dzane od czci i wiary, uznane za nie*wła*ściwe. Jest to anty*pań*stwowe dzia*ła*nie, które w psy*chice spo*łecz*nej czyni nie*od*wra*calne szkody i pro*wa*dzi do wsz*cze*pia*nia spo*łe*czeń*stwu nega*tyw*nych postaw wzglę*dem demo*kra*tycz*nie wybra*nych władz – wobec wła*snego rządu ! „To już gorzej niż zbrod*nia, to BŁĄD” !



http://studioopinii.pl/artykul/9289-jan-perkowski-malgosiu-mila

quasimodo81
06-06-2012, 22:49
Znam to . Cała władza w ręce rad !


http://www.youtube.com/watch?v=fNU2Q7_s8TU
Hypatio a może tak kontrargumenty a nie inwektywy...:rolleyes:

Hypatia
06-06-2012, 23:08
Hypatio a może tak kontrargumenty a nie inwektywy...:rolleyes:


Czy Ty wiesz co znaczy słowo ''inwektywy''? Chyba nie.
:rolleyes:

senior A.P.
07-06-2012, 00:18
Cala wladza winna sluzyc narodowi !
Pytanie :
Jak sie powodzi narodowi POLSKIEMU we wlasnej Ojczyznie,w ktorej nie ma dla niego pracy ?

senior A.P.
12-06-2012, 08:12
Czy to prawda ,ze bezrobocie Polakow we wlasnej Ojczyznie Polsce siega 50% ?

Pisza o tym na portalu:
www.monitor-polski.pl

Lila
12-06-2012, 09:10
Nieprawda.
Niemniej idzie w tym kierunku. Sądy są zasypane wnioskami o upadłość firm. Prawdziwy obraz będzie w ostatnim kwartale.

senior A.P.
12-06-2012, 13:02
To w zlym kierunku to wszystko zmierza.
A mialo byc tak dobrze "ciagnac woz" z Zachodem .
Ze Wschodem tez bylo ciezko ale "konie nie padaly".
Co do wygrania wyborow przez Polakow to chyba tez sie kolejny raz od ponad 20-tu lat nie uda ?
Dalej maja trwac te partyjne PoPiS-y ???

Hypatia
25-06-2012, 12:32
Zdeklarowany kandydat na prezydenta, udzielił niezwykle ciekawego i wszechstronnego wywiadu podsumowującego minione dwudziestolecie tygodnikowi Uważam Rze .
Pisze o tym obszernie GW - niestety strona Uważam Rze nie jest ogólnie dostępna jedynie odpłatnie no i pozostaje kiosk,ale może warto zainwestować ?
Kolejny wywiad prezesa PiS dla "Uważam Rze". Po trosze o wszystkim, przede wszystkim jednak o tym jak jest źle i jak wszystko jest zafałszowane. Jak zwykle Jarosław Kaczyński wraca też do katastrofy smoleńskiej: - Jest dla Polski nie mniejsza klęską niż atak na World Trade Center dla USA, trzeba więc działać równie zdecydowanie.
"Ta władza czuje się bezkarna" - pod takim tytułem bracia Karnowscy publikują w "Uważam Rze" swoją rozmowę z Jarosławem Kaczyńskim. Prezes PiS powtarza - osławione od kilku dni - zdanie: "Kilka tygodni temu pewna dobrze poinformowana osoba mówiła mi, że jest grupa osób, kiedyś powiązanych ze służbami specjalnymi, które są zagrożone, na które wywiera się nacisk, presję, próbuje się je uciszyć. Wśród wymienionych było nazwisko Petelickiego. Jest to więc, łagodnie mówiąc, w najwyższym stopniu zastanawiające. ( )Nie mam niestety prawa, by ujawniać jej nazwisko".
Dziwne śmierci
Dalej Kaczyński mówi, że Petelicki w ostatnich latach mówił "rzeczy, które grupom panującym w Polsce mogły się bardzo nie podobać". Chodzi o wywiady, ale też - według Kaczyńskiego - rozsyłane przez generała różnym osobom" SMS-y. Prezes PiS umieszcza śmierć Petelickiego w jednym szeregu z zabójstwem komendanta policji Marka Papały, zabójstwem byłego szefa Urzędu Kultury Fizycznej i Sportu Jacka Dębskiego i samobójstwami świadków w sprawie Krzysztofa Olewnika.
Według Kaczyńskiego, to "dziwne śmierci", "cała seria rozmaitych samobójstw i zabójstw ludzi, którzy dużo wiedzieli o mechanizmach i korzeniach III RP" . "Wiadomo, że dla grup panujących w Polsce osoba będąca blisko, a zaczynająca mówić, może być bardzo niebezpieczna" - mówi prezes w wywiadzie. Ale asekuruje się również zdaniem: "Oczywiście nie można wykluczyć i powodów zdrowotnych czy finansowych samobójstwa, jeśli to było samobójstwo". Ale Jarosław Kaczyński nie domaga się w tej sprawie powołania komisji śledczej. Dlaczego? Bo "przy tej władzy" nic to nie da. Jego zdaniem - komisja śledcza ds. afery hazardowej nic nie wniosła, bo "w biały dzień, bezwstydnie ukręcają wszystkiemu łeb".
Kaczyński chce natomiast ustawy, która "zmieniłaby pewne procedury" i obiecuje taka ustawę, o ile PiS dojdzie do władzy. Gdyby tak się stało, prezes też obiecuje, że wróci do katastrofy smoleńskiej. Bo to dla Polski znaczy nie mniej, niż atak na World Trade Center. "Trzeba więc działać również zdecydowanie"- mówi prezes.
Marsz kibiców prowokacją
Kaczyński mówił też o EURO. Marsz kibiców rosyjskich nazwał prowokacją. Co o tym świadczy? Na przykład to: "Szedł potężny mężczyzna z napisem Moskwa na koszulce, wyraźnie próbując wywołać agresję, a za nim chowali się gotowi wkroczyć do akcji inni potężni panowie". Również to, że "pewne" grupy kibiców polskich też chciały się bić".
Zdaniem Kaczyńskiego, "wiedział o tym rząd, ale chyba nie miał nic przeciw" . "Zapewniam, że PiS u władzy by tego nie tolerowało" - mówi w wywiadzie.
Kaczyński mówi też, że EURO oznacza dla Polski klęskę nie tylko dlatego, że nasza drużyna odpadła w mistrzostwach, ale również dlatego że nie ziszczą się nasze marzenia o skoku cywilizacyjnym. M.in. dlatego, że autostrada A2 jest nieukończona.
Jarosław Kaczyński skrytykował również Donalda Tuska za to, że odebrał niemiecką nagrodę Waltera Rathenaua, bo "Polski polityk nie może przyjmować nagrody imienia polityka, który II Rzeczpospolitą zwalczał ze wszystkich sił i uważał za państwo sezonowe, który podpisał tak niebezpieczne dla Polski traktaty z Sowietami w Rapallo. Za chwilę polski premier czy prezydent przyjmie z Moskwy Nagrodę im. Litwinowa".
Unia Europejska na niemiecką modłę
Jego zdaniem aktualna polityka UE wspiera głównie przywództwo Niemiec, znosi dotychczasowe systemy wartości i zmienia społeczeństwo w "manipulowaną bez trudu masę". "Obecna dekadencja jest przejściowa - uspokaja Kaczyński, żeby zaraz znowu pogrozić: - Jeśli jednak dopuścimy do rozmontowania państwa, nie zmontujemy go z powrotem."
Wypowiada się przeciw dalszej integracji UE. "Unia polityczna będzie po prostu potężną niemiecką Rzeszę, w granicach największych w historii. Dla Polski to żaden interes" - mówi.
Więcej... http://wyborcza.pl/1,75248,12007394,Kaczynski__szedl_potezny_Rosjanin _z_napisem__Moskwa_.html#ixzz1ynaZgRLw

Scarlett
25-06-2012, 12:36
ble, ble, nie chce mnie się tego czytać:D
Jest źle, a będzie gorzej:rolleyes:

Mar-Basia
25-06-2012, 14:36
Zdeklarowany kandydat na prezydenta, udzielił niezwykle ciekawego i wszechstronnego wywiadu podsumowującego minione dwudziestolecie tygodnikowi Uważam Rze .
Pisze o tym obszernie GW - niestety strona Uważam Rze nie jest ogólnie dostępna jedynie odpłatnie no i pozostaje kiosk,ale może warto zainwestować ?

Hypatio - dziekuje za wypowiedz z platnej Rze. Hmmm...kazdy polityk ma swoj poglad ale czy ten poglad jest pogladem wyborcow? Zasadnicze pytanie i dylemat wszystkich politykow i wyborcow.

Hypatia
25-06-2012, 14:49
ble, ble, nie chce mnie się tego czytać:D
Jest źle, a będzie gorzej:rolleyes:

Jak wygra to niewątpliwie !:(

maja59
25-06-2012, 15:08
Jak wygra to niewątpliwie !:(
Nie wygra.

Scarlett
25-06-2012, 15:17
Jak wygra to niewątpliwie !:(
Hypatio, miałam na myśli jego katastroficzne myślenie,
a nie wybory. Przepraszam za skrót myślowy :)

elen49
25-06-2012, 15:18
Dwa takie same wątki - wybrałam ten:D
Nie dopuszczam do siebie takiej opcji,
bo mój Prezydent musi być przystojny,
w miarę wysportowany, ostrzyżony,
który ma kontakt z dentystą.
Musi mieć czyste obuwie, zapięty rozporek
i musi mieć rodzinę - no po prostu chłop
z krwi i kości:D
Rozbawiłaś mnie, ale masz rację.Może Sikorski?Widziałam go kopiącego piłkę.:)

Hypatia
25-06-2012, 15:24
Nie wygra.


Ciiiiicho Miśkowa,wiem ,ale po co wszyscy maja usłyszeć . Niech żyją ułudą !:D :D :D

pluto37
25-06-2012, 15:41
Ciiiiicho Miśkowa,wiem ,ale po co wszyscy maja usłyszeć . Niech żyją ułudą !:D :D :D

No dobra!
ale może ktoś mi powie czego prezydentem ma być Kaczyński?

Hypatia
27-06-2012, 13:27
Jakim będzie prezydentem JK? Ano takim !
PiS chce kar za in vitro, PO zwleka ze swoimi projektami
In vitro dzieli nie tylko posłów PO, PiS chce karać za tę metodę sztucznego zapłodnienia
PiS złożyło w Sejmie dwa projekty ustaw zakazujących in vitro. W jednym z nich partia proponuje karę grzywny oraz pozbawienia wolności za stosowanie tej metody.

Jarosław II
27-06-2012, 15:49
Nawet prezydentem Żoliborza nie będzie.:D Ale podwórka może być. :D

Hypatia
27-06-2012, 18:11
Nawet prezydentem Żoliborza nie będzie.:D Ale podwórka może być. :D


Jarek,przecież to jest poważny polityk;) ,więc ja jego deklarację o zamiarze kandydowania, traktuje równie poważnie.;)

maja59
27-06-2012, 18:37
... ja jego deklarację o zamiarze kandydowania, traktuje równie poważnie.;)
Jarosław Kaczyński nie chce być prezydentem tylko premierem:confused: . Ale jest cień nadziei, że zmieni zdanie, jak jego zwolennicy uproszą pokornie i może zgodzi się wziąć udział w wyścigu do pałacu. Pałac wart mszy. Wszystko to piszę jako domniemanie, bo ryzyko jest ogromne. Jeżeli nie uda się wygrać wyborów prezydenckich to i nadzieja na premierostwo przepadnie. Pretorianie wystarczająco długo żyją bez oczekiwanych synekur i mogą się przestraszyć widma dalszego bezposadzia. Dlatego, jeżeli nikt go nie podpuści, raczej zrezygnuje z pokerowego sprawdzam. Przedłuży jeszcze o jakiś czas oczekiwanie i dreszczyk emocji, uda się czy się nie uda. Ciekawe czasy nas czekają. Jestem ciekawa ile jeszcze porażek musi zaliczyć emerytowany zbawca narodu żeby zrozumieć, że nie jest właściwym człowiekiem, który może poprowadzić opozycje do zwycięstwa w wyborach.

Hypatia
27-06-2012, 19:00
Wszyscy widać juz zapomnieli ,ale JK z początkiem kwietnia wyraźnie i jednoznacznie - o ile to w jego przypadku jest mozliwe - zdeklarował ,ze będzie kandydował na urząd PREZYDENTA .
Nie wymyśliłam tego.
Kiedy lider największej partii opozycyjnej coś takiego mówi ,to ja to traktuje poważnie,nawet jeśli on nie traktuje tego tak !:rolleyes:

maja59
27-06-2012, 19:40
5 kwietnia 2012 roku tak głosił Adam Bielan, czyli decyzja nie była jeszcze podjeta. Ale znając prezesa to krygował się jak zawsze;) .

"Przypuszczam, że Jarosław Kaczyński zmieni zdanie i wystartuje w wyborach prezydenckich. PiS nie ma lepszego kandydata na prezydenta od Jarosława Kaczyńskiego. Ma szansę, mimo że z Bronisławem Komorowskim nie będzie łatwo wygrać. Nie wierzę, żeby Jarosław Kaczyński chciał łączyć wyjaśnienie katastrofy smoleńskiej z kampanią wyborczą - powiedział europoseł Adam Bielan w pierwszej części wywiadu z Onetem. Bielan podkreślił również, że oskarżanie Lecha Kaczyńskiego o alkoholizm "jest haniebne".

http://wiadomosci.onet.pl/tylko-w-onecie/bielan-pis-nie-ma-lepszego-kandydata-na-prezydenta,1,5086564,wiadomosc.html

Tu oświadczenie samego prezesa w tej sprawie

http://www.se.pl/wydarzenia/kraj/jaroslaw-kaczynski-nie-chce-byc-prezydentem-chce-byc-premierem_229444.html

maja59
27-06-2012, 20:14
Masz rację Hypatio, dwa dni później prezes wydał oświadczenie, że jednak będzie kandydował na prezydenta. Nie doceniłam chwiejności charakteru. Bardzo mnie to cieszy, pojawiła się możliwość całkowitej przegranej Kaczyńskiego, po porażce w wyborach prezydenckich może się osobiście podniesie krzycząc, że to nie on przegrał tylko wygrało oszustwo wyborcze, ale nie wierzę, żeby zgromadził większy elektorat w wyborach parlamentarnych.

http://www.se.pl/wydarzenia/kraj/jaroslaw-kaczynski-nie-chce-byc-prezydentem-chce-byc-premierem_229444.html

Hypatia
28-06-2012, 22:35
Masz rację Hypatio, dwa dni później prezes wydał oświadczenie, że jednak będzie kandydował na prezydenta. Nie doceniłam chwiejności charakteru. Bardzo mnie to cieszy, pojawiła się możliwość całkowitej przegranej Kaczyńskiego, po porażce w wyborach prezydenckich może się osobiście podniesie krzycząc, że to nie on przegrał tylko wygrało oszustwo wyborcze, ale nie wierzę, żeby zgromadził większy elektorat w wyborach parlamentarnych.

http://www.se.pl/wydarzenia/kraj/jaroslaw-kaczynski-nie-chce-byc-prezydentem-chce-byc-premierem_229444.html


Tu wyjaśnia ,że jednak musi dać się uprosić umiłowanemu ludowi smoleńskiemu .:rolleyes:
.http://www.tvn24.pl/wiadomosci-z-kraju,3/kaczynski-wystartuje-w-wyborach-prezydenckich,206128.html

Szczerze mówiąc to mnie osobiście jego kandydatura niezmiernie cieszy ,jak i również mnie cieszy zapowiedź penalizacji zabiegów in vitro . Tylko tak dalej,tylko tak dalej.
W czasach komuny też tak sobie powtarzałam.:)

Jarosław II
29-06-2012, 07:38
Szczerze mówiąc to mnie osobiście jego kandydatura niezmiernie cieszy ,jak i również mnie cieszy zapowiedź penalizacji zabiegów in vitro . Tylko tak dalej,tylko tak dalej.
W czasach komuny też tak sobie powtarzałam.:)
Ja w tym czasie biernie nie czekałem tylko brałem sprawy w swoje ręce. Jak się okazało z perspektywy czasu, słuszna decyzja.:D

zdzislaw.bedrylo
29-06-2012, 21:17
psychiatra do ~lolo: PARANOJA
Choroba psychiczna, dla której typowe są usystematyzowane urojenia oraz projekcja osobistych konfliktów, przypisywanych rzekomej wrogości otoczenia; chroniczna psychoza funkcjonalna, rozwijająca się w podstępny sposób. Charakteryzuje się uporczywymi, nie ulegającymi zmianom, spójnymi pod względem logicznym urojeniami, dotyczącymi przeważnie prześladowań albo związanymi z manią wielkości.
SIEDEM ELEMENTÓW PARANOI :
1. Podejrzliwość :
Podejrzliwość to najbardziej widoczna cecha paranoika. Wciąż szuka ukrytych znaczeń, sygnałów wskazujących na obecność wrogów, o których wie, że go otaczają. Interpretuje swoje spostrzeżenia zgodnie z przyjętymi założeniami i wnioskami.
2. Ksobność :
Świat paranoika zaludniają wrogowie, a on sam stanowi ośrodek ich uwagi.
3. Mania wielkości
Aroganckie przekonanie o własnej wielkości pozostaje w bliskim związku z wiarą paranoika, iż jest on centralnym obiektem zainteresowania. Jest pewien swoich racji, nie dopuszcza żadnej różnicy zdań. Zna całą prawdę i żywi swego rodzaju pogardę dla głupców, którzy mają odmienne zdanie.
4. Wrogość
Pierwszą cechą, jaka rzuca się w oczy nawet przy przypadkowym zetknięciu z paranoikiem, jest nie tyle jego przekonanie o spisku czy arogancja, ile generalnie wrogie nastawienie do świata. Paranoik jest wojowniczy i łatwo się irytuje, nie ma poczucia humoru, jest niezwykle wrażliwy na oznaki lekceważenia, kłótliwy, spięty, nastawiony obronnie.
5. Lęk przed utratą niezależności
Paranoik jest wciąż w stanie gotowości. Wciąż jest przygotowany na niespodziewane okoliczności, które określa jako zamach na swoją niezależność lub wolną wolę. Jest w stanie nieustannej wojny z prawdziwymi i wyimaginowanymi przeciwnikami, którzy chcą nad nim zapanować i odebrać mu niezależność.
6. Projekcja
Według Zygmunta Freuda, projekcja wynika z normalnej skłonności do przypisywania wewnętrznych stanów i przemian przyczynom zewnętrznym. Na przykład ludzie mało znaczący albo bojaźliwi będą uważać swoich wrogów za nadzwyczajnie licznych i potężnych. Ma to określone implikacje w świecie polityki.
7. Myślenie urojeniowe
Paranoik chroni się przed niemożliwą do zniesienia rzeczywistością, konstruując rzeczywistość zastępczą. Jest ona pocieszeniem dla zranionego ego. Potrzeba podtrzymania pozytywnego wyobrażenia o sobie wyjaśnia, dlaczego tak kurczowo trzyma się przekonania, że jest obiektem spisku. Choć można by się spodziewać, że z ulgą przyjmie wiadomość o nieistnieniu spisku, w rzeczywistości będzie zdruzgotany. Pozbawiłoby go to poczucia własnej ważności. Lepiej być prześladowanym niż ignorowany
To jest wypowiedż osoby,który sądzę zna się na "leczeniu tej choroby"..
Ja na naszym forum często pisywalem o p.Kaczyńskim i nie boję się reprymendy pewnych osób z naszego grona,gdzie powiedziano mi,że cytuję" prezes PIS jaka opozycja powinien być szanowany itp" Otóż jednoznacznie oświadczam,że NIESTETY TEN PISZĄCY MA RACJĘ...

pluto37
02-07-2012, 22:07
Zdzisławie!
To wszystko prawda, ale zauważ też, że świat byłby całkiem smutny gdyby go leczyć w jakims ośrodku odosobnienia.
Wspomnij wieszcza:
-Kto nie zaznał goryczy ni razu
ten nigdy nie będzie w niebie!!!!
I Jarek k. jest takim dziegciem w narodowej beczce śmichu:) :)

babciela
03-07-2012, 20:27
Zdzisławie - widziałes przynajmniej raz w życiu osobę psychicznie chorą- to co piszesz to chyba jakieć bzdury z wikipedii( czy jak to się nazywa)Skresli szybko to co napisaleś- bo się ma nijak do tej strasznej choroby i potwornie obraza ludzi dotknietych nia.....
I powinienes wiedziec , ze teorie Freuda - to już straszny lamus...

Scarlett
03-07-2012, 20:30
Miałam okazję widzieć ludzi psychicznie chorych - jeden chciał być Napoleonem :D

senior A.P.
04-07-2012, 10:06
W obecnych czasach kazdego mozna zrobic wariatem ale nie kazdy moze zwariowac !

Jarosław II
04-07-2012, 13:04
W obecnych czasach kazdego mozna zrobic wariatem ale nie kazdy moze zwariowac !
I jedno i drugie jest możliwe, wystarczy tylko nad człowiekiem popracować, np w wojsku.;)

pluto37
04-07-2012, 14:41
I jedno i drugie jest możliwe, wystarczy tylko nad człowiekiem popracować, np w wojsku.;)
Ty chcesz chyba Gutka do stanu nerwowego sprowadzić.
W końcu on jaruzelskiego chowu gwardzista ze zaciągu "nie matura, lecz chęć szczera....":) :) :)

Jarosław II
04-07-2012, 15:53
Ty chcesz chyba Gutka do stanu nerwowego sprowadzić.
W końcu on jaruzelskiego chowu gwardzista ze zaciągu "nie matura, lecz chęć szczera....":) :) :)
E tam, to twardziel w negocjacjach nawet indyany mu posłuszne.:D

pluto37
04-07-2012, 18:04
E tam, to twardziel w negocjacjach nawet indyany mu posłuszne.:D
A tego nie wie nikt. Tamte z Florydy były inne, te z Georgii mogą być jeszcze nie oblatane:)

senior A.P.
05-07-2012, 13:10
W wojsku "nad wariactwem nie pracuja",w wojsku sluzy sie OJCZYZNIE ,przekonal sie o tym psychiatra B.Klich,ktoremu powierzono kierowanie wojskiem.

W wojsku wariat nie ma racji bytu.

WOJSKO TO SZKOLA ZYCIA !

Kto jej nie przeszedl wiele stracil.

Dobrym prezydentem jest ten kto sluzyl w wojsku.
Jaroslaw Kaczynski jak i jego brat Lech chyba tego obowiazku obywatelskiego nie spelnil - czy tak ?

Wojska unikaja ludzie TCHORZLIWI .

senior A.P.
05-07-2012, 13:13
Czyzby polecenie "ataku" dyzurni poprawnosci politycznej otrzymali ?
Do woja "mosci sluzalcy" !
Do Florydy i Georgi za daleko wam.

Jarosław II
05-07-2012, 17:03
W wojsku "nad wariactwem nie pracuja",w wojsku sluzy sie OJCZYZNIE
To powiedz mi tak, który z tych dwóch jest zdrajcą a który patriotą Kukliński czy Zacharski?:D Wtedy będę wiedział ktoś Ty.:D

pluto37
05-07-2012, 17:41
Czyzby polecenie "ataku" dyzurni poprawnosci politycznej otrzymali ?
Do woja "mosci sluzalcy" !
Do Florydy i Georgi za daleko wam.

Gutek!
Nie wygłupiaj się!
To zaledwie kilka godzin lotu z Okęcia:) A z Amsterdamu i Londynu bezpośrrednio.
Ludziska z RP chałupy tam kupują jak im sie zechce krokodyle oglądać na trawniku:)
To nie te czasy jak z zapadlej rzeszowskiej wssi trza było krytą żabką przez Atlantyk z prl-u zwiewać.
Po co cie atakować. Ciebie mozna jedynie obśmiać.. i tyle.
Dlatego mówię Jarkowi, żeby się nad toba nie znęcał za bardzo.
:D :D
I nie używaj słowa "służalcy" skoro byłes aktywistą politrukiem w LWP od lat 50-tych. Nie wypada.:)

senior A.P.
06-07-2012, 11:41
Zaczyna byc ciekawie !
A jakie pytania (!) ,w tym o zdrade oficerow LWP .

No dobrze ,postaram sie zaspokoic ciekawskich ,no i oczywiscie obalic dezinformacje z posadzeniem ,w dodatku bez interwencji moderatora czy administracji (pewnie sie temu "przygladaja" i zapewne zainterweniuja w odpowiednim czasie,na sygnal z najwyzszej gory).

Zaczne od konca .
w 1950 roku mialem "plutku" OSIEM LAT (co mozna stwierdzic w metryce u Gutka) i faktycznie wtedy w wojsku ludzie sluzacy w sekcji politycznej byli "bogami" !

Wiem o tym z opowiadan mego brata zolnierza zawodowego ,ktoremu zagrodzono droge do awansu generalskiego ,bo rodzine mielismy juz w Stanach (ach te ciotki z okresu przedwojennego),nie mozna go bylo wyslac na "woroszylowke" do Moskwy,umarl pulkownikiem tylko po ASG ukonczonej w W-wie,daj mu Boze niebo !

Nie zadziwia mnie prowokacyjne zdanie : "...skoro byles aktywista politrukiem w LWP od lat 50-tych." -
no bo kto jak kto ale aktywista na aktywistach zawsze SIE ZNA i to dobrze !

Przed "plutami" , to ja na tym forum juz wyjasnialem,ze bylem i jestem oficerem sluzby czolgowo-samochodowej w st.spoczynku (stopien major) w dodatku przez cale swe zycie ZAWSZE BEZPARTYJNYM z czego nawet jestem dumny (bezpartyjny i major,jak to mozliwe - prawda ?) .

Ten , kto chociaz troche orientuje sie czym jest sluzba samochodowa w wojsku ten wie ,ze nijak sie to ma do sluzby politycznej ,wszechmocnej w latach gdy istnial w POLSCE POWSZECHNY OBOWIAZEK SLUZBY WOJSKOWEJ czyli OBYWATELSKI OBOWIAZEK OBRONY OJCZYZNY a nie najemnictwo jakie istnieje teraz w wojsku zwacym sie polskim.

Tak ,"pluto37" mnie mozna zawsze obsmiac i nie jeden/jedna to czyni na forach,taki przeciez maja "prikaz wyzszy",nawet moderator nie moze interweniowac !

Ale jezeli sie do mnie zwracasz (tak "przyjaznie" na wstepie po imieniu) to wiedz,ze AKTYWISCI moga do mnie tylko przez "Pan Gutek",bron Boze kolego a tym bardziej "towarzyszu" z forma "wy".

No i ten "wyszkolony dowcip",ktorego nie chce mi sie z powyzszego cytowac, jest na miare towarzyszy z
WUML-u,ktorych dobrze pamietam ale niech im ziemia lekka bedzie ,dawno ja gryza,"kablowanie" (jak czytam w innym miejscu ta cecha AKTYWISTY u ciebie zagoscila) na dobre im to nie wyszlo,podobnie jak i wszelkie prowokacje.

Panie "Jaroslawie II" !

Nie trzeba wiadomosci o Kuklinskim powtarzac tym bardziej o Zacharskim aby wiedziec kim ja jestem,wystarczy zwyczajnie zapytac , nawet publicznie i odpowiem ,bowiem juz i wojskowe tajemnice mnie nie obowiazuja.

Z polskim wywiadem wojskowym a tym bardziej cywilnym nigdy nie mialem do czynienia , wiedzac od wczesnej mej dojrzalej mlodosci wojskowej,ze to ludzie (pracujacy w wywiadzie),ktorzy podpisali na siebie wyroki idac do tej sluzby.

To tylko jeszcze Putinowi udaje sie zyc ale do czasu kiedy nie dokonczy wykonania ostatniego rozkazu, a potem...... , koniec bedzie znany.

Zdanie o Kuklinskim ,bo Zacharski (stare dzieje) na to nie zasluguje.
Kuklinski byl zdolnym sztabowcem ale na tyle naiwnym,ze zbyt mocno wierzyl nieznanym sobie ludziom,nie wiedzac przy tym ,ze kazda barykada ma dwie strony i po kazdej z nich sa "swoi i obcy" swietnie znajacy cele i gry "wojenne".

Za naiwnosc trzeba placic bardzo czesto wlasnym zyciem,przekonali sie o tym nie tylko pulkownicy ale i generalowie,dzis popelniajacy "samobojstwa" !

Jarosław II
06-07-2012, 12:59
Zaczyna byc ciekawie !
A jakie pytania (!) ,w tym o zdrade oficerow LWP .

No dobrze ,postaram sie zaspokoic ciekawskich
Panie "Jaroslawie II" !
Nie trzeba wiadomosci o Kuklinskim powtarzac tym bardziej o Zacharskim aby wiedziec kim ja jestem,wystarczy zwyczajnie zapytac , nawet publicznie i odpowiem ,bowiem juz i wojskowe tajemnice mnie nie obowiazuja.

Z polskim wywiadem wojskowym a tym bardziej cywilnym nigdy nie mialem do czynienia , wiedzac od wczesnej mej dojrzalej mlodosci wojskowej,ze to ludzie (pracujacy w wywiadzie),ktorzy podpisali na siebie wyroki idac do tej sluzby.

Zdanie o Kuklinskim ,bo Zacharski (stare dzieje) na to nie zasluguje.
Kuklinski byl zdolnym sztabowcem ale na tyle naiwnym,ze zbyt mocno wierzyl nieznanym sobie ludziom,nie wiedzac przy tym ,ze kazda barykada ma dwie strony i po kazdej z nich sa "swoi i obcy" swietnie znajacy cele i gry "wojenne".

Za naiwnosc trzeba placic bardzo czesto wlasnym zyciem,przekonali sie o tym nie tylko pulkownicy ale i generalowie,dzis popelniajacy "samobojstwa" !
Ja to wszystko znam, bo to moje hobby, nawet w pewnym momencie poprzestałem na wiedzy dostępnej, bo służby jak mówisz rządzą się swoimi prawami i nawet najwyżsi w państwie nieraz guzik maja do gadania, bo to jest inne zamknięte państwo. Chodziło mi o Twój stosunek do obydwu tych postaci, bo to dużo mówi o człowieku, napisałeś wymijająco i teraz wiem wszystko.:D O Putina się nie martw on ma służby "pod" sobą w przeciwieństwie do naszych "bonzów" którzy kompletnie się na tym nie znają, może i lepiej, bo o służbach lepiej nie mówić i nie wiedzieć, bo im mniej się wie, tym mniej się "chlapnie":D Wystarczy w naszej historii Zacharski i Macierewicz aby polskie służby przestały istnieć. Rosjanie za obecnego prezydenta to potęga wywiadowcza. W Jaseniewie pod Moskwą, w Centrali wywiadu Federacji Rosyjskiej SVR po każdej aferze teczkowej głupoli z PiS stukają się kieliszkami i wznoszą toasty i z radością patrzą jak Polacy sami się załatwiają w imię wolności i demokracji. Wystarczy jeden dobrze uplasowany agent w IPN i można rozbujać Polskę aż dostanie wymiotów. Każdy średnio rozgarnięty Polak to zrozumie z wyjątkiem nienawistnej na swoich obywateli opozycji razem z niedowartościowanym klerem.

wujek
06-07-2012, 19:01
Zacharski,no cóż szpieg,zupełnie dobry w tym fachu.Podobnie Kukliński,tyle że miał innego pracodawcę.Ale robienie z niego narodowego bohatera,to po prostu bezwstydne wazeliniarstwo.
Jeśli już Kukliński,to dlaczego nie Pawłowski również?

pluto37
07-07-2012, 07:59
Zacharski,no cóż szpieg,zupełnie dobry w tym fachu.Podobnie Kukliński,tyle że miał innego pracodawcę.Ale robienie z niego narodowego bohatera,to po prostu bezwstydne wazeliniarstwo.
Jeśli już Kukliński,to dlaczego nie Pawłowski również?

Żaden drzazgo! Żaden!. Także Szajnowicz iwanow z którego zrobiono herosa na wyrost, a polski wywiad dla którego pracował stracił z nim kontakt i potęzną kwotę w gotówce. A potem objawił się jako nietykalny podopieczny Anglików.

pluto37
07-07-2012, 08:18
Gutek! nie truj!
Aktywnie uczestniczyłes w utrzymywaniu zamordyzmu za PRL-u razem z braciszkiem. W bratnim sojuszu z CCCP.
Woroszyłowka -powiadasz- za "karę" go ominęła? Musiał się chłopina dzielnie wysługiwać władzy ludowej, żeby dostąpić "ominięcia" podobnie jak ty majora.:) :) :)
Za darmo wam obu wrona pagonów nie spaprała. Co po twoim uwielbieniu dla Jaruzela widać słychac i .....czuć.
Tyleś lat z braciszkiem lat walczył z łańcuchowymi psami imperializmu, a teraz łykasz amerykańskie frukta jak tuczona gęś karmę i nie zwraca się to cofką? Lusterko nie kłamie?
Pagony nie wonieją brzydkiem?
I pamiętaj, że nawet bezpartyjny [to ty zeznajesz] bolszewik, to też bolszewik.
Acha! W Poznaniu w ramach szkoły oficerskiej wojsk pancerno-samochodowych istniał oddział specjalny dla politruków..:) :)
I nie truj. Jak cie w stopniu majora wpuszczali do USA, to nie wmówisz nikomu rozsadnemu, żeś nie mial spotkania z krasnoludkiem ze służb specjalnych i żeś "bojowego" życiorysu nie przedstawił.

senior A.P.
09-07-2012, 12:59
Co ty mozesz - ty lub inny o mnie wiedziec ?
Chyba tylko to co ci powiem lub napisze a TY z tego stworzysz oszczerstwa lub ironie udajac MEDRCA na uslugach !

Ani w sercu a tym bardziej w duszy mojej nie mieszkasz,wiec nie klam i nie drwij z ludzi - PROPAGANDZISTO !

Moja rada dla ciebie i innych podobnych :

ZYJ i DAJ ZYC INNYM !!!

Niech Bog ci wybaczy ,ja dawno juz to uczynilem.

tomeh
15-07-2012, 01:32
Na pewno by było mniej złego niż za dowolnego PO, takie jest moje zdanie

pluto37
15-07-2012, 09:42
Na pewno by było mniej złego niż za dowolnego PO, takie jest moje zdanie

Każdy moze mieć swoje zdanie.
Dzis za swoje zdanie nie zamykają i nie wyrzucają z roboty z wilczym biletem.
Powiem wiecej. Znam takiego jednego ormowca co też mówi, że mu PO i ten cały solidarnościowy cyrk krzywdę zrobił.
W mojej dawnej firmie dyrektorem był facet po zawodówce a teraz bossem jest inz. mgr z dużym stażem...nie powiem jakie ten bywszy mógłby miec zdanie dzisiaj. A przecie to nie wyjatek..:) :)

Tow. majorze Augustynie P! Pisze per tow. bo tak za mojej i waszej bytności w LWP zwracali sie do takich szych "koledzy", do takich mniejszych per obywatel było.
A co do reszty, to ja jedynie komentuje z użyciem tła z epoki to co nam sami zeznajecie z własnego życiorysu.
Ja nie jestem żaden IPN. Ja jedynie czytam co sami produkujecie i wyciągam wnioski. Zdaję sobie oczywiście sprawę z tego, że to może być dla was niezbyt miłe, ale w końcu sami własnoręcznie produkowaliście swój życiorys i sami go bez żadnej presji nam przedstawiacie.
Stąd te moje uwagi o związku waszych pagonów z wroną/kawką:) :) :)

senior A.P.
16-07-2012, 11:45
Po zawodowce mielismy tez jednego prezydenta i co z tego wyszlo ?

pluto37
16-07-2012, 12:59
Po zawodowce mielismy tez jednego prezydenta i co z tego wyszlo ?

Nie wyście mieli, a myśmy mieli. Myśmy go wybierali, a potem nie wybierali. I w sumie dobrze wyszło.
Okazał się lepszy niz ten po woroszyłowce i podobnych.
Ten po zawodówce nie kazał strzelać do ludzi. I drukować kartek na ocet:) :)
pssst Powiem wiecej! tego po zawodówce wasz kongres i senat na wspólnym posiedzeniu na stojąco brawami fetowali we Waszyngtonie. A nie jak waszego w Moskwie:)

Lila
16-07-2012, 13:11
Po zawodowce mielismy tez jednego prezydenta i co z tego wyszlo ?

A wyszło szydło z worka, zwyczajnie.
Swoje uczucia do tego, który mu ułatwił skok na stołek,
właśnie pokazał.
Jest 100-kroć gorszy od Jaruzelskiego, bo 100-kroć głupszy.
A gdyby było mu dane, także kazałby urządzać ścieżki zdrowia,
co przecież przyznał niedawno.

btw, ja jestem głupsza od niego. Płakałam, gdy przegrał z Kwaśniewskim.:(

Hypatia
16-07-2012, 14:03
No cóż ,egzaltacja nie jest dobrym doradcą w polityce,a może zwłaszcza w polityce.
Płakałaś jak Lechu przegrał ,głosowałaś na Tuska ,a teraz jak to neofita, zwalczasz jednego i drugiego.
Kiedy to i w jakich okolicznościach nastąpiła ta iluminacja i spłynęło na Cię oświecenie ? Możesz zdradzić ten moment przełomu ? Straszniem Waćpani ciekawą !
Może i mnie olśni ,bom strasznie stała w mych poglądach politycznych i sympatiach z nich wynikających. Poglądy mi wykiełkowały ,gdzieś tak między 64 a 68 rokiem pańskim,a sympatie polityczne są stałe od przeszło dwudziestu lat. Nuuuuuda, nie to co u Ciebie. Raz Lechu jeden ,to znów Lechu drugi. Raz Donek luzak,to znów Jarek sztywniak. Na kogo teraz kolej........?
Jednym słowem - la donna e mobile.......:D

Lila
16-07-2012, 17:07
Droga Hypatio.
Hmm, w polityce egzaltacja.:)
A co ma wspólnego pisanie na forum z wykonywaniem zawodu polityka. Polityk musi mieć stałość poglądów, jak krowa.
Jego wyborca - niekoniecznie.
Ja się trzymam prawej strony, a ślub to brałam z Dozgonnym ( wprawdzie po 2 latach też się rozmyśliłam...tylko nie do końca:):)) a jeszcze nie mówię 'the end'.

Stałe sympatie polityczne?
Gdy Mazowiecki został premierem, otworzyłam szampana na plaży w Jugosławii. Niepotrzebnie, bo okazał się niezgułą, nie przeprowadzając dekomunizacji.
Wałęsa zaczął nieźle, dostając ogromny kredyt zaufania. Ba, niewiele zrobił w czasie swojej kadencji, a drugą przegrał.
Dopiero później było wiadomo o roli kapitana SB - kapciowego Wachowskiego.
Nic dziwnego, że w następnych wyborach ośmieszył się jednocyfrowym wynikiem. Mam także na koncie głosowanie na AWS - totalna porażka.
Tusk nawet mi się podobał. I to był błąd, to głosowanie na polityka ładniejszego. Pokazał, gdzie ma Polskę, żądajac jako przegrany kluczowych ministerstw, a potem obrażając się śmiertelnie.
Więc przerzuciłam się na Prawo i Sprawiedliwość, choć przedtem specjalnie nie robiło mi różnicy PiS czy PO.
No....a Smoleńsk przewartościował wszystko.
Dokładnie nie będę się rozpisywać,
bo napisałam tu tylko przez estymę, jaką pałam do Ciebie Hypatio,
jako iż uważam, że wątek o prezydenturze Kaczyńskiego nie ma najmniejszego sensu.
Czy zaspokoiłam Cię moja miła, w stopniu dostatecznym, to znaczy Twą ciekawość?

senior A.P.
17-07-2012, 10:48
Walesa choc po zawodowce ale dla siebie "zawsze dobrze gral" !
Ostatnio nie tylko odwiedzil chorego "swego kierowce" Wachowskiego ale i chorego gen.W.Jaruzelskiego czyli nowe "cwaniactwo Walesy".
Czyzby "czul swoj koniec" ???

Zostawie jednak pisanie o tym czlowieku,przyszla historia i historycy NIEZALEZNI wszystkich prezydentow ocenia ,ocenia i to, jaki zgotowali narodom los .
Przejde, zgodnie z tematem, do wygrywania przez J.Kaczynskiego wyborow (oczywiscie,ze przyszlych wyborow),nie tylko na prezydenta ale i wyborow partyjnych.

Jaroslaw Kaczynski ,jak i jego nie zyjacy juz brat Lech do polityki nie mieli talentu (to moja ocena),juz bardziej w dziecinstwie wypalil im talent aktorski,zreszta ktos ich do tego przygotowal.

W partiach politycznych TRWA WALKA,wszystko partyjniakom zaczyna sie sypac ,ludzie stracili wiare w partie i musi cos powstac PONADPARTYJNEGO .

Czy w Poslce w przyszlych wyborach jeszcze ktos sie na propagande wyborcza nabierze ,watpie jak i takze w to ,ze dalej bedzie mozna KLAMAC POLAKOW.

Ludzie i cale narody doszli do perfekcji we wszelkich klamstwach i co bardzo bolesne - ludzie wola zyc w klamstwie !

Gdzie sie zapodziala PRAWDA ???

Jarosław II
17-07-2012, 11:12
Gdzie sie zapodziala PRAWDA ???
Nie wiem, już parę lat w kioskach nie widziałem ale jest Fakt, Super Ekspres....

senior A.P.
17-07-2012, 11:32
Dopisz jeszcze z jakiej to korporacji medialnej i kto na tym zarabia .
Moskiewska "Prawda" jest w przygotowaniu,ukaze sie gdy W.Putin "dokonczy treningu".

Jarosław II
17-07-2012, 13:44
Cyganka prawdę Ci powie, najlepiej za 50 Pln.:D

senior A.P.
20-07-2012, 11:43
Bywa,ze Cyganie ,jak kto woli Romowie mowia prawde patrzac ludziom prosto w oczy.
Nie mowi prawdy ten ,ktory przy mowieniu mrozy oczy.
Utarlo sie powiedzenie,jest tez spiewane: "czy te oczy moga klamac ...".
Czesto klamcy spuszczaja wzrok,nie patrza prosto w oczy,pomagaja sobie ("przy wykladaniu prawdy") ruchami rak (gestykulacja).
Ludzie slabi gloszac "prawde" podnosza glos az do krzyku.
Na forach dyskusyjnych sa nie do pokonania,no chyba,ze pomoze w tym moderator i "odzywke skasuje".