PDA

View Full Version : Expressivo jak się zarejestrowac?


minolka
17-08-2007, 15:21
Cześc ,Dzisiaj w nocy zarejestrowałam się ,jestem więc noa. Przeczytałam w postach o gadającym programie i dzisiaj ściągnęłam go. Nie wiem jednak jak sie zarejestrowac, by móc korzystac ze wszystkich udogodnień. Czy jest to możliwe w werrsji demo? Pomóżcie proszę:)

Maroco82
04-09-2007, 11:46
Hej,

Też mam Expresisvo, ale pełną wersję kupioną w sklepie www.expressivo.com

Jak masz wersje Demonstracyjną, nie możesz jej rejestrować.
Jak kupisz Expressivo to możesz sie rejestrować, pisać na Forum, mieć wszystkie wtyczki, aktualizacje, itd.

To kosztuje tylko 7 9zl wiec warto:)
Jam ma głos Ewa i jest bardzo przyjemny i cieply, czyta mi książki które pobieram za darmo ze strony właśnie tej co wyżej.

a właściwie do czego używasz tego programu?

Pozdrawiam

POLA
04-09-2007, 14:58
Hej, też mam wersję pełną, zakupioną w firmie za 99 zł:mad: , czyta mi Jacek.
Wersja demo zamiast u/ó zawsze czyta "o", dość śmiesznie to brzmi.
Syntezator mowy świetnie się sprawdza podczas czytania długich tekstów np. prasowych lub innych publikacji w necie. Można też kontrolować brzmienie tekstów, które samemu się redaguje, dość wygodne, pozwala wychwycić pewne usterki, literówki np.:) Trochę kosztuje, ale warto, oszczędza oczy, jeśli ktoś dużo czyta w necie, a ja czytam dużo, muszę:)

minolka
05-09-2007, 13:46
Witam,
Dzięki, juz doszłam do tego, że muszę kupic zeby się zarejestrowac. Czyta Jacek w demo nie czyta u ale nie zawsze, czasami czyta i ty samym rozprasza mnie . Ściągnęłam bo czytałam dużo o niewydolności nerek u kotów, wpatrywanie się w ekran było bardzo męczące.Miałam chorego kotka.
Kupię jednak bo to w sumie fajna sprawa, siedzę wygodnie i słucham.