PDA

View Full Version : "Zimne Polki" to nie mit. Im starsze, tym mniejsza ochota na seks - komentarze


89.69.146.xxx
01-05-2012, 22:44
Komentarz do artykułu: "Zimne Polki" to nie mit. Im starsze, tym mniejsza ochota na seks (http://www.zwiazki.senior.pl/92,0,Zimne-Polki-to-nie-mit-Im-starsze-tym-mniejsza-ochota-na-seks,13967.html)
--------------------
Są różne kobiety tak samo jak mężczyżni,mają różne temperamenty.Po 60-tce pożycie może być bardzo udane.Zależy to od dwoja partnerów i od ich osobowości.To coś co ich pociąga do siebie i są dla siebie atrakcyjni pomimo 63 lat.To wigor i chęć przeżywania pięknych chwil.Życzę tego wszystkim emerytom i nie tylko emerytom.Pozdrowienia.

rebelio
03-05-2012, 09:09
Eeech, nie ma kto tych kobiet rozgrzać, i nigdy nie miał, a organ nie używany zanika i przestaje prawidłowo funkcjonować... seksualna strategia mężczyzn wobec kobiet pod naszą szerokością geograficzną jest tragiczna... a wyjątki tylko potwierdzają regułę... Poza tym, jeśli chodzi o nasz wiek czyli 50 plus, mężczyźni - rówieśnicy wolą małolaty, a panie nie mają odwagi chwycić się za młodszych albo za wibratory, niektóre nawet nie mają odwagi chwycić się za własny orgazm :(
Ale oczywiście - ludzie są różni, kwadratowi i podłużni ;)

"Najliczniejszą grupę kobiet mających małe lub bardzo małe potrzeby seksualne albo nie mających ich wcale stanowią panie w wieku 50-59 lat." - co za durny tekst, znaczy on, że po 59 roku nagle im skacze libido do góry?! ;) hehe, znaczy on ni mniej ni więcej że po 59 kobiet nie ma, nie wzięto ich pod uwagę w przeprowadzanych badaniach, idę się pochlastać :tongue: Strasznie mnie irytują takie teksty.