PDA

View Full Version : Promocja dla Seniorów w NADBUŻAŃSKIEJ CISZY


dunia6
20-05-2012, 15:41
Szanowni Państwo
Po rozmowie telefonicznej z przemiłą Forowiczką z Warszawy, postanowiliśmy bardziej zachęcić do odwiedzenia wschodnich rejonów Polski, poprzez zaproponowanie Państwu promocyjnych warunków na pobyt w Nadbużańskiej Ciszy. Warunkiem skorzystania z promocyjnych cen jest wiek zainteresowanych - powyżej 60 lat oraz powołanie się w trakcie dokonywania rezerwacji na portal SENIOR.PL

Dla Tych z Państwa, którzy zechcą przyjechać do nas lipcu i sierpniu udzielimy 7 % rabatu oraz w tej cenie przygotujemy dla Państwa smaczne domowe obiady .
( Cena wyjściowa od osoby 70zł - 7% rabat = 65 zł.)
Goście odwiedzający nas w maju, czerwcu lub wrześniu za pobyt zapłacą 15 % mniej i także w tej cenie będą mogli zjeść u nas obiadki.
( Cena wyjściowa od osoby 70zł -15% rabat = 59,50 zł.)

Zapraszamy do rezerwacji pobytu większą ilość osób. Pobyt staje się przez to bardziej atrakcyjny finansowo. Dla grupy 8 osób, które zajmą oba nasze domy w tym samym terminie, na minimum 7 dni, oprócz wymienionych wyżej rabatów i obiadów, zorganizujemy wystawną kulinarnie biesiadę grilową z ogniskiem .
( Lipiec i sierpień: cena wyjściowa za dom 180zł - 7% rabat = 167,40 zł. Jedna osoba płaci 41,85 zł.)
( Maj, czerwiec, wrzesień: cena wyjściowa za dom 180zł - 15% rabat = 153 zł. Jedna osoba płaci 38,25 zł.)

Plażowanie przy naszym basenie oraz wypożyczenie gier towarzyskich, filmów i książek jest nieodpłatne. W bezchmurne noce możliwe jest oglądanie nieba przy pomocy profesjonalnego teleskopu astronomicznego. Dla uatrakcyjnienia pobytu proponujemy ( dodatkowo płatne) spływy kajakowe Bugiem lub na pobliskim zalewie. Możemy pomóc w zorganizowaniu wycieczki do Lwowa, Chełma, Zamościa lub na Roztocze. Prosimy pamiętać o zabraniu ze sobą paszportów.

Postaramy się, aby pobyt u nas był dla Państwa niezapomniany a ceny zachęcające do odwiedzenia nas ponownie.

Właściciele Nadbużańskiej Ciszy
Magdalena i Włodzimierz
www.nadbuzanska-cisza.pl
Matcze, gmina Horodło