menu

senior.pl - aktywni w każdym wieku

Wróć   Klub Senior Cafe > Generacja 50Plus > Różności > Różności - wątki archiwalne
Zarejestruj się FAQ / Pomoc Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Różności - wątki archiwalne Różności - wątki archiwalne (ostatni post starszy niż 60 dni oraz poprzednie części aktualnie aktywnych wątków)

 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
  #1  
Nieprzeczytane 27-01-2007, 14:08
FeliksG's Avatar
FeliksG FeliksG jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Nov 2006
Miasto: Łódż
Posty: 585
Domyślnie A może by


A może by
Pisząc posty urozmaicamy je różnymi znakami. Czynimy to dla podkreślenia, bądź uwypuklenia, jakiegoś zwrotu, myśli czy sugestii. Bywają też wstawki dla podkreślenia lekkości tematu czy, wręcz, rozbawienia czytających.
Te wszystkie przerywniki, wykrzykniki, wielokropki a zwłaszcza emotikony, doskonale, uzupełniają treści postów a już na pewno dają podteksty do własnej interpretacji osoby czytającej.
Wiele można również wyrazić przy pomocy przysłów, sentencji,aforyzmów, fraszek itp. Rozważcie, drodzy forumowicze /nie lubię tego zwrotu/ czy nie włączyć, tych form, do środków przekazu-narzędzi, w naszych postach?
Jako jedną z metod widzę umieszczanie takich tekstów w dotychczasowym podpisie. Nie wiem tylko czy to jest możliwe technicznie. Wprowadzanie takich cytatów dotychczasową metodą zmian w podpisie, na pewno się nie przyjmie jako zbyt uciążliwe. Propozycja o poszerzeniu, naszych środków wyrażania myśli, przyszła mi po lekturze dyskusji w temacie misz-masz. Powiało tam troszkę złośliwościami, których – na tym poziomie – nie neguję ale myślę, że przy zastosowaniu którejś z wyżej proponowanych form, byłoby jeszcze weselej.
__________________
Błądzi człowiek, póki dąży.
> Goethe <
  #2  
Nieprzeczytane 27-01-2007, 16:38
tar-ninka's Avatar
tar-ninka tar-ninka jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Dec 2006
Miasto: małopolska
Posty: 26 710
Domyślnie a może by


Popieram pomysł Feliksa . Długo jeszcze wytrzyma Twoja głowa? Może przyda sie pomocnik?
__________________
  #3  
Nieprzeczytane 27-01-2007, 22:27
FeliksG's Avatar
FeliksG FeliksG jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Nov 2006
Miasto: Łódż
Posty: 585
Domyślnie

Wprawdzie dużo jeszcze muszę wbić do głowy ale chętnie odpocznę. Bardzo mi się podoba ten pomocnik i jeśli się zgodzisz oraz powiesz skąd go wziąć to chętnie skorzystam.
życzę miłego wieczoru
__________________
Błądzi człowiek, póki dąży.
> Goethe <
  #4  
Nieprzeczytane 28-01-2007, 12:50
Dzidka's Avatar
Dzidka Dzidka jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jan 2007
Miasto: Warszawa
Posty: 2 317
Domyślnie

Drogi Feliksie, znakomity pomysł, ale nie dla wszystkich do opanowania. Przepraszam, ale ja też nie umiem zmniejszać, ani nawet wklejać obrazków.Próbuje cały czas i nic mi nie wychodzi.Inne rzeczy wychodzą mi nieźle.Pozdrawiam i życzę następnych dobrych pomysłów.
  #5  
Nieprzeczytane 28-01-2007, 16:41
tar-ninka's Avatar
tar-ninka tar-ninka jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Dec 2006
Miasto: małopolska
Posty: 26 710
Domyślnie

Drogi Feliksie prosze bardzo mozesz przygarnąć tego pomocnika bedzie mu weselej pojawiac sie w postach i nie zginie w tłumie .powodzenia
__________________
  #6  
Nieprzeczytane 28-01-2007, 23:06
FeliksG's Avatar
FeliksG FeliksG jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Nov 2006
Miasto: Łódż
Posty: 585
Domyślnie

tar-ninko, mam kłopoty z wysyłaniem emajli więc tutaj chcę Ci podziękować. Jak widzisz już skorzystałem z pomocnika ala coś musiałem pokręcić bo on się nie porusza. Jeszcz popracuję nad nim. Pozdrawiam
__________________
Błądzi człowiek, póki dąży.
> Goethe <
  #7  
Nieprzeczytane 28-01-2007, 23:26
jolita's Avatar
jolita jolita jest offline
odeszła...
 
Zarejestrowany: Nov 2006
Miasto: sopot
Posty: 27 028
Domyślnie Feliksie - może ten ruszy?

__________________

obrazki oraz większość tekstów w moich post-ach pochodzi z ogólnodostępnych w net-cie.
  #8  
Nieprzeczytane 29-01-2007, 13:49
hanka93's Avatar
hanka93 hanka93 jest offline
Czasem zajrzy
 
Zarejestrowany: Dec 2006
Miasto: Kraków
Posty: 165
Domyślnie

Wady mamy ale jeszcze gorzej jak nie wolno innym i nam o swoich wadach rozmawiać.
 

 



Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 03:04.

 
Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.