PDA

View Full Version : Sposób korzystania z Internetu wskaźnikiem depresji - komentarze


Seniorka z Serocka
22-06-2012, 13:53
Komentarz do artykułu: Sposób korzystania z Internetu wskaźnikiem depresji (http://www.internet.senior.pl/153,0,Sposob-korzystania-z-Internetu-wskaznikiem-depresji,14578.html)
--------------------
Z takimi stanami zmaga się ponad 50 % seniorów z mojego otoczenia i ja też. Próbuję nie poddawać się, leczyłam się też z depresji u psychiatry. Najbardziej dokucza samotność, bo czasem życie wydaje się bezsensem. Wiem, że żadne tabletki nie pomogą, bo tylko otępiają i nic poza tym. Lepiej działać, organizować wszelkiego rodzaju spotkania z innymi. Jest teraz Europejski Rok Seniora i okazja by szturmować gminy, samorządy, i.t.p instytucje by umożliwiły nam seniorom spotykać się. Szukam pomysłów jak to zrealizować. W moim środowisku największe zainteresowanie jest gimnatyką rehabilitacyjną przy muzyce. Jest to fajny sposób spędzania czasu innymi. Szukam jeszcze innych pomysłów, może ktoś ma jakiś fajny pomysł to proszę o podpowiedź. Pozdrawiam wszystkich Seniorów