PDA

View Full Version : Gdzie dobrze sprzedac złoto we Wrocławiu?


Cygnus
04-07-2012, 13:43
Witam. Posiadam trochę biżuterii ze srebra i złota i bardzo pilnie potrzebuję się tego pozbyć. Zna ktoś dobry skup srebra i złota (http://www.skupzlota24.pl/), który nie zdziera? Byłbym wdzięczny za pomoc.

profesorek
12-02-2014, 15:36
Myślę, że warto byłoby rozważyć ofertę MoneyNow: http://www.moneynow.pl/zloto/ - w ich placówkach prowadzą sprzedaż i skup złota. Pamiętam, że z żoną mieliśmy w domu pewien zapas starego złota w postaci biżuterii i właśnie tam ją spieniężyliśmy. Zaproponowali nam bardzo dobrą cenę i dostaliśmy za nie pieniądze praktycznie od ręki tak więc uważam,że warto jest się zainteresować ich ofertą. Mają placówki praktycznie w całej Polsce tak więc możecie sobie zobaczyć na mapie czy akurat jest w Waszym mieście. Pozdrawiam.

kretek
16-10-2015, 13:54
Generalnie to przed wybraniem się do kantorów, lombardów itd możesz sobie zrobić wycenę online, np na skup.zlota.pl (http://skup.zlota.pl/) masz taki kalkulator, że podajesz wagę, próbę itd i podaje Ci ile byś dostał aktualnie. Warto mieć taką wycenę bo, w niektórych punktach lokalnie na bank będą chcieli naciągać :).

babciatrudzia
08-08-2016, 14:36
Ja też szukam takiego miejsca zarówno we Wrocku jak i w Katowicach.