PDA

View Full Version : Ściągną wrak ze Smoleńska? - komentarze


83.29.106.xxx
25-07-2012, 00:07
Komentarz do artykułu: Ściągną wrak ze Smoleńska? (http://www.zycie.senior.pl/147,0,Sciagna-wrak-ze-Smolenska,14827.html)
--------------------
Tempo zaiste imponujące. Zaledwie dwa lata...

50krysia
25-07-2012, 10:53
ja już nie mam mocy nawet na słuchanie o tym...

pluto37
25-07-2012, 16:28
a jak sciągną to co dalej? Złom, czy narodowa relikwia i pomnik totalnego olewania praw,instrukcji,regulaminów i nieudolności generalicji WP?
O politycznym chciejstwie nie wspominając.

Mika corka Uli
25-07-2012, 18:39
Moja Babcia mowi, ze nie reszte swojego zycia poswieca sprawie wyjasnienia co tam naprawde sie stalo.
Jest bardzo energiczna, poswieca swoj czas i nie tylko .

tomeh
05-08-2012, 11:09
Ciągle o tym gadają - a czy nie był to rządowy zamach, też nie mam pewności.

Hypatia
05-08-2012, 15:08
a jak sciągną to co dalej? Złom, czy narodowa relikwia i pomnik totalnego olewania praw,instrukcji,regulaminów i nieudolności generalicji WP?
O politycznym chciejstwie nie wspominając.


Ja osobiście proponuję wybudować wokół wraka Sanktuarium Narodowe Prawdziwych Polaków - nie sądzisz ,że było by w tym dużo prawdy ?
Oczywiście powinno być monumentalne ,coś w rodzaju skrzyżowania Lichenia ,Świątyni Opatrzności Bożej z pomnikiem Chrystusa Króla w Świebodzinie. A co, niech świat się zadziwi !
Wokół można by wybudować mur i fosę. Po co mur ? Mur służyłby do umieszczania tablic pamiątkowych,wszystkich tych,którzy zginęli w wypadkach drogowych,morskich samolotowych i wszelkich innych oraz samobójców. Wszak wiadomo ,że za każdym wypadkiem i samobójstwem stoi jakaś ''wraża ręka''. Polacy są najlepszymi na świecie kierowcami,żeglarzami i pilotami,więc wypadki są wykluczone ,a samobójstw nie popełniają ,wszak to katolicki naród !!! :cool:
A fosa ? Jak to po co ? A gdzie odprowadzać laną wodę ?!

Jestem pewna ,że Cię mój pomysł zachwycił. Zezwalam na twórcze rozwinięcie.:D

jip
05-08-2012, 17:07
Moja Babcia mowi, ze nie reszte swojego zycia poswieca sprawie wyjasnienia co tam naprawde sie stalo.
Jest bardzo energiczna, poswieca swoj czas i nie tylko .
Moja bardzo energiczna mówi, że ma to głęboko w ...ie i czasu i życia reszty na to nie poświęci....

cha_ga
05-08-2012, 19:28
Kogo to wogóle jeszcze obchodzi?