PDA

View Full Version : taniec dla seniorów :)


pierwszytaniec
03-09-2012, 15:16
Witam serdecznie
od października planuję zorganizować zajęcia tańca towarzyskiego dla osób powyżej 50 roku życia i dla starszych także.

Mam trzy dylematy, prosiłabym o pomoc.

1) z nazwą. Czy uważacie Państwo, że określenie taniec dla seniorów będzie trafne, czy raczej nazwać taniec 50+ ? może nazwać dla dorosłych 40+ oraz seniorów 60+ ?
2) czy rozdzielać na dwie grupy osoby 45/50+ oraz np 65+?
3) jak najlepiej dotrzeć do takich osób, gdzie się ogłaszać?

Mam doświadczenie w organizowaniu zajęć dla narzeczonych do których łatwo trafić przez internet, ale kompletnie nie mam pomysłu na dotarcie do osób powyżej 50 roku życia.

Moja oferta będzie atrakcyjna, ponieważ chcemy zaktywizować ludzi dojrzałych do aktywności tanecznej, ruchowej. Będzie to zabawa tańcem towarzyskim, do wykorzystania podczas bali, karnawału, sylwestra, wieczorków.
Pozdrawiam wszystkich serdecznie
Zapraszam do dyskusji

aannaa235
04-09-2012, 07:18
dobry pomysł...tylko gdzie by to miało być??

Franciszek56
31-12-2012, 10:43
Również dołączam sie do pytania, z chęcią zapisałbym się na jakiś kurs dla osób starszych :)

kento
03-03-2015, 08:19
West coast swing, jeśli chodzi o Kraków to np. tutaj - http://skalskidance.pl/ Nie jest tak szybki jak inne, dużo jest wolnych piosenek, można się fajnie poruszać, ale oczywiście kwestia tego co lubicie...

pierwszytaniec
19-09-2015, 11:19
Witam ponownie,
los przypadkiem przywiódł mnie do tego wątku. Nie dostałam żadnej wiadomości o odpowiedziach z tego forum, dlatego do tej pory nie powróciłam i nie widziałam pytań.
Kursy dla osób 45+ i seniorów odbywają się przy ul. Grzegórzeckiej 12/8a w Krakowie. Pierwszy miesiąc to koszt 65zł od osoby. Nowa grupa będzie od października.
Jeśli ktoś ma ochotę na dyskusję odnośnie nazwy takiej grupy, to nadal zapraszam...
Pozdrawiam