PDA

View Full Version : Poszukuję Babci a jeśli to możliwe również dziadka dla mojego synka. d


malwinka
20-09-2012, 21:42
Witam serdecznie wszystkich czytających mój post.

Moim marzeniem jest aby mój 3 letni synek miał możliwość zaznania w swoim życiu miłości babci , dziadków.
Niestety los nam się tak ułożył że nie mamy tej możliwości.
Ja miałam to szczęście w swoim życiu że miałam babcię i wiem że chwile spędzone z nią były bezcenne i wspominam je z rozmarzeniem.
Widzę ze mojemu synkowi brakuje prawdziwej babci na którą mógłby przelać nadmiar swoich uczuć ,które naprawdę uwielbia okazywać.
Jesteśmy 3 osobową rodziną (ja ,synek i jego tata) bez innych bliskich nam osób - naprawdę czujemy się samotni i pragnelibyśmy aby dołączyli do nas dziadkowie którzy również czują się samotni i chcieliby " zaadoptować" wnuczka:)
Nie interesują nas finanse ani jakiekolwiek dobra bo to wszystko mamy ,jedynie bezinteresowna przyjaźń i niewątpliwie miłość ze strony naszego malucha- jeżeli ktoś rozumie co czujemy , będę wdzięczna za kontakt .Jesteśmy z okolic Trójmiasta (Wejherowa) e-mail: marbea@interia.eu
Pozdrawiam serdecznie:)

barteczek
20-09-2012, 22:05
Trudno się odnieść do Twojego wpisu i zaproszenia, ponieważ, nie ma nic o Tobie. Moim skromnym zdaniem, mile bym widziała fotkę Waszego maluszka. To jest taki zwyczaj, chcesz, to i Ty daj!
Każda, prawie każda seniorka ma swoją fotkę, można zobaczyć, czy jest w jej twarzy ciepło na które czekacie.
W zamian nie ma nic!

malwinka
20-09-2012, 23:03
Zdjęcie synka załączam aby ocieplić mój post natomiast jeżeli ktoś chciałby nas poznać bliżej czyli "wiedzieć wszystko o mnie" zapraszam do kontaktu e-mailowego , telefonicznego i oczywiście osobistego - myślę że jest to najodpowiedniejsza forma :)