PDA

View Full Version : Pływanie dla Seniorów

nauka_plywania2000
07-10-2012, 17:24
Szanowni Państwo,
Chciałabym zaproponować Państwu zajęcia pływania dla seniorów.
Proponowana przeze mnie forma aktywności w wodzie zawiera zarówno elementy nauki pływania, doskonalenia pływania, zajęć rehabilitacyjnych i wodnego aerobiku.
Zajęcia odbywają się w grupach złożonych z minimum 5 uczestników.
Program zajęć będzie ustalany zgodnie z potrzebami grupy.
Szczegółowe informacje dotyczące zajęć:
Zajęcie trwają 45 minut.
Zajęcia mogą odbywać się na jednym z basenów z listy ośrodków MultiSport (np. Kompleks Basenów Rehabilitacyjnych Muszelka; OSiR Praga Południe - Pływalnia Wodnik, Pływalnia Skala; OSiR Żoliborz; OSiR Wola - Pływalnia Delfin; OSiR Targówek - Pływalnia Polonez; W.O.W. Wisła O/Namysłowska; W.O.W. "Wisła" - baseny Inflancka)
Zajęcia mogą odbywać się zarówno w godzinach przedpołudniowych jaki i popołudniowych (nawet wieczornych).
Proponowane dni i godziny:
• wtorek godziny 9:00, 12:00 i 16:00 i 20:00;
• środa godziny 9:00, 12:00 i 20:00;
• czwartek godziny 9:00, 12:00 i 20:00;
• weekendy 9:00, 12:00, 16:00 i 20:00.
Zajęcia odbywają się na dużym (głębokim) basenie, w zależności od potrzeb grupy cześć uczestników otrzyma instruktarz związany z doskonaleniem pływania, a część będzie uczestniczyć w ćwiczeniach rehabilitacyjno – aerobowych.
Istnieje możliwość stworzenia grupy nastawionej wyłącznie na naukę pływania czy zajęcia rehabilitacyjno – ogólno rozwojowe.
Naszą propozycją specjalną są połączone zajęcia dla Seniorów i dla dzieci. Dziadkowie chcący by ich wnuki uczestniczył w zajęciach nauki pływania nie będę tracili czasu czekając, aż dzieci skończą swoje lekcje. Jeden z instruktorów poprowadzi zajęcia dla dzieci, drugi zaś w tym samym czasie poprowadzi zajęcia dla Seniorów.
Każdorazowo (o ile będzie to możliwe na danej pływalni) będziemy dążyć do rezerwacji całych torów na potrzeby naszych zajęć, tak by zapewnić uczestnikom komfortowe warunki do ćwiczeń.
Zapisy prowadzone są pod numerem telefonu 608 505 762 lub e-mailem nauka.plywania2000@gmail.com.
O mnie:
Mam na imię Anna i od ponad 15 lat zajmuję się popularyzacją pływania wśród dzieci i dorosłych.
Posiadam: tytuł Instruktora Pływania nadany mi przez Ministra Sportu w roku 2006; stopień Water Safety Instructor nadawany przez Amerykański Czerwony Krzyż (uzyskany przez mnie podczas stażu w USA, uprawniający do prowadzenia zajęć nauki pływania w USA); uprawnienia Ratownika WOPR od roku 2002; uprawnienia sędziego sportowego w pływaniu od roku 1997.
W roku 2007 ukończyłam specjalistyczne szkolenie z zakresu aerobiku wodnego na Akademii Wychowania Fizycznego w Poznaniu.
Przez ponad 10 lat trenowałam pływanie i osiągałam dobre wyniki w zawodach ogólnopolskich.
Samodzielnie zajęcia nauki pływania i aerobiku wodnego prowadzę w Warszawie praktycznie nieprzerwalnie od 5 lat.
Wcześniej pracowałam jako instruktor pływania i asystent trenera w sekcji pływackiej.
Przez okres 6 miesięcy pracowałam jako nauczyciel pływania i instruktor wodnego aerobiku w firmie Greater Houston Pool Management w Houston w USA.
Drugim instruktorem prowadzącym zajęcia jest magister wychowania fizycznego, trener pływania z 30 letnim doświadczeniem zawodowym.

Zapraszam serdecznie na moje zajęcia,
Anna

kometa2
14-10-2012, 23:11
Pani Anno,
Bardzo mnie interesuje propozycja zajęć na pływalni. Jestem seniorką, a także... byłą pływaczką. Ale nic z tego, ponieważ wszystkie baseny podane w Pani komunikacie są bardzo daleko - aż dwa na Targówku, reszta to Wola, daleka Praga. Dlaczego nie ma żadnej pływalni z Mokotowa, np.na ul Polnej?
pozdrawiam Marta Nowicka

nauka_plywania2000
16-10-2012, 22:22
Witam serdecznie Pani Marto i już odpowiadam czemu nie prowadzę zajęć na Mokotowe: po prostu jeszcze nikt mnie tam nie zaprosił 
Możemy spróbować stworzyć grupę ćwiczącą na basenie na ul. polniej.
Ja proponuję poniedziałkowe przedpołudnie, może 9:30 co Pani na to?

Pozdrawiam,
Ania

nauka_plywania2000
22-10-2012, 22:05
Pierwsze zajęcia już za nami. W przyszły poniedziałek spotykany się również na Polniej 7, ale o godzinie 20:00.

Serdecznie wszystkich zapraszam,
Ania
tel. 608 505 762