PDA

View Full Version : Wakacje oczyszczające - coś dla ducha i zdrowia

izka84
08-10-2012, 19:10
Uwielbiam podróżować i zwiedzać nowe miejsca.
W tym roku chciałam połączyć wczasy + regeneracja sił.
Nie chodzi mi jednak o typowe sanatoria. Myślę tutaj bardziej o wczasach oczyszczających organizm, które ostatnio stały się dość głośnym tematem.

Odpowiednia dieta warzywno-owocowa + ruch + odpoczynek w pięknym, malowniczym miejscu to jest to czego szukałam.
I udało się znalazłam super ośrodek na podkarpaciu w Żołyni.

Bianka
08-10-2012, 19:54
Może opowiedziałabyś o tym bardziej szczegółowo? Czym różniły się te wczasy od wszystkich innych? A może masz też zdjęcia tej miejscowości?

Iza_bella
09-10-2012, 10:46
Wprawdzie w tym Ośrodku nie byłam, ale słyszałam pozytywne opinie o nim........
Podaję link do stronki.... można się zapoznać z proponowaną ofertą........

http://pl.villacarpatia.pl/

:) :) :D

izka84
10-10-2012, 12:03
Bianka o wczasach tego typu dowiedziałam się przypadkowo podczas rozmowy ze znajomą, która co roku korzysta z tego rodzaju ofert.

Jest wiele ośrodków oferujących wczasy z powyższą dietą.
Ja wybrałam villacarpatia, gdyż znajduje się blisko od mojego miejsca zamieszkania.
Długie podróże mnie męczą - ze względu na dolegliwości ze strony kręgosłupa, nie mogę zbyt duże czasu spędzać w pozycji siedzącej ... więc długie dystanse to nie dla mnie.

Ośrodek położony jest w ślicznej okolicy, około 2 km od centrum miasteczka. Cisza, spokój, świeże powietrze, kontakt z przyrodą to jest to, czego szukam, aby zregenerować siły i poprawić stan swojego zdrowia.

Wyżywienie wg diety warzywno-owocowej, polega na spożywaniu samych warzyw i owoców w postaci soków, zup, surówek itp. Dieta oczyszcza organizm ze złogów i toksyn, pozwala pozbyć się wielu dolegliwości zdrowotnych i zrzucić parę kilogramów nadwagi :-) ...
W moim przypadku idealnie redukuje zbyt wysokie ciśnienie.