PDA

View Full Version : Nie dajmy się oszukać


Milcianka
29-10-2012, 10:20
Niektóre duże i znane firmy ubezpieczeniowe nas oszukują. Jak? Jeśli wykupiłeś/aś pakiet inwestycyjny i z jakiś powodów musisz wycofać swoje pieniądze przed upływem roku, licz się z tym, że prowizje mogą pochłonąć wszystkie Twoje pieniądze.
Jak nie dać się oszukać?
Wejdź na stronę oddajciemojepieniadze.pl (http://www.oddajciemojepieniadze.pl).

Jarosław II
29-10-2012, 11:00
Amplico tez tak działa, do dwóch lat składki przepadają, bo są przeżerane a po dwóch latach można wpłacane pieniądze "wykupić"..... za marne grosze.:D Niestety tak jest w umowie której przeważnie się nie czyta albo nie rozumie.

senioritka
29-10-2012, 14:53
Ojojoj! Ja się dalam nabrać.Telekomunikacja NOVUM.
Jak ja zidiociałam.Co oni ze mną zrobili. Wyszukują w/g peselu takie zidiociałe staruszki, czego jestem przykładem, aż wstyd się przyznać, żerują na ich otępieniu umysłowym i proponują tańszy abonament. Będąc przekonana, że to
Telekomunikacja SA wyrażam zgodę. Dalej to już pewnie wiecie.
Nie czytała pani umowy? Trzeba było przeczytać przed podpisaniem itd. Wysłałam rezygnację z odpowiednim komentarzem, czekam na konsekwencje. Czytajcie umowy!!!. Wiem to od lat. Pierwszy raz to mi się zdarzyło.
Frycowe zapłacę, honorowa jestem, całe życie płacę za swoje błędy i jeszcze za ten jeden zapłacę, ale jak dzwoni telefon stacjonarny, podnoszę słuchawkę i warczę!!!!

amiii
29-10-2012, 16:09
Ojojoj! Ja się dalam nabrać.Telekomunikacja NOVUM.
Jak ja zidiociałam.Co oni ze mną zrobili. Wyszukują w/g peselu takie zidiociałe staruszki, czego jestem przykładem, aż wstyd się przyznać, żerują na ich otępieniu umysłowym i proponują tańszy abonament.

Oby jak najwięcej takich fajnych "zidiociałych staruszek" na tym świecie było:) :) :) :)
Nie przejmuj się, zawsze kiedyś ktoś nas nabiera i to nie raz w życiu! Uczymy się na tych błędach i uczymy.....:(
Uśmiechnij się!:) Jutro znów ktoś Cię będzie chciał nabrać a Ty się już nie dasz! O! :)