PDA

View Full Version : fanklub Bieszczady


Genowefa
11-09-2007, 10:22
Jestem wśród was od wczoraj.Odchodzę w styczniu na emeryturę i szukam towarzystwa bez wychodzenia z domu.Od lat jeżdżę w Bieszczady i chciałabym wiedzieć czy ktoś jeszcze ( w moim wieku)jest ich fanem.Drugą moją pasją jest ogród i kolekcjonowanie roślin.Pozdrawiam wszystkich serdecznie:)

tar-ninka
11-09-2007, 10:53
http://img293.imageshack.us/img293/1166/bbbbblc1.jpg (http://imageshack.us)
Któż ich nie lubi, ich surowego tajemniczego piękna ..

Dzidka
11-09-2007, 15:00
Zgłaszam się . Bardzo lubię Bieszczady choć dawno tam nie byłam.

http://sp4.sanok.prox.pl/bieszcz/f7.jpg

iwo1111
11-09-2007, 15:14
Nigdy nie byłam w Bieszczadach, znam je tylko z opowieści i fotografii. Bardzo chętnie dowiem się więcej o tych fascynujących połoninach.

Genowefa
12-09-2007, 10:20
Zgłaszam się . Bardzo lubię Bieszczady choć dawno tam nie byłam.

http://sp4.sanok.prox.pl/bieszcz/f7.jpg

Dzidko! wysłałam wczoraj dociebie wiadomość ale nie wiem gdzie trafiła bo to był mój pierwszy dzień na forum!

Genowefa
12-09-2007, 10:54
Bieszczady ostatnio bardzo się zmieniły, jesli chodzi osposób ich zwiedzania. Na szlakach mało ludzi z plecakami dlatego wedrujac w ten sposób można się w pełni cieszyć ich pięknem.Najpopularniejszy sposób- samochód ( bo zdecydowanie się poprawiły drogi ,UE) podziwianie panoram z punktów widokowych i ewntualnie zaliczenie połonin .

Genowefa
12-09-2007, 11:00
Jest bardzo dostepna baza noclegowa (agroturystyka)na dobrym poziomie (łazienki).pisze o tym dlatego ,że kiedyś to wyglądało zupełnie inaczej.Ale cywilizacja zostaje przy drogach a dwa kroki w las i jesteś sam na sam z tajemniczą potegą lasów bukowych, pieknych potoków a wyzej połoniny.

nutka
12-09-2007, 11:06
Bieszczady to wielka miłość moich młodych lat. Ostatni raz byłam tam chyba pod koniec lat 70-tych. Chętnie bym tam wróciła, gdybym nie mieszkała ponad 700km stamtąd i miała towarzystwo chętne do chodzenia. Mój mąż lubi góry, na które może wjechać! Chociaż u mnie z kondycją już też nietęgo, nie wiem czy dałabym radę. Tydzień temu byli w Bieszczadach znajomi w moim wieku, ale oni bardzo ambitnie chodzili!

Bianka
12-09-2007, 11:09
Nie byłam nigdy w Bieszczadach, ale bardzo lubię wędrówki, choć kondycja już trochę nie ta, co kiedyś :mad:

Anielka
12-09-2007, 11:11
Witam.W Bieszczadach bylam tylko raz w 1980 roku w Polańczyku.Bylam wówczas piekna i młoda/teraz jestem tylko piekna/Bardzo lubilam biegać nadługie wycieczki.Chetnie bym tam wrócila.Może wiosną.To nie sa wysokie gory i dobrze sie tam chodzi.Wiosną pomyslę.Pozdrawiam serdecznie i milego dnia życzę.6526

nutka
12-09-2007, 11:18
Anielko, Bieszczady najpiękniejsze są złotą polską jesienią, kiedy buki złocą się i czerwienią, a na połoninach jeszcze nie uschły trawy! Zresztą wg. mnie taki jest urok wszystkich gór, ale Bieszczadów szczególnie, bo one są takie bardziej "roślinne"

Anielka
12-09-2007, 11:25
To prawda Nutko,tylko ja w tym roku nie bardzo moglabym sobie pozwolic na wyjazd i ze względó finansowych i wage mam za dużą na maszerowanie.Wysiadaja mi stawy.Dlatego pomyslałam o wiośnie.Ale to sie zobaczy w przyszłym roku.Pozdrawiam serdecznie i do zobaczenia na spotkaniu.6529

nutka
12-09-2007, 11:39
Toteż ja nie mówię o tym roku, a w przyszłym, kto wie...Na razie po tegorocznym pobycie w Beskidzie Śląskim obiecałam sobie bardziej zadbać o kondycję....i na razie na tym się skończyło! Tylko praca i dom i tak w koło. Ty chyba jesteś bardziej ode mnie zaprawiona w nadmorskich marszrutach!
Cieszę się, że spotkamy się niedługo! :)

Anielka
12-09-2007, 11:42
Bardzo sie staram dużo chodZić,ale potem toodcierpie,bo właśnie nadwaga mi nie pozwala.Ale do przyszłego roku mam nadzieje,ze sie wybierzemy.Pozdrawiam i do zaobaczenia.6533

Genowefa
12-09-2007, 12:11
Witam.W Bieszczadach bylam tylko raz w 1980 roku w Polańczyku.Bylam wówczas piekna i młoda/teraz jestem tylko piekna/Bardzo lubilam biegać nadługie wycieczki.Chetnie bym tam wrócila.Może wiosną.To nie sa wysokie gory i dobrze sie tam chodzi.Wiosną pomyslę.Pozdrawiam serdecznie i milego dnia życzę.6526
Anielko! i ja myślałam o tym żeby wiosną nasz fanklub spotkał sie w Bieszczadach. Znam je (bo jeżdżę tam od 20 lat) i wiem jak zorganizować taki pobyt zeby wszyscy byli zadowoleni i mieli szanse na zobaczenie ich piekna

Genowefa
12-09-2007, 12:16
Anielko, Bieszczady najpiękniejsze są złotą polską jesienią, kiedy buki złocą się i czerwienią, a na połoninach jeszcze nie uschły trawy! Zresztą wg. mnie taki jest urok wszystkich gór, ale Bieszczadów szczególnie, bo one są takie bardziej "roślinne"

Wspaniale to okresliłaś- sa bardzo roślinne, a wiosną całe pola w kwiatach,storczyki, dzikie margaretki ...jak się nauczę zamieszczać zdjęcia na Forum to trochę to zobaczycie

Nika
12-09-2007, 12:17
Takie bieszczadzkie spotkanie forumowiczów bardzo by mnie interesowało...a więc byle do wiosny!

Anielka
12-09-2007, 14:51
Mam nadzieje,ze przetrwamy do wiosny i takie spotkanie będzie możliwe.Pozdrawiam serdecznie.6539

Dzidka
12-09-2007, 19:47
Geniu, dopiero przeczytałam Twój post.Żadne inne wiadomości do mnie nie dotarły.Jestem za spotkaniem na wiosnę w pięknym plenerze. Pozdrawiam i jak zwykle załącznik:

http://www.adamlawnik.pl/podroze/bieszczady2005/0505-02036P.jpg

Jedna z uroczych drewnianych cerkiewek między Dolnymi a Górnymi Ustrzykami.