PDA

View Full Version : PIS..i ...Kaczyński...

zdzislaw.bedrylo
06-11-2012, 15:16
Karuzela paranoi i absurdu kręci się w naszym Kraju..Padają ciężkie zarzuty i obelgi,które pośrednio uderzają w nas NORMALNYCH OBYWATELI....Pan Jaroslaw Kaczyński,leader największej Partii Opozycyjnej uważa,że Rząd RP,Prezydent i Premier Tusk są odpowiedzialni za Katastrofę Smoleńską czyli
mają tzw."krew na rękach"..Ciężkie te slowa,które podlegają pod Sąd Najwyższy czy Trybunal Stanu. Pan J.Kaczyński raczyl zapomnieć,że ten Rząd,Prezydent i Premier Tusk zostali wybrani przez większość Narodu i tego rodzaju pomówienia (bez podania jednoznaczych dowodów) są przestępstwem za które idzie się po procesie do więzienia..Pan Kaczyński ponoć jest prawnikiem i tylko się dziwić
Pan Kaczyński i pozostala reszta tej Formacji pragnie Międzynarodowej Komisji w sprawie Smoleńska a ja się pytam jak sobie to wyobraża J.Kaczyński w sensie technicznym i organizacyjnym. Czy Rosja pozwoli na to aby na ich terytorium
odbywaly się badania ?? Czy tam zaangażować speców z np.CIA czy innych slużb,które znają się na trotylu..Kto mialby zaplacić tym ludziom ?? Te wszystkie tzw.Komisje Macierewicza są warte zera gdyż tam na miejscu prawie nikt nie byl (profesorowie z USA u Macierewicza tzw.badania na odleglość-farsa i żenada) Nawet sam Antoni Maciarewicz też nie byl zaraz po wypadku.To jest wielce żalosna sprawa.Na silę szukanie przyczyn..Tylko w glowach panów Kaczyńskiego i Macierewicza szukamy rozwiązania.Poczekamy na dalszy bieg wypadków ale sądzę,że wynik może być bardzo niekorzystny dla tych panów..

Lila
06-11-2012, 16:04
Jakaż szkoda, że nie ma kary śmierci. Można by powiesić Kaczora razem z Palikotem, bo on też coś o krwi na rękach bredził.
Chyba, że Zdziś uważa, że ręce rękom nierówne.

zdzislaw.bedrylo
06-11-2012, 16:24
Jakaż szkoda, że nie ma kary śmierci. Można by powiesić Kaczora razem z Palikotem, bo on też coś o krwi na rękach bredził.
Chyba, że Zdziś uważa, że ręce rękom nierówne.
Lila...Jesteś wielka...Bardzo odkrywcza odpowiedż...My nie mówimy o ....fizycznej śmierci tych panów tylko wstrzymaniu erupcji bezsensu tych poczynań...To nie jest śmieszne..Kaczyński sam się unicestwi...tylko czekać...Jego koniec polityczny już świta i na nic te wszystkie armaty,ktore wytacza...Normalni,zdromyślący ludzie mają już dosyć..Taka jest kolej losu ..Byli różni i co..Zeszli z areny w nieslawie..

Lila
06-11-2012, 16:28
Ba, Zdzisiu, czekasz i czekasz, zakładając już chyba ósmy wątek na ten temat,
ale widać przynosisz szczęście prezesowi PiS, bo notowania rosną.
Jak zaczynałeś było kilkanaście procent. Pozostaje mi wiara w Twą szczęśliwą rękę, która powoduje odpływ zdrowomyślących ludzi, a przypływ oszołomów,
do których mam zaszczyt należeć.:)

zdzislaw.bedrylo
06-11-2012, 17:08
Ba, Zdzisiu, czekasz i czekasz, zakładając już chyba ósmy wątek na ten temat,
ale widać przynosisz szczęście prezesowi PiS, bo notowania rosną.
Jak zaczynałeś było kilkanaście procent. Pozostaje mi wiara w Twą szczęśliwą rękę, która powoduje odpływ zdrowomyślących ludzi, a przypływ oszołomów,
do których mam zaszczyt należeć.:)
Twój optymizm jest wielce odkrywczy gdzie piszesz,że mu rośnie.Poczekamy zobaczymyJa mu życzę zdrowia i sukcesów,tak zdrowia i sukcesów ale życie jest okrutne.Moja filozofia życiowa jest jednoznaczna,każdy ma prawo do życia,rozwoju itp...Nie wolno nikomu robić krzywdy ,ale są pewne granice gdzie należy przestrzegać pewnych zasad a Kaczyński,mistrz obludy tych zasad nie stosuje...Podaję przyklad (oderwany od....) Sprawa śp.Lepera,gdzie Jaroslaw traktowal go jak śmiecia kiedy podpisywano tzw.Koalicję..Tych przykladow jest wiele..Szkoda cennego czasu.Wy jesteście olśnieni tym czlowiekiem ale może zdarzyć się taki moment,że
życie będzie bardzo brutalne. Widac i slychać,że ta Wasza Formacja jest Formacją bojową gdyż jeden z Waszych czlonków "żartem" oświadczyl że w dniu 11 listopada br. NALEŻY PODPALAĆ SAMOCHODY I GMACHY PUBLICZNE.ŻART GODNY PIS-u. To tyle..

Lila
06-11-2012, 17:19
Jeszcze raz wolno i po polsku.
Zdzisiu, ja jestem TYLKO elektorat. Nie jestem członkiem, jak WASZ MORDERCA Rysiu Cyba.

I krótko; PiS w sondażach przegania Platformę. Taka jest prawda. Im więcej śliny, tym wyższe poparcie. Tej tendencji już nie odwrócicie, bo ludzie wolą trzymać z watahą ( w domyśle wilków),
niż ze sforą kundelków, które mogą najwyżej poszarpać mankiety spodni.

wolland
07-11-2012, 17:30
Z PiSem jest problem - co nie znaczy, że go popieram. Ale po prostu Kaczyński Jarosław nie może się w większości spraw powstrzymać od komentarzy, czasami milczenie jest złotem, ale prezes niestety tego jeszcze nie wie.

pluto37
07-11-2012, 17:53
Z PiSem jest problem - co nie znaczy, że go popieram. Ale po prostu Kaczyński Jarosław nie może się w większości spraw powstrzymać od komentarzy, czasami milczenie jest złotem, ale prezes niestety tego jeszcze nie wie.

Baaaa! Wrzasnął KOT.
Problem jest poważniejszy niż przypuszczasz.
On to wie, tylko, że zwinięto mu tabletki na powstrzymanie.
Jest jeszcze jedna wersja tego przeboju, a mianowicie taka jak w przypowiastce o skorpionie na środku rzeki.....on MUSI, bo sie udusi. Taka już jego paskudna.... natura.

wuere'le
07-11-2012, 18:11
Wielokrotnie już pisałem, że w naszym kraju, tak jak i w każdym innym, opozycja jest wprost konieczna, choćby dla zachowania równowago psychicznej rządzących.
PiS ma w swych szeregach wielu mądrych zapewne ludzi i oni stanowiliby konstruktywną opozycję, tylko ich szef do tego nie dopuszcza.
Gdyby odsunąć od koryta (przepraszam za kolokwializm) Kaczyńskiego, to takie Błaszczaki, Hofmany i inne przydupasy same by się wykruszyły. Pozostali by ludzie, którzy wiedzą, co powinno być, lub nie.
Nie jestem i nigdy nie byłem zwolennikiem PO, głosowałem "za" wybierając mniejsze zło. Nawiasem mówiąc szkoda wielka, że PO nie zdaje sobie sprawy z faktu, że wielu tak postąpiło.
Tak, czy inaczej, dopóki Kaczyński będzie rządził w PiSie, dopóty w naszym kraju nie będzie spokoju.

Lila
07-11-2012, 18:40
Nie wydaje Ci się, że obecnie spokój nie zależy od Kaczyńskiego, ale od postępującej biedy, która w niektórych regionach zahacza o nędzę,
przy nachalnym pasieniu się rządzących?

A kraj się wyludnia.

Hypatia
07-11-2012, 18:55
Booosze ,Ty patrzysz i nie grzmisz ?!:mad:

pluto37
07-11-2012, 18:57
[QUOTE]Wielokrotnie już pisałem, że w naszym kraju, tak jak i w każdym innym, opozycja jest wprost konieczna, choćby dla zachowania równowago psychicznej rządzących.
Ale tego nikt rozsądny nie kwestionuje.
PiS ma w swych szeregach wielu mądrych zapewne ludzi i oni stanowiliby konstruktywną opozycję, tylko ich szef do tego nie dopuszcza.
A są tegoz jakies przesłanki?
Gdyby odsunąć od koryta (przepraszam za kolokwializm) Kaczyńskiego, to takie Błaszczaki, Hofmany i inne przydupasy same by się wykruszyły. Pozostali by ludzie, którzy wiedzą, co powinno być, lub nie.
Jak dotąd, to ci ludzie, którzy mieli olej w głowie znikali na własna rękę, albo wypadali za burte z naklejką zdrajcy i spiskowca na plecach. Jest ich całkiem niezła i różnorodna kompania, by nie rzec, że batalion. Wspomnij tylko Dorna, Zalewskiego, Sikorskiego, Kluzik, Kowala, Miska Kamińskiego, Bielan itp..o ziobrystach szkoda gadać, ale taki Kurski
paru Hofmanów mógłby na wczesne sniadanie w pęczkach konsumować.
Nie jestem i nigdy nie byłem zwolennikiem PO, głosowałem "za" wybierając mniejsze zło. Nawiasem mówiąc szkoda wielka, że PO nie zdaje sobie sprawy z faktu, że wielu tak postąpiło.
Pewnie sobie zdaje, ale korzysta z tego, że na horyzoncie czai sie WIĘKSZE:) :) :)
Tak, czy inaczej, dopóki Kaczyński będzie rządził w PiSie, dopóty w naszym kraju nie będzie spokoju.
I - nie chcę Cie martwić- będziesz musiał wspierać to ...mniejsze:) :)
Bo jaki masz wybór? Pajacujący Palikot? Czy młodzieżowy Joński? Bo Miller ma już swoje lata i wieczny nie jest..

pluto37
07-11-2012, 19:02

Najwyższy grzmi ustami prezesa.
I ostrzega lud katolicki, ze jak będzie uprawiał świryzm pisowski na wiekszą skalę, to go pokarze rządami Kaczyńskiego, Macierewicza, Hofmana, Błaszczaka i Brudzińskiego:) :) :)

Lila
07-11-2012, 19:05

Ojoj, ma od tego wodogrzmota.
Jest grzmot i woda przy okazji. Jeszcze Lemingrad ( dawniejsza Warszawa) się trzyma,
a reszta leci na pysk.

Jak już pełowski łonecik grzmi, cytując Rzepę, obecnie już Rzopę?

http://wiadomosci.onet.pl/kraj/coraz-wieksza-bieda-w-polsce-szturm-po-zasilki,1,5248421,wiadomosc.html

Niebawem następni klienci dołączą.

http://www.sfora.pl/Przemysl-motoryzacyjny-w-Polsce-pada-Tysiace-ludzi-straca-prace-a49174

Tu jest prawdziwe zagrożenie. Problem, że w lemingach wczipowano Kaczora.

ps, przeczytajcie komentarze. I jeszcze raz ; to jest prawdziwe zagrożenie!!

wuere'le
07-11-2012, 20:41
[QUOTE=wuere'le]
Ale tego nikt rozsądny nie kwestionuje.

A są tegoz jakies przesłanki?

Jak dotąd, to ci ludzie, którzy mieli olej w głowie znikali na własna rękę, albo wypadali za burte z naklejką zdrajcy i spiskowca na plecach. Jest ich całkiem niezła i różnorodna kompania, by nie rzec, że batalion. Wspomnij tylko Dorna, Zalewskiego, Sikorskiego, Kluzik, Kowala, Miska Kamińskiego, Bielan itp..o ziobrystach szkoda gadać, ale taki Kurski
paru Hofmanów mógłby na wczesne sniadanie w pęczkach konsumować.

Pewnie sobie zdaje, ale korzysta z tego, że na horyzoncie czai sie WIĘKSZE:) :) :)

I - nie chcę Cie martwić- będziesz musiał wspierać to ...mniejsze:) :)
Bo jaki masz wybór? Pajacujący Palikot? Czy młodzieżowy Joński? Bo Miller ma już swoje lata i wieczny nie jest..
Niestety masz rację, pisałem z wielka nadzieją, ze ktoś powie, żebym sie nie martwił, ze będzie lepiej, że rosną odpowiednie siły. Niestety.
Tak na poważnie, to co do Palikota, to się zawiodłem, faktycznie zaczął pajacować i szkoda, Miler się błaźni bardziej jak Palikot.
Gdybym był młodszy wypierniczyłbym z tego dziwnego kraju w jasną......
No dobra, nic to gadanie nie da.

zdzislaw.bedrylo
07-11-2012, 21:13
Zdzisiu, ja jestem TYLKO elektorat. Nie jestem członkiem, jak WASZ MORDERCA Rysiu Cyba.

I krótko; PiS w sondażach przegania Platformę. Taka jest prawda. Im więcej śliny, tym wyższe poparcie. Tej tendencji już nie odwrócicie, bo ludzie wolą trzymać z watahą ( w domyśle wilków),
Ale się porobilo.Obiecywalem sobie,że pozostawię temat PIS i J.Kaczyńskiego ( 8 postów) jednak to nie daje mi spokoju..To co piszą liczni seniorzy w tym Forum nie może zostać pominięte..Okazuje się,że ludzie zdromyślący w PIS-ie jednoznacznie stwierdzają,że to tylko ON czyli J.Kaczyński jest takim czlowiekiem,który pociągnie na dól tę Formację.Stwierdzenie,że mu"rośnie" poparcie jest fikcją gdyż w myśl przyslowia "laska pańska....itp" ma bardzo pewne uzasadnienie..Tak bylo i tak zostanie,że ludziom jego oblicze kojarzy się z Smoleńskiem,Koalicjami,teczkami maciarewicza,pochodami na Krakowskim Przedmieściu w Warszawie,posluszeństwo jak śp.Lech Kaczyński sterowal bratem i wiele innych...Ludzie tego nie zapomną...bo tak jak kiedyś powiedzial b,PIS-owiec Jacek Kurski "ciemny lud to kupi" Dajmy sobie spokój tym uszczypliwościom ,dbajmy o zdrowie i czekajmy na okres kiedy ten czlowiek sam zejdzie z areny historii.

Lila
07-11-2012, 21:53
Zdzisiu, naprawdę jest mi przykro, że muszę Cię zmartwić,
ale w tym zmartwieniu nie będziesz sam.

Wielu mówi, że Kaczyński i jego partia ostatecznie się skompromitowali.
Ale przecież kompromitowali się już wielokrotnie. I co? Nic, guzik..

Guzik. Tak Lis Tomasz ze smutkiem skomentował sondaż z 5 listopada, w którym PiS miał 5% przewagi.
Faktycznie, dziwne.
Okładka w Newsweeku,wywiady Mazowieckiego w GW,
i szczęście wylewające się z TVN, bo Kaczyński zrzucił maskę i teraz wreszcie koniec z nim.

Ja tam dziwię się Zdzisiu tym gadkom . Kaczyński jaki jest każdy widzi. Funkcjonuje w polityce kupę latek, a jednak zawsze czytam o tej masce.

ps. dlaczego masz temat zostawiać?:)
Przecież pogadać zawsze można, nie?

Jarosław II
08-11-2012, 08:51
Jak przez 98% czasu rządów PO miała przewagę w sondażach, też nie wiadomo dlaczego, to wyznawcy jedynie słusznego PiSu bagatelizowali tą sprawę. Teraz jak jest odwrotnie to sprawa nabrała fundamentalnego znaczenia. A to ta sama PO i ten sam PiS. To tylko oznaka, że naród ciemny i chwiejny w swych opiniach i byle co powiedziane przez byle kogo potrafi nawet zachwiać sceną polityczną. Ale to nie świadczy źle o sprytnych politykach tylko o narodzie. To bezduszny naród nie opierający się na ugruntowanych tradycjach tylko chwilowych nastrojach. Niektórzy przed kielichem mają inne zdanie niż po kielichu, dlatego zawsze zbieramy baty od sąsiadów.:rolleyes:

Arti
08-11-2012, 10:58
Jak przez 98% czasu rządów PO miała przewagę w sondażach, też nie wiadomo dlaczego, to wyznawcy jedynie słusznego PiSu bagatelizowali tą sprawę. Teraz jak jest odwrotnie to sprawa nabrała fundamentalnego znaczenia. A to ta sama PO i ten sam PiS. To tylko oznaka, że naród ciemny i chwiejny w swych opiniach i byle co powiedziane przez byle kogo potrafi nawet zachwiać sceną polityczną. Ale to nie świadczy źle o sprytnych politykach tylko o narodzie. To bezduszny naród nie opierający się na ugruntowanych tradycjach tylko chwilowych nastrojach. Niektórzy przed kielichem mają inne zdanie niż po kielichu, dlatego zawsze zbieramy baty od sąsiadów.:rolleyes:

Oświecony zagraniczny i ważna osobistość uznana to rzecze? że :) naród ciemny i chwiejny w swych opiniach i byle co powiedziane przez byle kogo potrafi nawet zachwiać sceną polityczną ?

O politykach to nie świadczy? właśnie świadczy :) bo cóż lepiej odzwierciedli jak nie lustro którym jest naród poczynań, decyzji ludzi u steru.
Naród ciemny by się nie burzył.:)

To bezduszny naród nie opierający się na ugruntowanych tradycjach tylko chwilowych nastrojach. Niektórzy przed kielichem mają inne zdanie niż po kielichu, dlatego zawsze zbieramy baty od sąsiadów

no no, mocne słowa i uwłaczające.
Naród, wszyscy obywatele łącznie z piszącym jeśli jest Polakiem.
:rolleyes: Ci niektórzy i przed kielichem i po kielichu nie zmieniają zdania :)

:rolleyes: kogo JarosławII cytuje?

Jarosław II
08-11-2012, 13:45
A któż to są co ludzie u steru, jakie maja koneksje jakie pochodzenie polityczne. W niektórych (wielu) przypadkach pierwsze pokolenie inteligencji pracującej, oderwani na siłę od kierowniczych stanowisk w mleczarni czy na parkingach.:rolleyes: W wielu przypadkach prostacy wybrani przez prostaków, bo to imponuje, człowiek z ludu, swojak, sąsiad, taki wyborca powie, jak ja człowiek znikąd. Dali mu garnitur, kawałek podłogi i biurko i ma immunitet. Okazuje się, że to w wielu przypadkach nie zobowiązuje do niczego, bo jak żył na "wolności" tak i immunitetem. To jest klasa polityczna i reprezentacja społeczeństwa. I nie jest to mniejszość tylko połowa. Dawniejsi powojenni sekretarze robili zaocznie podstawówkę ci dzisiejsi nie muszą, bo jest obowiązkowa a jak nie, to skończyli w wojsku. Znam ten element na stanowiskach samorządowych, jeszcze gorsi ale za to z mniejsza odpowiedzialnością, większymi możliwościami i lepiej ustawieni i co najważniejsze niezniszczalni niezależnie od opcji politycznej. U mnie w 90% to byłe komuchy, co dotują kościoły, na wszelki wypadek.:LOL: :LOL:

ania1989
08-11-2012, 15:15
moim zdaniem nie tylko pis ale ogolnie cala polityka w polsce jest slaba i ułomna...

Lila
08-11-2012, 16:19
Oświecony zagraniczny i ważna osobistość uznana to rzecze? że :) naród ciemny i chwiejny w swych opiniach i byle co powiedziane przez byle kogo potrafi nawet zachwiać sceną polityczną ?

O politykach to nie świadczy? właśnie świadczy :) bo cóż lepiej odzwierciedli jak nie lustro którym jest naród poczynań, decyzji ludzi u steru.
Naród ciemny by się nie burzył.:)

no no, mocne słowa i uwłaczające.
Naród, wszyscy obywatele łącznie z piszącym jeśli jest Polakiem.
:rolleyes: Ci niektórzy i przed kielichem i po kielichu nie zmieniają zdania :)

:rolleyes: kogo JarosławII cytuje?

Ciebie jak i mnie wkurza - delikatnie rzecz nazywając- pogardliwa gadka szmatka o Polakach.
Dziwne, że to tylko POkemony, zionące miłością, tak obrzydliwie mają za nic Polaków.

jolita
08-11-2012, 17:41
A może by tak: przed przystąpieniem do...wzorem wielu zawodów żądać od "kandydatów na polityków" zaświadczeń o psychicznym stanie zdrowia? Wydaje mi się że odsiew byłby wielki (' i ten mały i ten duży...)

pluto37
08-11-2012, 18:37
A może by tak: przed przystąpieniem do...wzorem wielu zawodów żądać od "kandydatów na polityków" zaświadczeń o psychicznym stanie zdrowia? Wydaje mi się że odsiew byłby wielki (' i ten mały i ten duży...)

No dobra, ale co zrobisz jak PiSuwuc wzorem rodzinnym znajdzie usłużnego Piechę i dostanie świstek z plusem dodatnim stwierdzającym, że jest normalny?
Trza byłoby za kazdom razom powoływac międzynarodową komisję do takich rzeczy, a sama widzisz jak to z tymi komisjami bywa:) :)

pluto37
08-11-2012, 19:00
Ciekawe jak to an wyboracxh będzie, znów wojna po-pis? może wreszcie jakaś nowa siła wyskoczy?
A jaką byś chciała?
Tzn na jaką partię i z jakim programem różnym od istniejacych oddałabys swój głos?

jolita
08-11-2012, 19:23
no....już tam "ojczulek"szykuje z pewnością jakiegoś pokornego kandydata...

Lila
08-11-2012, 19:32

Tak, może idiota wbijający szpilki w voodoo, w kaftanie zostałby odwieziony do szpitala.
Tylko czy to da się leczyć?

Lila
08-11-2012, 19:33
Ciekawe jak to an wyboracxh będzie, znów wojna po-pis? może wreszcie jakaś nowa siła wyskoczy?

Karolciu, chodzi o politykę, czy reklamę w podpisie?
Sprytne...

Lila
10-11-2012, 00:09
Kaczyński jest rosyjskim agentem- wydalił z siebie te prorocze słowa cyngiel Palikot.
Teorie spiskowe z których tak wyśmiewa się tutejsze państwo, właśnie osiągnęły apogeum. A czy nie warto rozważyć teorii, że także Tusk jest oberagentem i w porozumieniu rozwalają państwo?
.

Jarosław II
10-11-2012, 10:52
Kaczyński jest rosyjskim agentem- wydalił z siebie te prorocze słowa cyngiel Palikot.
Teorie spiskowe z których tak wyśmiewa się tutejsze państwo, właśnie osiągnęły apogeum. A czy nie warto rozważyć teorii, że także Tusk jest oberagentem i w porozumieniu rozwalają państwo? .
Widocznie Palikot coś wie a może nawet dlaczego przed i w stanie wojennym WuC nie był nękany przez bezpiekę. A może jeszcze parasol "starszego" działał.:rolleyes:

zdzislaw.bedrylo
10-11-2012, 11:04

Witam w ten piękny poranek...Dowiedzialem się wielce zdumiony,że PIS goni PO bo Prazesowi " znacznie wzrasta poparcie"
Okazalo się ,że jemu " wzrasta coś co wiemy...czyli nie poparcie procentowe Formacji ale przymus poranny" Obecnie PO ma 13% więcej od PIS-u i chyba to jest znaczące..

Lila
10-11-2012, 11:59
Spoko Zdzisiu, pociesz się trochę.:)

Ps.a co to ten poranny przymus? Ejakulacja nie daj Bóg, niespodziewana?

zdzislaw.bedrylo
10-11-2012, 12:20

Mnie też rośnie choć mam 81 lat i uważam to za normalność'
Jaruś ma 65 i jemu raz "rośnie raz .....opada" .Jak w polityce.
Tak to już jest...Wiem jedno PIS ma zasady "Kalego i Babci z Samych Swoich" Wszyscy w PIS-ie dobrzy a inni to mordercy,aferzyści i bandyci...

Lila
10-11-2012, 12:25
Mnie też rośnie choć mam 81 lat i uważam to za normalność'
Jaruś ma 65 i jemu raz "rośnie raz .....opada" .Jak w polityce.
Tak to już jest...Wiem jedno PIS ma zasady "Kalego i Babci z Samych Swoich" Wszyscy w PIS-ie dobrzy a inni to mordercy,aferzyści i bandyci...

Zdzisiu, to gratuluję...:D Mrrrrau..:D

Kaczyński ma 65 lat? Wydawało mi się, że mniej?
Co do Kalego, to bez przesady.Każdy uprawia ''kalizm'' i ''moja chata z kraja'', z tym, że santo subito Platforma faktycznie obfituje w szemranych aferzystów,
co interesy robią na cmentarzu.
Teraz koło śmietnika. Standardy się obniżają szczerej partii.:)

Jarosław II
10-11-2012, 13:04
..... santo subito Platforma faktycznie obfituje w szemranych aferzystów, co interesy robią na cmentarzu.
Teraz koło śmietnika. Standardy się obniżają szczerej partii.:)
A czymże teraz się różni śmietnik od Sejmu? Wybrańcy w większości enteligencja w pierwszym pokoleniu.:rolleyes:

zdzislaw.bedrylo
10-11-2012, 19:31

Kaczyńskiemu rośnie jak MUSI zrobić poranny sik i wówczas slupek popacia rośnie a dzisiaj widać,że o 12% poszedl dla PO
czyli ten sik opadl niestety ....

et-to
10-11-2012, 19:42
http://tomaszlis.natemat.pl/38693,przepraszam-mam-nudnosci

Świetny tekst.

Lila
10-11-2012, 19:43
Zdzisiu, rozwijając Twój wątek miałam na myśli wciągnięcie Cię do dyskusji,
bo zawsze zmykasz.

Do dyskusji mój kochany, :) nie do sraczyka.

et-to
10-11-2012, 22:03
http://polska.newsweek.pl/marta-kaczynska--dziedziczka,97936,1,1.html

Kogo jeszcze ta dama oszuka?

Lila
10-11-2012, 22:07

Ho ho ho. ROTFL

Nie jesteś wrażliwa na krzywdę kobiety zdradzonej?:)

pluto37
10-11-2012, 23:15

Kolejnego "tatusia".:) :) :)

Lila
10-11-2012, 23:25
Powiem krótko, a co cię, głupi stary capie obchodzi, z kim kto sypia, albo nie sypia?

Pani Marta nie pełni żadnej funkcji publicznej..
(....) Jeszcze, gdyby to była jakaś nowość, sensacja?
A tu pisze się o prywatnej sprawie Marty Kaczyńskiej z 2007 roku tak, jakby była na wokandzie w zeszły czwartek,
albo, jakby od 2007 roku cokolwiek się zmieniło, albo, jakby sprawa nagle wypłynęła, przedtem ukryta.

No mamy jeszcze trochę czasu, zobaczymy, co tez jeszcze „wypłynie” w weekend,
kto jeszcze wyskoczy z jakimś łajdactwem.
Choć konkurencja jest dość silna.

http://wpolityce.pl/artykuly/40358-i-ja-tez-i-ja-tez-kiedys-trzeba-bedzie-spojrzec-sobie-samemu-w-oczy-chociazby-przy-goleniu-i-co-tam-zobaczymy

Stasienko
11-11-2012, 08:10
Posty na temat Lwowa, przeniosłem tu: http://www.klub.senior.pl/spoleczenstwo/t-lwow.-12201.html. To bardzo interesujący temat i szkoda byłoby żeby pojedyncze posty w tym temacie, plątały się w polityce.

Jarosław II
11-11-2012, 08:50
http://wpolityce.pl/artykuly/40358-i-ja-tez-i-ja-tez-kiedys-trzeba-bedzie-spojrzec-sobie-samemu-w-oczy-chociazby-przy-goleniu-i-co-tam-zobaczymy
Łajdactwa nie popieram, ale Pani Marta jest osobą publiczną, bo bardzo o to zabiega, widząc w tym swoja przyszłość. A skoro jest osobą publiczną, to musi się liczyć, że będzie pod obstrzałem, chyba, że jak niektórzy celebryci chce jechać na skandalach.

amelia
11-11-2012, 09:10
Cytat:
Powiem krótko, a co cię, głupi stary capie obchodzi, z kim kto sypia, albo nie sypia?

Pani Marta nie pełni żadnej funkcji publicznej..
(....) Jeszcze, gdyby to była jakaś nowość, sensacja?
A tu pisze się o prywatnej sprawie Marty Kaczyńskiej z 2007 roku tak, jakby była na wokandzie w zeszły czwartek,
albo, jakby od 2007 roku cokolwiek się zmieniło, albo, jakby sprawa nagle wypłynęła, przedtem ukryta.

No mamy jeszcze trochę czasu, zobaczymy, co tez jeszcze „wypłynie” w weekend,
kto jeszcze wyskoczy z jakimś łajdactwem.
Choć konkurencja jest dość silna.

Mnie nie obchodzi z kim, kiedy i ile razy pani Marta....:*

ale o sam fakt, że okłamywała przez ileś lat męża, córkę, rodziców i całe społeczeństwo, udając prawdziwie katolicką żonę,

w tym samym czasie odbywał się lincz na Anecie Krawczyk, która była zmuszana do prostytucji przez koolicjantów rządu.
Pisowcy do dziś nie otrząsnęli się z pogardy dla Anety.

pluto37
11-11-2012, 09:23
Mnie nie obchodzi z kim, kiedy i ile razy pani Marta....:*

ale o sam fakt, że okłamywała przez ileś lat męża, córkę, rodziców i całe społeczeństwo, udając prawdziwie katolicką żonę,

w tym samym czasie odbywał się lincz na Anecie Krawczyk, która była zmuszana do prostytucji przez koolicjantów rządu.
Pisowcy do dziś nie otrząsnęli się z pogardy dla Anety.

Amelio! Ikona jest jak ...żona cezara...Klaudiusza:):)
I w tym jest problem. A Aneta K. to zwykła......
Podobnie jak Tusk jr jest aferzysta i załozyciel Ambergolda i tego drugiego szacher-macher Plichty.
I to mimo, ze Tusk jr nie pełni żadnych państwowych i publicznych funkcji jest przedmiotem szczególnej uwagi starych capów i capich koleżanek:) :) :)
Nie wspominając, że towarzystwo PiSuarne b.szefa Anety K. polubiło bardzo po obwieszeniu się. Bardzo im spasował do seryjnego samobójcy.

amelia
11-11-2012, 10:07
Amelio! Ikona jest jak ...żona cezara...Klaudiusza:):)
I w tym jest problem. A Aneta K. to zwykła......
Podobnie jak Tusk jr jest aferzysta i załozyciel Ambergolda i tego drugiego szacher-macher Plichty.
I to mimo, ze Tusk jr nie pełni żadnych państwowych i publicznych funkcji jest przedmiotem szczególnej uwagi starych capów i capich koleżanek:) :) :)
Nie wspominając, że towarzystwo PiSuarne b.szefa Anety K. polubiło bardzo po obwieszeniu się. Bardzo im spasował do seryjnego samobójcy.

Pytanie kto odnosił jakie korzyści?
Aneta mówiła o swoich niespełnionych oczekiwaniach wyraźnie, za co została poddana ostracyzmowi, natomiasy ci ktorzy z tego korzystali za partyjną kase już nie bardzo:rolleyes: :rolleyes:

A teraz pojedziemy po obyczajowości.
Wszystkie małżeństwa zawierane z powodów, powiedzmy ekonomicznych, to było k... stwo sakramentalne:redface: :redface: :redface:
Zazwyczaj pienkny hulaka z wysokich sfer żenił się z brzydką bogaczką niższego pochodzenia lub starą bogatą wdową i nie był oceniany negatywnie, chociaż majątek żony przepuszczał później z pięknymi panienkami w przybytkach uciechy.
Dlatego małżeństwo jako akt sakramentalny to .... niech każdy sobie sam oceni

Dajmy więc spokój Anecie i Marcie.

Co do młodego Tuskiwicza - jak zabraknie bardziej chodliwych tematów to zawsze można do tego powrócić.

Jarosław II
11-11-2012, 10:10
To jest ta podwójna moralność pisowska, że na młodym Tusku można suki wieszać a na córce b, prezydenta nawet psa nie można.:rolleyes:

pluto37
11-11-2012, 10:40
To jest ta podwójna moralność pisowska, że na młodym Tusku można suki wieszać a na córce b, prezydenta nawet psa nie można.:rolleyes:

a wspomnijcie przypadek Dorna -wtedy jeszcze wiceprezesa w pisie, choć już w niełasce- który wystąpił do sadu o obnizenie alimentów.
Kto go wtedy skatował za uchylanie sie od płacenia za potomstwo?
Spuszczony przez PiSwodza rzeźnik Gosiewski, który sam ....alimentów na pierwsze potomstwo małżeńskie nie płacił, a potem pierwszą połowice umiescil w ....kancelarii partyjnej:) :)
Żeby Prawu i Sprawiedliwości stało sie zadość:):)
A tak po prawdzie to bardzo mi tu pasuje historyjka wieszcza pt "Na matematyka". Stara ale jakże aktualna

zdzislaw.bedrylo
11-11-2012, 20:28
Posty na temat Lwowa, przeniosłem tu: http://www.klub.senior.pl/spoleczenstwo/t-lwow.-12201.html. To bardzo interesujący temat i szkoda byłoby żeby pojedyncze posty w tym temacie, plątały się w polityce.
Dziękuję..Bardzo dobrze jest obecnie..

bambus
05-12-2012, 15:42
Jestem bardzo ciekawy treści rozmowy telefonicznej Jarosława z Jego bratem -Prezydentem krótko przed lądowaniem.Może się kiedyś dowiemy dlaczego samolot lądował w takich warunkach atmosferycznych,w których odpowiedzialny pilot nigdy by się nie odważył. Może uniknęlibyśmy problemu z "ZAMACHEM"
bambus.

Jarosław II
05-12-2012, 15:48
Dzień dobry bambus, jak się wchodzi, to trzeba zdjąć czapkę nawet w samolocie.:LOL:

bambus
05-12-2012, 16:35
:) Dzień dobry bambus, jak się wchodzi, to trzeba zdjąć czapkę nawet w samolocie.:LOL:
:)Witaj! Panie Jarosławie II - Jeżeli to ma być dowcip to jest on bardzo "ciężki",przypuszczam ,że stać Pana na lepszy.W ogóle nie na temat.:) bambus.

pluto37
05-12-2012, 17:54
Jestem bardzo ciekawy treści rozmowy telefonicznej Jarosława z Jego bratem -Prezydentem krótko przed lądowaniem.Może się kiedyś dowiemy dlaczego samolot lądował w takich warunkach atmosferycznych,w których odpowiedzialny pilot nigdy by się nie odważył. Może uniknęlibyśmy problemu z "ZAMACHEM"
bambus.

bambusie!
ja radzę przed wygłoszeniem podobnego życzenia sprawdzić czy odporny jesteś na ataki PiSowskiej odmiany zomo:):)
I dodatkowo sprawdzić stan parasola, bo możesz zaliczyc zawartość PiSuaru na dzieńdobry:) :) :)

Lila
06-12-2012, 01:01
bambus.

Bambus, prosta sprawa. Napisz monit do Ruskich, czemu trzymają to w tajemnicy. Czyżby wysługiwali się Kaczorowi?
I powiem Ci na bambusowe ucho, że nie oni jedni.

Właśnie dzisiaj mec. Pszczółkowski w imieniu wrednego Kaczora zwrócił się do Prokuratury o upublicznienie nagrania rozmowy, z powodu zleminżałych insynuacji.

No i masz bambus placek. Nie nada i koniec.

bambus
07-12-2012, 17:10
Pożyjom uwidim :)

Ada 33
10-12-2012, 17:08
Najbardziej ubawiły mnie komentarze nt.wypowiedzi
Jarosława Kaczyńskiego 8.12. w Opolu, byłam tam i
słyszałam tę wypowiedź, a brzmiała tak:
Nie może być tak, aby mniejszość w Polsce miała
większe prawa, niż mniejszość polska w danym kraju.
Faktem jest,że byłem zwolennikiem takich praw,
gdyż liczyłam,że w zamian zrobią to samo
dla Polaków.
Niemcy uważają,iż nie będą ustanawiać praw dla
Polaków, bo oni bez kosztowo się dobrze asymilują.
I co? Któż z nas nie chce takiego rozwiązania?
A nagonkę jaką urządzono po tej wypowiedzi i
komentarze harcowników zdumiały mnie niebywale.
Kazały mi mocno się zastanowić,że coś jest na rzeczy
jeśli do takich manipulacji dopuszcza się.

Lila
10-12-2012, 17:31
Ada, mnie nic nie zdumiało. Wiem na co stać szczwaczy w szczujniach.
Czytam także wypowiedzi na tym forum i dziwię się tej postawie leżenia plackiem przed możniejszym.
Symetria, jak mówi Kaczyński.
I nie wolno zapominać o Rodle.

Ada 33
10-12-2012, 22:33
Lilu, ja też tak myślałam,
ale teraz gdy byłam - słyszałam,
a potem przeczytałam wszystko zmanipulowane,
to jednak przeżyłam zaskoczenie.
Masz rację, że wypowiedzi tu na forum
są co najmniej dziwne....
niestety jesteśmy dziećmi tamtego systemu i
jedni lepiej, a drudzy gorzej mają przećwiczoną
czołobitność wobec władzy,
bo nie sadzę,że to bezmyślność.

amelia
17-12-2012, 06:25
Piętak ostro o Kaczyńskim: dał się zmanipulować, to jest koniec PiS
"J. Kaczyński w swych kłamstwach bije na głowę Stalina. Na czym według J. Kaczyńskiego polegało działanie w podziemiu? Na podpisywaniu papierków, które mu UB–ecja posunęła? J. Kaczyński twierdzi, ze współpracował z Ośrodkiem Badań Społecznych w podziemiu. Kłamstwo – i to tak głupie i ordynarne, że aż płakać się chce. Ośrodek Badań Społecznych zmienił nazwę na Centrum Dokumentacji i Analiz (nowa nazwę wymyślił L. Dorn), jeżeli prezes by cośkolwiek robił to by o tym pamiętał. Nic nie robił. Nie był żadnym działaczem. Nie działał w podziemiu" – ocenia Piętak.

pluto37
17-12-2012, 08:01

Uoj! Amelio!
On był jak "nyndża". Heros i niewidzialny.
Walczył jak lew pod szafą.
Taki Tusk to musiał z braku roboty z wódke pić z Płażyńskim i kominy malować.
A heros tylko dzielnie podglądał co studenci chlają przy obrazkach z panienkami:) :) :) Czy Ty wiesz jak ciężko musiało mu być na duszy? Te wredne internatowce za kratą, a on te panienki i tych chłopaków przy piwie.. KOSZMAR! I to gorszy niz katorga za cara Mikołaja.
No i weź pod uwagę, ze NASZ skarb narodowy jest jak dzielny wałach w stadzie klaczy..I taka Pawłowicz czy inna Szydło w bój na Moskala i Merkel by za nim poszły, a nawet przed nim, gdyby trza było piersią Go od kul wrażych osłonić. I takich heroin jest wiecej. Co widać słychać i ...czuć :D :D
Bo ON jest jak Zawisza ...dzielny!
Nic jeno w spiżu w zbrojach odlać, żeby pokolenia następne wiedziały jaki mieliśmy wzorzec półtora metra.
A Ty Amelio, jak mi się, wydaje nastajesz na cześć NASZEGO herosa godnego pantalonów [tfu panteonu] i odzierasz chłopa z szacunku jakim darzy go lud w dzierganych nakryciach głów.

wuere'le
17-12-2012, 16:27
Tak Amelio, jak możesz?
Pluto jasno wszystko wyłożył.

pluto37
17-12-2012, 18:11
Zakłamujesz obraz... toć doprawdy to wzorzec 157cm, a to wiem, bo ja jestem wzorzec + 1cm
no i dodać przecież należy, że na Moskala i Merkel jak za wałachem w stadzie klaczy.... poszła by nie tylko taka Pawłowicz czy inna Szydło, czy Szczypińska, ale zapomniałeś o naszej koleżance z forum...
też uważam, ze nie godzi się nastawać na "część" herosa głodnego pantalonów... czy czegoś tam, w każdym razie głodnego....

jipe!!
Ja sklerozy nie mam .....jeszcze:)
Ale pamietaj, że zomo nie śpi, a jak uderzysz w stół, to na 100% się odezwie.
A w kwestii "głodny" to bardziej jestem przy wersji Piętaka, który autorytatwnie orzekł, że ZAbawiciel "jest PIJANY władzą" i tego się trzymajmy.

Lila
17-12-2012, 18:30

No tak. Jakby napisał dobrze o Kaczorze, pewnie byś wywlekła ten przekręt z telefonem na ciężkie pieniądze,
ale teraz? Śmieci płyną z prądem, co nie?

Lila
17-12-2012, 19:33
Taaaaa, twój był o koleżance z forum. O kim pisałeś?

ps. nie chcę tego ciągnąć. Daj grabulę i koniec z tym.

jip
17-12-2012, 19:59
http://images39.fotosik.pl/1878/e55e5e14068c4dac.jpg (www.fotosik.pl)

Lila
17-12-2012, 20:13
http://images39.fotosik.pl/1878/e55e5e14068c4dac.jpg (www.fotosik.pl)
:* :* :* :* :* :* :* :* :* :* :* :* :) :) :)

safaron
03-02-2013, 23:29
Prezes Kaczyński wraca do gry, bo zmianę Polski jest winien bratu i nie dawno pochowanej mamie, a więc nie ma mowy o samotności z kotem w tle i biblioteczce książek w mieszkaniu na Żoliborzu, bo dopiero teraz się zacznie ideologia brat - mama, a gdzie kot Alik?

Nie ma mowy o moim wycofaniu się z polityki, nawet na kilka miesięcy. Odwrotnie - będzie ofensywa - zapowiada Jarosław Kaczyński
http://wyborcza.pl/1,75248,13340646,Kaczynski__Zmiane_Polski_jestem_w inien_mamie_i_bratu.html?fb_action_ids=10200148655 233042%2C10200148644032762&fb_action_types=og.likes&fb_source=other_multiline&action_object_map=%7B%2210200148655233042%22%3A526 737750704330%2C%2210200148644032762%22%3A110030182 511474%7D&action_type_map=%7B%2210200148655233042%22%3A%22og .likes%22%2C%2210200148644032762%22%3A%22og.likes% 22%7D&action_ref_map=%5B%5D

Stradch się bać, a było tak pięknie itp, itd.

Lila
03-02-2013, 23:40
Kot Alik nie żyje. Nie udało mu się zmartwychwstać, jak tobie,
więc nie straszy jako upiór po forach.

Skarleto.:)

safaron
03-02-2013, 23:57
Strachy na lachy, cała Polska się boi, wszyscy się kryją, bo nadchodzi tsunami:

Kaczyński: Zrobimy wszystko, by przejąć władzę

W wywiadzie dla tygodnika "W Sieci" prezes PiS Jarosław Kaczyński ogłasza, że nie ma mowy o jego wycofaniu się z polityki. "Po smutnych osobistych wydarzeniach wracam do pełnej działalności, podejmujemy ofensywę. Zrobimy wszystko, by przejąć władzę, bo szkoda Polski na takie rządy" - mówi.
http://fakty.interia.pl/prasa/news/kaczynski-zrobimy-wszystko-by-przejac-wladze,1889787,16

pluto37
04-02-2013, 13:44
Strachy na lachy, cała Polska się boi, wszyscy się kryją, bo nadchodzi tsunami:

http://fakty.interia.pl/prasa/news/kaczynski-zrobimy-wszystko-by-przejac-wladze,1889787,16

Normalni politycy to władzę zdobywaja w wyborach parlamentarnych, ale te uposledzone na organach 'przejmują".
Do wyborów jest jeszcze prawie trzy lata.
Więc majakami prezesa przejmować sie mogą jedynie oczadziałe laktacją staruszki:) :) I paru histeryków.

wibi
06-03-2013, 22:53
Normalni politycy to władzę zdobywaja w wyborach parlamentarnych,......

A Ty skąd masz takie "rewelacyjne" wiadomości? Czyżby to wynik ogłupiającej i wszechobecnej propagandy której jak widać całkowicie się poddałeś. Od prawie 25 lat w Polsce władzy nie zdobywa się w wyniku WYBORÓW a w wyniku kupczenia stanowiskami w celu zdobycia większości w sejmie wybieranym głosami około 35% populacji wyborców.