PDA

View Full Version : Polacy zadowoleni z banków. Choć korzystają umiarkowanie - komentarze


31.174.171.xxx
27-11-2012, 11:59
Komentarz do artykułu: Polacy zadowoleni z banków. Choć korzystają umiarkowanie (http://www.finanse.senior.pl/98,0,Polacy-zadowoleni-z-bankow-Choc-korzystaja-umiarkowanie,15691.html)
--------------------
Więcej osób byłoby zadowolonych gdyby miał dostęp do pełnych opisów ofert wszystkich banków. Często niestety bierzemy co nam dają a później jest zdziwienie, że konto za drogie w utrzymaniu lub, że oprocentowanie za niskie. http://www.comperia.pl/konto-bankowe-jak-wybrac-najlepsze.html - oto czym się należy kierowac przy wyborze swojego banku

robert50
29-11-2012, 11:14
Dokładnie, niestety w Polsce szczególnie u ludzi starszych pojawia się przyzwyczajenie albo po prostu branie tego co dają.
Niestety nie można tak w dzisiejszym świecie, to nie poprzedni ustrój.
Ja swój bank wybierałem z dobry tydzień, czytając wszystkie oferty. I jak na razie jestem zadowolony :)

Klara54
20-03-2013, 22:00
Dokładnie, niestety w Polsce szczególnie u ludzi starszych pojawia się przyzwyczajenie albo po prostu branie tego co dają.
Niestety nie można tak w dzisiejszym świecie, to nie poprzedni ustrój.
Ja swój bank wybierałem z dobry tydzień, czytając wszystkie oferty. I jak na razie jestem zadowolony :)

Ja podobnie :) Chyba z 10 razy upewniałam się i nawet chyba na tym forum podpytywałam o opinie :)

Ostatecznie wybrałam Kasy Stefczyka, z czego jestem bardzo zadowolona. Szkoda, że ludzie tak mało wiedza na temat skoków i widza tylko te "Wady", które gdzieś tam rzucane są w mediach i na forach nie zastanawiając się nawet, czy słusznie. Ja wczoraj naprawdę byłam mile zaskoczona obsługą młodej konsultantki w oddziale, która z wielką serdecznością wyjaśniła mi całą ofertę. Przedstawiła nawet alternatywne rozwiązania, co bardzo sobie cenię.

eledand
20-03-2013, 22:55
Witaj i wydaję się mnie że jesteś "Stefczykową: Matką-Siostra-Ciotką i inną dobrotliwą Świętą Damą.Pozdrawiam Ciebie i będę się za ciebie modlić do św Franciszka.
Aby Wam ubyło///////......

tar-ninka
05-04-2013, 08:36
Dokładnie, niestety w Polsce szczególnie u ludzi starszych pojawia się przyzwyczajenie albo po prostu branie tego co dają.
Niestety nie można tak w dzisiejszym świecie, to nie poprzedni ustrój.
Ja swój bank wybierałem z dobry tydzień, czytając wszystkie oferty. I jak na razie jestem zadowolony :)
Masz dużo racji Robercie ..
Mnie sie udalo trafic dobrze , juz od lat jestem w jednym banku i jestem bardzo zadowolona ..
Co mysle o Kasach Stefczyka ...
maja bardzo nachalna reklame . a z doswiadczenia wiem ze co jest tak natretnie bardzo reklamowane to trzeba unikac ..
nie zaufalabym Stefczkowi:icon_eek:

jakempa
05-04-2013, 11:31
Ja miałam konta w różnych bankach,,,ale w tym, którym jestem ,/ a,jestem od początku jego powstania, chociaż zmienił właściciela/,,,, odpowiada mi pod każdym względem.,

Co do kas Stefczyka,,,,czytajcie dobrze,,,,kto w nich jest i jak to działa,,,,wydaje mi się, że niedługo będziemy czekać na drugą aferę typu amber gold,,,,tam gdzie nie ma gwarancji bankowej,,,nie ufam,,,,a spółdzielcze???? Przecież jest wyraźny napór władzy do likwidacji spółdzielczości w Polsce,,,,,przecież elita musi się jeszcze bardziej się wzbogacić.
a na kim?- na naiwnych i najsłabszych jak to jest obecnie.