PDA

View Full Version : Abstrakcja, a może coś więcej...


Therapainting
06-12-2012, 16:16
Dziękujemy za zaproszenie i polecenie zorganizowania konkursu w klubie seniora


Może od początku

Kim jesteśmy?
Prowadzimy warsztaty Therapainting dla osób, które pragną rozwijać się poprzez sztukę. Na spotkaniach organizowanych w całej Polsce malujemy obrazy, ale przede wszystkim zmieniamy siebie.

Jak to działa?
Każdy z nas ma jakąś przeszłość według której postępuje w teraźniejszości. Pokazujemy jak za pomocą ekspresyjnego wyrażania siebie na płótnie zmienić swoje poglądy. Za pomocą techniki trzech kroków (trzech etapów odbywających się na płótnie) możemy zmienić podejście do życia, do ludzi, do związków lub codziennych błahych zmartwień.


A teraz do rzeczy, czyli konkurs

Dla kogo?
Dla każdego kto czuje bądź chciałby poczuć się artystą. Dla każdego kto w dalszym ciągu pragnie się rozwijać.

Co można wygrać?
Do zdobycia są wejściówki na pierwszy dzień warsztatów, każda warta 100 zł. Terminy i miasta są do wglądu na naszej stronie www.arterapia.pl/warsztaty.htm (http://arterapia.pl/warsztaty.htm)

Jak je zdobyć?
Namaluj coś i wstaw w odpowiedzi swoją pracę. Forma twórczości od wyboru do koloru, czyli malujemy czym chcemy i na czym chcemy. Może być w komputerze, na płótnie, na kartce lub jak ktoś woli nawet na ścianie ;) Może być farbami, kredkami, długopisami, czymkolwiek.

Kto wygra?
Każdy :icon_eek: niezależnie od ilości przesłanych prac.

Po co ten konkurs?
Chcemy Was zachęcić do twórczości a przy okazji z Waszych arcydzieł stworzymy mozaikę ze zdjęć. Przykładowe mozaiki można zobaczyć tutaj: http://www.youtube.com/watch?v=3q960pS-ka8 Czym więcej prześlecie nam prac tym ciekawsza wyjdzie nam mozaika. Oczywiście wystarczy wysłać tylko jedną aby otrzymać wygraną.


Zapraszamy serdecznie

Therapainting
06-12-2012, 22:05
Dla tych, którzy chcieliby w łatwiejszy sposób otrzymać wejściówkę na pierwszy dzień warsztatów zapraszam na naszą stronę na facebook (http://facebook.com/Therapainting).
Od dziś z okazji Mikołaja do końca Świąt Bożego Narodzenia mega prosty minikonkurs (http://www.facebook.com/photo.php?fbid=570062566353715&l=aaba3f080d).