PDA

View Full Version : Seniorka „za stara” na młodzieńczy wizerunek? - komentarze


62.133.144.xxx
17-12-2012, 12:16
Komentarz do artykułu: Seniorka „za stara” na młodzieńczy wizerunek? (http://www.uroda.senior.pl/168,0,Seniorka-8222-za-stara-8221-na-mlodzienczy-wizerunek,15762.html)
--------------------
co za bzdury !

liha11
22-12-2012, 20:38
oj bzdury, bzdury !
kazdy ma swoj temperament i dynamike,
i marzenia niespelnione w latach mlodosci
nie zgodze sie na dyktat - to ci pasuje, a tamto nie
tyle rzeczy bylo nieosiagalnych ... :LOL:

Opcja
02-01-2013, 15:47
Ja myślę, że są jakieś granice, nie od razu trzeba to źle odbierać. Tak jak młodej osobie coś nie pasuje, tak samo starszej. Tak jak blondynce coś pasuje, tak coś może nie pasować brunetce. Jednak starsze osoby, co są ubrane jak nastolatki nie wyglądają dobrze, narażają się na ośmieszenie.

Dlatego, żeby wyglądać dobrze w każdym wieku potrzebna jest umiejętność odpowiedniego wyszukiwania rzeczy, które będą do nas indywidualnie pasować - to jest wyczucie i dobry gust.

Aurela
02-01-2013, 17:03
W całej rozciągłości zgadzam się ze zdaniem Opcji. Ciuch powinien do nas pasować, podkreślać charakter,
maskować mankamenty urody i podkreślać to co godne podkreślenia. To są właśnie te granice.Umiar a nie ślepe podążanie za modą powinien cechować każdą z Pań niezależnie od wieku. Przecież i 20 latka i 50+ może wyglądać kobieco i powabnie ale także może zrobić z siebie "maszkarona", na którego trudno patrzeć.

Irenka 26
06-08-2014, 18:30
Kobieta w każdym wieku jest piękna-prawda znana jak świat! Uważam, że na piękno kobiety składa się mnóstwo elementów-ubiór, bynajmniej nie ''babciowaty''. Trendy w modzie jak najbardziej, ale dostosowane do własnej osobowości, figury, potrzeb.....Wreszcie elegancja i szyk, co jednak jednej kobiecie odpowiada, to drugiej niekoniecznie! Następnie powszechnie znany ''eliksir'' młodości= piękny uśmiech, radość życia, rozliczne zainteresowania, po prostu pełnia szczęścia i zadowolenie z własnego życia-pełna akceptacja siebie i swojego życia! To odejmuje lat wizualnie i czyni kobietę nieodparcie uroczą! Następnie makijaż dobrany do typu urody-raczej dyskretny niż ostry, wyzywający! Ważne jest również kilka innych spraw damsko-męskich, jak to się układa-jest pięknie! Nie zapominać nigdy o higienicznym trybie życia-w końcu nasze siły regenerują się nieco inaczej niż trzydziestolatki! A najważniejsze mieć swój świat-''szafę'' własnych spraw, uczuć, przeżyć....i co tam jeszcze każdej z nas w duszy gra~~

Mar-Basia
06-08-2014, 21:15
Kobieta w każdym wieku jest piękna-prawda znana jak świat! Uważam, że na piękno kobiety składa się mnóstwo elementów-ubiór, bynajmniej nie ''babciowaty''. Trendy w modzie jak najbardziej, ale dostosowane do własnej osobowości, figury, potrzeb.....Wreszcie elegancja i szyk, co jednak jednej kobiecie odpowiada, to drugiej niekoniecznie! Następnie powszechnie znany ''eliksir'' młodości= piękny uśmiech, radość życia, rozliczne zainteresowania, po prostu pełnia szczęścia i zadowolenie z własnego życia-pełna akceptacja siebie i swojego życia! To odejmuje lat wizualnie i czyni kobietę nieodparcie uroczą! Następnie makijaż dobrany do typu urody-raczej dyskretny niż ostry, wyzywający! Ważne jest również kilka innych spraw damsko-męskich, jak to się układa-jest pięknie! Nie zapominać nigdy o higienicznym trybie życia-w końcu nasze siły regenerują się nieco inaczej niż trzydziestolatki! A najważniejsze mieć swój świat-''szafę'' własnych spraw, uczuć, przeżyć....i co tam jeszcze każdej z nas w duszy gra~~

Irenko, doskonale napisalas. Podpisuje sie pod Twoja analiza.:) :) :)

Irenka 26
07-08-2014, 15:57
http://ak.imgfarm.com/images/cursormania/files/5/2534a.gifIrenko, doskonale napisalas. Podpisuje sie pod Twoja analiza.:) :) :):) Dziękuję Basieńko za miłe słowa. Cieszę się, że zgadzasz się ze mną, ale ja zawsze tak widziałam własną mamę i kilka innych Pań w mojej rodzinie i stąd wzór, który utrwalił mi się na zawsze- to moim zdaniem pełnia kobiecości -bez wieku-zawsze młode duchem i mające swój świat-mamusia lubiła malować i robiła to chyba nieźle, szkoda że nie mam kszty talentu w tym zakresie! Ale każda z nas może znaleźć coś własnego, niepowtarzalnego, coś tylko dla siebie, co daje radość, satysfakcję i poczucie własnej wartości!!!! SERDECZNIE pozdrawiam Basiu-życzę pięknego końca tygodnia~~

Mar-Basia
07-08-2014, 16:35
http://ak.imgfarm.com/images/cursormania/files/5/2534a.gif:) Dziękuję Basieńko za miłe słowa. Cieszę się, że zgadzasz się ze mną, ale ja zawsze tak widziałam własną mamę i kilka innych Pań w mojej rodzinie i stąd wzór, który utrwalił mi się na zawsze- to moim zdaniem pełnia kobiecości -bez wieku-zawsze młode duchem i mające swój świat-mamusia lubiła malować i robiła to chyba nieźle, szkoda że nie mam kszty talentu w tym zakresie! Ale każda z nas może znaleźć coś własnego, niepowtarzalnego, coś tylko dla siebie, co daje radość, satysfakcję i poczucie własnej wartości!!!! SERDECZNIE pozdrawiam Basiu-życzę pięknego końca tygodnia~~

Irenko znowu pieknie napisalas o Twojej Mamie. Ha ha co do talentu, jestem pewna, ze odziedziczylas wiele po Mamie.:)

Mam sasiada kawalera 60-letniego, Francuza - ktory mieszka z mama, pania 93 lata. Kiedy ja poznalam po raz pierwszy, nie moglam uwierzyc, ze ma tyle wiosen na liczniku. Slicznie ubrana, fryzurka jak u modelki, kieliszka dobrego winka nigdy nie odmowi, super sympatyczna i przyjazna pani. Nie slyszalam aby biadolila na cokolwiek, choc ma sporo ku temu powodow i prawa. A syn...zakochany po uszy w swojej mamie z ktorej jest dumny.

Jednym slowem, jak sie chce to mozna.

Irenko - serdecznie Cie pozdrawiam i :*