PDA

View Full Version : Rehabilitacja


Franciszek56
31-12-2012, 10:36
Jesteśmy w takim wieku, że na pewno prędzej czy później skorzystamy z usług rehabilitacyjnych. Chciałbym, abyśmy w tym wątku dzielili się swoimi opiniami na temat ośrodków rehabilitacyjnych w naszym mieście.

Ze swojej strony mogę opisać gabinet, który prowadzi doktor Rafał Więcek na Białym Prądniku. Chodziłem do niego, gdy skarżyłem się na bóle kręgosłupa. Muszę przyznać, że rzeczowy z doktora specjalista, gdyż po miesięcznej kuracji bóle zauważalnie zmalały.

Malinka85
03-01-2013, 15:21
ja już jakiś czas temu robiłam u tego lekarza zabiegi falą uderzeniową i rzeczywiście byłam bardzo zadowolona.

Dela
03-01-2013, 15:49
:icon_eek: Opisz tą metodę......uderzeniową.

Malinka85
04-01-2013, 16:04
no to prawda, że brzmi trochę dziwnie :). ze strony:
"SWT, czyli terapia falami uderzeniowymi polega na wytwarzaniu w środowisku wodnym fal o wysokiej energii. Metoda ta jest niezwykle skuteczna w terapiach przeciwbólowych układu mięśniowo-szkieletowego. Bardzo często jest to jedyna alternatywa dla operacji chirurgicznych, jako że wykazała skuteczność u 70-80% pacjentów, u których zawiodły inne metody zachowawcze. Kuracja falami uderzeniowymi daje natychmiastowe efekty, zwłaszcza przy świeżych zespołach bólowych. Jest zupełnie nieinwazyjny i bezbolesny."

więcej informacji znajdziesz tu - link (http://www.praktyka.info.pl/index.php/terapia-fal-uderzeniow.html) :)
jakbyś miała jakieś pytania - pytaj śmiało :)