PDA

View Full Version : Gérard Depardieu z obywatelstwem Rosji - komentarze


zoska103
05-01-2013, 22:04
Komentarz do artykułu: Gérard Depardieu z obywatelstwem Rosji (http://www.ludzie.senior.pl/137,0,Grard-Depardieu-z-obywatelstwem-Rosji,15879.html)
--------------------
No może z jego pieniędzmi i pozycją w świecie będzie mu w Rosji dobrze.

alja9
05-01-2013, 22:19
Szkoda wielka, ze tak się stało. Od Niego mogla zacząć się we Francji, tak potrzeba tutaj rewolucja bogatych a tak?
Przyjecie obywatelstwa Rosji to jakieś nieporozumienie :(

Dziurawiec
07-01-2013, 15:10
Można się zgodzić, że tak wysoki podatek to kontrybucja ale obywatelstwo Rosji.
Rosjanie na takich mówią po prostu: Durak

Mar-Basia
07-01-2013, 16:02
Można się zgodzić, że tak wysoki podatek to kontrybucja ale obywatelstwo Rosji.
Rosjanie na takich mówią po prostu: Durak


Zadna "kontrybucja" - to nazywa sie KONFISKACJA.:mad: W Rosji bedzie placil 13% podatku versus 75% w komunistyczno-socjalistycznej Francji.
Zaden durak - zapewniam Cie, ze chlop ma wszystko jak trzeba, imie liczyc i nie chce placic za leniuchow i darmozjadow.... czesto "nie-Francuzow".
Zreszta nie on jeden wyniosl sie z Francji - przed nim bylo setki innych.:)

Anna G
07-01-2013, 17:00
I po nim tez juz sie nastepni pakuja!!!

Zdzisia
08-01-2013, 21:00
Jurij Diepardielny, ha,ha. Dla mnie to jest smutne i śmieszne.Powinien przy jego bogactwie mieć honor i zgodzić się na tak wysoki podatek na jakiś czas(zresztą okazuje się,że nie wejdzie on w życie). Gdzie jego patriotyzm.Ośmieszył się i tyle.A Putin wykorzysta każdą okazję aby zagrać "Zachodowi" na nosie. I na pewno nie traktuje go poważnie. Ot, głuptasek Diepardielny :tongue:

Mar-Basia
08-01-2013, 22:14
Jurij Diepardielny, ha,ha. Dla mnie to jest smutne i śmieszne.Powinien przy jego bogactwie mieć honor i zgodzić się na tak wysoki podatek na jakiś czas(zresztą okazuje się,że nie wejdzie on w życie). Gdzie jego patriotyzm.Ośmieszył się i tyle.A Putin wykorzysta każdą okazję aby zagrać "Zachodowi" na nosie. I na pewno nie traktuje go poważnie. Ot, głuptasek Diepardielny :tongue:


Towariszka, nie ponialam o co wam chodzi. Durak ze mnie nic nie kapuje.

BarbaraK
09-01-2013, 00:25
Ucieka od podatków,jego sprawa,wielu trzyma swe finanse w róznych rajach podatkowych.
Stracil w moich oczach wszystkie zaslugi dla filmu/pewnie mu to obojętne/,jak pochwalil rosyjską demokrację.

alja9
09-01-2013, 07:25
Ja jestem absolutnie przeciwna płaceniu tak wysokich podatków od wysokich zarobków i nikomu nic do pouczania bogatych, zachowujących obywatelstwo francuskie, ze powinni, ze muszą się dzielić i łożyć na socjal.
We Francji akurat potrzeba jest rewolta bogatych tak samo jak kiedyś zrobili ja nędzarze i ja pierwsza ją poprę.
Ale skandalem jest twierdzić, tak jak powiedział Depardieu, " widać, ze każdy, kto mówi źle o Putinie, nigdy nie wyszedł z domu". Gościu nie zdaje sobie sprawy, że raczej powinien powiedzieć: "każdy, kto mowi zle o Putnie nie wyszedł z wiezienia"
Wyjechać ostentacyjnie do Belgii i zrzec się obywatelstwa w "słusznej sprawie" , to coś innego niż zachwycać się demokracją Rosji i Putinem.

only
09-01-2013, 08:21
Podrzucam link ... http://www.rp.pl/artykul/2,967942-Depardieu-jak-Wolter.html

Mar-Basia
09-01-2013, 09:22
Ja jestem absolutnie przeciwna płaceniu tak wysokich podatków od wysokich zarobków i nikomu nic do pouczania bogatych, zachowujących obywatelstwo francuskie, ze powinni, ze muszą się dzielić i łożyć na socjal.
We Francji akurat potrzeba jest rewolta bogatych tak samo jak kiedyś zrobili ja nędzarze i ja pierwsza ją poprę.
Ale skandalem jest twierdzić, tak jak powiedział Depardieu, " widać, ze każdy, kto mówi źle o Putinie, nigdy nie wyszedł z domu". Gościu nie zdaje sobie sprawy, że raczej powinien powiedzieć: "każdy, kto mowi zle o Putnie nie wyszedł z wiezienia"
Wyjechać ostentacyjnie do Belgii i zrzec się obywatelstwa w "słusznej sprawie" , to coś innego niż zachwycać się demokracją Rosji i Putinem.

Only, super ciekawy link :) :) Punkt widzenia zalezy od punktu siedzenia.

Absolutnie zgadzam sie z Alja - Francja dzisiejsza: komunistyczno-socjalistyczna pod dowodztwem "F. Hollande" stala sie krajem, gdzie robi sie ciasno dla tych co chca cos osiagnac w zyciu. Pracuja wiecej niz obowiazkowe 35 godzin tygodniowo, nie przechodza na emeryture w wieku 60 lat, nie dostaja za siedzenie w domu i lowienie rybek - Euro 1'300, nie obnosza sie z czerwonymi flagami z sierpem i mlotem w czasie licznych demonstracji (srednio 2 w miesiacu).....Lista dluga.

75% podatku dochodowego (kapital i dochod) - najwyzszy w calej Europie. W Rosji tylko 13%, wsio rawno kazdemu :) Nawet lepiej niz w Szwajcarii ;)

Jak tu nie rozumiec naszego Depardieu? Zdecydowanie nalezy byc DURAKIEM aby placic na brakorobow z Francji, w wielu przypadkach nie Francuzow :(

Reszta - jego wypowiedzi, show przed kamerami - to poprostu wyzwanie rzucone "mojemu Prezydentowi" - jak Depardieu okresla Hollande.
Ha ha, ja dodam: Prezio buzki buzki" - strasznie lubi rozdawac caluski w czasie rzucania sie w tlum gapiow ;)

Zarty na bok. Prowokacja Depardieu wywolala nareszcie dyskusje i otworzyla oczy innym krajom europejskim co znaCZY DOPUSCIC DO STERU komuchow-socjalistow.

Dobra lekcja dla Polski.

A Putin? Nie uwierzycie, podobno sympatyczny czlowiek - osobiscie nie spotkalam, ale ma wille mastoka parenascie kilometrow od nas i sasiedzi sa zadowoleni. ;) ;) ;)

only
09-01-2013, 18:47
Zabrać bogatym , dać biednym .
Kusząca perspektywa dla biednych , ale jak bardzo krótkowzroczna , pokazała właśnie sowiecka Rosja .
Biedni stali się jeszcze biedniejsi .
Mar-Basia "A Putin? Nie uwierzycie, podobno sympatyczny czlowiek
Mar-Basiu , oficer KGB sympatyczny ?
Aaaa ...napisalaś podobno . A to w porządku ;) :D

alja9
09-01-2013, 19:27
Łatwo sie dzielic czyims bogactwem, ktorego sie samemu nie zarobilo. Obrzydza mnie nachalny socjal i wieczne próby ściągnięcia wszystkich do jednego poziomu: biedy, szarości, bylejakości.
We Francji niestety, od lat taka właśnie jest tendencja i dzieje się coraz gorzej.

Vendôme
10-01-2013, 13:21
Alain Delon, Charles Aznavour, Isabelle Adjani, Patricia Kaas, Marie Laforêt,
Corinne Bouygues, Alain Afflelou, Alain Prost, Jean Alesi, Daniel Heschter,
Jean-Claude Killy, Henri Leconte, Guy Forget, Robert-Louis Dreyfus (Adidas)...
source : http://mpep59sud.hautetfort.com/archive/2012/06/11/liste-de-francais-riches-patrons-artistes-sportifs-vivants-e.html

Ci ludzie "emigrowali" juz dawno temu do Szwajcari zeby mniej placic podakow i chyba lepiej zyc.

G. Depardieu, jezeli by chcial to juz od dawna mogl "emigrowac".
Sprawa jest chyba inna : za duzo alkoholu dla czlowieka ktory juz mial 5 by-pass (? obejścia),
przeszczep wątroby, nadciśnienie i stężenie cholesterolu... i nadal pije, i za duzo wszystkiego !
Tak ze chyba zaczyna tracic rozum, a moze wnet zycie.
Szkoda bo to jest dobry czlowiek. Serge Gainsbourg, Jacques Villeret, Jean Carmet, tez tak byli...

http://www.lunion.presse.fr/article/faits-divers/avec-les-exces-de-gerard-depardieu-langoisse-de-ses-proches

http://www.linternaute.com/cinema/star-cinema/depardieu-ses-impots-son-passeport-son-fils-son-cholesterol-tout-ce-que-dit-sa-lettre-1212.shtml

Ada 33
12-01-2013, 09:12
ludzie "emigrowali" juz dawno temu do Szwajcari zeby mniej placic podakow i chyba lepiej zyc.

Altruizm jest przereklamowany, jeśli ktoś komus pomaga,
to zazwyczaj z czystego egoizmu...tylko dlatego, aby się
lepiej poczuć bądź być lepiej widziany.
Zawsze uciekało się i ucieka od podatków.
Jednak postawa Depardieu budzi moje zdziwienie,
choć wiem,że wielu Francuzów wyraża sympatie komunistyczne.
To jednak podjęcie takiej decyzji jest dla mnie niezrozumiałe.

Mar-Basia
12-01-2013, 09:24
.
Jednak postawa Depardieu budzi moje zdziwienie,
choć wiem,że wielu Francuzów wyraża sympatie komunistyczne.
To jednak podjęcie takiej decyzji jest dla mnie niezrozumiałe.

Latwo osadzac. Gdybys miala fortune Depardieu, jestem pewna, ze spiewalabys na inna nute.:) :) Polska pozbyla sie narzuconego sila komunizmu - Francja pakuje sie w komunizm dobrowolnie. Ot, problem.
Nota bene, jutro Rosjanie obchodza Nowy Rok.:)

pluto37
12-01-2013, 12:21
Basiu!
Gdyby mr D. wylądował z powodów podatkowych w tej Belgii, która mu sie zamarzyła, to byloby OK ale putinada w jego wykonaniu jest w/g mnie żenująca.
I warto to oddzielic od spraw podatkowych.
W tych sprawach zachowal się całkiem logicznie i o to, że spowodował dyskusję w tej materii nie tylko we Francji nikt rozsądny nie powinien mieć do niego pretensji.
W końcu Szwecja też polityką podatkową spowodowała masową ucieczkę krezusów przed podatkowymi dożynkami.
Tylko bez ściskania sie z Breżniewem i podobnymi mu tuzami z CCCP wylądowali w Monaco.
Ale tez to nauczka dla krajowych speców od siegania do głębokich kieszeni.
pokazówka mr D. pokazała, że jak się zbyt głeboko sięga, to nie dość że kieszeń okazuje sie dziurawa, to jeszcze okazuje się, że ona znika. Bo chytry dwa razy traci.

Ada 33
12-01-2013, 14:15
Latwo osadzac. Gdybys miala fortune Depardieu, jestem pewna, ze spiewalabys na inna nute.:) :)

Moje podwójne zdziwienie budzi Twe stwierdzenie o mym osądzie.
Nie zauważyłam w mojej wypowiedzi znamion osądu...
natomiast w Twojej - tak!
Pozwól mi więc na opinie nie zawsze zgodna z Twoją linią.
Nie należę do klubu pochlebców, stać mnie na własne zdanie,
tym bardziej, że swą młodość poświeciłam pracy na rzecz jego
/vide: komunizmu/ obalenia i to nie licząc godzin.
A mogłam w tym czasie leżeć pod palmą i zarabiać pieniądze.
Ilość posiadanych pieniędzy nie zwalnia nikogo od odstąpienia
od zasad moralnych...przynajmniej u mnie nie istnieje takie
kryterium,iż posiadającemu pieniądze wolno więcej.
Zawsze uważałam,że na odwrót...takie zasady wpojono mi w domu.
Tobie może się Putin podobać i jego polityka,
ale mnie niekoniecznie i jego fortuna nie zmienia mego
zdania o nim.
Pluto, rzadko podzielam Twój pogląd,
ale tu jest mi niezmiernie miło,że podobnie myślimy.
Okazuje się,że nawet najwięksi antagoniści mają
czasem punkty styczne.

Mar-Basia
12-01-2013, 15:03
Ilość posiadanych pieniędzy nie zwalnia nikogo od odstąpienia
od zasad moralnych...przynajmniej u mnie nie istnieje takie
kryterium,iż posiadającemu pieniądze wolno więcej.
Zawsze uważałam,że na odwrót...takie zasady wpojono mi w domu.


Zgodnie z tytulem watku wroce do naszego "niemoralnego" i bogatego Depardieu, ktory koscia w gardle siedzi;) . W koncu jemu rowniez wolno MIEC SWOJA OPINIE, nieprawdaz, a ze Twoja jest inna - tez masz prawo.

Tobie może się Putin podobać i jego polityka,
ale mnie niekoniecznie i jego fortuna nie zmienia mego
zdania o nim.

Czy my sie znamy? Kto Cie upowaznil abys wydawala opinie co mi sie podoba co nie. :mad: Nie lubie tego typu poufalosci.

Ha, ha , wracam do moich plaz, sloneczka, palemek:)

Ada 33
12-01-2013, 16:05
Czy my sie znamy? Kto Cie upowaznil abys wydawala opinie co mi sie podoba co nie. :mad: Nie lubie tego typu poufalosci.


Tak, znamy się z tego co piszesz na publicznym forum.
Też nie lubię poufałości i nie tylko tego typu.:rolleyes:
Zwróć uprzejmie uwagę,iż moja wypowiedź ma charakter domniemania "może"...jako prawnik, a takim się przedstawiasz, wiesz co to znaczy.
Kto Cię upoważnił do oceny mnie kiedy i jak będę śpiewać?
A poza tym wróć do meritum wątku, nim zaczniesz osobiste wycieczki.


Zgodnie z tytulem watku wroce do naszego "niemoralnego" i bogatego Depardieu, ktory koscia w gardle siedzi

Komu siedzi, temu siedzi...mnie nie.
Nie liczę nikomu pieniędzy i nie sadzę nikogo po jego majętności.
Staram się ludzi i ich postępowanie zrozumieć,
a zachwyt Depardieu Rosją i Putinem budzi tylko moje zdziwienie.
Możliwe,ze gdybym znała przesłanki tego zachwytu może przestałabym się dziwić.
W końcu Wysocki, Sołżenicyn i wielu innych też byli Rosjanami, a ich ceniłam.

pluto37
12-01-2013, 16:05
......
Pluto, rzadko podzielam Twój pogląd,
ale tu jest mi niezmiernie miło,że podobnie myślimy.
Okazuje się,że nawet najwięksi antagoniści mają
czasem punkty styczne.

Miło mi też Ado!
Z jednym drobnym zastrzerzeniem, a mianowicie w jakiej to dziedzinie sztuki mielibyśmy być najwiekszymi antagonistami?:)

Ada 33
12-01-2013, 16:33
Miło mi też Ado!
Z jednym drobnym zastrzerzeniem, a mianowicie w jakiej to dziedzinie sztuki mielibyśmy być najwiekszymi antagonistami?:)

Czasem dobrze mieć "krótką " pamięć, ;) to jedna z pierwszych zasad dyplomacji.;)
Na pewno sztuka nas nie dzieliła, bo w tej dziedzinie nie
przypominam sobie abym się wypowiadała....sądzę iż to z Twojej strony nadinterpretacja,
bądź tak bliska Ci ironia.:)
A może to była sztuka dla sztuki?;) :)

Vendôme
14-01-2013, 06:37
Zmarl Henri Krasucki, francuski socjalistyczno-komunistyczny przywódcy związku CGT, i przybywa do nieba, przy bramy Raju.

Rospoznal go Sw Piotr, i tak sobie mysli : “Ah la la (Sw Piotr znal francuskiego), mamy tu problem chce do Raju Henri Krasucki,
grzechow nie ma, ale jezeli dopuscze go, wnet mi tu bedą związki zawodowe i balagan !..."
Wiec, Sw Piotr mowi do Henryka :
— Zasługujesz na Niebo, ale ze byłesz związkowiec, muszę Ci dalej testowac. Trzymaj tą zelazną lyzeczke i wroc na Ziemi ;
tam sa rozne morze : Czarne Morze, Czerwone Morze, Biale Morze, itd... Pomiesz wszyskie razem lyzeczką, i kiedy kazde bedą miec
sam kolor bedziesz mogl wracac.

Poszedl Krasucki, i Sw Piotr sobie pomyslal : "Uuuf, zamim tego wykonuje, mam (swiety) spokoj na kilka wiekow".
Oczywicie, ale za kilka wiekow Krasucki pomieszal wszystkie morze i wraca do bramy Raju.
Sw Piotr : "Oj wrocil, musze cos znalesc aby go wyslac jeszcze na kilka wiekow"

— Krasucki, masz jeszcze swoja łyzeczke ?... Tak ? To wroc na Ziemi, tam są gory i doliny , wszystko porownaj
i kedy cala ziemia bedzie płytka bedzies mogl wrocic . Wieeeele wiekow potem, wraca Krasucki bo Swietego Piotra :
"Załatwiłem : wszystko plytko ! Moge wejsc do Raju ?"
"Oj oj oj, mysli Sw Piotr, wracal ! Musze cos mu znalesc zeby mu trwalo dluzej..."
— Henryk ! Płojdze tu (Sw Piotr był z Podhalu, ale Krasucki ceper), posuchoj ze : na Ziymi są taka jedna Mar-Basia
i jesce insa która se nawywo Ada, wrózze se na Ziemi, nu i postaroj se je pogodzic.

Od tego czasu, juz nigdy tego Henrika Krasuckiego nikt nie widział. :D

wujek
14-01-2013, 07:53
Łaska pańska na pstrym jeździ koniu.Depardieu w belgijskiej wiosce - bohater.Onże w objęciach Putina,"największego w świecie demokraty" - idiota.Ludzie,macie identyczny jak ten sezonowy demokrata problem.Najwyraźniej nie rozumiecie,że solą demokracji jest zgoda na wolę większości!
Hollande zrobił dokładnie to co zapowiedział w kampanii wyborczej.Po prostu jest uczciwy,w przeciwieństwie do np. naszych polityków,którzy dorywają się do koryta mamiąc ludzi pustymi obietnicami.

Nora
14-01-2013, 15:23
Ada:
Ilość posiadanych pieniędzy nie zwalnia nikogo od odstąpienia
od zasad moralnych...
Ado! Jak widać, chciwość i zachłanność czasem odbierają rozum i przesłaniają moralne wartości. :(

Daniel Cohn-Bendit, współprzewodniczący frakcji Zielonych w Parlamencie Europejskim nazwał Gerarda Depardieu
"skończonym idiotą". - "Nazywanie Rosji wielką demokracją to szaleństwo. Żeby mówić takie głupstwa,
trzeba być chorym albo napełnionym alkoholem bądź sterydami"


alja9:

Ale skandalem jest twierdzić, tak jak powiedział Depardieu, " widać, ze każdy, kto mówi źle o Putinie,
nigdy nie wyszedł z domu".
Gościu nie zdaje sobie sprawy, że raczej powinien powiedzieć: "każdy, kto mowi zle o Putnie nie wyszedł z wiezienia"
Wyjechać ostentacyjnie do Belgii i zrzec się obywatelstwa w "słusznej sprawie" , to coś innego niż zachwycać się
demokracją Rosji i Putinem.
Pluto:
Gdyby mr D. wylądował z powodów podatkowych w tej Belgii, która mu sie zamarzyła, to byloby OK
ale putinada w jego wykonaniu jest w/g mnie żenująca.
I warto to oddzielic od spraw podatkowych.
Dokładnie!
Unikanie ogromnych podatków - to jedna sprawa, ale ściskanie się z Putinem... żenada!
A teraz jeszcze na dodatek słyszę, że chwali "demokrację" Putina i gani rosyjską opozycję... :(

Masz rację, Jean:
(...) za duzo alkoholu dla czlowieka ktory juz mial 5 by-pass ,
przeszczep wątroby, nadciśnienie i stężenie cholesterolu... i nadal pije, i za duzo wszystkiego !
Tak ze chyba zaczyna tracic rozum...

Czytam, że Francja wstydzi się za Depardieu.
André Glucksmann, francuski intelektualista, przyznał, że jest mu wstyd za aktora.
Smutne to, żenujące.


Dopisuję:
Only! Świetny link!

Jean! Wydaje mi się, że długo Krasuckiego nikt nie zobaczy ;) :D

only
14-01-2013, 15:42
.... na Ziymi są taka jedna Mar-Basia
i jesce insa która se nawywo Ada, wrózze se na Ziemi, nu i postaroj se je pogodzic.

Od tego czasu, juz nigdy tego Henrika Krasuckiego nikt nie widział. :D:D :D:D
No co Ty Vendome ? Jeszcze poczekajmy ...;)

Mar-Basia
14-01-2013, 21:22
[quote=Vendôme]


Jean, i dobrze. Udalo Ci sie z Krasuckim....bo ciezko pogodzic puste kieszenie z reszta.:D :D :D Ot, realia zycia.

Mar-Basia
14-01-2013, 21:57
Daniel Cohn-Bendit, współprzewodniczący frakcji Zielonych w Parlamencie Europejskim nazwał Gerarda Depardieu
"skończonym idiotą". - "Nazywanie Rosji wielką demokracją to szaleństwo. Żeby mówić takie głupstwa,
trzeba być chorym albo napełnionym alkoholem bądź sterydami"

Nora, wiesz, ze Cie lubie ale cytowac slowa i powiedzenia Cohn-Bendita, zboczenca seksualnego, farbowanego lisa, trockisty...no, nie. Blagam, wszystko tylko nie to.

Jeszcze raz powtarzam, az dojdzie...Depardieu jest jaki jest - szalona glowa, nie trzyma jezyka w kieszeni. Wnerwilo go idiotyczne 75% podatku dla "niby" bogatych. Co to jest milion na rodzine w obecnej Francji. Tysiace lekarzy, prawnikow, dziennikarzy, aktorow, ludzi kultury, filozofow - ma na rocznym koncie (income plus kapital) wiecej. Nie powiem o sportowcach. Czy ci wszyscy ludzie maja placic na nieudacznikow, leniow marzacych o lowieniu rybek, zwiazkowcow udajacych , ze pracuja, bo tego barahla ani rusz wywalic z pracy?

Depardieu oczekiwal od "prezia" buzka, buzka - kapitana pedalo - aby sie zastanowil nad konsekwencjami tego typu konfiskacji.

A reszta, jasne, ze przecholowal - ale jego intencja ma duzo glebszy sens - co naprawde nie wiele ma wspolnego z Putinem. To poprostu pretekst i przekomarzanka.

No i ostatnie, Francuzi byli, sa i beda rusofilami - mimo kleski Napoleona pod Moskwa. My Polacy, ponad 60 lat po wojnie ciagle myslimy kategoriami sprzed lat. Nie oznacza to nie pamietac, ale rowniez nie rozdmuchiwac non stop ognia. To nic nie da. Europa umiala dojsc do porozumienia z Niemcami, co nie oznacza, ze zapomnielismy.

To jest tylko moje prywatne zdanie, osoby, ktora widziala i czula czym byl komunizm - wszystkim po rowno.

Wlasnie to mnie wkurza w obecnej Francji i warcze, ze kapitan pedalo, maly nieudacznik, ktory przypadkiem zdarzen doszedl do wladzy, dzieli narod na dwoje,robi nagonki na ludzi, ktorzy cos osiagneli wlasna praca....wprowadza dekrety konfiskacji wolnych mieszkan aby w nich zagospodarowac ludzi, ktorzy wogole nie powinni znajdowac sie na ziemi francuskiej, nie mowiac o idiotyzmach, ktore chce na sile wcisnac narodowi. Napewno slyszalas o wczorajszej manifestacji: jeden ojciec, jedna matka dla dziecka. A nie dwaj tatusiowie lub dwie mamusie. Bingo. No ale ta "teoria" naturalna jest wedlug rzadu Hollande - mniejszoscia. Dziekuje , postoje.

Dlatego nalezy dobrze przeanalizowac postepek Depardieu - ktory jest poprostu protekstem na idiotyzmy obecnego komunistyczno-socjalistycznego rzadu.:(

Ada 33
14-01-2013, 23:45
na Ziymi są taka jedna Mar-Basia
i jesce insa która se nawywo Ada, wrózze se na Ziemi, nu i postaroj se je pogodzic.

Od tego czasu, juz nigdy tego Henrika Krasuckiego nikt nie widział. :D

Czy Krasucki przystojny mężczyzna?;)
Jeśli tak...to czuję już wojenną atmosferę.;)
I małą szansę dla niego na raj.;)
Chyba wybrał piekło....z dwojga złego?;)
Szkoda chłopa.:(

Vendôme
15-01-2013, 14:11
Czy Krasucki przystojny mężczyzna?
http://nsa29.casimages.com/img/2013/01/15/mini_130115020505690562.jpg (http://www.casimages.com/img.php?i=130115020505690562.jpg)

Nie wiem, ale byl dobrym czlowiekiem (... choc na "lewem brzegiem")

Nora
15-01-2013, 18:03
Mar-Basiu, przyznaję, niefortunnie wybrałam autora wypowiedzi :(
Ale na swoje usprawiedliwienie powiem, że cytowałam nagłówki artykułów prasowych.
Nie znam francuskiego establishmentu
i nie wiem who is who we francuskiej polityce.
Jednak wypowiadali się w podobnym tonie inne znane osoby, intelektualiści...


Nieistotne jest dla mnie, czy pan Depardieu jest bogaty, czy nie, bo nie zawartość portfela wyznacza wartość człowieka.
Nie obchodzi mnie, czy uciekł tam przed podatkami, czy przed francuskim sądem? (Za jazdę po pijaku?)
Dla mnie nieważne, przed czym ucieka i też nie obchodzi mnie co on robi ze swoimi pieniędzmi.
Nieważne dla mnie też, co chce uzyskać za pomocą skandalu, jaki wywołał.

Chodzi mi tylko o to, że wychwala Putina jako męża stanu, że nazywa wielką demokracją kraj,w którym łamane są prawa człowieka,
z którego tysiące uchodźców proszą o azyl (m.in. w Unii Europejskiej)
że źle mówi o tamtejszej opozycji, gloryfikuje kraj, gdzie opozycjoniści torturowani umierają w rosyjskich więzieniach.
http://www.sergeislaw.org/

Smutno mi, że aktor, którego zawsze lubiłam i ceniłam przekroczył wszystkie granice przyzwoitości
i okazał się... (tu włączam autocenzurę) :(




A tak na marginesie... Krasucki fajny facet!
Ponoć dobry z niego był chłop :)
Naprawdę musi do tych piekieł?
Nie ma szans na raj?
Może jednak...

Romy
11-02-2013, 09:51
Ucieczka od podatków we Francji to normalna rzecz, właściciele jednej z dużych sieci handlowych, znanej dobrze w Polsce, też zamieszkali w Belgii, tylko nie było takiego hałasu. A tutaj i demokracja Rosji została podkreślona i o aktorze wreszcie gazety napisały;)

Zdzisia
13-02-2013, 22:08
:tongue: [QUOTE=Romy]Ucieczka od podatków we Francji to normalna rzecz, właściciele jednej z dużych sieci handlowych, znanej dobrze w Polsce, też zamieszkali w Belgii, tylko nie było takiego hałasu. A tutaj i demokracja Rosji została podkreślona i o aktorze wreszcie gazety napisały;)

;) Gazety napisały,telewizja pokazała i już jest cicho o tym panu.Jako aktor już przebrzmiał.Nie sadzę aby w Rosji czekało go ciekawe życie.