PDA

View Full Version : miejsce z pomysłem


miejsce z pomysłem
10-03-2013, 21:02
Dzień dobry :)
Chciałabym Państwa prosić o pomoc, gdyż jesteśmy z mężem na małym rozdrożu zawodowym (ale jeszcze nie jesteśmy seniorami - muszę postawić sprawę uczciwie :) ).
Mamy pomysł, żeby otworzyć taki, nazwijmy to, klub dla osób 50, 60+. Nie byłaby to nawet namiastka dziennego domu opieki, ale raczej miejsce, w którym można by posiedzieć przy herbacie, poznać trochę języka obcego, poćwiczyć jogę, wysłuchać prelekcji w atmosferze nieco swobodniejszej niż na uczelni - pod okiem profesjonalistów do tego zatrudnionych. I tu moje pytanie: czy Państwo chętnie by w czymś takim uczestniczyli i byliby skłonni zapłacić za tak zorganizowany czas wolny? Mamy z mężem mnóstwo pomysłów, jak by to mogło wyglądać, jakie zajęcia można by zaproponować, ale kompletnie nie wiemy czy jest na coś takiego zapotrzebowanie. Nie mamy do kogo zwrócić się z tym pytaniem, więc postanowiłam spróbować szczęścia na tym forum :) .
Muszę zaznaczyć, że miałaby to być dla nas praca zarobkowa, więc bardzo ważna jest chęć uiszczania "opłaty członkowskiej", coś jak za część zajęć w ramach Uniwersytetów Trzeciego Wieku.
Z góry dziękuję za wszystkie odpowiedzi i pomysły :)