PDA

View Full Version : Eleni - wielkie greckie serce - komentarze

kinga
02-10-2007, 10:17
Komentarz do artykułu: Eleni - wielkie greckie serce (http://www.senior.pl/137,0,Eleni-wielkie-greckie-serce,981.html)
--------------------
Artykuł o Eleni jest trafny. To dobry człowiek i silna osobowość. Ponoć takie są BYKi.
Ja też taka jestem ale brakuje mi ostatnio optymizmu, może i wiary. Chciałabym poznań osbiście Eleni, bo z taką osobą warto się zaznajomić. Wiem jednak, że jest to niemożliwe, choć mieszkam w Poznaniu i widuję ją na mieście albo na cmentarzu - nie mam odwagi podejść aby zagadnąć. Za wysokie progi na moje nogi...

Anielka
02-10-2007, 10:26
Witaj Kingo,jak nie spróbujesz to nie bedziesz wiedziala,jezeli jest taka jak o niej mowia to napewno chetnie z Toba porozmawia.A poza tem jak jest Ci zle to zagladaj do naszego klubu,napewno znajdziesz tu przyjaciól i zyczliwe osoby.Rozejrzyj sie spokojnie poczytaj i zdecyduj.Pozdrawiam cieplutko i powodzenia zycze.7598

Basia.
02-10-2007, 10:38
Komentarz do artykułu: Eleni - wielkie greckie serce (http://www.senior.pl/137,0,Eleni-wielkie-greckie-serce,981.html)
--------------------
Artykuł o Eleni jest trafny. To dobry człowiek i silna osobowość. Ponoć takie są BYKi.
Ja też taka jestem ale brakuje mi ostatnio optymizmu, może i wiary. Chciałabym poznań osbiście Eleni, bo z taką osobą warto się zaznajomić. Wiem jednak, że jest to niemożliwe, choć mieszkam w Poznaniu i widuję ją na mieście albo na cmentarzu - nie mam odwagi podejść aby zagadnąć. Za wysokie progi na moje nogi...
czemu za wysokie progi?

Rayton
21-08-2009, 13:25
Za wysokie progi na moje nogi...

Z tego co podawaly kiedys gazety to skromna i zyczliwa kobieta.
Trudno jednak tak sobie podejsc do kogos obcego i poprosic o... przyjazn. Moze lepiej dotrzec do piosenkarki poprzez klub wielbicieli? Zostawic jej e-mail? Moze poprosic o autograf?

Najlepiej jednak podbiec do oddalajacej sie piosenkarki i probowac oddac jej 100pln, ktore niby jej wypadlo z kieszeni.

89.228.230.xxx
18-05-2011, 03:30
Cudowny głos wspaniała osbowość o bardzo ciepłym usposobieniu.

85.128.1.xxx
27-06-2011, 14:53
Trudno jednak tak sobie podejsc do kogos obcego i poprosic o... przyjazn. Moze lepiej dotrzec do piosenkarki poprzez klub wielbicieli? Zostawic jej e-mail? Moze poprosic o autograf?

Najlepiej jednak podbiec do oddalajacej sie piosenkarki i probowac oddac jej 100pln, ktore niby jej wypadlo z kieszeni.

Malwina
27-06-2011, 15:00
Pamiętam jak ktos znany kiedys mówił, ze chciałby,z eby ktos tak normalnie do niego podszedł i porozmawiał nie widząc w nim aktora....przeciez to zcłowiek jak kazdy inny..ja bym spróbowała jaknajbardziej...odwagi

..........
27-06-2011, 21:54
.................................................. ........

- miałem okazję przebywać w jej towarzystwie, a było to przypadkowe spotkanie kilku osób które trwało kilka godzin. To prawda, ze jest skromną, życzliwą osobą, od której bije ciepło i spokój wspaniałego Człowieka. Z szacunku do niej nie poprosiłem ją o autograf, nie pytałem o sławę, bo chciała odpocząć i pobyć wsród bezinteresownych bliskich sobie ludzi.
Eleni jest Kochana.

elza1302
28-06-2011, 16:41
Nigdy nie widziałam jej na żywo, ale z jej zachowania na scenie, z jej wywiadów w TV wynika ,że jest wspaniałą i skromną kobietą. Uwielbiam jej piosenki...