PDA

View Full Version : Idą wybory, schowaj babci dowód - komentarze

Basia.
02-10-2007, 22:09
Komentarz do artykułu: Idą wybory, schowaj babci dowód (http://www.senior.pl/147,0,Ida-wybory-schowaj-babci-dowod,2873.html)
--------------------
Widziałam dzisiaj jednego z pomysłodawców w telewizji, sytuacja trochę ich przerosła.

Lila
02-10-2007, 22:18
Nie mam wnuczka ale mam w razie czego prawo jazdy...:)

I przesada z tym głosowaniem na PiS.W końcu tu na seniorach są to tylko wyjątki...rodzynki...jak róże na torcie ...:):):)

chickita
02-10-2007, 22:20
O rany, to Wy już wiecie. Do mnie tez dotarło ale nie mialam odwagi o tym powiedzieć głośno. Jak mam byc szczera to babci nie dam rady ale dziadkowi owszem, jesli chodzi o rodziców, moge toczyć bój. Tylko po co? Jak będą chcieli i tak postawią na swoim a ja w tych polityków już nie wierze, ogólnie w mało co wierze. Nie ważne kto wyleci a kto władzę przejmie i tak dostaniemy po d... my, szaraczki, na stołkach sie tylko personalia zmienią i tyle. Znowu ktos wymyśli jakąś nową chorą ustawe tylko po to żeby na tym zarobic a mnie po raz kolejny trafi najaśniejszy szlag bo to ja sie musze z tym zmagac na codzień. Jest mi wszystko jedno co się działo będzie tak jak im jest wszystko jedno jak ja daje sobie radę. Znajdę w końcu sposób żeby uciec z tego kraju bo tak mi dało tu życie popalic, ze wszędzie lepiej tylko nie tu.

Alsko
02-10-2007, 22:22
wysłuchałam w vox.fm 2-godzinnej debaty nie na temat wyborów, ale jacy my, Polacy, jesteśmy. W ogóle, abstrahując od kampanii wyborczej. Z okazji Diagnozy, która jutro, pojutrze będzie dostępna pod www.diagnoza.com.

Wszyscy debatujący zgodzili się, że takie głupie na pozór hasło "schowaj babci dowód" zrobiło coś. Mianowicie obudziło w wielu chęć pójścia do urny. A to jest dużo :)

Trzeba patrzeć trochę szerzej, a nie oburzać się w czambuł na wszystko. Przestań się wściekać przed nocą :D

Basia.
02-10-2007, 22:32
ja się nie wściekam, nie dałabym sobie odebrac nikomu dowodu /nogi bym powyrywała/ zresztą mam prawo jazdy. Irytuje mnie to. że z wyborców PiS robi się idiotów, do dobrego tonu należy wypowiadać się na ich temat z ironią, pogardą jacy to oni są ciemni, nienowocześni. Mam to gdzieś i głosuję na PiS.:)

Pani Slowikowa
02-10-2007, 22:35
takie wredne wnuczki to im schowalabym dowody.. A co? I prawo jazdy tez... :mad: :mad: :mad:
Jeszcze jego na swiecie nie bylo jak ja bawilam sie w chowanego..

Alsko
02-10-2007, 22:51
jesteś, i nie tylko Ty, przewrażliwiona.

A nie widzisz krytyki tego Jelcyna Kwaśniewskiego i jego wyborców?

A co się mówi o platformersach? Odsądzani są od czci i wiary. Do dobrego tonu należy to odsądzanie. I gadanie, że brak im patriotyzmu.
I też nie przebierają w słowach krytykanci.

PiS jest pod ostrzałem głównym, bo rządził ostatnio.
Stanowczo masz odciski nie tam, gdzie trzeba. Jakiś facet wypisuje w necie jako matka-kurka, a już szalejecie we trzy z Lilą i Słowiczkiem. Co Was opętało?

Ino spokojnie :D

Lila
02-10-2007, 22:56
No chyba padnę !!!

A gdzie są symptomy naszych szaleństw ? Gryziemy ? Kopiemy ? Czy w kaftanach bezpieczeństwa same jedziemy do psychiatry ???

Tylko mi ino nie odpowiesz.:) ..to masz u mnie 13-tego zagwarantowanego szczypasa z zakrętasem..

Anielka
02-10-2007, 23:00
Matko Kochana/jak to mówi pani domu z "rodziny Zastepczej"/nie mozna Was z oka spuścić,bo zaraz sie pozabijacie.Dziewczyny,spokojnie,dorosle panny jestescie i zrobicie co zechceciei koniec i basta.A teraz buzi sobie dac i nie złościc sie na siebie.Jest tyle fajnych rzeczy w zyciu,które mozemy/nic nie musimy/ zrobic i tym sie zajmijmy.A na wybory kto chce to ojdzie,zagłosuje na kogo chce i co?No właśnie to,spokój i tylko spokój moze nas uratowac.Całuski i do baru na dobrego drinka zapraszam.7620A tak wogóle to rano te dyskusje prowadżcie,a nie przed snem .Pa:)

Basia.
02-10-2007, 23:04
nie jestem przewrażliwiona, ja jestem "twarda kobita".:) Stwierdzam, że obrażanie elektoratu PiS należy do dobrego tonu. Nie mam ani jednego odciska ........ nigdzie.

Malgorzata 50
02-10-2007, 23:29
Bez przesady.To żart i to śmieszny do tego a PiS i jego wyborców zachęcam do zdjecia z twarzy tej śmiertelnej powagi bo nawet babcie z dowodami nic tu nie zdzialają.Baska ,a ty poczekaj no jak Basia dorosnie:)

Basia.
02-10-2007, 23:34
Bez przesady.To żart i to śmieszny do tego a PiS i jego wyborców zachęcam do zdjecia z twarzy tej śmiertelnej powagi bo nawet babcie z dowodami nic tu nie zdzialają.Baska ,a ty poczekaj no jak Basia dorosnie:)
ona jest do mnie podobna z charakterku i trafiłaby kosa na kamień, nogi bym gówniarze powyrywala :) i przy okazji jej rodzicom za niewłaściwe wychowanie smarkuli.:) :)

Alsko
02-10-2007, 23:35
Ja na sabat idę w innym celu. Ale jeśli szykuje się jakieś gadanie o sytuacji politycznej - to ja się w ogóle nie piszę :mad:

Nie gryziecie, nie kopiecie! A kaftan bezpieczeństwa - jak tylko emerytura wpłynie na konto - kupię! :D Bo znowu ktoś zacytuje jakąś kurkę. A Wy się rzucicie rozszarpywać ten tekst i jego autora na strzępy, zamiast olewanko włączyć. Kompleksy macie, czy co?! :D

Najbliżej mi do PO (tylko bez Donalda). I stale jestem obrażana. Dowiedziałam się od krytyków m.in., że elektorat PO jest niepatriotyczny, rozkrada kraj, popiera postkomunistów i chciałby mieć pana w Brukseli, a Niemcom kłania się w pas. Słowo liberalizm jest używane jako obelga. Oczy mi się zamykają, więc tylko kilka zarzutów podaję.
No to niech sobie obrażają. Olewam.
Dobranoc :)

Malgorzata 50
02-10-2007, 23:37
Czy ty zarty sobie robisz Alsko -o jakiej polityce mamy gadac jeszcze zdrowe jestesmy na umyśle.Oj Basia ...żartowalam

Ewita
03-10-2007, 07:47
rankiem czytać to wszystko, co wypisujecie po nocy!:D
Humor mi się "na ten tychmiast" poprawia i szeroko uśmiechnięta pojawiam się na śniadanku! No i wszyscy twierdzą, że ja taka pogodna jestem z natury - nawet kiedy chora, hi,hi,hi...
No, przecież trudno by mi było wytłumaczyć, co mnie tak z samego rana rozbawiło!:D

Alsko
03-10-2007, 08:08
rozbawiły Ewitę :)
Ewuniu, przestałaś kasłać? Masz wrócić zdrowa, pamiętaj :)

Lila
03-10-2007, 08:50
Ewitko...mnie z kolei miło jest zobaczyć Twoją uśmiechniętą buźkę rankiem...

Alusiu,nie martw się o politykę na naszym spotkaniu.Jeżeli chodzi o mnie,to pogadać sobie mogę tylko w klubie.W domu na temat panuje grobowe milczenie...Choć hasło chwytliwe jest ,nie powiem...
Może schowam dowód starszemu panu ?
I PO będzie miała jeden głos mniej ?:):)
A szczypa masz jak w banku.Może Cię tylko uratować to ,że nie wiem jak wyglądasz i może szczypa zainkasuje np.Kundzia ?

Bianka
03-10-2007, 08:52
Chyba żadna z nas na Pierwszym Walnym Zgromadzeniu nie ma zamiaru gadać o polityce?
Osobiście zamierzam tylko ładnie się uśmiechac i odpowiadać na pytania. Neutralne. Podchwytliwych - gdyby były, w co wątpię - nie zrozumiem :)
I w ogóle - czemu tak się denerwujecie z powodu wyborów? Kto by nie wygrał - wiele się nie zmieni. Może nawet nic.

Ewitko, jak tam w Ciechocinku? Oglądałaś festiwal muzyki cygańskiej?

Basia.
03-10-2007, 10:17
Chyba żadna z nas na Pierwszym Walnym Zgromadzeniu nie ma zamiaru gadać o polityce?
Osobiście zamierzam tylko ładnie się uśmiechac i odpowiadać na pytania. Neutralne. Podchwytliwych - gdyby były, w co wątpię - nie zrozumiem :)
I w ogóle - czemu tak się denerwujecie z powodu wyborów? Kto by nie wygrał - wiele się nie zmieni. Może nawet nic.

Ewitko, jak tam w Ciechocinku? Oglądałaś festiwal muzyki cygańskiej?
oczywiście, że nie będziemy gadały o polityce przeciez mamy tyle innych ciekawszych tematów. Jestem przekonana, że spotkanko wypadnie suuuuper. Nie mogę się Was doczekać.:) :)

Basia.
03-10-2007, 10:19
Masz być zdrowa, słyyyszysz?!!!!!!!!!!!!! Zdrowa, pamiętaj!!!!!!!!!!!!:) :) :)

enia60
03-10-2007, 16:03
Kto by nie wygrał nic się nie zmieni? myślę że tak, a napewno nie dotyczy to nas -mam wrażenie że jesteśmy poza! nawet nie widziałam ,nie słyszałam o partii emerytów i rencistów ostatnio,młodzi narzekają że płacą na emerytury nasze nie swoje;ja przed 40 laty kiedy zaczynałam pracę nie zastanawiłam się na co przeznaczony będzie fundusz emerytalny,odchodząc na zasłużony odpoczynek myślałam,że to mi się należy okazało się że wciąż tkwię w jakimś obłędzie i na kogo mam głosować ? nie wiem, nie wiem i wiedzieć nie będę

emka46
03-10-2007, 16:53
Minister Polaczek zaś z uśmiechem radzi: „Na wszelki wypadek, gdyby jakaś babcia nie mogła znaleźć dowodu, to przypominam, że może mieć ze sobą odcinek renty albo pokwitowanie za opłatę abonamentu, to wystarczy”.
Pan minister nie ma racji.Musi być dokument ze zdjęciem.

enia60
03-10-2007, 17:26
no nawet minister żartuje,bądzmy zwarci,czujni,nie gubmy dokumentów,a w dniu wyborów dajmy głos temu ,który szanuje i nie lekceważy ,ale czy tacy istnieją,?pożyjemy zobaczymy,pewnie około 20-go uzgodnimy ; w sumie jest nas podobno około 10 mln to b.duży elektorat, o beretach nie zapominajcie!

Ewita
03-10-2007, 20:03
Masz być zdrowa, słyyyszysz?!!! Zdrowa, pamiętaj!!!!
Staram się, jak mogę! Stosuję leczenie śmiechem:D
Dziś odwiedził mnie niespodziewanie pewien uparty Kaszub (ten, do którego jechałam w lipcu). Zaskoczenie było całkowite, bo jego stan zdrowia raczej takim wyjazdom nie sprzyja (odstąpiono od założenia stendów ze względu na zbyt duże ryzyko i czeka na baypasy). Ale dzień, który rozpoczął się otrzymaniem pięknej, jesiennej róży - już cały był pełen śmiechu... Kilku panów się do tego przyczyniło i doszłam do wniosku, że faceci mają fazy. Nagle dzisiaj jestem piękna, kochana i pożądana - zaś ani wczoraj, ani pewnie jutro już nie... No i stwierdzam, że męski ród jest co najmniej dziiiwny - co widać także w polityce.

Basia.
03-10-2007, 20:09
i wracasz do nas. Dlaczego mieliby być dziwni ci faceci? Poprostu zostałaś doceniona. :) :) :) Wykazali się dobrym gustem. Buziaki.