PDA

View Full Version : wieczorki taneczne dla samotnych

Eliza
21-06-2006, 17:39
Czy lubicie tańczyć?, taniec pomaga na wszystkie choroby, ludzie przestają myśleć o zmartwieniach,o braku pieniędzy do pierwszego, bawią się wszyscy ze wszystkimi. Warto spróbować i chociaż raz zapomnieć o latach. :P

Mirosław
21-06-2006, 23:17
Taniec... hm - rzeczywiście piękny i nieco zapomniany (choc przez ostatnie programy przypomniany) sposób na spędzanie wolnego czasu. I taki romantyczny, a przy tym nie wymaga niewiadomo jakich nakładów finansowych. Tę jedyną zawsze można porwać do tańca...

maria
22-06-2006, 09:27
Pozdrawiam z katowic- Tez lubię tańczyć - to nie tylko relaks ale profilaktyka przed zniedołężnieniem. Nauka wypowiada się bardzo pozytywnie o aktywnym sposobie spedzania wolnego czasu włąśnie dla osob po 5o roku życia. Zapobiega nawet otępieniu starczemu i chorobie Alzcheimera. Czy Ktoś z Katowic może polecić jakieś miejsce gdzie odbywaja się wieczorki taneczne dla samotnych?

Eliza
22-06-2006, 18:16
Pięknie bawią się seniorzy w Łodzi, jest tutaj bardzo dużo miejsc gdzie można się tanio i z klasą pobawić przy orkiestrze jak za dawnych lat.
Wszystkich zapraszam do Łodzi, mogę podać na Forum gdzie i kiedy odbywają się wieczorki (jeśli administrator nie wytnie).
Bawią się samotni i całe rodziny, nawet pary które przychodzą tu od lat i tu się poznali. Zapraszam wszystkich ,bawcie się bo życie szybko mija.

Elzbieta
15-08-2006, 18:17
Taniec daje radosc zycia, pozwala zapomnniec o problemach i klopotach szarego dnia potrafi je weryfikowac i ustalic hierarchie ich waznosci, powiedzialabym nawet, ze daje inne spojrzenie, lepsze na nas samych i bliznich. Uwazam, ze jest to jedna z piekniejszych form zycia.
Jestem ciekawa czy w Krakowie sa wieczorki taneczne dla seniorow i gdzie. Moze ktos mi to powie?

Himalaya
26-11-2006, 19:51
Ojej jak ja lubię tańczyć ale nie pamiętam już kiedy byłam na zabawie . Lecz taniec przy orkiestrze z "tamtych lat" jak to napisała Eliza to nie dla mnie ja lubię szybką i rytmiczną muzykę . Jak usłyszę w radiu taki utwór to potrafię sama hi hi zatańczyć. Nie ukrywam , że szybciej się meczę niż kiedyś ale co tam . Muzyka towarzyszy mi przez cały dzień a samochodzie mam tylko ulubione CD
Pozdrawiam wszystkich tańczących

krise1
27-11-2006, 09:09
Zazdroszczę wam, że potraficie tańczyć, ja nie potrafię i nigdy nie tańczyłam, dobraliśmy z mężem, on też nie potrafi tańczyć.

Biedronka
11-01-2007, 02:17
Podbijam temat - bo KARNAWAŁ !

Podawajcie miejsca gdzie senior może pójść i potańczyć. Ja za rok na pewno tam pójdę!

http://img154.imageshack.us/img154/5810/25ak0.gif (http://imageshack.us)

Nika
11-01-2007, 10:05
Podobnie jak Himalaya tanczę sama w domu przy rytmicznych kawałkach.Gdy maż i syn wychodzą do pracy, a ja zabieram się za sprzatanie i gotowanie , robię to w tanecznym rytmie.Pyszczam ulubione piosenki/najchetniej muzykę latynoską lub góralskie kawałki-Golców,bratanków czy Zakopowera.Ruch to zdrowie a i nastrój mam lepszy od razu!

Biedronka
11-01-2007, 11:45
Nika, Himalaya - mam tak samo jak Wy, uwielbiam tańczyć.

http://img219.imageshack.us/img219/7743/72uh9it0.gif (http://imageshack.us)

jolita
11-01-2007, 15:07
http://img78.imageshack.us/img78/38/balseniorekub7.gif (http://imageshack.us)

a jak się nie ma co się lubi to się lubi co się ma...

araukaria
11-01-2007, 18:01
Podawajcie miejsca gdzie senior może pójść i potańczyć. Ja za rok na pewno tam pójdę!
Niniejszym czynię: BIEDRONKO....
Gdynia.... Skwer Kościuszki... POKŁAD.... podobno ekstra imprezy przez cały rok.

iwo1111
12-01-2007, 12:46
U mnie w mieście jest taka "Kolorowa", ale ponoć jest tam bardzo nieciekawie, więc raczej nie polecam.
http://images14.fotosik.pl/20/3918b803105a74f4.gif (www.fotosik.pl)

araukaria
12-01-2007, 18:36
Iwo.... fajny... i spodnie mu opadają:D i okularki.. :D

Jadka.Z
14-01-2007, 11:58
Ja zdecydowałam się zawitać do klubu seniora w mojej mieścinie. Są tańce. Babki tańczą ze sobą bo panów mało. Ja nie znając nikogo wyszłam na parkiet sama. Było miło, byłam wśród takich jak ja. Będę tam częściej chodziła. ploecam i Wam. Jadka.Z

vanessa
10-02-2007, 10:14
No właśnie chciałoby się właśnie potańczyć ale wnika z tego że wszyscy nie bardzo mamy gdzie i z kimi gdzie.

Nika
10-02-2007, 10:46
Może powinniśmy np. wiosną zrobić integracyjne spotkanie cafejkowiczów /weekendowe/ w miejscowości Ladnej, położonej tak, by każdemu było blisko.Wielu z nas mogłoby się spotkać osobiście, pogadać, potańczyć...

vanessa
10-02-2007, 18:18
Dobry pomysł ale czy ludzie dopiszą ja jestem za jak najbardziej ciekawe ilu będzie chętnych.

Basia.
10-02-2007, 21:44
Podobnie jak Himalaya tanczę sama w domu przy rytmicznych kawałkach.Gdy maż i syn wychodzą do pracy, a ja zabieram się za sprzatanie i gotowanie , robię to w tanecznym rytmie.Pyszczam ulubione piosenki/najchetniej muzykę latynoską lub góralskie kawałki-Golców,bratanków czy Zakopowera.Ruch to zdrowie a i nastrój mam lepszy od razu!
Ja również tańczę sama w domu.

Basinek
11-02-2007, 09:46
To bardzo fajny pomysł, z tym spotkaniem! Jestem za! A tańczenie w domu przy sprzątaniu tez mi się podoba! Nie za bardzo mam czas, ale muszę wypróbować. Ja jeszcze cały czas wszystko robię w biegu, by zdążyć ze wszystkim i siąść do kompa. Mam jeszcze 1/2 etatu, więc i czasu na tańce z szmatką od kurzu nie za duzo. Ale może to być naprawdę miłe.

Pani Slowikowa
06-05-2007, 21:16
I niestety przewaznie tancze sama ... w kuchni
Zobaczcie jak fajnie tancza te dzieciaki ::)

http://www.dailymotion.com/visited/search/lambada/video/x5nc2_kaoma-lambada

akusia
06-05-2007, 22:12
Zeczywiście tańczą bardzo ładnie...Niewiem czy oglądał ktoś Taniec z Gwiazdami w TVN. Pan Tyniec był niesamowity,
wygrał zasłużenie.Być może nie zgodzicie się ze mną ale ja tak uważam.:)

Basia.
06-05-2007, 22:15
Ja też uważam, że wygrał zasłużenie.

qrystyna216
06-05-2007, 22:48
Oczywiście, że zasłużenie wygrał. Iwan też ładnie tańczył, ale jemu brakuje tej elegancji, którą posiada p.Krzysio.

Nika
07-05-2007, 08:54
A ja chciałam,żeby wygrał Iwan-miał w sobie taką elastyczność ruchów

akusia
07-05-2007, 12:05
Zgadzam się z tobą Iwan też był dobry ale mimo wszystko brakowało mu tego czegoś.:rolleyes:

iwo1111
07-05-2007, 13:52
Oglądam w tym czasie "Ranczo", więc tylko na końcówkę się załapałam, jednak w powtórkach widziałam wcześniej Krzysia i uważam, że należała mu się wygrana. Był po prostu świetny.
http://img209.imageshack.us/img209/1794/atanieot8.gif (http://imageshack.us)

bogda
07-05-2007, 21:19
P.Tyniec tańczył świetnie, a poza tym to on też już seniorek, a udało mu się wygrać z młodzieżą....górą senioniorzy....to jest klasa....:)

inka-ni
07-05-2007, 23:45
Slusznie wygral P.Tyniec do początku byl swietny,choć balam się,że najczęsciej glosuje mlodzież i ma swoich fanów,ale tym razem dostrzeżono talent i grację P.Tynca.
1779

elizka
13-12-2007, 21:46
Przeglądałam sobie wątki w naszym klubie i spotkałam coś co warto odkurzyć W tym watku można by zbierać muzykę taneczną i pogadać o tańczeniu,czyli pociągnąć wątek .Co prawda akurat jest Adwent,ale zbierać muzykę wolno i słuchać też/tak myślę/,jeśli ktoś miałby coś do dodania to byłoby chyba fajnie.Obrazki tańczących też-prawda?Ja wrzucam:
TANGO Capriccioso
http://www.voila.pl/7geb7/?1 http://img98.imageshack.us/img98/5301/2dancerspx1.gif (http://imageshack.us)

elizka
13-12-2007, 21:57
Jeszcze do oglądania tango argentyńskie
http://pl.youtube.com/watch?v=bXhQNRsH3uc

myszek
18-12-2007, 21:18
Ostatnio w Sanatorium Połczyn-Zdrój tańczyłem wspaniale, ja i 85% pań i nie wiem, czy Panowie nie lubią tańczyć, czy też nie lubią się leczyć?

elizka
18-12-2007, 23:07
Panowie lubią się przyglądać-to wiem na pewno,a na szczęście są i tacy co tańczą jak marzenie,chociaż niekoniecznie po kursach tańca.No i ja mam co wspominać z sanatorium-wiele razy o obowiązkowej 22.OO śpiewaliśmy w drodze powrotnej do pokojów"nogi,nogi,nogi roztańczone....".Ważne jest chcieć się bawić-tu masz rację.
Walc Barbary
http://www.voila.pl/a5gst/?1

wiedom
25-01-2008, 20:22
Witaj.
Byłoby super gdybyś mogła podać namiary na wieczorki dla samotnych w Łodzi. Jestem spoza ..... i nie mam pojęcia gdzie można się fajnie zabawić.
Wiesława

Bazar
03-02-2009, 12:06
Gdzie odbywają się wieczorki dla samotnych w Łodzi? Chciałabym się tam wybrać

BarbaraStreisand
03-02-2009, 13:34
Wiadomość dla Marii z 22.06.2006 r.Pani Mario.czy znalazła Pani miejsce w Katowicach, gdzie osoby takie, jak my ,mogą potańczyć i nikt ich nie wyśmieje,że to już za późno?
Wiem,że jest taka kawiarnia Kryształowa,ale może jest też inna, o której nie wiem. Chętnie wybrałabym się na tańce,ale nie mam z kim. Pozdrawiam serdecznie.

tadeusz50
03-02-2009, 14:03
Wiadomość dla Marii z 22.06.2006 r.Pani Mario.czy znalazła Pani miejsce w Katowicach, gdzie osoby takie, jak my ,mogą potańczyć i nikt ich nie wyśmieje,że to już za późno?
Wiem,że jest taka kawiarnia Kryształowa,ale może jest też inna, o której nie wiem. Chętnie wybrałabym się na tańce,ale nie mam z kim. Pozdrawiam serdecznie.
Basiu może odpowiem za ową Marię. Od niej pewnie nie doczekasz się odpowiedzi. Ostatnio coś napisała w czerwcu 2006 roku tak więc minęło 2,5 roku. Pewnie przestała się tu udzielać. Po prawej stronie danego postu u góry jest nr postu w danym wątku poniżej ilość napisanych postów przez danego forumowicza. Co do tańców w Katowicach nie wiem nic. Sam jestem w tej dziedzinie bardzo słaby.

BarbaraStreisand
03-02-2009, 19:55
Tadeusz50.Co ja mam zrobić odnośnie owych postów? Czy w ten sposób znajdę Marię? Wiesz,nawet jeszcze nie tak dawno w kawiarni Europa w Katowicach się tańczyło,a teraz? Wszystko gdzieś przepadło. W jeśli chodzi o "priv, to znalazłam to,o czym pisałeś,ale to dość skomplikowane,więc trzeba trochę nad tym posiedzieć,a ja jutro jadę do Ostrawy. Chyba pojadę,bo nie wiem ,czy mi się będzie chciało.
W tak w ogóle - gdzie się podziały tamte prywatki? No,gdzie?

tadeusz50
03-02-2009, 20:03
Barbaro
Mari Basiu nie znajdziesz bo nie ma takiej możliwości, chyba, że się sama odezwie.
Co do "priv" to trwa kilka minut.
Przyjemnej wycieczki do Ostrawy.

Wodniczka
03-02-2009, 20:22
..Ja też uwielbiam tańczyć,ostatnio byłam na sylwestra, przypomnialam sobie jak to za młodu wywijałam na parkiecie , Bardzo często u "męża" w zakładzie w latach 70-tych organizowane były wieczorki taneczne. Gdzie zawsze brałam udział w konkursach tanecznych..a lubiłam tańczyć walca i tango, żadnych tam szybkich.W moim miasteczku nie ma tańców. A seniorzy spotykają się w swoich klubach zakładowych i bardziej ukierunkowane są pod kątem wycieczek, niż tańca.

http://img2.vpx.pl/up/20090203/dancecouplecarte11577ri4.gif (http://www.vpx.pl/foto,dancecouplecarte11577ri41.html)

alli
19-09-2011, 20:34
Temat mnie interesuje więc odświeżam i ponawiam pytanie. Czy ktoś wie gdzie w Katowicach lub okolicy grają dla takich jak my?
Pozdrawiam

wydra47
05-12-2011, 22:37
Właśnie kontynuje naukę na kursie tańca. Ćwiczę podobnie jak kol.samotnie. Szkoda że niewidzę żadnej pani z Poznania. Pozdrawiam lubiących taniec.

Fiona
03-01-2012, 09:02
Ja uwielbiam tańczyć,mamy we Wrocławiu kilka takich miejsc gdzie seniorzy świetnie się bawią .Wiadomo ,że panów zawsze jest mniej ,ale panie świetnie bawią się w kółeczku .Rehabilitacja gwarantowana.. przy dobrej muzyce i ceną za wejście

Do Wydra 47 -szkoda że mieszkasz tak daleko od Wrocławia .Pozdrawiam wszystkich i tańczcie bo to lek na całe zło.....

marcel20106
03-01-2012, 09:25
A ja tańczę,tylko w Iwoniczu-Zdroju
to tylko 40km.od Sanoka.
Jadę jak tylko Marta/koleż/
dysponuje czasem.Jest OK.
Kobiety w kółeczku,i jest fajnie.
Zapraszam.

kometa2
07-05-2012, 17:12
Niniejszym czynię: BIEDRONKO....
Gdynia.... Skwer Kościuszki... POKŁAD.... podobno ekstra imprezy przez cały rok.
Piszę 5 lat po ukazaniu się tego posta.. właśnie, właśnie - gdzie w Warszawie są potańcówki dla seniorów i to takie, gdzie pań nie byłoby dwa razy więcej niż panów? Czy piszący o "tańcach dla seniorów" mają na myśli tańce kobiet z kobietami? A jeśli nie, to - czy wedle odwiecznej reguły "panowie proszą panie"? Proszę mnie oświecić, jestem "początkująca", choć w wieku zaawansowanym...

sellenhel
07-05-2012, 19:33
gdzie pań nie byłoby dwa razy więcej

Kometo niestety w przedziale wiekowym 50+
wszędzie jest więcej samotnych pań niż panów :(
Takie mamy realia życia że wszędzie króluje
babiniec a panowie albo już odeszli w zaświaty
albo wolą towarzystwo "flaszeczki".
Mało jest takich którzy wolą kulturalną zabawę
ale przecież chyba nie o to chodzi żeby kogoś
poderwać tylko dobrze się bawić więc wyżyć się
w tańcu można również choć panów do tańca
brakuje.Ważne żeby się dobrze bawić i miło
spędzić czas .Rozejrzyj się w koło a z pewnością
jeśli mieszkasz w dużym mieście to znajdziesz
miejsca gdzie można potańczyć,natomiast te
osoby mieszkające w małych miejscowościach
takich możliwości nie mają za wiele.
Pozdrawiam Cię Kometo :)

kometa2
09-05-2012, 22:30
Kometo niestety w przedziale wiekowym 50+
wszędzie jest więcej samotnych pań niż panów :(
Takie mamy realia życia że wszędzie króluje
babiniec a panowie albo już odeszli w zaświaty
albo wolą towarzystwo "flaszeczki".
Mało jest takich którzy wolą kulturalną zabawę
ale przecież chyba nie o to chodzi żeby kogoś
poderwać tylko dobrze się bawić więc wyżyć się
w tańcu można również choć panów do tańca
brakuje.Ważne żeby się dobrze bawić i miło
spędzić czas .Rozejrzyj się w koło a z pewnością
jeśli mieszkasz w dużym mieście to znajdziesz
miejsca gdzie można potańczyć,natomiast te
osoby mieszkające w małych miejscowościach
takich możliwości nie mają za wiele.
Pozdrawiam Cię Kometo :)
Dziękuję za pozdrowienia i miłe słowa ale naprawdę nie wiem gdzie można się pobawić, poznać kogoś, porozmawiać, ogromnie brak mi kontaktów z ludźmi, choć mieszkam w stolicy. kometa

S0phia1947
22-06-2012, 15:22
A może telewizja zorganizowałaby "Taniec z gwiazdami " z udziałem tylko seniorów? To byłoby zachętą do tworzenia klubów
tańca,lub kółek tanecznych przy Klubach Seniora.

Seniorka z Serocka
22-06-2012, 18:51
Zazdroszczę wam, że potraficie tańczyć, ja nie potrafię i nigdy nie tańczyłam, dobraliśmy z mężem, on też nie potrafi tańczyć.

Tańczyć może każdy. Teraz kiedy więcej jest seniorek niż seniorów kobiety nauczyły się tańczyć same. Do jakiejś skocznej muzyki typu "hopa, hopa" można dostosować jakieś ulubione ćwiczenia i już jest taniec. Chodzi o zabawę, śmiech. Taniec poprawia nastrój. Warto tworzyć sobie grupy, bo wspólne ""hopa, hopa" daję więcej radości. Polecam, bo sprawdziłam to.

Seniorka z Serocka
23-11-2012, 19:26
Ja zdecydowałam się zawitać do klubu seniora w mojej mieścinie. Są tańce. Babki tańczą ze sobą bo panów mało. Ja nie znając nikogo wyszłam na parkiet sama. Było miło, byłam wśród takich jak ja. Będę tam częściej chodziła. ploecam i Wam. Jadka.Z
Tak, zgadzam się, że Żyć, to nie znaczy jeść, pić i spać.
Żyć to kochać, działać, tańczyć i promieniować. Warto spotykać się np w Klubach Seniora i tańczyć, śmiać się, bawić. Ja zawsze zaczynam sama tańczyć najchętniej przy jakichś gorących rytmach i pozostali do mnie dołączają. Zawsze bawimy się doskonale. Nie dokucza wtedy samotność i zapomina się o wszystkich dolegliwościach. Ostatnio kręce Hula Hop, takim z masażem. Fajna sprawa. Tylko trzeba dobrać właściwe koło. Mam 64 lata i kręcąc codziennie hula hop likwiduję bóle kręgosłupa. Polecam wszystkim seniorom

sellenhel
23-11-2012, 19:31
Mam 64 lata i kręcąc codziennie hula hop
likwiduję bóle kręgosłupa.

I bardzo dobrze :)
tak trzymaj Seniorko z Serocka,
każdy sposób na ruch jest dobry .
Pozdrawiam :)

iwasiwa
05-12-2012, 20:40
Witam serdecznie,aktywnych seniorów i aktywne seniorki,
bardzo ważną rzeczą jest :ruszać się i jeszcze raz ruszać się,
i nieważne czy to jest taniec,bieganie gimnastyka czy inne
zajęcia poprawiające kondycję,nieważne czy z parą ,czy
z drużyną czy nawet samemu .
Ja osobiście ranek zaczynam od gimnastyki,potem spacer
z psem,po południu wspinaczka po górkach z psem.
Każde spotkanie rodzinne nie może obejść się bez tańców,
poprostu puszczamy ulubioną muzykę i tańczymy obojętnie
czy z parą czy solo,zapewniam samopoczucie gwarantowane,
już niedługo sylwester i karnawał,więc będzie niejedna okazja.
50569
Pozdrawiam wszystkich odważnych,ruszajmy w tany!

lusia55
06-01-2013, 20:51
Dla mnie taniec to radość życia - daje pełny relaks - zapominam o bólu i problemach dnia codziennego. Polecam wszystkim !!!

danusiia
23-01-2013, 11:32
Dla mnie taniec to radość życia - daje pełny relaks - zapominam o bólu i problemach dnia codziennego. Polecam wszystkim !!!
:) I dla mnie nie ma życia bez tańca!!Ale solo bo jestem singielką i tylko w domu bo w moim miescie nie wiem gdzie są zabawy. ale jak tylko gra muzyka to ruszam sie No i na spacerze z kijkami jak nie widzą mnie ludzie też skaczę i tańczę.Ruch to życie!!!Pozdrawiam!:*

lusia55
26-01-2013, 16:47
Danusiia ja też jestem sama i na tańce raczej nie chodzę, ale jak jadę do sanatorium korzystam z wieczorków tanecznych jak jest taka możliwość. Bo ruch to zdrowie w taniec to radość życia!

maluna
21-02-2013, 11:45
Wpisałam omyłkowo post i nie mogę go usunąć, więc piszę te bzdury:LOL: :confused: :rolleyes:

tata-janusz
06-10-2013, 16:56
Witam , ja mam co prawda 39 lat , jestem samotnym tata , mój syn ma 3,5 roczku.

Jestem również inwalida o umiarkowanym stopniu niepełnosprawności , chociaż tego nie widać.

I o wiele więcej działam niż jak bylem całkowicie zdrowy. Nie czuje się inwalida , daje rade i uważam ze każdy może , tu się nie liczy wiek.

Pozdrawiam

dada11
07-02-2014, 16:17
Witam !! odświeżam znowu wątek . Jestem z Łodzi ,sama , uwielbiam tańczyć ale nie wiem gdzie mogę pójść . Może ktoś ma jakieś doświadczenie , namiary ? Będę wdzięczna !

Winia
01-04-2014, 07:55
Zaglądnij na portal www.pl.Sport42.com. Tam są osoby, które szukają partnerów do tańca więc może od nich dowiesz się gdzie pójść. Z Łodzi jest całkiem liczne grono. Życzę powodzenia.

Felsi
30-09-2014, 23:26
Witam wszystkich:)
Kometo, mogę Ci podpowiedzieć o kilku miejscach do tańca w Warszawie dla seniorów. Pole Mokotowskie bar 'Bolek', 'Biblioteka'- ul Rakowiecka 2, Dom Chłopa, no i oczywiście imprezy które prowadzi DJ Vika /pewno ją znasz z telewizji, bilbordów, Parady Seniorów:)/
pozdrawiam:)

Basia5
03-01-2015, 01:02
Piszę 5 lat po ukazaniu się tego posta.. właśnie, właśnie - gdzie w Warszawie są potańcówki dla seniorów i to takie, gdzie pań nie byłoby dwa razy więcej niż panów? Czy piszący o "tańcach dla seniorów" mają na myśli tańce kobiet z kobietami? A jeśli nie, to - czy wedle odwiecznej reguły "panowie proszą panie"? Proszę mnie oświecić, jestem "początkująca", choć w wieku zaawansowanym...

Były kiedyś fajne kawiarnie (np.przy Pl. Zbawiciela) dla czterdziestolatków i starszych. Grały zaspoły. Ludzie świetnie się bawili..a teraz wszystko co najlepsze pozabierano nam na jakieś IPN-y (tam gdzie była restauracja CRISTAL), horteksy, szmateksy, biedronki i banki. Byłam rok temu w Mozaice na Puławskiej. Fajnie jest, ale przy muzyce elektronicznej to sobie można w domu poskakać.

Basia5
03-01-2015, 01:09
Były kiedyś fajne kawiarnie (np.przy Pl. Zbawiciela) dla czterdziestolatków i starszych. Grały zaspoł Ludzie świetnie się bawili..a teraz wszystko co najlepsze pozabierano nam na jakieś IPN-y (tam gdzie była restauracja CRISTAL), horteksy, szmateksy, biedronki i banki. Byłam rok temu w Mozaice na Puławskiej. Fajnie jest, ale przy muzyce elektronicznej to sobie można w domu poskakać. http://www.restauracjamozaika.pl/imprezy.htm [/QUOTE]

Camila
29-01-2015, 16:39
Zaglądałam tu,ale przez rok była cisza.
Temat aktualny,mamy karnawał. W Warszawie,są takie miejsca.
Może w klubach osiedlowych,lub w dzielnicowych domach kultury.
Prosimy o adresy,seniorzy znają takie miejsca,proszę podzielić się z nami wiedzą

cwieta
28-12-2015, 14:28
Bardzo Proszę O Adres Gdzie Samotni W Poznaniu Mogą Potanczyć.pozdrawiam

hutkow
28-12-2015, 16:10
W moim mieście są kluby seniora np tam gdzie jestem ja,
tańce są co drugą środę za wyjątkiem okresów kiedy to się
nie tańczy oraz w wakacje.
Pozdrawiam:)

bt209@wp.pl
15-03-2016, 16:15
Zaglądałam tu,ale przez rok była cisza.
Temat aktualny,mamy karnawał. W Warszawie,są takie miejsca.
Może w klubach osiedlowych,lub w dzielnicowych domach kultury.
Prosimy o adresy,seniorzy znają takie miejsca,proszę podzielić się z nami wiedzą

W Warszawie jest kilka miejsc gdzie można potańczyć sama tam chodzę co prawda karnawał się skończył,ale tam dj grają cały rok.
1.W budynku Millenium Plaza w Al.Jerozolimskich na5 piętrze -we wtorki ,piątki, soboty od godz.17-21 i w niedziele chyba od 16-20
, 2.Na ul.Kopernika piatki ,soboty i niedziele od18-22

Dancia54
20-12-2016, 17:17
Witam Was i pozdrawiam . Kocham taniec i śpiew :) .
W poprzednich latach wychodziłam często potańczyć ,
obecnie mniej bo chyba powoli gnuśnieję . Praca , dom
i tak w koło ... Ale powiem Wam , że tańcząc gubiłam
zbędne kilogramy , byłam pełna radości i miałam dużo
znajomych . Fakt , zawsze jest więcej Pań niż Panów ale
to żadna przeszkoda . Obecnie potrafię choć raz w m-cu
wyskoczyć do lokalu gdzie można potańczyć i pośpiewać
bo jest karaoke .
W moim mieście ,,starsza młodzież '' chadza do Kręgu choć
sama osobiście nie przepadam za nim , do Turkusu ,
Astorii . Wiele miejsc zlikwidowano ale są jeszcze osiedlowe kluby seniora .
Wszystkich tańczących i nie tylko cieplutko pozdrawiam
a że zbliża się karnawał - proszę na parkiety :D .

Helikopter
19-01-2017, 08:03
Singelki i nie tylkow Lublinie tancza tancza sobota Kul, taniec bardzo lubie tak minim. 2 gods. I wsZystko funkcnonuje:):):)

Helikopter
19-01-2017, 08:04
Singelki i nie tylkow Lublinie tancza ,sobota Kul, taniec bardzo lubie tak minim. 2 god I wsZystko funkcnonuje:):):)

elfka
19-01-2017, 20:45
Singelki i nie tylkow Lublinie tancza ,sobota Kul, taniec bardzo lubie tak minim. 2 god I wsZystko funkcnonuje:):):)

Witam:) mieszkam w Lubinie i chętnie bym poszła poskakać na parkiecie:D dla zdrowotności:D .Daj namiary jak tam trafić,a może razem tam pójdziemy?pozdrawiam :)

Dancia54
01-02-2017, 18:56
Hm.... o naszym mieście mówi się - rozśpiewany , roztańczony Białystok ale moim zdaniem bardziej wśród
,,swoich '' . Tych , którzy znają się i umawiają się na wspólne wyjścia . Podlasiacy wirtualni (i białostoczanie) w takich kontaktach wolą zostać incognito i nie wiem dlaczego - nie
zawierają znajomości w realu . Jestem tym ogromnie zaskoczona bo ja jestem otwarta na tego typu znajomość . Co dziwne , to kobiety nie chcą , mężczyźni są ,,za '' :) .
Kobiety nasze nawet nie chcą umówić się na pogaduchy z
kobietami :D ......
Więc na taki wieczorek trzeba wybrać się z kimś z realu ....
nie ma wyjścia . Pozdrawiam .....

oliku
14-02-2017, 12:20
Dziś porządnych potańcówek już nie ma...

Dancia54
18-02-2017, 22:21

Moim zdaniem są tylko trzeba poszukać a potem po prostu
wybrać się i sprawdzić :) . W większych miastach zawsze da
się coś znaleźć .... Pozdrawiam .

oliku
13-03-2017, 10:06
Masz jakieś konkretne miejsce na myśli, czy tak ogólnie?

Dancia54
20-03-2017, 23:49
Oliku troszkę ogólnie ale mam też na myśli moje miasto .
Zawsze coś się znajdzie i w sumie znam takie miejsca choć jest ich coraz mniej bo przeważają puby dla młodzieży .
Ostatnio byłam na karaoke bo kocham śpiew choć w poście nie tańczę ale powiem Ci , że młodzieży nie było za dużo bo
pół sali zajmowała starsza młodzież a więc ludzie w naszym wieku . Może lepiej bawili się od tych młodych :) .
Pozdrawiam ..

lenasto2
21-03-2017, 08:49
To nie prawda;) są.... kto szuka ten znajdzie.:)
We Wrocławiu jak ktoś chce potańczyć to chyba tylko w poniedziałek nie znalazłby miejsca gdzie nie graja i nie tańczą .Ja chodzę w każdą niedzielę w miejsce gdzie jest muzyka na "żywo". Grają muzykę dla każdego , jest w czym wybierać .
Gimnastyka rewelacyjna ...4godz na parkiecie .
Pozdrawiam
https://s30.postimg.org/vc1ducmep/2cpt753.gif
życzę

Dancia54
25-03-2017, 22:14
Lenuś masz całkowitą rację ale Wrocław to duże i piękne
miasto , w porównaniu z nim moje wypada blado :) .
P.s. ostatnio byłam na karaoke , nie tańczyłam bo w poście
nie tańczę ale spotkałam się ze ,,swoją starą paczką '' i było
naprawdę miło .......
Pozdrawiam :) .....

jakempa
25-03-2017, 22:30
Lenasto2,,,to może chodzimy w te same miejsca? Ja chodzę na Nadodrze, do Pałacyku, do DK na Pilczycach,,,,ale w naszych klubach też robimy często zabawy,,,,może tam się gdzieś spotkałyśmy kiedyś???

lenasto2
19-04-2017, 22:42
Lenasto2,,,to może chodzimy w te same miejsca? Ja chodzę na Nadodrze, do Pałacyku, do DK na Pilczycach,,,,ale w naszych klubach też robimy często zabawy,,,,może tam się gdzieś spotkałyśmy kiedyś???
Ja chodzę na Nad Odrze w niedziele .Pałacyku nie lubię , nie podoba mi się muzyka Artura .W Trzech Smakach bywam tylko wtedy jak jest organizowany wieczorek dla słuchaczy UTW Wrocławskich Uczelni .Ja skończyłam UTW AWF . Może kiedyś spotkamy się na parkiecie :) Pozdrawiam

jakempa
19-04-2017, 23:43
Lenasto,,,ja też w niedzielę chodzę na Nadodrze,,,
chyba wybierzemy się z moim towarzystwem niedługo

Dancia54
20-04-2017, 01:28
Sorki , że się wcinam ale może Lenko i Jadziu spotkajcie się ,
poznajcie się ? :)
Moim zdaniem to fajna rzecz , ja niestety - nie mam takiej
możliwości bo kobietki z mojego miasta wolą pozostać
incognito (nie rozumiem tego) i nie ma szans na to aby
spotkać się w realu .
Pozdrawiam i jeśli zdecydujecie się - będę Wam kibicować .:D

lenasto2
20-04-2017, 15:06
Sorki , że się wcinam ale może Lenko i Jadziu spotkajcie się ,
poznajcie się ? :)
Moim zdaniem to fajna rzecz , ja niestety - nie mam takiej
możliwości bo kobietki z mojego miasta wolą pozostać
incognito (nie rozumiem tego) i nie ma szans na to aby
spotkać się w realu .
Pozdrawiam i jeśli zdecydujecie się - będę Wam kibicować .:D
Dani ja też tego nie rozumiem , niby piszą że są sami , samotni , ale jak próbuję zebrać grupkę kilka osób na jakiś spacer , kawkę pogadać ,nawet na pobliską Ślęzę nie ma chętnych :headbang: . Przecież to do niczego nie zobowiązuje to ma być miło spędzony czas .
Jeżeli sami nie zorganizujemy sobie takich spotkań nikt za nas ani dla nas tego nie zrobi . To po prostu trzeba chcieć i mieć taką potrzebę ......Niestety :( biorę plecak i idę sama.

lenasto2
20-04-2017, 15:10
Lenasto,,,ja też w niedzielę chodzę na Nadodrze,,,
chyba wybierzemy się z moim towarzystwem niedługo
Będzie miło spotkać się :) najprawdopodobniej też będę

lenasto2
20-04-2017, 15:37
jakempa...
próbowałam wysłac wiadomość na Twoją pocztę ale ......jest przepełniona . Zajrzyj na mój profil

elfka
20-04-2017, 16:24
Jestem chętna na spotkanie w realu, mogę dołączyć do grupy lub samotnej osoby i miło spędzić weekend lub majówkę. Może spacer z kijkami lub .....czekam na propozycje.

lenasto2
20-04-2017, 17:53
chętnie dołączyłabym ale .....Wrocław - Lublin ?
W Lublinie byłam w czerwcu na spotkaniu forumowym z innego miejsca , niezapomniane wrażenia :)
Warto było , fantastyczne miejsce , cudowni ludzie :) :)

rebelio
07-06-2017, 14:38
1.W budynku Millenium Plaza w Al.Jerozolimskich na5 piętrze -we wtorki ,piątki, soboty od godz.17-21 i w niedziele chyba od 16-20
, 2.Na ul.Kopernika piatki ,soboty i niedziele od18-22gdzie na ulicy Kopernika, numer jakiś? właśnie dojrzałam do tego żeby poodwiedzać takie miejsca

PaulaKornik
21-01-2018, 21:10
Coś, ktoś w Łodzi?

eledand
21-01-2018, 21:34
Ogólnie,piszę To były piękne dni,niezapomniane dni i płaczemy na samo , wspomnienie tych chwil.

danka.ge.70
04-05-2018, 17:47
Pozdrawiam z katowic- Tez lubię tańczyć - to nie tylko relaks ale profilaktyka przed zniedołężnieniem. Nauka wypowiada się bardzo pozytywnie o aktywnym sposobie spedzania wolnego czasu włąśnie dla osob po 5o roku życia. Zapobiega nawet otępieniu starczemu i chorobie Alzcheimera. Czy Ktoś z Katowic może polecić jakieś miejsce gdzie odbywaja się wieczorki taneczne dla samotnych?
tez chcialabym wiedziec.