PDA

View Full Version : Wizerunek osób starszych w mediach – stereotypy niezgodne z rzeczywistością - komentarze

krzychu
07-10-2007, 09:13
Komentarz do artykułu: Wizerunek osób starszych w mediach – stereotypy niezgodne z rzeczywistością (http://www.senior.pl/147,0,Wizerunek-osob-starszych-w-mediach-8211-stereotypy-niezgodne-z-rzeczywistoscia,2915.html)
--------------------
Gdyby starsi ludzie mieli więcej pieniędzy to na pewno korzystali by więcej z życia mając różne hobby, a nie tylko oglądać telewizje lub ławka na osiedlach i parkach.A program praca 50+ to tylko puste słowa bo nadal pracodawcy nie chcą przyjmować ludzi po 50-ce nawet są reklamy 45 + ,przecież emerytura jest od 65 lat nie rozumiem.Czyżby mierzono miarą tych co zdążyli sie załapać na wcześniejszą emeryturę

Ewita
07-10-2007, 09:32
...wizerunek ludzi z grupy 50+ jest w społeczeństwie dziwnie wypaczony! Cały czas twierdzę, że w swoim kraju znalazłam się w dziwnej próżni - między tymi, którzy jeszcze "rokują" nadzieję na jakieś konkretne działania, a "seniorami wśród seniorów". Co do pracy - warrrrczę na samą myśl, jako że jestem w trakcie poszukiwania zajęcia, które pozwoli mi zamknąć miesięczny budżet na zero, a nie na ciągły minus. Nawet do pracy przez internet jestem za stara dla większości pracodawców! A poza tym - mnie jeszcze bawi świat, ciekawią nowości, mnie się jeszcze wiele rzeczy chce - ale jakoś nikt nie bierze tego pod uwagę...

Anielka
07-10-2007, 09:44
Ten temat juz byl,własnie go wyciagnęlam.Pozdrawiam.

admin
07-10-2007, 13:48
oba wątki są komentarzami do różnych artykułów, o zbliżonej tematyce ale odrębnych - proszę zauważyć że mają w temacie - komentarze a w pierwszym poście link do komentowanego artykułu. System komentarzy w Senior.pl jest taki, że stają się one jednocześnie wątkami na forum - w działach "Ogólne"