PDA

View Full Version : Letnie Warsztaty Twórcze- Ceramika, Witraż I Joga W Trzcińsku


Proroca
11-06-2013, 23:20
MORELOVE KLIMATY (nowe wcielenie AKADEMI CERMIKI I WITRAŻU- PROROCA) zapraszają na niezwykłe i magiczne spotkania z naturą, ceramiką i szkłem!!!!
Poznaj swoje ukryte pasje, daj się ponieść wyobraźni, odkryj siebie. Doświadcz magii zaklętej w glinie i kolorowych szkiełkach. Odkryj swój potencjał oraz przebudź swoją moc kreacji. W trakcie jogowych powitań słońca na łące odzyskaj kontakt ze swoim ciałem i poczuj harmonię z naturą.

TERMINY:
PLENER CERAMICZNY/ WITRAŻOWY 06-12.08.2013

PLENER CERAMICZNY/ WITRAŻOWY 26.08.-01.09.2013


KOSZT: 900 PLN


Cena obejmuje 7-dniowe warsztaty wraz z materiałami, wyżywienie wegetariańskie (śniadania i obiadokolacje z bio produktów) oraz noclegi w malowniczo położonym gospodarstwie agroturystycznym w sali zbiorowej.

W tym roku dodatkową atrakcją będą bezpłatne poranne zajęcia z jogi i medytacji :-)

PROWADZĄCY:
CERAMIKA- Kacper Kuźnicki
WITRAŻ- Ewa Michalska
JOGA I MEDYTACJE – Kasia Kudłaty

Zgłoszeń należy dokonywać mailowo lub telefonicznie:
Kasia Kudłaty
Tel. 508 340 101
e-mail: topolino@interia.pl
WWW.moreloveklimaty.com

Ceramika- szczypta swojskiego klimatu, tradycja rękodzieła i prostota form.
Fascynacja ceramiką skusiła nas, aby podzielić się swą pasją. Daj się zauroczyć magią i możliwościami metamorfozy kawałka gliny. Poznaj arkana rzemiosła na organizowanych przez nas warsztatach twórczych. Odkryj harmonię żywiołów w materiale wykorzystywanym na całym świecie od tysiącleci.
Program pleneru ceramicznego:
Podczas tygodniowego warsztatu ceramicznego uczestnicy będą mieli okazję zgłębić tajniki wszystkich etapów powstawania ceramiki. Od projektowania, lepienia w glinie, suszenia wyrobów, wypałów biskwitowych w plenerowym piecu opalanym drewnem, przez szkliwienie i zdobienie, po końcowy wypał w piecu raku. W programie również formowanie na kole garncarskim naczyń i obiektów z gliny, jak również nauka budowy prostych pieców do wypału ceramiki.

Witraż- szklane inspiracje i kolory zaklęte w mozaikach.
Fascynacja witrażem skusiła nas, aby podzielić się swą pasją. Daj się zauroczyć magią i możliwościami kolorowych kawałków szkła. Odkryj tajniki rzemiosła na organizowanych przez nas warsztatach twórczych. Pobudź zmysły niepowtarzalną poezją barwnych mozaik i witraży
Program warsztatu witrażowego:
Nauka wykonywania witraży w technice Tiffany (w taśmie miedzianej), form przestrzennych i płaskich (lampiony, zawieszki), projektowanie, cięcie szkła witrażowego, lutowanie, patynowanie. Nauka wykonywania mozaiki oraz elementy fusingu.

Każdy uczestnik (zarówno warsztatów witrażowych, jak i ceramicznych) wykonuje prace własnego pomysłu i może zabrać na własność wszystkie wykonane przez siebie dzieła. Wszystkie zajęcia odbywać się będą w pracowni artystycznej lub na wolnym powietrzu pod stylową drewnianą wiatą z pięknym widokiem na łąki, góry i skały Rudawskiego Parku Krajobrazowego.

Ilość miejsc ograniczona. Aby zarezerwować miejsce należy wpłacić zaliczkę w kwocie 200 PLN na konto:
Katarzyna Kudłaty
Trzcińsko 65
58-520 Janowice Wielkie
nr konta: 54 1020 2124 0000 8902 0083 7096
W tytule wpłaty należy wpisać termin i rodzaj warsztatów.