PDA

View Full Version : Gdzie na wakacje dla seniora? Może Egipt?


Brunek_L
14-06-2013, 14:19
Chciałem pojechać w te wakacje na tydzień do Zębu ( w góry) i na tydzień do Świnoujścia. Żona zgadza się na wakacje w górach, ale nad morze nie chce jechać nasze Polsce bo niby z pogodą nic nie wiadomo. A przecież jak się prognozę sprawdzi to coś zawsze można z niej wydedukować... Tak czy siak chce piramidy zobaczyć i sfinksa. Który kurort w Egipcie wybrać, może ktoś gdzieś był?

paruzel
17-07-2013, 11:11
w Egipcie jest dosyć upalnie i to może być uciążliwe, ale z drugiej strony jeśli tak bardzo boicie się złej pogody w Polsce to może lubicie wysokie temperatury :) wtedy Egipt będzie idealny :)

Mar-Basia
17-07-2013, 11:26
Poczytaj prase, jezeli chcesz stracic zycie w zamieszkach...w dodatku zaplacic za to...wolna droga. Wiele Ambasad panstw zachodnich ostrzega obywateli przed turystyka kierunek Egipt.

Temperatury latem smiertelne. Egipt zwiedza sie pozna jesienia, zima i wczesna wiosna.

Mermera
18-09-2013, 10:38
Moim zdaniem Egipt w tym roku odpada z planów. Może warto wybrać się do Grecji lub Hiszpanii. A czy ktoś z was zastanawiał się nad taką atrakcją jak lot samolotem nad jakimś Polskim miastem? Chcę zrobić taki prezent na urodziny męża i zarezerwować Air-taxi (http://generalaviation.pl). Myślicie że się ucieszy?

miloszczek
04-08-2014, 11:47
Ja proponuję bardziej bezpieczny kraj niż Egipt czyli Zjednoczone Emiraty Arabskie:
http://www.qtravel.pl/inspiracje/dubaj-zjednoczone-emiraty-arabskie-id358 - tutaj można sobie o nim poczytać.
Bardzo egzotyczny rejon, miasto oferuje praktycznie wszystkie atrakcje i udogodnienia jakie można sobie wyobraźić ( zresztą co chwilę słyszy sie o budowanych przez nich hotelach na sztucznych wyspach)

kalina3
29-08-2014, 17:14
Może jestem już za stara, ale w ogóle nie ciągnie mnie do Egiptu, chociaż wakacjami w ciepłych krajach nie pogardzę. Ale tam trzeba uważać na tyle rzeczy - jedzenie, woda, choroby, że to nie dla mnie już.

profesorek
02-09-2014, 09:04
A zastanawialiście się nad tym aby skorzystać na przykład z oferty biura podrózy, które organizuje wczasy dla seniorów?
Tutaj:http://aviatourtravel.pl/wycieczki-dla-seniorow/ można sobie o nich poczytać. Po pierwsze czesto mają o wiele lepsze warunki i ceny, po drugie jedzie się z grupą w swoim wieku a nie z samymi nastolatkami.
Dobre biuro podróży, oferują wiele ciekawych wycieczek - niestety nie mają ich wyszczególnionych na stronie tak więc warto jest do nich zadzwonić i zapytać się o ofertę. Wyślą na maila.