PDA

View Full Version : Pomoc w wyborze farby.


Stokrota
09-09-2013, 19:36
Witam wszystkich.

Moi drodzy, chciałam prosić o radę. Nie znam się zbytnio na sprawach remontowych, a nie chcę żeby w sklepie wcisnęli mi byle co. Mąż przyprowadził jakiś czas temu do domu znalezionego na ulicy psa. Początkowo się nie zgadzałam, ale stwierdziłam, że nie mam serca oddawać go gdzieś do schroniska... Pies jeszcze podrósł przy nas, jest naprawdę duży, sięga mi do kolan. Ale nie o tym mowa. Swoje posłanie ma w przedpokoju i bardzo są brudne od niego ściany. Wiadomo, pies się otrze, wytrzepie z brudu i biała ściana staje się czarna. Nie radzę sobie z czyszczeniem już teraz, a co dopiero będzie w jesień lub w zimę. Potrzebuję więc jakiejś farby z której te zabrudzenia będą schodzić...

Brunek_L
11-09-2013, 09:08
Może spróbuj tych nowych z magnata. Chyba Magnat Ceramic się nazywa, tak reklamują w tv, że dobrze kryje i łatwo schodzą z niej zabrudzenia. Kolor na pewno sobie jakiś dobierzesz, ale ja na Twoim miejscu w przedpokoju postawił bym na jakiś ciemniejszy, na jasnym wszystko od razu widać.

Hela1056
11-09-2013, 09:16
. Potrzebuję więc jakiejś farby z której te zabrudzenia będą schodzić...

Myślę ,że jezeli przedpokój nie jest duży........chciałabyś pewnie żeby był jasny..............to może panele ścienne.Mam takie w kuchni............świetnie się komponują z resztą mebli .............a dobrze się czyszczą.Pozdrawiam:* .