PDA

View Full Version : kosmetyki


forever
09-10-2013, 22:03
Skóra stanowi pierwszą linię obrony w naszej codziennej walce z zanieczyszczeniami i innymi środowiskowymi czynnikami drażniącymi, dlatego do jej ochrony i wzmocnienia musimy podchodzić ze szczególną troską. Aloes, którego najbardziej tradycyjne zastosowanie jako produktu naturalnego to kojenie skóry jest obroną idealną. Stworzyliśmy unikalne, różnorodne produkty o naturalnym działaniu, które dbają o odpowiednie nawilżenie skóry i dostarczają jej witaminy. Nasze produkty pielęgnacyjne mogą pomóc przeciwdziałać nieprzyjaznym efektom działania otaczającego nas środowiska, a ich marka poparta jest Pieczęcią Aprobaty Międzynarodowej Rady Naukowej ds. Aloesu.

forever
11-10-2013, 06:10
Pielęgnacja Twarzy
Nasza cera to wizytówka naszego zdrowia i samopoczucia. Dlatego też wymaga dbałości zarówno od wewnątrz, jak i starannej pielęgnacji od zewnątrz. Biorąc pod uwagę fakt, że skóra jest w 100% naturalnym tworem, najlepiej działają na nią delikatne pochodzące wprost z Natury produkty. Takim właśnie preparatem jak czysty miąższ Aloe Vera, który poprzez delikatne nawilżanie, regenerację tkankową, łagodzenie podrażnień i skuteczną ochronę zabezpiecza skórę przed negatywnym działaniem środowiska zewnętrznego i czyni skórę naturalnie piękną.

forever
11-10-2013, 06:12
Zestaw Aloe Fleur de Jouvence (FdJ) - Aloesowy Kwiat Młodości
Pielęgnacja Twarzy|Eksluzywne kosmetyki do pielęgnacji cery
Zestaw Aloe Fleur de Jouvence (FdJ) - Aloesowy Kwiat Młodości
Forever Living Products spełnił marzenie ludzkości o zatrzymaniu wiecznej młodości i urody skóry. Stworzył ultranowoczesny, wprost rewolucyjny zestaw kompleksowej pielęgnacji cery- Aloe Fleur de Jouvence czyli Aloesowy Kwiat Młodości. Zestaw, który w odpowiedni sposób pielęgnuje: młodą skórę- tak aby jak najdłużej cieszyła sie blaskiem i sprężystością, a cerę dojrzałą rewitalizuje i odżywia, dzięki czemu powstzrymuje proces starzenia.

forever
11-10-2013, 06:13
Eksluzywne kosmetyki do pielęgnacji cery
Piękno na bazie naturalnych substancji roślinnych takich jak aloes i biała herbata to w głównej mierze Zestaw Aloe Fleur de Jouvence, czyli Aloesowy Kwiat Młodości oraz Sonya Skin Care Collection – Zestaw do pielęgnacji cery Sonya. To profesjonalne programy kompleksowej pielęgnacji cery, które wspaniale nawilżą, odżywią i….odmłodzą nawet najbardziej zniszczoną cerę i zadowolą każdą, nawet najbardziej wymagającą klientelę.

pawelp29
24-10-2013, 15:34
najlepsze kosmetyki to kosmetyki naturalne... używałem dużej ilości kosmetyków i najbardziej jestem zadowolony z tych naturalnych, ostatnio używam kosmetyki przeciwzmarszczkowe (https://www.e-zikodermo.pl/category/kremy-przeciwzmarszkowe,377) i jestem z nich bardzo zadowolony.