PDA

View Full Version : Cisza i po ciszy

Malgorzata 50
21-10-2007, 21:20
Na razie trwa ale mam nadzieje ,ze zbiegniemy się tu jak wreszcie zostanie przerwana .Na razie kielicha ,nie obgryzać paznokci i nie palic za duzo .Swoja droga polska polityka to kandydat na Oscara w kategorii "Film obcojezyczny -sensacja ,dreszcz ,emocje"

Pani Slowikowa
21-10-2007, 21:24
najwyzej moge obryzc cos inego bo glodna jestem w ramach tego odchudzania... Wlasnie posluchalam sie ciebie i zjadlam malenki kawalek parmezanu.. i kawalek arbuza..

inka-ni
21-10-2007, 21:24
Nic dodać nic ująć!!!!

Malgorzata 50
21-10-2007, 21:28
komunikat ostatni 22.55 -czyli spokojnie mozna przejsć do innych zajeć.Asiu bardzo dobrze się sprawujesz!!!

Malgorzata 50
21-10-2007, 21:30
Ale to nie jest ostatnie slowo....przyjdzie mi chyba prosto sprzed Tv pojść do pracy.Obserwatorzy,obserwatorzy ...gdzie wy?????

Ewita
21-10-2007, 21:46
Pytali przecie pana przewodniczącego, czy byli obserwatorzy... i hi, hi, hi... on nie wie!!! No to jak on nie wie, to kto ma wiedzieć?

Malgorzata 50
21-10-2007, 21:48
Ty,a może chlopaki wyrabiają nadgodziny -te z komisji znaczy zapóźnionych ...kurna czy też u nasz zawsze musi być jak zwykle.....

Pani Slowikowa
21-10-2007, 21:49
http://www.youtube.com/watch?v=Obu5XNul3nQ&mode=related&search=

Malgorzata 50
21-10-2007, 21:54
Ta dziewczyna spiewa chyba od 10 roku zycia i zawsze miala wspanialy głos .A teraz -po prostu bosko!!!Dzis widzialam ten program w TV -piosenkarze z zupelnie innej bajki spiewali arie -Justyna Steczkowska i Pawel Kukiz -poziom super extra wspanialy koncert A Georgina jest moim zdaniem ewenementem i powinna powalic swiat na kleczki-jesli sie jakis debil "po polsku" nie weźmie za majstrowanie przy jej karierze

Ewita
21-10-2007, 21:54
Ty,a może chlopaki wyrabiają nadgodziny -te z komisji znaczy zapóźnionych ...kurna czy też u nasz zawsze musi być jak zwykle.....
Rusek pytał, czy zapłacą im za to - i okazuje się, że ani grosza! No, to o co biega? Muszą trochę jeszcze sfałszować niewykorzystanych głosów, czy jak?

destiny
21-10-2007, 21:57
...wśród narodu :
http://wiadomosci.onet.pl/4,15,11,4213932,0,0,forum.html

Luz..proszę Państwa..proszę wrzucić luz !

Malgorzata 50
21-10-2007, 22:00
A obserwatorów spili czy uprowadzili w nieznane czy co?????

Malgorzata 50
21-10-2007, 22:00
...wśród narodu :
http://wiadomosci.onet.pl/4,15,11,4213932,0,0,forum.html

Luz..proszę Państwa..proszę wrzucić luz !
Co to narod juz nawet nie ma prawa się podenerwować?!

Pani Slowikowa
21-10-2007, 22:02
Ta dziewczyna spiewa chyba od 10 roku zycia i zawsze miala wspanialy głos .A teraz -po prostu bosko!!!Dzis widzialam ten program w TV -piosenkarze z zupelnie innej bajki spiewali arie -Justyna Steczkowska i Pawel Kukiz -poziom super extra wspanialy koncert A Georgina jest moim zdaniem ewenementem i powinna powalic swiat na kleczki-jesli sie jakis debil "po polsku" nie weźmie za majstrowanie przy jej karierze

Kariere to mozna zwichnac kazdemu po polsku i po jakiemus tam... Glos nieprzecietny!!!! !!!i Ludzie ktorzy sie znaja nie dadza sie dziewczynie zmarnowac.. Ale jezeli ona nie bedzie miala porzadnego agenta to tak.. I sama moze sobie zmarnowac zycie jezeli nie uslucha sie jakis inteligentnych ludzi... a byloby szkoda !!!Niesprzedany talent przestaje istniec...:mad:

Malgorzata 50
21-10-2007, 22:04
Przecie o tym mówię Asieńko.Nie wiem kto się nią opiekuje -ale to jesat talent niesamowity i przecudowny głos

Pani Slowikowa
21-10-2007, 22:17
to co??? I tak przeciez sie nie dowiemy kto wygral..

Alsko
21-10-2007, 22:22
Jak to nie? Przecież już wiadomo, nie detalicznie - ale wiadomo i nie wolno im podać!

Pani Slowikowa
21-10-2007, 22:23
Tak szybko??

Malgorzata 50
21-10-2007, 22:25
Jasne ,ze wiadomo,nie zdazylo się jeszcze ,zeby wyniki sondazowe nie zgadzaly się z końcowymi...oby tylko to opóżnienie nie okazalo sie przekretem stulecia.....

Alsko
21-10-2007, 22:25
Tak, już słupki (anonimowe) pokazali. Cholera! Już ścieżkę wydeptałam do telewizora!!!

Alsko
21-10-2007, 22:27
Albo Komisja jest do d..., albo przekręcik się szykuje. Obserwatorów nikt nie widział. Zresztą oni zwykle są ślepi i głusi.

Malgorzata 50
21-10-2007, 22:27
Ja też O B S E R W A T O R Ó W żadam ,natychmiast!!!! A tych pacanow z komisji powinno się pozbawic wyplat

Malgorzata 50
21-10-2007, 22:28
Ja się boje jak cholera przekretu -no zobaczymy,w USA ,juz wiadomo, ze odstrzal się powiodl....kurna trzymam kciuki

Pani Slowikowa
21-10-2007, 22:30
Tak, już słupki (anonimowe) pokazali. Cholera! Już ścieżkę wydeptałam do telewizora!!!

Ico i co????Jak wygladaja te slupki??

Malgorzata 50
21-10-2007, 22:31
Gołe.Najsmieszniejsi sa prezenterzy TVN24 -mistrzostwo swiata w sztukowaniu i zapelnianiu czasu

Alsko
21-10-2007, 22:36
Jeden dość wyraznie (nie pokazali skali) góruje nad następnym. Trzeci mały, czwary maciupci. Piąty chyba pod progiem.

Malgorzata 50
21-10-2007, 22:38
No i ciekawostka co bylo na tym duuuzym.komunikat z ostatniej chwili-zaczyna się pobrzekiwac o uniewaznieniu wyborów....Polak potrafi...

Alsko
21-10-2007, 22:51
Ooooooooooo ranyyyyyy, nie!!!! Kto przebąkuje??

Lila
21-10-2007, 22:53
Spokojnie dziewczyny...i tak będzie jazda,niezależnie kto wygra....

Alsko
21-10-2007, 22:55
Czy my te nerki też mamy podobne? Lecz się!!!

Anielka
No to włączylam sobie TVN24 i grzecznie czekam,a tu jeszcze dwie minutki,moze zawalu nie dostane,mam nadziej,ze nie.Ale nigdy nic nie wiadomo,takiej histori jeszcze nie bylo .Zwyciężyli M O I. HUUUUUUUUUUUUUUUUUrRRRRRRRRRRRRRRRRRRRaAAAAAAAAAAA AAAAA

Pani Slowikowa
kto puszcza baki??? To potwarz na torwarze!!!
Gdzie sie podzialy nasze twarze??!!

destiny
21-10-2007, 22:57
...mogę wróżyć :D :D :D

Lila
21-10-2007, 22:57
Wbrew pozorom desti ja też....

ammi1952
21-10-2007, 22:59
uf ciesze sie drób odstrzelony

Ewita
21-10-2007, 23:00
To mogę iść spać ze świadomością, że jest jakaś nadzieja. Jaka? Czas pokaże. Ale jest!:D

Malgorzata 50
21-10-2007, 23:00
Huuuuuuuurrrrrrrraaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

destiny
21-10-2007, 23:01
..nawet kolejność poszczególnych ugrupowań "przewidziałam".
Jedynie, co ...to myślałam, że różnica wśród liderów będzie mniejsza...ale to jeszcze się może troszkę zmienić...

Lila
21-10-2007, 23:01
Ammi i tu się mylisz...

Przewiduję komplikacje.Zapomniałaś o prezydencie z prawem veta.Ja się boję,że Ojczyzna na tym nie wygra.

Lila
21-10-2007, 23:04
A powinnam skakać do góry,bo podatek liniowy doda mi kasy sporo.Mam na myśli swoją firmę,a nie emeryturę na którą się zamierzam udać...
No i kochane,ten cud.Cudem to jest 7,4 PKB za I półrocze Ukrainy....kurczę...

jolita
21-10-2007, 23:04
...............................8768............... .......

Basia.
21-10-2007, 23:06
[quote=ammi1952]uf ciesze sie drób odstrzelony[/quote
w cuda nie wierzę.:mad:Drób nie jest odstrzelony, mamy następnego kaczora .......... Donalda. Bajki o miłości nam serwuje.

destiny
21-10-2007, 23:09
I myślę, czy Zwycięscy dotrwają pełną kadencje...
Ale ja już znikam, nie chce źle wróżyć.
Zresztą, polityka to nie mój konik.
Nie cierpię jej i nie lubię się wypowiadać na ten temat.
Sama się sobie dziwie, co mnie tak dziś napadło ? :D
Te dzisiejsze emocje...

Lila
21-10-2007, 23:22
Desti...wiesz,że dla mnie nie kasa się liczy...
Pamiętam Japonię,więc boję się Irlandii.Przemówienia liderów,też dają wiele do myślenia..

Czy u licha,dla dobra tego kraju nie można się dogadać ?
Konstytucja 3-maja.Czemu dzisiaj ?
Bo jej twórcy też brali łapówki.Nie wszyscy,ale brali.

Basia.
21-10-2007, 23:31
Desti...wiesz,że dla mnie nie kasa się liczy...
Pamiętam Japonię,więc boję się Irlandii.Przemówienia liderów,też dają wiele do myślenia..

Czy u licha,dla dobra tego kraju nie można się dogadać ?
Konstytucja 3-maja.Czemu dzisiaj ?
Bo jej twórcy też brali łapówki.Nie wszyscy,ale brali.
się dogadać ........ ciekawa jestem czy znowu trzeba będzie odpalać zleceniodawcom 10% od wartości zamówienia /tak było kiedyś niestety/ w czasie rządów Kaczyńskiego przestano tę praktykę w firmach, które składały zamowienia stosować. ;)Ciekawa jestem czy wrócą tak popularne niedawno "ustawiane" przetargi.

Malgorzata 50
21-10-2007, 23:34
A ja wierzę ,ze skończyl się cyrk i zcznie sie normalny kraj...co nie oznacza ,ze wierzę w cuda i dobre wróżki z czarodziejska różdżka .No...chyba ,ze to sabatowe baby....

Lila
21-10-2007, 23:35
Tak Basiu,w ostanim roku nie było oprocentowania przetargów publicznych..

Ale powiedz,kto o tym wiedział ?

Basia.
21-10-2007, 23:39
A ja wierzę ,ze skończyl się cyrk i zcznie sie normalny kraj...co nie oznacza ,ze wierzę w cuda i dobre wróżki z czarodziejska różdżka .No...chyba ,ze to sabatowe baby....
ja nie wierzę w nic, w żadną obietnicę polityków szczegónie z PO. Szukałam w internecie adresu mailowego bo chciałam napisać do kaczora Donalda podpisując się imieniem i nazwiskiem oraz podając swoje dane adresowe, że ubolewam ogromnie z tego powodu iż on będzie premierem, niestety za cholerę nie można takiego adresu znaleźć.:)Przed chwilą usłyszałam, że posłanka sawicka niewątpliwie winna nie "zbłądziła" z winy Państwa?. Ciesze się tylko z jednego, że Samoobrona i LPR prawdopodobnie nie wejdą do sejmu.

Malgorzata 50
21-10-2007, 23:44
Ok Basiu pozostańmy każda przy swoim zdaniu -ja sie ciesze niezmiernie ,wiekszosć moich znajomych też -latalam jak wsciekla miedzy telefonem,telewizorem i komputerem dzwoniac do moich przyjaciol w US ,co sobie palce obgryzali z emocji.Ale nie bedziemy się wyklocać o Donalda czy Jarka .Pozyjemy zobaczymy.Mam nadzieje ,ze po jakimś czasie okaze się ,ze nie bylam naiwna .Natomiast ciagle i wciaz będe obstawac przy swoim ,ze Kaczyńscy to byla niebezpieczna pomylka narodu....i ciesze sie ,ze bedą w opozycji.Ciesze się z wyeliminowania Endriu i Wielkiego R...bo to wstyd i kompromitacja .A teraz trza robić swoje i patrzec bacznie co się bedzie dzialo.Jesli się rozczaruję -wyjadę -jak 2x2 jest 4

Basia.
21-10-2007, 23:46
Tak Basiu,w ostanim roku nie było oprocentowania przetargów publicznych..

Ale powiedz,kto o tym wiedział ?
Kto wiedział o tym, ze mając firmę produkcyjną trzeba było odpalac 10% od wartości zamówienia pracownikowi często dyrektorowi firmy zamawiającej? Cena nie była istotna najwazniejsze było te 10%, w czasie rządów PiS te praktyki przestały być stosowane, poprostu łapownicy zaczęli się bać.

Ewunia
21-10-2007, 23:57
ja nie wierzę w nic, w żadną obietnicę polityków szczegónie z PO. Szukałam w internecie adresu mailowego bo chciałam napisać do kaczora Donalda podpisując się imieniem i nazwiskiem oraz podając swoje dane adresowe, że ubolewam ogromnie z tego powodu iż on będzie premierem, niestety za cholerę nie można takiego adresu znaleźć.:)

Prosze uprzejmie - 2 sekundy to zajęło: http://www.sejm.gov.pl/poslowie/posel5/393.htm - mail jest pod ikonką kopert :)

lorison
21-10-2007, 23:57
Jeszcze nie zaczęli rządzić a już są przegrani???
Drogie Panie dajmy im szanse.
Małgosiu.Najbardziej rozsądny post.
Pozdrawiam.
Miłych snów życzę.
lorison

Basia.
22-10-2007, 00:07
Prosze uprzejmie - 2 sekundy to zajęło: http://www.sejm.gov.pl/poslowie/posel5/393.htm - mail jest pod ikonką kopert :)
próbowałam poprzednio bo ten adres znalazłam, nie można wysłać poczty bo domyślny klient poczty nie jest prawidłowo zainstalowany. Dziękuję za pomoc.:)

Pani Slowikowa
22-10-2007, 00:46
To mogę iść spać ze świadomością, że jest jakaś nadzieja. Jaka? Czas pokaże. Ale jest!:D

Na to ze teraz wszyscy sie dowiemy w jakim bledzie jestesmy!!

A ja to nawet sie ciesze bo teraz z innego kaczora ludzie beda sobie robic cyrk... nie z naszego!!

Tak na powaznie.. Wygral silniejszy??? Wiwat silniejszy!!
Bedzie sie musial zwijac.. Oj bedzie!!

Ewunia
22-10-2007, 00:59
próbowałam poprzednio bo ten adres znalazłam, nie można wysłać poczty bo domyślny klient poczty nie jest prawidłowo zainstalowany. Dziękuję za pomoc.:)

Wysłałam bez problemu Donald.Tusk[maupa]sejm.pl - skopiuj i zastąp [maupa] przeZ @

Basia.
22-10-2007, 01:01
Wysłałam bez problemu Donald.Tusk[maupa]sejm.pl - skopiuj i zastąp [maupa] przeZ @
zaraz spróbuję. Pozdrawiam.:)Wysłałam, mam nadzieję że dojdzie. Ciekawa jestem co będzie dalej bo podałam swoje dane w liście. Dziękuję raz jeszcze.

Malgorzata 50
22-10-2007, 02:24
Powiem wam dziewczyny narod wybral wiekszością zdecydowana PO poszedl jak jeden maz do wyborow .Widac byl nieżle w q....wiony.I nie ma co kruszyc kopii o polityke i prawić sobie zlosliwosci .Jak powiedzialam ja wierzę w normalnosc i wesole oko Donalda ,a co się okaze -zobaczymy.PiS w opozycji to niezla opcja pod warunkiem ,ze Prezydent bedzie rzeczywiście prezydentem nas wszystkich a nie prezydentem swojego brata.mysle że wiadro pomyj juz zostalo po rowno wylane przez wszystkich i na wszystkich .A jutro jest nowy dzień

Bianka
22-10-2007, 06:20
Ogromnie się cieszę z wyniku wyborów. :) :) :)
Szkoda, że jeden kaczor ma jeszcze prawo mącić, z polityką zagraniczną i jeszcze w trzech innych resortach. Ale już nie będzie wszędzie straszyć i panoszyć się.
HURRAAAA!!!

Alsko
22-10-2007, 07:59
Już mój telewizor nie będzie mnie straszył :D I rzeczywistość też przestanie skrzeczeć (jak ta pospolitość) :D
I jest nadzieja, że "mordo ty moja" nie wlezie na żadny szczebel władzy!
SPOKOJU i NORMALNOŚCI mi się chce!

Basia.
22-10-2007, 08:06
w demokratycznych wyborach PO więc czekam na CUD z wielką niecierpliwością.:) Może dożyję, cieszę się ze względu na swoje dzieci będą mialy jeszcze lepiej .....bo moje pokolenie dostało w d......pę na tych wszystkich przemianach. Mam nadzieję, że naszym wnukom już będzie żyło się normalnie i szczęśliwie.

szekla
22-10-2007, 08:10
Już mój telewizor nie będzie mnie straszył :D I rzeczywistość też przestanie skrzeczeć (jak ta pospolitość) :D
I jest nadzieja, że "mordo ty moja" nie wlezie na żadny szczebel władzy!
SPOKOJU i NORMALNOŚCI mi się chce!
Mnie tez, ale boje się ,że ten chocholi taniec będzie dalej trwał :mad:, tylko choreografia sie zmieni troszeczke

Alsko
22-10-2007, 08:14
niestety, masz rację! Będzie trwał ten taniec. I cudu nie będzie. Może będzie spokojniej?

A mnie poza wszystkim zmęczyły niektóre twarze, niekoniecznie panów Kaczyńskich.

FeliksG
22-10-2007, 11:46
Wbrew pozorom desti ja też....
Lila, na miłość boską. Czy mam uwierzyć w Twoja niewiarę w zwycięstwo? Przecież, w Twoim wydaniu, obstawanie przy PiS-ie było jak obrona Częstochowy / gratuluję determinacji, choć nie popieram obiektu / i to wszystko z przewidywaniem przegranej? Czy Ty nie masz teraz uczucia osoby, która ulokowała swoje uczucia, niezbyt trafnie?
Na pocieszenie powiem Ci, że jako niezaangażowany po żadnej stronie, oceniam iż niewiele się zmieni. Nawet nie liczę na rozliczenie, solidne, tych dwóch lat, za wyjątkiem kosztów, które i tak zapłaci społeczeństwo.
Pozdrawiam i życzę poprawy w chorobie.

Lila
22-10-2007, 12:00
Feliksie...rachunek prawdopodobieństwa..
Na 3 osoby w mojej rodzinie ,tylko ja głosowałam na PiS..
Pozostała rodzina nieco dalsza -w całości służba zdrowia- też na PO.Więc tylko ja ,jak na reducie Ordona...

Ale jest i radość - nie ma mordy Leppera.!!!!! Nareszcie...

I wiesz co Feliksie ? Nie wierzę Donaldowi.Spółki Krauzego poszły dzisiaj w górę.O to chodzi głównie,choć jeśli będzie inaczej,jestem skłonna na pierwszym sabacie po CUDZIE,wejść pod stół i odszczekać co mówiłam..
A moje słowo,to słowo..
Skoro w tak pięknej restauracji wystąpiłam w moherze,to szczekanie pod stołem pójdzie mi jak z płatka...

Wiadomość z ostatniej chwili...dalszy wzrost cen akcji spółek paliwowych Krauzego.Cieszmy się Polacy...

Ale boję się,że sobie nie poszczekam...
A na otarcie łez,mam niezłe pieniądze po wprowadzeniu podatku liniowego...Tylko czemu w to nie wierzę ?????

FeliksG
22-10-2007, 12:37
A na otarcie łez,mam niezłe pieniądze po wprowadzeniu podatku liniowego...Tylko czemu w to nie wierzę ?????
Jesteś usprawiedliwiona. Ewa też nie wierzyła i to samemu Panu Bogu, w wieczną szczęśliwość niebieską. Liberalizm ekonomiczny p.Tuska, jeśli zdominuje politykę rządu, budzi mój niepokój na równi z autokratycznymi zakusami p.Kaczyńskiego. Niczego nie odwołuj a to dlatego, że niektóre działania były sensowne, tyle że, mniej służyły dobru ogólnemu a podejmowano je dla umocnienia władzy. Każda władza ma dobre i złe pociągnięcia i wszystko zależy od proprcji.
PS. Wzrost notowań spółek, zwłaszcza paliwowych, nie musi mieć powiązania z układem władzy politycznej. Popatrz co sie dzieje na rynku ropy naftowej, jak szalenie ona drożeje.

jolita
22-10-2007, 17:00
Nie będzie w tv Romcia, nie będzie Jędrusia - chyba będę musiała wrócić do oglądania M jak miłość jeśli takowe jeszcze istnieje...(Mody na sukces nie oglądałam nigdy, a to byłby "pewniak"....)

Pani Slowikowa
22-10-2007, 17:17
mi wiecej z tym podatkiem liniowym..:confused:

Basia.
22-10-2007, 17:37
wklejam: Tymczasem PO chce od 2009 roku wprowadzić 15-proc. podatek dochodowy od osób fizycznych (PIT) i prawnych (CIT).
Gsyby taki podatek został wprowadzony wszyscy płaciliby 15%, osoby prywatne i firmy. Najbardziej skorzystaliby ludzie mający bardzo wysokie zarobki, dla takich szaraczków jak emeryci zmiana wysokości podatku z 19% na 15% nie spowodowałaby rewolucji w finansach. :)

Pani Slowikowa
22-10-2007, 17:43
ja cos nie mam szczescia bo nie dosc ze moi umarli za wczesnie ( musialam placic podatek od spadku ) to jeszcze zaplacilam 19% .. No coz trudno sie mowi... :confused:
15% to o 4% mniej...mysle ze lepiej..czy to od malych ilosci czy od duzych.. Tylko co z tymi emeryturami?? Jezeli panstwo zbiednieje czy kiedykolwiek emerytury beda na poziomie Europy zachodniej???

Basia.
22-10-2007, 17:59
może kieeedyś będą emerytury na poziomie europejskim:) nasze pokolenie raczej się na to nie załapie.:)

Malgorzata 50
22-10-2007, 18:11
Wiecie co -slabo mi się robi od tego ogolnego narzekactwa .Ja uwazam ,ze jestem w innym kraju od wczoraj i tak mam zamiar trzymac .A tak na prawdę to mozna ze wszystkiego zrobic blee .Owszem bogatsi zawsze beda bogatsi bez wzgledu na podatek -tyle ,ze liniowy moze zechca zostawic w karju natomiast 45 % z czała pewnoscią oleja jak zykle i zwieja do raju podatkowego ,a dla malo zarabiajacych 4% stanowi roznice .Poprzednie narzekania i jeki rozbija ly się o1 zl na cenie juz nie pamietam czego ...wiec gdzie tu logika.Czy wy na prawdę nie widzicie ze to sa ZUPEŁNIE inni ludzie!!!! Prznajmniej nie bedzie tyle chamstwa demagogii i szczucia jednych na drugich.To się Kaczyńskim ,jak widać na zalaczonym obrazku zdecydowanie udalo.Czy my musimu zawsze jeczeć i narzekac -a może by tak dac szanse i trochę optymizmu z siebie wydusic..Nie naleze do benificjentow niczego i zapewniam was ,ze roznie mi się wierdzie ale to polskie narzekactwo i zniechecenie doprowadza mnie do jasnej cholery i mam ochote natychmiast pakować walizki...

Basia.
22-10-2007, 18:16
Wiecie co -slabo mi się robi od tego ogolnego narzekactwa .Ja uwazam ,ze jestem w innym kraju od wczoraj i tak mam zamiar trzymac .A tak na prawdę to mozna ze wszystkiego zrobic blee .Owszem bogatsi zawsze beda bogatsi bez wzgledu na podatek -tyle ,ze liniowy moze zechca zostawic w karju natomiast 45 % z czała pewnoscią oleja jak zykle i zwieja do raju podatkowego ,a dla malo zarabiajacych 4% stanowi roznice .Poprzednie narzekania i jeki rozbija ly się o1 zl na cenie juz nie pamietam czego ...wiec gdzie tu logika.Czy wy na prawdę nie widzicie ze to sa ZUPEŁNIE inni ludzie!!!! Prznajmniej nie bedzie tyle chamstwa demagogii i szczucia jednych na drugich.To się Kaczyńskim ,jak widać na zalaczonym obrazku zdecydowanie udalo.Czy my musimu zawsze jeczeć i narzekac -a może by tak dac szanse i trochę optymizmu z siebie wydusic..Nie naleze do benificjentow niczego i zapewniam was ,ze roznie mi się wierdzie ale to polskie narzekactwo i zniechecenie doprowadza mnie do jasnej cholery i mam ochote natychmiast pakować walizki...
tłumaczę Asi na jej prośbę zresztą na czym polega podatek liniowy, chyba nie wcisnęłam jej ciemnoty? :confused:Mnie wisi kto będzie rządził, może rządzić np. Axał tylko niech to robi dobrze.

Malgorzata 50
22-10-2007, 18:22
Nie Basiu ,ie chodzi mi o ciemnote tylko o to ,ze przeczytałam kilka postow i zmrozil mnie ten chor zarowno tych ,ktorzy się teoretycznie martwia (to jakos byloby zrozumiale) jak i tych którzy sie teoretycznie ciesza -jeden ciąg narzekań ,nieufnosci i płaczu.A co do idei podatku liniowego .Czy ty znasz jakis podatek i jakikolwiek system gdzie bogatsi stają się mniej bogaci,a biedni mniej biedni -bo ja nie .I wuwazma ,ze to ,że sa ludzie zamozni obrotni i zdolni to bardzo dobrze .Okresy w dziejach kiedy wszyscy mieli miec po rowno...... już mamy za sobą bez spektakularnego sukcesu zresztą.Poza tym, gdzie tu logika -piszesz ,ze 15% podatek dla malo zarabiajacych to pryszcz-a nie tak dawno trwala tu dyskusja nad podwyzka o 1 zl czegos tam .Czyli ma to jednak znaczenie czy od 1000 zl potracaja tym co tyle maja 190 czy 150 zł

Basia.
22-10-2007, 18:28
Nie Basiu ,ie chodzi mi o ciemnote tylko o to ,ze przeczytałam kilka postow i zmrozil mnie ten chor zarowno tych ,ktorzy się teoretycznie martwia (to jakos byloby zrozumiale) jak i tych którzy sie teoretycznie ciesza -jeden ciąg narzekań ,nieufnosci i płaczu.A co do idei podatku liniowego .Czy ty znasz jakis podatek i jakikolwiek system gdzie bogatsp przestaja być mniej bogaci,a biedni mniej biedni -bo ja nie .I wuwazma ,ze to ,że sa ludzie zamozni obrotni i zdolni to bardzo dobrze .July okresy w dziejach kiedy wszyscy mieli miec po rowno......I Poza tym gdzie tuy logika -piszesz ,ze 15% podatek dla malo zarabiajacych to pryszcz-a nie tak dawno trwala tu dyskusja nad podwyzka o 1 zl czegos tam .Czyli ma to jednak znaczenie czy od 1000 zl potracaja tym co tyle maja 190 czy 150 zł
jak wiesz nie zwracam uwagi na to co podrożało o 1 zł, nie uznaję również "po równo". Niech ludzie zdolni i pracowici zarabiają jak najwięcej, popieram to jak najbardziej chociażby dlatego że takim człowiekiem jest moje dziecię.

Malgorzata 50
22-10-2007, 18:33
No własnie -zdumial mnie ten lament po prostu ....

Basia.
22-10-2007, 18:37
Jaki lament kurna:confused: ja nie zaliczam się do "lamenciarek" chyba zdążyłaś mnie trochę poznać?:)Nie ukrywam, że z niecierpliwością oczekuję CUDU.

Pani Slowikowa
22-10-2007, 18:55

ale kto lamentuje ??? My???
Po prostu teraz dostanie sie porcja pomyj na nastepce tronu...Taki to juz ich los..
Nie stosuj filozofii Kalego.. :D

A ja z mila checia zabieram sie teraz na zbieranie roznych dowcipasow na Donka... ale bedzie ubaw... ciekawe czy Niemcy tez uzyja jakiegos warzywa zeby go opisac w gazetach... no bo juz kartofel jest "zajety" a moze burak nadawalby sie hehe he h eheheee:D

Malgorzata 50
22-10-2007, 19:00
Jaki lament kurna:confused: ja nie zaliczam się do "lamenciarek" chyba zdążyłaś mnie trochę poznać?:)Nie ukrywam, że z niecierpliwością oczekuję CUDU.
Basiu ale to nie bylo do ciebie -konkretnie po prostu przeczytalam kilka postów z zrzedu i zdumialo mnie w jakim minorowym sa tonie...A zresztą moze ja jakas nie w sosie dzis jestem.Przepraszam ,jesli kogos urazilam

danmal
22-10-2007, 19:09
Wy wszystko i wszystkich musicie zniewazac ,tak juz macie,ale kazda z was wysoce ksztalcona i z rodu szlacheckiego ,co ja sie oczytalem o waszych herbach,nie moglam zrozumiec dlaczego w Polsce zostalem kacapem,teraz wiem.Kazdy pokrywa swoje kompleksy ponizaniem innych

Pani Slowikowa
22-10-2007, 19:15
lacznie z toba:confused:
Nikt tu ciebie nie wyzwal ale ty ...i owszem..O co ci chodzi? O jakie herby?? Co ma piernik do wiatraka?

bogda
22-10-2007, 19:17
Danmal...chyba czegoś nie zrozumiałaś/eś....nikt nikogo nie poniża, w każdym kraju obcokrajowiec czy pochodzący z innego kraju ma jakiś przydomek, nawet w samej Polsce na ludzi z różnych regionów różnie się mówi i w cale nie jest to poniżanie....np. na Poznaniaków - pyry, na kieleckie- scyzoryki itd....

elizka
22-10-2007, 19:22
Łaaaaa!No,no,no!Nigdy tu czegoś takiego nie widziałam!Poniżanie?Ależ nigdy, kochanie!Spoko.Ktoś tam się schował do puszczy,ale żeby aż tak?Ja tu właśnie scyzorykiem jestem no i co z tego?

danmal
22-10-2007, 19:23
Mnie w Dalekim Kazachstanie Rodzice na Polaka wychowywali,ksiazki polskie przed rewizja chowalismy,modlitwy mnie uczono,a w Polsce zostalismy kacapami,czytam was od dwoch tygodni ,o herbach prezeczaytalem w jakims watku o rodzinach.W czasie komuny nikt sie tym szlachectwem nie chwalil..teraz sama szlachta herbowa.Dekownicy ocaleki nie szlachta,szlahte wywieziono po powstaniach .

Bianka
22-10-2007, 19:30
Mnie w Dalekim Kazachstanie Rodzice na Polaka wychowywali,ksiazki polskie przed rewizja chowalismy,modlitwy mnie uczono,a w Polsce zostalismy kacapami,czytam was od dwoch tygodni ,o herbach prezeczaytalem w jakims watku o rodzinach.W czasie komuny nikt sie tym szlachectwem nie chwalil..teraz sama szlachta herbowa.Dekownicy ocaleki nie szlachta,szlahte wywieziono po powstaniach .
Danmal, mówi przez Ciebie wielkie rozgoryczenie. Nie denerwuj się, zostań z nami, jestem przekonana, że na naszym forum nikomu nie przyjdzie do głowy, aby Cię poniżać w jakikolwiek sposób.
My się tu lubimy nawzajem, choć czasem czubimy się trochę.
To wspaniale, że wróciłeś z Kazachstanu. Witamy Cię serdecznie na naszym forum.:)

bogda
22-10-2007, 19:31
Ej Danmal....weż poprawkę na wszystko co czytasz, chwali się takie postępowanie o jakim piszesz, ale sam starasz się dogrżć innym....nie o to tu chyba chodzi???

Elizka....a ja należę do medalikarzy, no i co... czy jestem gorsza od innych, ech... coś chyba Danmala ugryzło....:)

Pani Slowikowa
22-10-2007, 19:31

nie denerwuj sie my wiemy jacy byli wspaniali Polacy na wschodzie..i ich kochamy.. Mysle ze sa duzo lepsi od tych w Polsce.. tak ze trafiles do dobrej grupy..
Ciesze sie ze jestes z nami :)

Jezeli chodzi o to szlachectwo to faktycznie za komuny raczej nie nalezalo sie nim chwalic.. no chyba ze chcialo sie byc przesladowanym... A z tymi herbami to taka zabawa.. bo prawdziwe szlachectwo to jest tylko w sercu... a nie na papierze.. Zycze ci abys przekonal sie do TWOJEJ Polski ..i abys byl w niej szczesliwy

elizka
22-10-2007, 19:32
http://img229.imageshack.us/img229/4976/pociechabr9.gif (http://imageshack.us)
Nic się nie przejmuj,ciesz,że jesteś w Polsce-to kraj cieeeekawy,czytaj sobie dalej,nic nie zmienisz,a nerwy w konserwy.Jesteś tu na forum to znaczy,że umiesz wiele,a do ludzi miej dobre nastawienie.Amen.

chickita
22-10-2007, 19:50
Wybory w Polsce to porażka. Wstyd. Brak kart do głosowania? Cieszy mnie tylko, ze jeden kaczor na odstrzał poszedł.

danmal
22-10-2007, 20:19
Ja dogryzam ?mnie ponizono w ojczyznie moich przodkow,ktorzy nie z wlasnej woli wyjechali z Polski,.Jestem tu to wiele umiem ....o laskawa Pani,dzieki za uznanie ,a coz takiego trzeba umiec zeby tu byc-znow megalomania

Lila
22-10-2007, 20:22

Chwała Twoim rodzicom,bo nie łatwo było. W domu po mojej babci mieszkają Sybiracy.Nasłuchałam się,oj nasłuchałam..Kocham ich za patriotyzm i zdrowy rozsądek..
Mam tam w pobliżu rodzinę.Dziesiąta woda po kisielu i odwiedziłam ich niedawno.
Ta kobieta Sybiraczka zawstydziła mnie jak rzadko kto...
Powiedziała....to masz rodzinę i nie widziałaś jej 20 lat ?

- A wiesz jak my się pilnowali ? Te co zostali ? Z sześciorga dzieci i dwójki rodziców,tylko my dwie z siostrą się ostali .
A dalsza rodzina ? Też wymarła ,z biedy...
Nie szanujesz rodziny....

Danmal,jesteś kacapem dla głupich ,ciemnych ludzi.A w rzeczywistości jesteś Polakiem najwyższego sortu.
Tylko wiesz co ?
Ten cholerny system nauczył Cię nie wierzyć nikomu...

U nas jest masa szlachty i arystokracji.W pobliżu domu mojej babci jest Kruszyna,należąca do Lubomirskich.
Książe Sapieha jest postacią znaną w Krakowie .A inni ? Radziwiłlowie,Tyszkiewiczowie,Opalińscy ?
A nasz Bronisław Komorowski z rodu liczącego kilkaset lat..

My tu mówiłyśmy o naszych szaraczkowych raczej rodzinach..
Mamy świadomość jakiś tam gniazd,fotografie dworków ,których już nie ma...

Szlachty nie wywieziono po powstaniach.A jeżeli -to czasowo.
Niektórzy przeputali swoje majątki już dawno,innym zabrała reforma.Ale ludzie są.I pamięć.

Pozdrawiam i napisz o swoim dzieciństwie..:)

FeliksG
22-10-2007, 20:33
[QUOTE=Malgorzata 50]Wiecie co -slabo mi się robi od tego ogolnego narzekactwa .
MAŁGORZATO! Mam wielką ochotę zwrócić się do Ciebie słowami Twojej szacownej krewnej: Małgorzato, proszę zmienić.....Byłoby to jednak uproszczeniem sprawy, albo, co gorsze, próbą, wpłynięcia na styl, treść czy formę Twojej wypowiedzi. Nie, podkreślam jeszcze raz, że chęć użycia w/w zwrotu przyszła mi wyłącznie dlatego, że wypowiadając się w taki sposób, odmawiasz nam zgłaszania wątpliwości, ktore nie sa narzekanctwem. Sa to obawy ludzi, ktorz już NIEJEDNOKROTNIE byli omamieni wspaniałymi programami a zwłaszcza, obietnicami. Dlaczego odmawiasz, tym ludziom, dmuchania na zimne? Tyle razy się sparzyli, to może już więcej nie chcą?
Za wcześnie jest, już teraz mówić o szczególach rozwiązań ekonomicznych, bowiem, założenia programowe nie zawsze dadzą się zrealizować, ale skoro już mowa o podatkach oraz o bogatych i biednych, to pozwole sobie wtrącić, że np. w Finlandii, bogaci płacą bardzo wysokie podatki, właśnie w trosce o tych biedniejszych, o wyrównywanie dystansu. Chyba coś w tym jest, a na pewno, warto o tym mówić.
Pozdrawiam.

qrystyna216
22-10-2007, 20:34
Oj Danmal, nie bierz do głowy, na prawosławnych mówią kacapy, na nas podlasiaków śledziki. Tak to już jest, ale tak zachowują sie tylko głupki. Ja już nie reaguję, wpływu na miejsce urodzenia nie miałam, a teraz nigdy bym nie opuściła swego miasta, tu jest najpiękniej i najlepiej.

Malgorzata 50
22-10-2007, 21:20
Feliksie -wiesz co siedzialam wczoraj przed TV w napięciu przez 3 godziny .Jednoczesnie latalam od telefonu do komputera zeby moim przyjaciołom ze Stanow nadawac co się dzieje .Jak wygral Donald w całej kamienicy rozległ sie wielki wrzask .Moi wszyscy znajomi oszaleli z radosci -a nie sa to naiwne nastolatki bynajmiej.Wchodze do klubiku i co czytam ....ostrozne narzekania (rozumiem Basie ,Lile i inne dziewczyny zwolenniczki PiS -że im sie wynik nie podobal,bo mialy swoje racje i z przekonaniem popieraly PiS -co szanuję) ale reszta -zadnego entuzjazmu tylko smuteczek i pow.atpiewanie -wiec trochę mnie zmrozilo .Ale pewnie nieslusznie i pewnie masz racje .Przepraszam jesli ktos poczuł się przeze mnie napadniety albo,co nie daj Boże,cenzurowany.Jasne pozyjemy ,zobaczymy....o podatku już nie bede pisac bo nie bardzo się rozumiemy....

Lila
22-10-2007, 22:12
Małgoś,będzie OK..

Najważniejsze,że na Jędrka i Romka nie będziemy musiały patrzeć.!!!!
Choć w USA olbrzymią większością wygrał PiS,ale my żyjemy w Polsce.Dobrze,aby się połączyli.....i Polska pany...o le !!!

FeliksG
22-10-2007, 22:13
Dziękuję!!!! Myślę, że rozumiemy się, również w sprawie podatków - co wyjdzie jak pomówimy o szczegółach. Tę pewność mam w oparciu o Twoje, realistyczne pojmowanie spraw, choć; ten entuzjazm z okazji wygranej PO, przysporzył troche zakłóceń, ale one miną, wraz z nim - tak myślę na podstawie tryumfalizmu prezentowanego przez zwycięskie ugrupowanie.

Malgorzata 50
22-10-2007, 22:16
Feliksie pozyjemy ,zobaczymy.......a na razie hurra .A czy PO prezentuje tryumfalizm??? Nie odebralam tego tak .Ale moze entuzjazm mnie zaslepil.W kazdym razie przynajmniej jest szansa ze w sejmie nie bedzie dziwolagow i wybrykow natury .A moze cud bedzie polegal na tym ,ze ci durnie politycy wreszcie zaczna ze soba współpracować .O swieta naiwnosci !!!!

inka-ni
22-10-2007, 22:30
Malgosiu ja mimo zlego poczucia zdrowia,poprawil mi się nastrój.Dzwonilysmy do siebie z siostrą,caly czas czekając na wyniki.Podobnie jak ty cieszę się z wyniku,bo nie będę też pewnych osób grożącyvch palcem wciąż oglądać w TV.

Malgorzata 50
22-10-2007, 22:34
Otoz to, nie lubię jak mi ktos grozi palcem ...

danmal
22-10-2007, 22:36
Bez Twojej informacji Malgorzto zajomi w Usa umarliby w nieswiadomosci,kto w Polscve wygral wybory,dobrze ze ich poiformowalas

Basia.
22-10-2007, 22:37
podchodzę do zagadnienia sceptycznie, bardzo sceptycznie. Pożyjemy, zobaczymy.:) :)

danmal
22-10-2007, 22:38
za ty mozesz wsystkim ...laskawa pani rozdaje laski lub do lask nie dopuszcza znow megalomania polactwa jak napisal Ziemkiewicz

Anielka
22-10-2007, 22:46
A Ty kurna w końcu Polak jestes,czy jakas inna cholera?Jak mnie jeszcze raz wkurzysz to sie trzymaj mocno nie wiem czego,bo jestes bardzo nieprzyjemny .Daj sobie spokój z uwagami tego typu.Juz na wszystkich watkach namieszałeś i wystarczy .Teraz paciorek i do łóżeczka.Pa!8805

danmal
22-10-2007, 22:50
Rozkazywac i straszyc to mozesz swojego lubego jesli go masz.Ja jestem wolny czlowiek.

Lila
22-10-2007, 22:51
za ty mozesz wsystkim ...laskawa pani rozdaje laski lub do lask nie dopuszcza znow megalomania polactwa jak napisal Ziemkiewicz

Znowu waść tu mącisz ?

Panie Boże,Ty widzisz i nie grzmisz ? Chamy taki miód piją ?

...rzekł pan Zagłoba.Miód to nasz klub..:D

Basiu...ja moher zdjęłam i patrzę optymistycznie w przyszłość.Zawsze tak robię,odkąd przekonałam się iż człowiek układa plany,aby Bóg się z nich śmiał...
Poza tym ...abym ja tylko takie porażki w życiu miewała...ach..

Lila
22-10-2007, 22:53
Rozkazywac i straszyc to mozesz swojego lubego jesli go masz.Ja jestem wolny czlowiek.

Tak ładnie Ci dziewczyny powpisywały się w profilu.
Nie wstyd Ci?

Jasne,żeś wolny.Chyba ,że Cię zamkną..

chickita
22-10-2007, 22:55
Faktycznie wolny jesteś. Z tymi przyjaciółmi w realu to Cie ostro poniosło. Ja Cie też przodem i luzem przed seniorami z 10 piętra, bez spadochronu.:D

Malgorzata 50
23-10-2007, 00:06
Wiesz co danmal gdyby nie to ,ze netykieta i adminaka nie pozwala powiedzialabym ci dosadnie co o tym mysle frustracie .Nie masz co robic ,zona cie kantem puscila czy srodkow uspokajakących za malo wziąłes ...Jeszcze raz sie odezwiesz paranoiku,a wylecisz z tego forum z takim samym hukiem jak tu wlazles...mozesz sobie ględzić ile chcesz po prostu nikt się do ciebie więcej nie odezwie .Może sie znudzisz pacanie niewyżyty

danmal
23-10-2007, 02:41
Tak ładnie Ci dziewczyny powpisywały się w profilu.
Nie wstyd Ci?

Jasne,żeś wolny.Chyba ,że Cię zamkną..
nic mi nie wiadomo...zamkna?-straszysz?

danmal
23-10-2007, 02:47
Wiesz co danmal gdyby nie to ,ze netykieta i adminaka nie pozwala powiedzialabym ci dosadnie co o tym mysle frustracie .Nie masz co robic ,zona cie kantem puscila czy srodkow uspokajakących za malo wziąłes ...Jeszcze raz sie odezwiesz paranoiku,a wylecisz z tego forum z takim samym hukiem jak tu wlazles...mozesz sobie ględzić ile chcesz po prostu nikt się do ciebie więcej nie odezwie .Może sie znudzisz pacanie niewyżyty
Ksiezniczke nerwy poniosly,odslonilo sie nieksiazeca nature,znalazl sie ktos ,kto wacpani poklonow niw ,bledy robimy ksiezniczko .do podstawowki trzeba wrocic,mnie to ujdzie bo jestem kacap

danmal
23-10-2007, 02:51
No nie ,ale jaja,tokuja baby kolo chlopa,jak tylko portki zobacza,rzeczywiscie kwiotkow naznosily,trzeba miec sieczke ale nie wypada nie podziekowac tylko do jasnej anielki obudzcie sie z letargu.

senior A.P.
29-04-2008, 21:59
Co bylo nastepnie - "zakorkowali" go ?
Nie widze tego forumowicza na forum ,chyba nie bylo tu reinkarnacji ???
Mam na mysli forumowicza powyzej podpisujacego sie "danmal" - co z nim ?

chickita
29-04-2008, 22:09
Co bylo nastepnie - "zakorkowali" go ?
Nie widze tego forumowicza na forum ,chyba nie bylo tu reinkarnacji ???
Mam na mysli forumowicza powyzej podpisujacego sie "danmal" - co z nim ?
Możliwe, że wybór polityczny mu nie podszedł i spasował. Fakt, chłop przepadł. Przegrał wybory to poszedł do nory.

senior A.P.
29-04-2008, 22:11
Szkoda !
Byl dosc interesujacy/a.

kufa86
29-04-2008, 22:23
To była Danuta Malecka z Florydy.
Seniorze poszukaj, może jest twoją interesująca sąsiadką?
Życie jest piękne, wszystko przed tobą.
A jeżeli to był on, to łatwiej będzie ci związać koniec z końcem.

Malgorzata 50
29-04-2008, 22:24
A może nawet przyjaciółką ...atak klonow to się nazywa!!!!

senior A.P.
29-04-2008, 22:53
Po kolacji postaram sie poszukac jej na amerykanskiej wyszukiwarce ludzi,gdzie bedzie adres i telefon - warunek ze posiada amerykanskie dokumenty.Skontaktuje sie z nia i zawiadomie,ze jest proszona na forum.
Juz zapisuje imie i nazwisko - czy prawdziwe ?

Lila
29-04-2008, 23:02
Koniecznie jest proszona ...Żeby dostać w protezę górną tudzież dolną..

Zresztą Senior,tam jest większy wybór,bo to cała gromada staruszków jest ..Ledwo zipią i dlatego posty tutaj smażyli komisyjnie,jak zielone pomidory...pod jednym nickiem,takie oszczędne byli..:)

Ps.sądzę że nazwisko fałszywe..
ps2.poza tym może być już skremowana,bo ostatnio coś jej się w głowie ruszało.Jeszcze w swojej ostatniej woli przekazała mało używany laptop i polecenie zemsty na polskich emerytach...

Malgorzata 50
29-04-2008, 23:13
a będzie straszone?????????? z tego laptopa ofkors!!!!!

kufa86
29-04-2008, 23:21
Koniecznie jest proszona ...Żeby dostać w protezę górną tudzież dolną..
.
No i co ty godos?
Jakie protezy?
Miała tylko jedno szklane oko a własnymi ręcami klepała w klawiaturę.
Co do nóg się nie wypowiem.
Koniecznie jest proszona - jako partnerka dla seniora.

Malgorzata 50
29-04-2008, 23:22
LOL ale będzie bal!!!! I może małe się z tego ulęgną...

kufa86
29-04-2008, 23:27
Ulęgałki się będą nazywać.

chickita
29-04-2008, 23:38
Ulęgałki się będą nazywać.
To ich czipy anty nie obowiązują? I bedą sie tak beztrosko?

Malgorzata 50
29-04-2008, 23:40
Nie...chyba ..w imię dobra ojczyzny to chyba nie obowiazują ..wrog doprowadził do niżu demograficznego wiec patrioci musza łaczyć sily ,zeby knowania udaremnić.

chickita
30-04-2008, 00:15
Matko jedyna. To bedzie jak u faraonów. Miedzy swemi?

martunia
30-04-2008, 00:16
Tak między seniorami.

chickita
30-04-2008, 00:21
Ale onymi a nie naszemi?

martunia
30-04-2008, 00:22
Mam nadzieję,że onymi.

chickita
30-04-2008, 00:24
Uff. Nam nie grozi najscie. Wiek juz nie tak produktywny a oni sa zagramaniczni. Nim wyhoduja to młodzi sie znudzą czekaniem.

martunia
30-04-2008, 00:26
jezu i wychodują takie małe seniory

chickita
30-04-2008, 00:29
No i nasze dzieci tez beda z granatami na sznurku sie okopywac co by przyszłe pokolenia nie dopadły. Ciężko mi to powiedziec ale moze trzeba to w kołysce skoro czipy i aborcja zawiodły?

senior A.P.
30-04-2008, 09:35
Najpierw Was pokryja tatuazem,czipy beda w drugiej kolejnosci .
Mam nadzieje,ze tym razem opaski nie beda noszone.

Ewita
30-04-2008, 09:50
Najpierw Was pokryja tatuazem,czipy beda w drugiej kolejnosci .
Mam nadzieje,ze tym razem opaski nie beda noszone.
Później słońce zgaśnie na cztery godziny i huraganowe wiatry wszelką głupotę wywieją. Opaski też. Tatuaże zostaną (te ciekawsze)!

senior A.P.
30-04-2008, 10:00
Wiatry to juz chyba u was wieja ,glupoty chyba sie doszukuja nawet na wysokich szczeblach,tatuaze robia sobie ludzie o odpowiednim IQ.

Lila
30-04-2008, 10:04
Augustynie,jesteś niesamowity..........cokolwiek to znaczy....

hannabarbara
30-04-2008, 10:06
Mamo! A co to znowu za głupawki! Nie mam nawet zdrowia całości czytać. Gdybyś, seniorze AP, spożytkował swoją energię inaczej, to może możnaby oświetlić jakieś średniej wielkosci miasteczko!

Basia.
30-04-2008, 10:06
Ty też jesteś niesamowita :) biegnij zakładać trzecią częś odstresowywacza.:)

senior A.P.
30-04-2008, 10:11
No i widzicie jak Was wszystkie pobudzilem ?
A gdzie sa "chlopy" z tego forum ? Dalej spia ?

Basia.
30-04-2008, 10:29
No i widzicie jak Was wszystkie pobudzilem ?
A gdzie sa "chlopy" z tego forum ? Dalej spia ?
pobudziłeś Augustynie i chwała ci za to :) chłopy albo śpią albo robią zakupy.

Ewita
30-04-2008, 10:47
pobudziłeś Augustynie i chwała ci za to :)
Basia!!??? Litości!

Basia.
30-04-2008, 10:54
Basia!!??? Litości!
pobudził, ja po przeczytaniu kilku postów /poczułam ukłucie/ doszlam do równowagi fizycznej psychicznej. :)

senior A.P.
30-04-2008, 11:04
Basiu !
"Nie wolno Ci sie wychylac !"
Bo podpadniesz przechodzac na moja strone "partyjna".
WARSZAWA I LODZ - REKA W REKE !!!
NIe bedzie jankes pl..... w twarz !
Czy tak Pani Ewito ?

tadeusz50
30-04-2008, 11:50
Senior tu nie wojsko nie trzeba zdawać raportu gdzie byłem i co robiłem.

senior A.P.
30-04-2008, 12:00
Przeciez ty sie na wojsku nie znasz,nie sluzyles w nim .
Skad ta wiedza ,z opowiadan ?

tadeusz50
30-04-2008, 12:17
Przeciez ty sie na wojsku nie znasz,nie sluzyles w nim .
Skad ta wiedza ,z opowiadan ?
Z opowiadań, bajek opowiadanych na dobranoc przez Seniora. Nie tylko ty byłeś w wojsku. Ja nie byłem i bardzo się cieszę z tego.

frida
30-04-2008, 12:22
oj ale kurzy się tu u was heheheh a ja bym chciała być w wojsku :) pozdrawiam

senior A.P.
30-04-2008, 13:33
"Do woja marsz do woja a ty nie placz mila moja...".
Nie dane ci bylo Tadziu spiewac,musiales za to "rabac przodek" - zaluj !
A ty mila nie dokazuj !

tadeusz50
30-04-2008, 14:43
Ja tam nie żałuję. I tu każdy z nas pozostanie na swoich stanowiskach!

frida
30-04-2008, 14:52
heheh nie dokazuje!!!! tylko wyrażam swoje ubolewanie... Miłego dnia Panom życze...

senior A.P.
30-04-2008, 14:59
Racej popoludnia i wieczoru.
A nad czym to ubolewasz - zawiedziona milosc ?