PDA

View Full Version : Spektrum zainteresowań


Bizarek
23-11-2013, 02:25
Przeglądając tę stronę internetową, chyba dedykowaną dla seniorów, można odniesć dziwne wrażenie, że seniorzy oprócz zainteresowania o prawdziwosci tej czy innej religji, doszukiwania się ułomnosci duchownych itp. nie mają prawie innych zainteresowań i zajęć. Trudno uwierzyć, że czynne życie społeczne jest poza sferą ich zainteresowań.
Ja osobiscie, na codzień stykam się raczej z innymi seniorami jednak przeważnie z takimi którym przeżyte dni umożliwiają mieć szerokie i trafne spostrzeżenia na wiele aktualnych spraw. :rolleyes:

jakempa
24-11-2013, 00:32
Radzę przejrzeć wszystkie wątki i wydać opinię, to jest forum , gdzie każdy znajdzie cały przekrój swoich zainteresowań i w postach dyskusje i opinie wyrażone na wszystkie interesujące tematy,,,,
trzeba tylko umieć poszukać,,,

senioritka
25-11-2013, 23:13
Mam baaaaardzo szerokie spektrum zainteresowań w stereo wymiarze. Nie będę wymieniać, nie zmieściłabym się na stronie i nie lubię się chwalić, ale co tam, raz można. Tak? To teraz takie modne słowo. Niektórzy nie potrafią wypowiedzieć zdania bez jego użycia. Ciekawe, że używający tego słowa nie czekają na jego potwierdzenie ani na zaprzeczenie. Ja też!
Pozdrawiam Seniorów mających stereo zainteresowania.