PDA

View Full Version : Pani ....Pawlowicz..


zdzislaw.bedrylo
11-12-2013, 18:44
Nie wiadomo czy....płakać czy śmiać się z wypowiedzi pani Pawłowicz o "Unijnej szmacie" Sam prezes jedzie do Kijowa aby wspierać Ukrainę w możliwości wstąpienia do Unii a tu....taka sama pani z PIS mówi zupełnie coś innegoi obraża nie tylko flagę Polski ale i też Unijną flagę ,która jest jest razem wszędzie w każdym Urzędzie....Czy ona jest "normalna psychicznie" bo coś się wydaje,że powinna dać się przebadać psychiatrycznie..Temat do dyskusji...

Lila
11-12-2013, 18:58
Nie będzie żadnej dyskusji, jeśli będziesz zakładał Zdzisiu tyle tematów.

Jest jeden wątek, gdzie gromadzą się bardzo nieliczni, co chcą coś tam, coś tam...bo trudno nazwać tę produkcję prawdziwą dyskusją na argumenty. Niemniej tylko tam lepiej próbować.

Wątek ''A to Polska właśnie''

http://www.klub.senior.pl/polityka/t-a-to-polska-wlasnie-page2354-7459.html

Serdecznie....

ps. postulat badań psychiatrycznych najlepiej zgłosić mailem na adres Kancelarii Sejmu.
Być może więcej będzie zainteresowanych, i odpowiedź masz jak w banku.

Hypatia
12-12-2013, 11:14
Nie wiadomo czy....płakać czy śmiać się z wypowiedzi pani Pawłowicz o "Unijnej szmacie" Sam prezes jedzie do Kijowa aby wspierać Ukrainę w możliwości wstąpienia do Unii a tu....taka sama pani z PIS mówi zupełnie coś innegoi obraża nie tylko flagę Polski ale i też Unijną flagę ,która jest jest razem wszędzie w każdym Urzędzie....Czy ona jest "normalna psychicznie" bo coś się wydaje,że powinna dać się przebadać psychiatrycznie..Temat do dyskusji...
Ta joj Zdzichu,nie rób hecy........:)
Nawet najbardziej nośny, doniosły i donośny temat, jednak oparty na incydencie, może być tematem dyskusji jedynie przez kilka,kilkanaście dni. Takie czasy.
Tworząc codziennie nowy wątek oparty na ekscesach jakiegoś aktora sceny politycznej,a bywa, że tylko statysty halabardnika lub kabotyna,skazujesz wątek na zagładę lub obumarcie w okresie życia płodowego,no bo powiedz, ile dni można deliberować nad przypadkiem niejakiej "pani" Pawłowicz?
Słowo "pani" jest tu mocno na wyrost, panie tak się nie zachowują.
Może raczej wątek na temat kondycji nie tyle psychicznej,co mentalnej i intelektualnej,a przede wszystkim etycznej, polskiej współczesnej kadry naukowo-dydaktycznej,polskiej profesury?
Ostatnio coś mają kiepską passę i PR.
Pozdrowienia od cioteczki Teliczkowej. ;)

Jarosław II
12-12-2013, 11:33
Masz racje Hypatio, że wątek zemrze w wodach płodowych. Teraz wystarczy w Google wpisać hasło "szmata+ Pawłowicz" aby zaraz na pierwszym miejscu wyświetlił się ten aktualny temat.:LOL: Można spróbować. https://www.google.pl/search?q=szmata+Paw%C5%82owicz&client=firefox-a&hs=UYj&rls=org.mozilla:pl:official&tbm=isch&tbo=u&source=univ&sa=X&ei=boKpUtvYIsWPtQbz94DwAQ&ved=0CDYQsAQ&biw=1250&bih=571
Mówiłem kąciki ust na dół alert.:LOL:

pluto37
12-12-2013, 12:25
.....
Słowo "pani" jest tu mocno na wyrost, panie tak się nie zachowują.
..........

Hypatio!
Obawiam się, że nie masz racji. "TE" panie od tych "panów" maja takie zachowania wyssane z mlekiem.
Co widać, słychac ....I czuć.

wujek
12-12-2013, 13:50
Zdzisławie Bedrylo,jesteś niczym wulkan.W okresach wyciszenia kumulujesz w sobie irytację na szkodników z PIS, a kiedy jej poziom sięga już krateru,wybuchasz.
A nie ma powodu.Jeżeli Kaczyński mówi jedno,a Pawłowicz drugie,to świadczy tylko o tym,że istnieje swoboda wypowiedzi.Demokracja Zdzisławie.
Nie ma też powodów demonizowania flagi.To tylko sztuka materiału.Patriotyzm to kwestia mentalności,a nie symboli.
W swoim czasie modne były bokserki (majtki)szyte z amerykańskiej flagi i nikt za to nie wylądował w Guantanamo.
PS.Uczulenie na PIS,jak zresztą każde inne,może być groźne dla zdrowia.Nie trać czasu Zdzisławie i czym prędzej rozglądnij się za jakimś antyalergentem.

Lila
12-12-2013, 14:32
Stanę w obronie Zdzisia.:D
Czyż jego uczulenie nie jest zaledwie maleńką krosteczką,
przy ogromnych czyrakach innych alergii?
Jak je leczyć?
Chyba tylko ziemia może wyciągnąć, co zresztą jest pewne w niedalekiej przyszłości.

senesco
12-12-2013, 15:25
Szanowni Państwo, alergii na PiS nie należy leczyć. Należy się z nią zaprzyjaźniać, oswajać. Nauczyć z nią żyć, jak z astmą.
Przystanąć, wziąć głęboki oddech, a następnie dziko zatanczyć pogo.

Wszystko wskazuje na to, że dzięki wyborcom PiS przejmie rządy. A pewna swojej urody, kobiecego ciepła i przenikliwej inteligencji, profesor Pawłowicz obejmie tekę może edukacji, może sprawiedliwości.
Wtedy Uniia pozna nasze zdecydowanie, miłość do narodowej tradycji (z językiem będzie kłopot, bo to nie jest mocna strona PiS), podkuli ogon i zapewni dodatkowe finansowanie. A wtedy każdemu z nas będzie się żyło jak w raju. Pod palmą, bez tęczy i z zielonymi w dłoni.

Dlatego lepiej uczyć się dostrzegać dodatnie minusy, bo emigrować nie ma dokąd.

Jarosław II
12-12-2013, 15:31
Dlatego lepiej uczyć się dostrzegać dodatnie minusy, bo emigrować nie ma dokąd.
Jak to nie ma gdzie. W Bieszczadach są miejsca, gdzie na pewno nie dojdzie ani głos ani obraz.
http://fotozrzut.pl/zdjecia/489616a299.jpg (http://fotozrzut.pl/)

wujek
12-12-2013, 17:31
Są stany chorobowe - czyraki o których wspomina Lila do nich bez wątpienia należą - które medycyna kwalifikuje jako beznadziejne.Ich się już nie leczy,bo jak mówi przysłowie, szkoda czasu i atłasu.Wybawieniem dla nieszczęśników byłaby pewno eutanazja,ale ta jest póki co karalna.
Z drugiej strony patrząc,to również są stworzenia boże. Pozwólmy im zatem wegetować na obrzeżach

Olina
20-01-2014, 16:36
Dopóki prokuratorzy są na usługach PiS mówienie o tej osobie sprawia radość jedynie jej. Utrzymywana przez polskich podatników pani P. realizuje wytyczne sekty nienawiści do Polaków, której kierownictwo jest umocowane w Toruniu i Przemyślu. Skoro ta postać ma czelność atakować WOŚP i Pana Owsiaka to może zastanówmy się jaki jest jej udział w śmierci bliźniaków we Włocławku. Wiadomo że ten szpital publiczny jest po protu szpitalem wyznaniowym. Patron i krzyże na korytarzach przypominają komu ten szpital ma służyć. Zgodnie z ideologią sekty in vitro jest zakazane, podobnie jak cesarka bo kobieta ma rodzić w bólach. Czy mówienie o błędach w sztuce lekarskiej mogą dotyczyć ludzi zmuszanych przez wyżej wymienioną sektę do określonych zachować. To już nie są pieniądze na ratowanie Stoczni Gdańskiej które jeden guru sekty wydaje na Maybacha. Mam nadzieję, że doczekamy czasów kiedy to Macierewicz stanie przed sądem bez obrony usłużnych prokuratorów, którzy Polakom tłumaczą, że to osoba prywatna pracowała w rządzie Jarosława Kaczyńskiego wiec nie odpowiada za swoje czyny i decyzje. Może więc zapytajmy prokuraturę dlaczego osoba prywatna rozwiązała WSI i pisała sprawozdania ściśle tajne? Coś mi tu nie gra. Dowody świadczą, że Macierewicz jest bliski odpowiadać za zdradę Polski wydając Polskich agentów w krajach Arabskich i przekazując ich dane ambasadzie Rosji i Izraela. A tu prokuratura mówi, że to jest osoba prywatna i za nic nie odpowiada. To dlaczego najlepszy prezydent wszech czasów jego wyznaczył do tak odpowiedzialnych czynności? Rozumiem, że kłamstwa smoleńskie Macierewicza to blef propagandowy jak to przyznają niektórzy eksperci sekty w Radiu Maryja, ale tu chodzi o działania na szkodę Polski zarówno Macierewicza jak i całej sekty do której należy pani P.

Lila
20-01-2014, 16:45
Dobrze rozumiem?
Oskarżasz posłankę o spowodowanie śmierci?

Proszę otwartym tekstem. Chyba starczy odwagi? Napisało się ''a'', proszę o ''be''.

ps. nie jestem admiratorką Rydzyka, ale twoje rewelacje o maybachu są bredniami niestety.
Klasa auta, o jakiej piszesz, jest prawie równa klasie auta Owsiaka.

http://www.kontrowersje.net/owsiak_je_dzi_bardziej_t_ust_fur_ni_rydzyk_ale_w_m ediach_wygl_da_jak_wi_ty_franciszka_nie_jak_rydzyk

Powyższy bloger jest stroną procesu Owsiakiem.

Jego nick Matka Kurka, jest przeciwwagą Ojca Rydzyka, z którym też walczył.