PDA

View Full Version : Apel -Pomoc


Andrzejsem
15-12-2013, 12:35
POMÓŻMY ANDRZEJOWI SEMBORSKIEMU W WALCE Z JEGO CHOROBAMI


Lekarze nie chcą uznać…

Jako osoba niepełnosprawna w 46 roku życia znalazłem się w tragicznej sytuacji życiowej. Choruję na cukrzycę typu 1, miedzy innymi mam takie choroby przewle...Zobacz więcej
Zdjęcie: POMÓŻMY ANDRZEJOWI SEMBORSKIEMU W WALCE Z JEGO CHOROBAMI


Lekarze nie chcą uznać…

Jako osoba niepełnosprawna w 46 roku życia znalazłem się w tragicznej sytuacji życiowej. Choruję na cukrzycę typu 1, miedzy innymi mam takie choroby przewlekłe jak niewydolność serca, która grozi mi zawałem, polineuropatię cukrzycową, przepuklinę rozworu przełykowego, nadciśnienie tętnicze, zwyrodnienie kręgosłupa i rwę kulszową, która spowodowała częściowy paraliż prawej nogi.

Z tym wszystkim jestem bez prawa do renty, a medycyna pracy nie dopuszcza mnie nawet na stanowisko stróża. Z opieki społecznej otrzymuję zasiłek stały w wysokości 444 złote miesięcznie. Wystarcza mi to zaledwie na opłacenie mieszkania. Nie stać mnie na leczenie cukrzycy, której lekarze nie chcą uznać za chorobę genetyczną, mimo że chorowała na nią moja mama. Gdyby uznali, miałbym prawo do renty. Mógłbym tego prawa dochodzić przez sąd, ale mnie nie stać nie tylko na sąd, ale nawet na jutro na jedzenie. Nie stać mnie też na terapię kręgosłupa ani na inne podstawowe wydatki.Obecnie zbieram na pompę insulinową.

Dlatego proszę ludzi dobrego serca o pomoc. Darowizny można wpłacać na konto bankowe: numer 81-2340-0009-1150-4010-0003-1582.

ANDRZEJ SEMBORSKI


Fundacja FILANTROP: http://filantrop.org.pl/pomagamy/lekarze-nie-chca-uznac/