PDA

View Full Version : Szukamy babci

rzanna92
01-01-2014, 15:13
Witam,
Jestem mamą, mam 4 letniego synka..
Wiem że gdzieś już były takie wątki, chciałabym poruszyć temat na nowo..
Nie wiem jak to wyrazić by nie zostać posądzoną o jakieś niecne zamiary.. chcielibyśmy się zaprzyjaźnić ze starszą Panią , i Panem, jako babcią i dziadkiem..
Tak się stało w naszym życiu że mój synek nie ma babci ani dziadka.. Chcielibyśmy wzajemnie się odwiedzać, spacerować, rozmawiać, cieszyć się z tego że możemy robić różne rzeczy razem..
Jeżeli ktoś byłby zainteresowany to zapraszam do rozmowy na ten temat..
Chociaż z drugiej strony to strona ogólnopolska to niełatwe ze względu na odległości.. no może na początek zapraszam do kontaktu mailowego..
Powiem wprost że już kontaktowałąm się z tutejszymi Klubami Seniora ale jakoś brak odzewu na razie że ktoś byłby zainteresowany tego typu kontaktem..
A przecież jest tylu samotnych ludzi.. Czy ludzie mają jakieś obawy? jakie?
no bez względu na to ja wciąż próbuję .. możemy sobie wzajemnie pomóc w walce z tą samotnością tworząc taki kontakt..
serdecznie wszystkich seniorów pozdrawiam i czekam na jakiś odzew...

puleczka
13-02-2014, 10:36
My szukamy wnuków , jesteśmy małżeństwem po sześćdziesiątce i nie mamy własnych wnuków. Chętnie nawiążemy kontakt .
Adres puleczka@interia.pl

Pozdrawiam ciepło Ula:*

jak to wyrazić by nie zostać posądzoną o jakieś niecne zamiary.. chcielibyśmy się zaprzyjaźnić ze starszą Panią , i Panem, jako babcią i dziadkiem..
Tak się stało w naszym życiu że mój synek nie ma babci ani dziadka.. Chcielibyśmy wzajemnie się odwiedzać, spacerować, rozmawiać, cieszyć się z tego że możemy robić różne rzeczy razem..
Jeżeli ktoś byłby zainteresowany to zapraszam do rozmowy na ten temat..
Chociaż z drugiej strony to strona ogólnopolska to niełatwe ze względu na odległości.. no może na początek zapraszam do kontaktu mailowego..
Powiem wprost że już kontaktowałąm się z tutejszymi Klubami Seniora ale jakoś brak odzewu na razie że ktoś byłby zainteresowany tego typu kontaktem..
A przecież jest tylu samotnych ludzi.. Czy ludzie mają jakieś obawy? jakie?
no bez względu na to ja wciąż próbuję .. możemy sobie wzajemnie pomóc w walce z tą samotnością tworząc taki kontakt..
serdecznie wszystkich seniorów pozdrawiam i czekam na jakiś odzew...[/QUOTE]

Moris5565
03-06-2014, 01:22
No jak tam, udało się kogoś znaleźć? Powinny być takie wypożyczalnie babci i dziadka, każdy by skorzystał na tym :)

Moris5565
11-06-2014, 16:26
Bardzo ciekawy pomysł. Życzę Wam żebyście znaleźli uczciwych i szczerych ludzi. Czasem obcy ludzie potrafią dac więcej miłości niż najbliższa rodzina...