PDA

View Full Version : Gdzie na ferie na Mazury?


katvad
05-01-2014, 09:23
Witam wszystkich. Chciałem podpytać forumowiczów czy macie jakieś ciekawe miejsca na mazurach na zimowy wypoczynek? Chcieliśmy zabrać wnuki w jakieś fajne miejsce z możliwością ciekawego spędzania czasu - spacerowania, lodowisko na jeziorze itp. Nie wiem jeszcze tylko jak będzie ze śniegiem w tym roku. Znalazłem ciekawy ośrodek o nazwie bajkowy zakątek na mazurach (http://bajkowy-zakatek.pl) - sporo tam ciekawych atrakcji dla dzieci - park linowy, zoo itp. Opinie są pozytywne, jestem generalnie zdecydowany ale chętnie posłucham co możecie wy polecić bazując na doświadczeniu.

profesorek
06-02-2014, 11:14
Na Mazurach byłem tylko w Mrągowie. Świetna miejscowość - pod turystów. Dużo atrakcji - nie można tam się nudzić nawet zimą. Poza tym, gdy się mieszka w takim kurorcie http://www.accorhotels.com/pl/hotel-3424-hotel-mercure-mragowo-resortspa/index.shtml - to czego można od życia chcieć więcej :) ?
Wygodne pokoje, smaczne jedzenie, prywatność... ehh z pewnością jeszcze kiedyś tam wrócę :)

igor90
21-02-2014, 12:43
My jedziemy z wnukami w okolice Lublina. Oferta http://lubinowe.pl/oferty-specjalne/ferie-zimowe-2014/ wydała się dla Nas interesująca, bo są w niej przewidziane atrakcje specjalnie dla dzieci. Gdyby nie było sniegu, to można zorganizować jakąś pieszą przechadzkę lub wycieczkę rowerową, a dla relaksu masaże. Zobaczymy czy dobrze wybraliśmy.