PDA

View Full Version : Trzy proste sposoby na jesienno-zimowe smutki - komentarze


93.105.64.xxx
13-01-2014, 14:40
Komentarz do artykułu: Trzy proste sposoby na jesienno-zimowe smutki (http://www.zycie.senior.pl/147,0,Trzy-proste-sposoby-na-jesienno-zimowe-smutki,17881.html)
--------------------
Jesień-zima to pory roku krótszego dnia,ale myślę,że można sobie odpowiednio zorganizować czas .Bardzo wpływa na człowieka pozytywna energia.Więcej ruchu mam osoby znajome z którymi chodzę na Nordic Walking,i to po parę kilometrów,chyba,że jest bardzo niekorzystna pogoda.Czuje się z tym dobrze początkowo trudno było się przyzwyczaić,lecz teraz traktuję to jak chleb powszedni.Mam dobre samopoczucie nie przybywam na wadze,oczywiście dbam ,o to żeby mój jadłospis był zdrowy,nie jest to zbyt kosztowne,lecz wymaga trochę chęci poświęcenia na to czasu.Serfuje sobie w internecie bo dowiaduje się wiele ciekawych rzeczy.Rozmawiam przez skaypa,jak osobę nie widzę na codzień,lub mailuje.Córka dorosła pracuje jako opiekunka w Niemczech.Lubię muzykę,mam odtwarzacz na uszy z pięknymi piosenkami,sama sobie wgrałam od najstarszych do najmłodszych.Mam czas zadbać o siebie ,zająć się kuchnią.Pieczone przeze ciasta lepiej mi smakują do kawy.Biorę udział w konkursach,nawet nieraz dopisuje mi szczęście,jak mam ochotę to idę do kina,lub teatru.Nie narzekam na nudę,mam trochę znajomych więc utrzymujemy kontakt,i tak to wygląda.W lecie to mam zajęcie
na działeczce,Jeżdzę wtedy częściej rowerem,lub autobusem jak mi się chce.