PDA

View Full Version : Chiromancja,horoskopy.radiestezja,sennik


kufa86
27-10-2007, 03:18
Wstukałem w szukaczkę "horoskopy" i wyskoczył temat Magia w naszym życiu, pokrewny ale to nie to.
Mowa jest tam głównie o przesądach i magii (oprócz rozlicznych i sympatycznych dygresji oczywiście)
Uważam, ze zabawa wróżbami i horoskopami stanowi doskonałe hobby (trochę mi to już wprawdzie przeszło).


JODŁA - mistycyzm
02.01 - 11.01 oraz
05.07 - 14.07
Ma urodę nieco surową,lubi piękne stroje i biżuterię lub odwrotnie-ma skłonność do ascezy.Pełna godności.Jest wybredna i mierzy wysoko,toteż nie zawraca sobie głowy błahostkami.Szlachetna i pełna rezerwy i raczej małomówna,nie ulega wpływom i czasem czuje się osamotniona.
Świadoma swych zalet i niełatwa we współżyciu,bywa,że zakochuje się na śmierć i życie.Jest wybitnie inteligentna,a w pracy skrupulatna i sumienna.Nie lęka się trudności.
Żyje długo,choć czasem zmaga się z chroniczną chorobą.
W każdej sytuacji potrafi zachować wiarę i nadzieję,a cokolwiek by sie działo,można na niej polegać.CYPRYS - wierność.
25.01.-03.02.
26.07.-4.08.
Smukły,o zręcznej,silnej sylwetce i regularnych rysach.To typ człowieka bliskiego naturze.Zadowala się małym,nie zależy mu na pieniądzach i sławie,chce być tylko szczęśliwy.Pogodny i życzliwy dla ludzi,źle znosi samotność i najlepiej czuje się wśród licznej rodziny lub w gronie przyjaciół.Sympatyczny i zagubiony w marzeniach daje sie raczej ponieść życiu niż je układa.W pracy bywa nieco bałaganiarski, w miłości gwałtowny,a w uczuciach niezwykle wierny.
Jeśli kogoś obdarzy miłośćią,to na całe życie.
Przyjaciele zawsze moga liczyc na jego pomoc.WIĄZ - rozsądek
12.01.-24.01.oraz
15.07.-25.07.
Przystojny ma w sobie coś ujmującego.Rozsądny,małomówny,spokojny,oszczędny i pozbawiony dużych wymagań nie dba o stroje,choć wśród "letnich"Wiązów bywają rozrzutnicy.Natury prostolinijnej,zawsze broni uczciwych racji i wierzy w ludzką dobroć.Budzi ufność.Czasem bywa despotyczny.
W uczuciach żarliwy ,a nawet namiętny,jest oddany i wymagający w stosunku do partnera.Posiada zmysł humoru,która ratuje go w krytycznych momentach.Inteligencja jego jest praktyczna i konkretna.Potrafi kierować ludżmi
Nie ma zbyt silnego zdrowia,lecz żyje długo i bez większych wstrząsów.


TOPOLA-pesymizm
04.02.-08.02 oraz
05.08-13.08.
Wyniosła i dekoracyjna ma poczucie kruchości życia i lęka się starości.Nie lubi żyć w odosobnieniu.Łatwo zranić jej miłość własną,dlatego też powinna starannie dobierać sobie towarzystwo..Nawt drobiazgi mogą wytrącic ją z równowagi.
W małżeństwie niełatwo jej o szczęście - jest zbyt niezależna.
Odwaga i duma sprawiają natomiast,że umie stawic czoła wielu kłopotom.
Dobrze zorganizowana i pełna altruizmu często wybiera zawód lekarza.


CEDR - aktywność
09.02-18.02 oraz
14.08-23.08
Solidny,mocny i obdarzony dobrym zdrowiem potrafi przetrwać trudne chwile.
To osobowość pewna siebie,zdecydowana i twórcza lecz zarazem drażliwa.Szybko podejmuje decyzje i zawsze ma rację.Ma instynkt przewodzenia.
Ambitny i prostolinijny jest niepoprawnym optymistą.Wywierając wpływ na innych,potrafi także całkowicie oddać sie jakiejś sprawie.Wśród jemu podobnych można odnaleźć bohaterów i męczenników..
Wybredny w doborze partnera potrafi długo czekać na prawdziwą miłość.
Często obdarzony bywa talentem muzycznym i dużym poczuciem humoru.Prowadzi urozmaicone życie zawodowe.


SOSNA - wyrafinowanie
19.02-28/29.02 oraz
24.08-02.09
Dekoracyjna,ładna umie podkreslać swoje zalety.Lubi piekne przedmioty i wnętrza,ciekawe znajomości.Umie elegancko urządzić dom.
Uczuciowo impulsywna.łatwo sie angażuje w związki i czasem źle lokuje uczucia,jednak nawet z niepowodzeń potrafi wyjść z honorem.
Nie jest łatwym partnerem w miłości.Szybka i skuteczna w działaniu,w pracy odnosi sukcesy.Jest dobrym organizatorem.Potrafi planować i naginać warunki do własnych wymagań.Wie czego chce,jest odważna,śmiało dąży naprzód,nie unikając ryzyka i nie poddaje się niepowodzeniom.
Znak sosny szczególnie sprzyja kobietą.


WIERZBA- melancholia
01.03-10.03 oraz
03.09-12.09
Ma naturalny wdzięk,jest łagodna i skłonna do zadumy.Ma zdolności artystyczne i wrażliwość w życiu uczuciowym.
Życie z nią nie należy jednak do łatwych.,tkwią w niej bowiem dwie natury:jedna czuła i senna,druga-wojownicza,despotyczna i zmienna.
Kapryśna,wymagająca doznaje cierpień w miłośći.Czasem znajduje przystań w małżeństwie i ma wiele dzieci.Choć przywiązana do domu i rodziny,w głębi duszy czuje sie niedoceniana i marzy o dalekich podróżach.Jej prawy charakter i uczciwość sprawiają,że jest godnym zaufania pracownikiem.


LIPA - realizm
11.03-20.03 oraz
13.09-22.09
Pełna uroku potrafi każdemu zawrócic w głowie.Spokojna,dyskretna,a nawet troche lekliwa,choć potrafi przystosować się do każdych warunków,to marzy o wygodzie i stabilizacji.Pełna sprzeczności i niestała jest zdecydowanie sympatyczna i nie stara sie naprawiać swoich bliźnich.Jest lubiana nawet wtedy,gdy nie można na niej zbytnio polegać.
W miłości bywa bardzo zazdrosna.Jesli znajdzie bratnią duszę,odzyskuje równowagę.Ma zmysł praktyczny i zdolności techniczne.Pomysłowa i precyzyjna.
Żyje długo i nie nękają jej choroby.


DĄB - siła
21.03 - DZIEŃ ZRÓWNANIA WIOSENNEGO
Niezwykle silny,odważny i żywotny ma trudny charakter.
Sam cieszy sie dobrym zdrowiem i nie znosi słabości u innych.Podobnie obdarzony potężna wolą nie ma wyrozumiałości dla niezdecydowanych.Stateczny i sumienny,pełen dumy i uparty,trwa przy raz podjetej decyzji,zazwyczaj osiagając zamierzony cel.
Jednak brak elastyczności przysparza mu czasem kłopotów.
Jest niezależny,jego wola i energia zapewniają opiekę słabszym.Stworzony do przewodzenia jest człowiekiem czynu.Pochłaniają go sprawy konkretne i często osiąga sukces materialny.Żywy,gościnny jest dobrym przyjacielem,zakochuje się kilkakroć,wierząc,że jest to miłość na całe życie.


LESZCZYNA - oryginalność
22.03-31.03 oraz
24.09-03.10
Choć niepozorna,ma wiele wdzięku i trudno oprzeć się jej urokowi.
Kapryśna i zmienna,umie sprawić by ją kochano.Potrafi być szczodra i tolerancyjna lub niebezpieczna ,uparta i złośliwa.Oryginalna i niepodobna do nikogo,zwraca na siebie uwagę.Można się po niej spodziewać wszystkiego..W miłości potrafi być najmilszym albo też najbardziej męczącym partnerem.Związek z nią jest pasjonujący,choć na ogół nie przynosi odpoczynku.Jest typem społecznika,dobrym pracownikiem uczącym się szybko i łatwo.Ma wiedzę,ale jaki zrobi z niej użytek,zależy tylko od jej dobrej woli.

kufa86
27-10-2007, 03:25
JARZĘBINA - wrażliwość
1.04-10.04 oraz
4.10-13.10
Choć na pozór delikatna,jest niezwykle odporna.Pełna wdzięku i uśmiechnięta to mistrz samokontroli.Umie podkreslać własne zalety,lubi się stroić.Choć nieco egocentryczna,nie jest egoistką,lubi sprawiać innym radość.Łatwo przystosowuje się do zmian,jest samodzielna,lojalna i uczciwa-można na niej polegać.Za wszystko czuje się odpowiedzialna.Jednak kontakt z nią nie jest prosty.
W miłości nieprzewidywalna,wiele wymaga od partnera i niełatwo przebacza .
Mimo błyskotliwej inteligencji i zamiłowań artystycznych ,z natury zapobiegliwą i gospodarną najczęściej pochłaniają ją sprawy codzienne.Realizuje sie w małżeństwie.


KLON-praktyczność
11.04-20.04 oraz
14.10-23.10
Nie należy do postaci tuzinkowych.Pełen humoru i życia,niezmordowany towarzysko pojawia się tam gdzie najmodniej i gdzie coś się dzieje.Motorem jego działań jest ciekawość świata,toteż choć z natury pełen rezerwy a nawet nieśmiałości,nie lęka się ryzyka.
Lubi wszelkie nowinki,podróże,poznawanie ludzi i ma dar prowokowania zwierzeń.Nie osądza jednak cudzych poczynań i jest niezwykle dyskretny.Wrażliwy na pochwały,lubi być w centrum zainteresowania.
W miłości bardzo skomplikowany,trudno mu znaleźć partnera.
Bywa równie częśto wielkim grzesznikiem jak i pokutnikiem.
Bywa też,za sprawą ogromnej wyobrażni i intuicji ,obdarzony darem jasnowidzenia.
Niezwykle inteligentny próbuje innym narzucic swoją wolę,rzadziej sam realizuje własne projekty.


ORZECH - namiętność
21.04 - 30.04 oraz
24.10 - 04.11
Pełen kontrastów potrafi jak nikt skomplikować sobie życie.
Dziwnie twardy i skomplikowany ma charakter, nie odpocznie i nie da innym odpocząć.
Inteligentny,ambitny i pracowity,bywa kapryśny i egoistyczny - równie często jak gościnny czy hojny.W miłości koniecznie chce wyłączności,jest zazdrosny i czuły.
Nadmiernie przeżywa komplikacje uczuciowe
Choć z natury samowolny i niestały,potrafi być w związku lojalny i wierny - nie znaczy to jednak,że jest łatwym partnerem.
W życiu bywa świetnym strategiem,jest śmiały w pomysłach,potrafi działać szybko i bez zbędnych skrupułów. Nie chadza utartymi ścieżkami,toteż ma mniej przyjaciół jak wrogów.
W zetknięciu z nim ryzykuje się wiele dobrego i złego i ciekawe życie pełne niespodzianek.
Żyje długo i cieszy się dobrym zdrowiem.


JAŚMINOWIEC - dyplomacja
01.05 - 14.05 oraz
05.11 -11.11
Miły i towarzyski zjednuje sobie ludzi swobodą i umiejetnościa rozmowy.
Wydaje się zrównoważony i bez problemów - w istocie wrazliwy i pełen rezerwy.Jak nikt inny rozumie zalety dyplomacji,a jego działania są ostrożne i przewidujace.
Małżeństwo z nim nie jest łatwe-mimo,że jest odpowiedzialny,ciążą mu zobowiązania.
Od życia oczekuje niewiele,nadzieje pokłada w dzieciach,które umie starannie wychować.Nie jest materialistą,lecz pracowity i obdarzony wyobraźnią często nieźle zarabia.


KASZTANOWIEC - sprawiedliwość
15.05-24.05 oraz
12.11-21.11
Urodziwy,silny i pełen wigoru potrzebuje przestrzeni.
Lubi szokować innych,często jest typem prekursora.Ma wrodzone poczucie sprawiedliwości i w słusznej sprawie potrafi działać gwałtownie.Zdarza mu się brakiem dyplomacji zrazic do siebie ludzi,a zawody i rozczarowania przeżywa długo,gdyż jest wrażliwy i uczuciowy.
W miłości wyrafinowany,trudno znajduje partnera.Kocha tylko raz,a obawa przed brakiem akceptacji komplikuje jego związki.Jego los zależy głownie od okoliczności - albo zajdzie wysoko,albo mimo talentów całe życie będzie walczyć z przeciwnościami.


JESION - ambicja
25.05-03.06.oraz
22.11-01.12
Piękne,mocne drzewo.Wysmukła sylwetka,elegancja i swoboda podobają się wielu.Natura niezależna i błyskotliwa,lecz niełatwo z nim współżyć.
Impulsywny,ambitny nieustępliwie dąży do swego szczęścia i sukcesu,choć zawsze trochę gra z losem.
Kapryśny i nieco egzaltowany,w sprawach miłości jest przezorny,stały i przewidujący.
Jego małżeństwo z miłośćc bywa często małżeństwem z rozsądku.
Można na nim polegać- jak nikt pomoże przetrwać ciężkie chwile.


GRAB - estetyzm
04.06-13.06 oraz
02.12-11.12 ]/b]
Niezwykle urodziwy za młodu bardzo dba o swój wyglą.To typ estety i zdarza się,że przedkłada formę nad treść.
Wrażliwy na pochwały,często pełen fantazji artysta,marzy o sławie,dąży do własnej doskonałości.Traktuje wiele rzeczy z pobłażliwym dystansem mając zarazem szacunek do dyscypliny i posłuszeństwa.Lubi zycie pośród sprawdzonych reguł,przy podejmowaniu decyzji towarzyszy mu lęk przed pomyłką.
Obdarzony wnikliwa intuicją jest naturą obowiązkową i prawą.Uczucia traktuje jako sprawe poważna,w miłości cechuje go uczciwość,choć chciałby przeżyć w niej coś niezwykłego.


[b]FIGOWIEC-wrażliwość
14.06-23.06 oraz
12.12-21.12
Obdarzony charakterem,osobowość niezależna i ciekawa.Obdarzony wielkim poczuciem humoru ma dużo serdeczności dla dzieci i zwierząt.Nie wszędzie dobrze się czuje,potrzebuje życzliwości i ciepła.Gdy gnebia go przeciwności losu,staje sie smutny i rozgoryczony.Czasem życie upływa mu na pokonywaniu pokus i własnych słabości.
Łagodny i uczuciowy,potrzebuje oparcia w rodzinie,nawet jeśli sam nie jest zbyt stały.
Choć nie należy do romantycznych kochanków,warto go poslubić.
Pracuje wytrwale a jego wysiłki przynoszą owoce.Chociaż w głębi duszy jest raczej leniwy,potrafi być rzeczowy i przedsiebiorczy.


BRZOZA- twórczość
24 CZERWCA - DZIEŃ LETNIEGO PRZESILENIA
Wiotka,delikatna i rasowa jest łatwa we współżyciu i miła.Powściągliwa ,dyskretna,łagodna i skromna,nigdy nie nadużywa czyjejś uprzejmości.Trzyma sie zasad lecz nikomu ich nie narzuca.Pozbawiona snobizmu,pełna umiaru i tolerancyjna nie troszczy się o przepych świata.Nie poszukuje kontaktów z wpływowymi ludźmi,nie bywa w świecie.
W miłości poszukuje uczuc stałych,stwarza klimat pogody i szczęśćia.Nie znosi wulgarności.Mimo swej delikatności potrafi być tytanem pracy.Jej żywa inteligencja,wyobraźnia,umiejętność syntetycznego spojrzenia i kreatyuwność sprawiaja,że właśnie w pracy zdobywa uznanie,a największe sukcesy odnosi w dziedzinie sztuki.


JABŁOŃ-miłość
23.12-01.01 oraz
25.06-04.07
Sentymentalna i zmysłowa osoba.
Skłonna jest do flirtów i przygód,a ponadto życzliwa dla innych i bezinteresowna,co bywa przez niektórych wykorzystywane.Jednak kiedy znajdzie odpowiedniego partnera,ustatkowuje sie i jest wierna w miłości.
Nie myśli za dużo o jutrze-to pełen wyobraźni filozof,który cieszy się życiem.Nie jest jednak lekkomyślna.Inteligentna,refleksyjna i logiczna jest ciekawa świata.
Teorie naukowe interesują ja tak samo jak dobre wino i kuchnia..
Prowadzi życie ruchliwe i ciekawe.


OLIWKA-mądrość
23.09-PORÓWNANIE JESIENNE
Pełna uroku kocha słońce,jest miła,łagodna i spokojna.Niezwykle dyskretna i tolerancyjna,nigdy nie wtrąca sie w sprawy innych.Dzięki rozwadze i intuicji nie daje się wykorzystywać,choć jest niezwykle życzliwa dla innych.Pełna uśmiechu i pogody,ma wielkie poczucie sprawiedliwości i nigdy nie robi nic na pokaz,toteż cieszy się miłością i respektem innych.W związkach stara się nie być zazdrosna,szanuje wolność partnera nawet kosztem własnych cierpień.Do domu wnosi szczęście i spokój.Jest typem filozofa,myśliciela,dla którego książki i towarzystwo mądrych ludzi maja największą wartość.
Do późnej starości zachowuje światły umysł.


BUK - wynalazczość
22.12- DZIEŃ PRZESILENIA ZIMOWEGO
Przystojny,twardy i nieustępliwy.
Bardzo dba o swój wygląd,toteż dożywa późnego wieku,zachowując gibkość ruchów i młodą sylwetkę.Potrafi nieźle zorganizować sobie życie i realizuje z uporem swoje projekty.
Jest materialistą-przede wszystkim chce być bogaty,a dopiero potem szczęśliwy.
W miłości rzadko obdarzony fantazją,za to troskliwy współmałżonek,sprawdzony opiekun i zazwyczaj domator,pragnie mieć dzieci i wzorowo prowadzony dom.
Jest inteligentnym realistą,ma zmysł organizacyjny,toteż doskonale sobie radzi na kierowniczych stanowiskach. :

Mój orzech się sprawdza, no może z wyjątkiem czułości.

kufa86
27-10-2007, 03:30
Horoskop a właściwie charakterystyka indiańska.
I. SOKÓŁ - 21.03. - 19.04. (ogień)
Niezależny i energiczny. Gdy indiańskim zodiakiem rządzi Sokół, przyroda budzi się do życia. Nic więc dziwnego, że w tym okresie rodzą się ludzie przekonani o tym, że do nich należy świat.

II. BÓBR - 20.04. - 20.05. (ziemia)
Solidny i zapobiegliwy. W znaku Bobra wiosna znajduje się w zenicie, rośliny zapuszczają korzenie.
Należące do tego totemu osoby trzymają się mocno ziemi, są rzeczowe i niezawodne.


III. JELEŃ - 21.05. - 20.06. (powietrze)
Szybki i czarujący. Wiosną osiąga kulminujący punkt. W świecie przyrody pojawiają się zwiastuny lata. Te przemiany określają charakter Jelenia - jego zmienność i pogodę ducha.


IV. DZIĘCIOŁ- 21.06. - 21.07. (woda)
Kapryśny i wrażliwy. Nadciągają wiatry z południa, które niosą zapowiedź lata.
Dzięki temu w osobach urodzonych w tym czasie tkwi olbrzymia siła i przyjemne ciepło słońca.


V. ŁOSOŚ - 22.07. - 21.08. (ogień)
Władczy i namiętny. Lato w zenicie, ale już z godnością zstępuje ze swego tronu ku jesieni...
To czas Łososia, który słynie z tego, że w sercu ma ogień i jest wspaniałomyślny.


VI. NIEDŹWIEDŹ - 22.08. - 21.09. (ziemia)
Łagodny i praktyczny. Schyłek lata. Przyroda wzywa do zbioru plonów. Niedźwiedź przygotowuje się do zimowego snu.
Ludzi tego totemu charakteryzuje rozsądek i poczucie obowiązku.


VII. KRUK - 22.09. - 22.10. (powietrze)
Ruchliwy i zrównoważony. Nadciągają wiatry z zachodu, liście opadają z drzew. To czas zadumy.
Ci, którzy w tym okresie przyszli na świat, poradzą sobie w każdch warunkach.


VIII. WĄŻ - 23.10. - 22.11. (woda)
Wytrwały i niezgłębiony. Jesienią natura - tak jak wąż - zmienia skórę. Obumieraniu przyrody towarzyszą wielkie emocje.
Ludzie spod tego znaku są zdolni do głębokich uczuć.


IX SOWA - 23.11. - 21.12. (ogień)
Mądra i dalekowzroczna. Przyroda zapada w zimowy sen. Ziemię zasnuy ciemności, które mogą przebić tylko sowie oczy.
Osoby tego totemu są spostrzegawcze, nic nie ujdzie ich uwadze.


X GĘŚ - 22.12. - 19.01. (ziemia)
Ziemia w pełni -trudny okres, który przetrwają tylko najlepsi. Waruni zmuszają do rozsądku, uporu i spokoju, choćby pozornego.


XI WYDRA - 20.01. - 18.02. (powietrze)
Sprawiedliwa i pomysłowa. Przyroda przygotowuje się do wiosny. Wraca nadzieja na zmiany na lepsze.
Rodzą się osoby z dużym poczuciem humoru, niekiedy nawet swawolne.


XII WILK - 19.02. - 20.03. (woda)
Wieją wiatry z północy. Dla Indian to symbol czystości i odnowy. Na świat przychodzą ludzie wyjątkowo uczuciowi, wrażliwi i

kufa86
27-10-2007, 03:35
Symbolika roślin
Rozchodnik wielki - symbol długiego,pomyślnego życia.
Jeśli zerwany w noc świętojańską i umieszczony między belkami domu nie straci swego naturalnego koloru,
domownicy mogą liczyć na długie i szczęśliwe życie.

Chmiel - symbol niesprawiedliwości,
a szyszkami wypełniano dawniej poduszki,co miało ułatwiać zasypianie.
Zgadza się, nie ma sprawiedliwości - piwa wczoraj nie piłem!!

Pokrzywa- wyraża podobnie jak róża,
miłość ale namiętną,wręcz płomienną.

Dzwonki majowe - symbolizują
miłość i szczęście.

Niezapominajki i serduszka okazałe - są również
wymownym dowodem miłości.

Pierwiosnki - zwiastują pomyślność.
Panna,która znajdzie kwiatek przed Wielkanocą,
wyjdzie za mąż jeszcze w tym samym roku.

Rozmaryn - symbol wierności i pamięci.Również owoce mają wiele symbolicznych znaczeń,np.:

Jabłko - symbolizuje wieczność,mądrość,wiedzę ,płodność i grzech.

Orzech włoski - symbol płodności i egoizmu.
Mój orzech - zgadza się, dodajmy lenistwa.

Ewita
27-10-2007, 07:22
zafundowałeś od rana, Kufo! Przez ciebie się za robotę nie wzięłam, tylko czytam:D
Drzewa niekoniecznie trafnie oddają cechy charakteru moich bliskich. Już prędzej totemy indiańskie, ale ona takie bardziej ogólne są...
I wiesz co? Jeśli rzeczywiście piwa nie piłeś - to zgadzam się, nie ma sprawiedliwości na tym świecie:D

tar-ninka
27-10-2007, 08:19
Ze mnie Kufa Dzięcioła zrobił ,a drzewa swojego jakos znalezc nie moge:confused:

Alsko
27-10-2007, 08:34
Na razie sprawdziłam siebie i bachora - drzewa trafione :) indiański dopowiada.

Fajna zabawa i nie tylko :D

Alsko
27-10-2007, 08:43
a figowiec lub jabłoń? Obejmują czerwiec - lipiec :)

tar-ninka
27-10-2007, 08:49
Jakas dzisiaj niedowidzaca jestem . Gdzies kiedys czytalam ze jestem jabłon. Dzięciol na jabloni, niezle;)

ammi1952
27-10-2007, 09:17
Poczytałam , poczytałam i z tego wszystkuiego nie zważając na wczesną godzinę poczłapie to baru sie napić bo rosjanie maja racje że bez pól litra tego nie rozbieriosz ,ło matko węza ze mnie zrobili :(
a ja sie tego paskudztwa brzydze a fuj

Bianka
27-10-2007, 09:52
Podobają mi się horoskopy chińskie, opisy poszczególnych znaków są rzeczywiście trafne, powiązania między nimi sensowne i w ogóle "coś w nich jest" :)
A I Cing? Porady czasem szokują trafnością. Wydobywają na powierzchnię nie tylko to czego szukamy, ale również to, co podświadomie lub nie, chowamy przed samymi sobą :)

irena
27-10-2007, 11:14
Niedżwiedzica jestem i już!

ammi1952
27-10-2007, 14:02
Poczytałam dalej jestem jak wkurzony wąż na kasztanowcu hihihi jak bardzo zła to będe kasztanami rzucać hihihi ciekawe jeno czy pyskiem czy ogonem a może jadem z kasztana ,o kurcze jednak musze to zapić bo coraz bardziej głupieje

enia60
27-10-2007, 14:22
sennik ....od tygodnia śledzę moje sny,nie czytam znaczenia ,bo b.bardzo chcę wierzyć ,że będą w/g moich wyobrażeń?,,,,,,,,,,,,bywało,że tak zdarzało się /chyba to nie było poprawne stylistycznie/ odpowiem potem ,jak będę wiedziała? przepraszam za moje wielkie nic!!

Alsko
27-10-2007, 16:23
Ty wnerwiony wężulku, co? Co Ci ten wąż szkodzi? No co? Lepszy wąż od pająka :D

Chyba że szukasz pretekstu do napicia się. A, to co innego :) Chodz na kielicha do baru!!!

destiny
27-10-2007, 17:35
Kufo - Figa mnie obnażyła :mad:
Do tego jeszcze sowa, (co nie bardzo rozumiem z opisu).
Ale mam pytanie - czy są tu jeszcze jakieś inne figi :confused:

szekla
27-10-2007, 17:45
A ja jestem gęsią pod jodła :)związaną z sokołem na jarzębinie -malowniczy obrazek :D

bogda
27-10-2007, 20:55
;) A ja jestem krukiem na leszczynie.....noooo...leszczyna owszem mi się podoba, ale kruk....nie lubię czarnych ptaków, bo są smutne i kraczą, a ja jestem wesoła....ale ostatnio coś mi się z głosem stało....czyżby to była ta pora kruka...:confused:

Alsko
27-10-2007, 21:13
Kruczyca na Klonie w związku z Niedzwiedziem pod Wierzbą spłodziła Niedzwiedzia pod Cedrem.
Można do tego dla większej jasności :) dodać horoskop chiński i kwiatowy.
Niezły melanż, ale we wszystkich prawie wszystko się zgadza :D

Bogdo, co Ty chcesz od kruka? Mądry ptak!!!

Pani Slowikowa
27-10-2007, 21:18
;) A ja jestem krukiem na leszczynie.....noooo...leszczyna owszem mi się podoba, ale kruk....nie lubię czarnych ptaków, bo są smutne i kraczą, a ja jestem wesoła....ale ostatnio coś mi się z głosem stało....czyżby to była ta pora kruka...:confused:


One sa pewnie przekonane ze pieknie i wesolo spiewaja..:rolleyes:
a ty mowisz ze kracza..

ammi1952
27-10-2007, 21:20
No i zalałam se tego weza na kasztanowcu w realu brrrrr jakas taka oslizgła ta gadzina , kurde juz wole być złosliwym jadowitym skorpionem niz tak węzyjiem ,wężykiem o matko droga co ja pisze. do czego mnie te horoskopy doprowadzają hihihi

Ewita
27-10-2007, 21:26
bóbr jestem... pod jaśminowcem:D Ciekawe... ciekawe... jakoś swoich cech się w tym doszukać nie mogę!

Pani Slowikowa
27-10-2007, 21:26
czy kiedykolwiek mialas w reku weza albo jaszczurke??
Sa przyjemne w dotyku i nie za zimne ani wstretne..
Waz jest oprocz tego zawsze usmiechniety do swiata a my durni ludzie tego nie widzimy..

Skorpion ??? no skorpion to inna sprawa... Nie czuzje do niego minimum sympatii..

Malgorzata 50
27-10-2007, 23:13
Jestem wężem i orzechem i wszystko się zgadza!!!!Fantastyczne kufo!!!

Bianka
28-10-2007, 07:10
Ja tam jestem człowiekiem...:D

Ala-ma-50
28-10-2007, 07:13
Ja niedźwiedziem siedzącym na lipie...dobre...niedźwiedzie lubią miód..lipowy tyż.

an_inna
28-10-2007, 07:24
Jestem wężem i orzechem i wszystko się zgadza!!!!Fantastyczne kufo!!!
Jak już mówiłam Małgorzato jestem Twoją bliźniaczką, no zgoda - starszą bliźniaczką:D:D:D Może dlatego to mnie dziwi - "Żyje długo i cieszy się dobrym zdrowiem."

jolita
28-10-2007, 08:54
czyli następna starsza bliźniaczka - tym razem Bogdy - WITAJ

http://img524.imageshack.us/img524/8996/leszcz2oy3.gif (http://imageshack.us).............9066

ps. a co z tymi kwiatkami - jakich dat dotyczą?

an_inna
28-10-2007, 09:05
Tutaj masz Jolu http://www.kwiatowy.parapsycholog.com.pl/
Ciekawe - na orzechu siedzi wąż z frezją w zębach:D HaniuBasiu, czy wąż ma zęby?

jolita
28-10-2007, 09:16
906990709071 - wrzos...nie najgorzej...

ammi1952
28-10-2007, 09:49
Jako dziecko na pewno wiem ze miałam jaszczurki w rękach . Żaby też , myszki i szczury mi nie straszne mogę się z nimi bawić ,pajaki tyz mi nie straszne - najwyżej" kapciem go kapciem " ;) ale ćmy nie znosze fizycznie i panicznie ,podobny mam stosunek do węży i tych w terariach tyż . A tu ze mnie węża na Kasztanowcu z piwonią w zębach zmieniajacego skóre z obłędem w oczach i strzelającego hihihi chyba z ogona alboli ogonem miotajacym kasztany w przeciwnikow , o matko jeszce mnie suszy po tym wczorajszym zalewaniu węża brrrrrrrrrrrr

BUNIA
28-10-2007, 11:42
Topola jestem - hm??? /populus lac/
Jasminowiec ?? - ladny kwiat i pieknie pachnie
Bobr ?? - ciagle w wodzie ?? brrr
http://www.vpx.pl/files/id1m2zjmkzajqj4rtbmw.jpg (http://www.vpx.pl/)http://www.vpx.pl/files/j1yzzzxgiemmndz3lhdq.jpg (http://www.vpx.pl/)http://www.vpx.pl/files/yyyxh0lvne3dy2nzczwy.jpg (http://www.vpx.pl/)
A tak w ogole .. to bardzo duzo zgadza sie

Basia.
28-10-2007, 13:42
To jest szczera prawda.

KASZTANOWIEC - sprawiedliwość
15.05-24.05 oraz
12.11-21.11
Urodziwy,silny i pełen wigoru potrzebuje przestrzeni.
Lubi szokować innych,często jest typem prekursora.Ma wrodzone poczucie sprawiedliwości i w słusznej sprawie potrafi działać gwałtownie.Zdarza mu się brakiem dyplomacji zrazic do siebie ludzi,a zawody i rozczarowania przeżywa długo,gdyż jest wrażliwy i uczuciowy.

Tutaj już prawdy jest dużo mniej.

KASZTANOWIEC - sprawiedliwość
15.05-24.05 oraz
12.11-21.11
W miłości wyrafinowany,trudno znajduje partnera.Kocha tylko raz,a obawa przed brakiem akceptacji komplikuje jego związki.Jego los zależy głownie od okoliczności - albo zajdzie wysoko,albo mimo talentów całe życie będzie walczyć z przeciwnościami.

Tutaj prawda z wyjątkiem popadania w tarapaty finansowe.
PIWONIA.
To osoba o wielkim sercu i bardzo stała w uczuciach. Jeśli pokocha lub obdarzy swą przyjaźnią, to na zawsze. Można na nią liczyć w każdej sytuacji i mieć pewność, że nie zawiedzie. Swe powołanie znajduje w takich zawodach jak lekarz czy pielęgniarka. Piwonia u ludzi wywołuje uczucia ambiwalentne, albo się ją kocha albo nienawidzi. W sprawach finansowych popada w ciągłe kłopoty, na skutek własnej rozrzutności.

Pani Slowikowa
28-10-2007, 14:27
Cyprys i sokol..
No ten cyprys to sprawdza sie tylko do polowy..

kufa86
28-10-2007, 19:09
Żona pyta Męża :
-Kochanie przeczytać ci twój horoskop???
Mąż:
-Czytaj
Żona:
-Praca: gwiazdy sie uśmiechają
-Przyjaciele: gwiazdy się uśmiechają
-Sex: gwiazdy wręcz pokładają się ze śmiechu

Chiromancja to wróżenie z linii dłoni
Mały test
http://www.sexgage.com/
tylko, żeby się coś nie zapaliło od nadmiaru ognia.

kufa86
28-10-2007, 19:15
Żona pyta Męża :
-Kochanie przeczytać ci twój horoskop???
Mąż:
-Czytaj
Żona:
-Praca: gwiazdy sie uśmiechają
-Przyjaciele: gwiazdy się uśmiechają
-Sex: gwiazdy wręcz pokładają się ze śmiechu

Chiromancja to wróżenie z linii dłoni
Mały test
http://www.sexgage.com/
tylko, żeby się coś nie zapaliło od nadmiaru ognia.

emka46
29-10-2007, 09:20
9103

Sowa siedzi na grabie z mniszkiem lekarskim w dziobie.

Kundzia
29-10-2007, 09:52
Sokół z pokrzywą w dziobie na leszczynie związany z gęsią na jabłoni!
Ciekawe powiązanie,ale jakże w tych horoskopach niemal wszystko pasuje.

LESZCZYNA - oryginalność
22.03-31.03 oraz
24.09-03.10
Choć niepozorna,ma wiele wdzięku i trudno oprzeć się jej urokowi.
Kapryśna i zmienna,umie sprawić by ją kochano.Potrafi być szczodra i tolerancyjna lub niebezpieczna ,uparta i złośliwa.Oryginalna i niepodobna do nikogo,zwraca na siebie uwagę.Można się po niej spodziewać wszystkiego..W miłości potrafi być najmilszym albo też najbardziej męczącym partnerem.Związek z nią jest pasjonujący,choć na ogół nie przynosi odpoczynku.Jest typem społecznika,dobrym pracownikiem uczącym się szybko i łatwo.Ma wiedzę,ale jaki zrobi z niej użytek,zależy tylko od jej dobrej woli.

SOKÓŁ - 21.03. - 19.04. (ogień)
Niezależny i energiczny. Gdy indiańskim zodiakiem rządzi Sokół, przyroda budzi się do życia. Nic więc dziwnego, że w tym okresie rodzą się ludzie przekonani o tym, że do nich należy świat.
JABŁOŃ-miłość
23.12-01.01 oraz
25.06-04.07
Sentymentalna i zmysłowa osoba.
Skłonna jest do flirtów i przygód,a ponadto życzliwa dla innych i bezinteresowna,co bywa przez niektórych wykorzystywane.Jednak kiedy znajdzie odpowiedniego partnera,ustatkowuje sie i jest wierna w miłości.
Nie myśli za dużo o jutrze-to pełen wyobraźni filozof,który cieszy się życiem.Nie jest jednak lekkomyślna.Inteligentna,refleksyjna i logiczna jest ciekawa świata.
Teorie naukowe interesują ja tak samo jak dobre wino i kuchnia..
Prowadzi życie ruchliwe i ciekawe.

X GĘŚ - 22.12. - 19.01. (ziemia)
Ziemia w pełni -trudny okres, który przetrwają tylko najlepsi. Waruni zmuszają do rozsądku, uporu i spokoju, choćby pozornego.

Nic dodać nic ując,choć w zasadzie to można dodać,że pamiętliwa ,dobroci nie zapomni,krzywdy nie daruje.

kufa86
29-10-2007, 15:11
Ale jaja, laska tańczy tak jak ja chcę.
jestem mentalnie rozwinięty.
Trzeba zacząć robić jakieś cuda.
test
http://www.joemonster.org/article.php?sid=8030

Kundzia
29-10-2007, 16:23
To wychodzi na to ,że ja niedorozwinięta,mnie się za cholerę w drugą stronę nie kręci,hiii..hiii.. hiii.

Ewita
29-10-2007, 16:44
Ale jaja, laska tańczy tak jak ja chcę.
jestem mentalnie rozwinięty.
Trzeba zacząć robić jakieś cuda.
test
http://www.joemonster.org/article.php?sid=8030
bo jeszcze ci zaszkodzi! Powoli, powoli!

Basia.
29-10-2007, 17:11
mentalnie rozwinięta.:) Zaraz poobserwuję jak się kręci tancerka kiedy "nie pracuje się półkulami".:)

an_inna
29-10-2007, 18:14
Ale fajne! Na czym to polega? Kręci mi się w lewo, potem trochę w prawo i znów w lewo - i naprawdę muszę się wysilić, żeby kręciła się w prawo:D :D :D

Alsko
29-10-2007, 18:43
Nastawili ją na kręcenie, a mnie wmawiają, że jestem rozwinięta mentalnie :confused: Za łatwo to idzie...

Może to zrobił ktoś, kto opracował pytania do "Czy wierzysz w miłość"? - po polskiemu, hihihi :D

Bianka
29-10-2007, 20:31
Kręci się w obie strony! To jakieś złudzenie, czy joemonster podstępnie zmienia kierunki?

destiny
29-10-2007, 21:24
Chyba sobie poradzicie z j.rosyjskim ? :D

http://emagia.narod.ru/index.htm

Hi,hi,hi...

kufa86
29-10-2007, 21:47
bo jeszcze ci zaszkodzi! Powoli, powoli!
Spoko
pikawka OK
żyła też

kufa86
06-11-2007, 16:47
Znalazłem taki ciekawy test osobowości eneabram
http://enneagram.pl/

elizka
06-11-2007, 16:56
Chyba sobie poradzicie z j.rosyjskim ? :D

http://emagia.narod.ru/index.htm

Hi,hi,hi...
No ładnie!Akurat wiem co to znaczy bieriemiennaja-stąd hi hi!Ty śmieszko!

an_inna
06-11-2007, 17:08
Znalazłem taki ciekawy test osobowości eneabram
http://enneagram.pl/ Na ogół mnie śmieszą takie psychozabawy, ale tym razem wynik jest niesamowity9495

Basia.
06-11-2007, 17:29
Znalazłem taki ciekawy test osobowości eneabram
http://enneagram.pl/
jestem 1 w 2, czy ja wiem?:) :) Zawsze można coś dopasować.:)

destiny
06-11-2007, 17:41
Jedynka ze skrzydłem dziewięć: 1w9 - "Idealista"

Ale nie jestem pewna oceny - brakuje mi tutaj skali, być może gdyby test był bardziej rozbudowany ???...wynik byłby troszkę inny.
A gdzie moja romantyczność ??? Ratunku !
Coś tam mogę potwierdzić (wg oceny samej siebie, oczywiście).
Z reszta się nie zgadzam.
Zrobię jeszcze raz, jak będę w lepszym nastoju :D

emka46
06-11-2007, 18:09
Wyszło mi: obserwator 5 w 6, większość się zgadza.

hannabarbara
06-11-2007, 18:33
A ja jestem dziewiatka ze skrzydełkami 8. Spokojny typ z inklinacjami przywódczymi. Robiłam sobie ten test już jakiś czas temu i ponieważ wszystko mi się zgadza, zaczęłam się trochę siebie bać. Bo jest tak takie stwierdzenie, że w głębokim stresie, moje zachowanie jest iracjonalne, a nawet samoniszczące.Może uda mi się przejść przez życie, bez tego głębokiego stresu.

ammi1952
06-11-2007, 18:43
hihihi jestem 1 w 2

kufa86
06-11-2007, 19:47
Basia, ammi.
Wy też jesteście tak apodyktyczne, zasadnicze i agresywne jak ja?

chickita
06-11-2007, 22:19
Kruczyca na Klonie w związku z Niedzwiedziem pod Wierzbą spłodziła Niedzwiedzia pod Cedrem.
Można do tego dla większej jasności :) dodać horoskop chiński i kwiatowy.
Niezły melanż, ale we wszystkich prawie wszystko się zgadza :D

Bogdo, co Ty chcesz od kruka? Mądry ptak!!!
Ala, ponioslo Cię. Płuca ( i nie tylko) zastrajkowały, tak sie usmiałam.
Jam dzięcioł na wiązie ale balam sie zobaczyć z kim co płodziłam.:D Czasem lepiej zyc w niewiedzy.

hannabarbara
06-11-2007, 22:35
Kręci się w obie strony! To jakieś złudzenie, czy joemonster podstępnie zmienia kierunki?
To napewno nasz mózg tak działa, zgodnie z naszą wola. Mozna sie przekonać, ze nie ma tu żadnej sztuczki, bo mozna sobie dowolnie regulować długość tańca w jedną lub w drugą stronę.

chickita
06-11-2007, 22:42
No to mi wyszło. Brrrr. Dysydent 8w7. Despotka z jajami nadziewanymi skłonnościami. Jessssssu! To ja jednak podtrzymuje. Nieświadomi mniej tracą.

Ewita
07-11-2007, 07:55
7 w 8... O, rrrany! Ile się naczytałam, dowiedziałam, przeanalizowałam... I co? I wiem, że nic nie wiem...

Basia.
07-11-2007, 10:38
Basia, ammi.
Wy też jesteście tak apodyktyczne, zasadnicze i agresywne jak ja?
Jestem apodyktyczna, zasadnicza i agresywna i mam grupę krwi B Rh-.:)

chickita
07-11-2007, 10:42
Sama widzisz Ewitko. Nie było warto. Czasem lepiej jak człowiek nie wszystko o sobie wie. Mialam bajzel na "strychu" ale po tym co przeczytalam to juz mi sie generalny remont szykuje.

Lila
07-11-2007, 10:47
Jestem apodyktyczna, zasadnicza i agresywna i mam grupę krwi B Rh-.:)

Jestem apodyktyczna ponoć,nie agresywna lecz wojownicza,raczej nie zasadnicza na pozór.:D
Grupa AB się kłania.
I co ? Czy to ma jakieś znaczenie ? Nie wierzę..

kufa86
07-11-2007, 10:50
Jestem apodyktyczna, zasadnicza i agresywna i mam grupę krwi B Rh-.:)
Jestem apodyktyczny, zasadniczy i agresywny i mam grupę B.

Basia.
07-11-2007, 10:53
Jestem apodyktyczny, zasadniczy i agresywny i mam grupę B.
bardzo mi miło.:) :)

Basia.
07-11-2007, 10:54
Jestem apodyktyczna ponoć,nie agresywna lecz wojownicza,raczej nie zasadnicza na pozór.:D
Grupa AB się kłania.
I co ? Czy to ma jakieś znaczenie ? Nie wierzę..
wchodziłaś na tę stronkę: http://enneagram.pl/

Basia.
07-11-2007, 10:56
7 w 8... O, rrrany! Ile się naczytałam, dowiedziałam, przeanalizowałam... I co? I wiem, że nic nie wiem...
sprawdziłam moja kochana, zgadza się w 90%.:) :)

Ewita
07-11-2007, 11:59
Tobie wierzę bez zastrzeżeń...:D

kufa86
13-11-2007, 12:24
Test na płeć mózgu - za pierwszym razem wyszło mi 10, za drugim zero, za trzecim minus 15.
Ciężko mi zrozumieć sposób myślenia osób ze 100.
http://psphome.dhtml.pl/test_plec_mozgu.html

Basia.
13-11-2007, 14:23
wklejam:
Liczba punktów: 110.
Twoj mózg jest uformowany skrajnie odmiennie od mózgów płci przeciwnej.
Wyszło mi tak 2 razy.

Pani Slowikowa
13-11-2007, 14:37
70.. typowy mozg kobiety... czemu sie nie dziwie bo jestem nia juz dlugo..
Jezeli ktos ma jakies watpliwosci... to.. moze sprawdzic..:rolleyes:

emka46
13-11-2007, 19:08
Też 70 ale piszą,że trzeba powtarzać co jakiś czas.Ale chyba już za późno na zmiany??

Pani Slowikowa
13-11-2007, 19:14
Powtarzac??? Po co?? Po to zeby sie dowiedziec tego samego za miesiac.... Ze jestem kobieta i ze mam kobiecy mozg?? Ja juz o tym wiedzialam calymi latami bez zadnych testow..
Sami sobie taki test moglibysmy wymyslec.. bo wszyscy doskonale wiedza jaka jest roznica pomiedzy rozumowaniem mezczyzny i kobiety.. no oczywiscie o istnieniu kobiecego instynktu i mozliwosci jasnowidzenia a o kompletnym tego braku u facetow..
TEST TO ZABAWA

Benigna
13-11-2007, 19:39
Mnie wyszło 100 z uwagą, że mam mózg typowo kobiecy.
Dobrze, że się upewniłam:D

bogda
13-11-2007, 19:46
To ja lepiej nie będę się sprawdzać, bo jak mi wyjdzie coś innego to się załamię, a tak jestem przekonana, że jestem kobietą....ot co... :D

chickita
13-11-2007, 19:55
No to ja jestem typowy chłop. Wyszło mi 60, mózg typowo męski. Sposób myślenia zgodny z obojgiem płci. Znaczy, ze co? Obojniak jestem?

bogda
13-11-2007, 19:57
No widzisz Chickita...lepiej było nie sprawdzać...a tak w ogóle to gdzieś się podziewała jak Cię nie było...:)

chickita
13-11-2007, 19:58
No widzisz Chickita...lepiej było nie sprawdzać...a tak w ogóle to gdzieś się podziewała jak Cię nie było...:)
Jak to gdzie? Jako babochłop w 100% polazłam do pracy.:D

Benigna
13-11-2007, 19:59
wklejam:
Liczba punktów: 110.
Twoj mózg jest uformowany skrajnie odmiennie od mózgów płci przeciwnej.
Wyszło mi tak 2 razy.
było napisane, że dla mężczyzn wynik jest 0-50, a dla kobiet
50-100. To znaczy,że Ty jesteś superkobietą9757
Pozdrawiam:)

bogda
13-11-2007, 20:00
To rozumię, że twoje członki i kosteczki już w należytym porządku.....:)

Basia.
13-11-2007, 20:02
bo już zaczęłam się marwić, że jakiś popapraniec ze mnie.:)

chickita
13-11-2007, 20:04
To rozumię, że twoje członki i kosteczki już w należytym porządku.....:)
Ja nie wiem Bogda czy one w porządku czy sie poddały bo stwierdziły, ze opór i tak zostanie złamany. Jak na złamane żebra to ja nie jestem cierpiąca. Juz raz ten cud z zebrami zaliczyłam i bolało jak diabli a teraz jakoś tak mniej. Za to mnie bardzo głowa boli. Ewa miała rację, jak zawsze, wyjdzie jutro. Wyszło. Ryjek mam siny ale kosmetyki teraz tuszują wszystko. Kilo tapety i po krzyku. Bólu głowy sie pozbyc nie mogę jakoś.

Alsko
13-11-2007, 20:11
nie mogłabyś do lekarza zanieść tej bolącej głowy? A jeśli palnęłaś się o coś?
Przejdz się, bardzo Cię proszę!!!!

chickita
13-11-2007, 20:16
nie mogłabyś do lekarza zanieść tej bolącej głowy? A jeśli palnęłaś się o coś?
Przejdz się, bardzo Cię proszę!!!!
Ala! Ty we mnie nie wierzysz! No jestem w szoku. Oczywiście, że zostałam zmuszona. Byłam. Pani dała tableteczki p/bólowe i skierowanko do neurologa. Czystki mi robili w kompie w pracy bo zastrajkował to latałam i załatwiałam. Jutro mam iść do Pani dr. Szef mi wizytę zasponsorował bo powiedział, ze mój mózg jest mu potrzebny i nie może mu się nic stać. Niebywałe. Zostałam posegregowana na części zamienne.:D

Alsko
13-11-2007, 20:29
się nie szokuj! Pójdziesz do neurologa i jeśli nie licząc się z forsą NFZ skierują na tomografię, to zobaczysz sobie fotkę własnego uma :)
Ja swojego rozuma mam (fotkę) i się zastanawiam, czy jej nie oprawić w ramki.

chickita
13-11-2007, 20:46
się nie szokuj! Pójdziesz do neurologa i jeśli nie licząc się z forsą NFZ skierują na tomografię, to zobaczysz sobie fotkę własnego uma :)
Ja swojego rozuma mam (fotkę) i się zastanawiam, czy jej nie oprawić w ramki.
Mam juz taka, stwierdzono, ze mam. Istny cud! :D Teraz sie zobaczy? Mam obawy. Trudno jak będzie trzeba to polezę a co. Niech szefostwo wie, ze mam skoro taki cenny. Gorzej jak bedzie pusta klisza? Jak ja mu to wytłumaczę? Za wczasu muszę jaką wiarygodną bajeczkę wymyśleć, do tego to Lila, Małgosia, Basia, Asia bedą potrzebne. Ostatnio nam bardzo dobrze poszło.:D Było wiarygodnie a o to chodzi!

Alsko
13-11-2007, 20:59
No jasne, wysłany na wywczas dla regeneracji po ogłupiających ludziach z otoczenia.
Zostawiłaś na jego miejsce sztuczną inteligencję, która fotogeniczna nie jest.
Proste jak budowa cepa.

chickita
13-11-2007, 21:07
No jasne, wysłany na wywczas dla regeneracji po ogłupiających ludziach z otoczenia.
Zostawiłaś na jego miejsce sztuczną inteligencję, która fotogeniczna nie jest.
Proste jak budowa cepa.
JESTEŚ MOIM IDOLEM!!! To jest rewelka! :D :D

Alsko
13-11-2007, 21:10
Poprosze to na piśmie, poświadczone przez notariusza. W ozdobnych ramkach powieszę!!!! Ale cyrk!!

chickita
13-11-2007, 21:19
Poprosze to na piśmie, poświadczone przez notariusza. W ozdobnych ramkach powieszę!!!! Ale cyrk!!
A ten notariusz to konieczny? Może byc prawnik, mam bliżej?:D Ty sie śmiej. Niech mnie ten czerep przestanie bolec to to ładnie napiszę i Ci wkleje.:D Idolu mój!

Alsko
13-11-2007, 21:25
a Ty mi tu wyznania czynisz? Pogoni nas moderator i nawet sztuczny mózg nam nie pomoże :D

kufa86
13-11-2007, 21:53
Pogoni nas moderator
Eee..tam mody tutaj są OK.
Chickita, załóż temat (poważny) "Historia forum" (mnie już opierdzielają, że za dużo piszę) i wpisz w nim, że u jednego z userów stwierdzono mózg - reszta będzie zazdrościć.

chickita
13-11-2007, 22:12
Eee..tam mody tutaj są OK.
Chickita, załóż temat (poważny) "Historia forum" (mnie już opierdzielają, że za dużo piszę) i wpisz w nim, że u jednego z userów stwierdzono mózg - reszta będzie zazdrościć.
Nie zazdrościli bo nie wiedzieli, ze mam a teraz to juz sensu nie ma bo sie tajemnica wydala to nikt nie weźmie udziału w tym wątku. Jaki sens? Kufa, ja Cie nie poznaje. Czego sie tak ciskasz?:D Nie traktuj mnie jak wroga bo to nie ten adres.

wuere'le
29-11-2007, 21:48
Jutro andrzejki i mam dla Was wróżbę numerologiczną:

To może wróżba nie andrzejkowa, ale dlaczego sobie nie policzyć? MAGICZNE LICZBY:
Uczestnik wróżby podaje swoją datę urodzenia, następnie sumujemy cyfry dodając je po kolei do siebie, tak aby dojść do jednej i odczytujemy:
Jedynka - oznacza, że doskonale wiesz czego chcesz w życiu i osiągasz swoje cele. Jesteś osobą dynamiczną i przedsiębiorczą . Czekają Cię zaszczyty, jeśli będziesz sumiennie pracował.
Dwójka - oznacza, że jesteś obdarzony dużą wyobraźnią. Lubisz zadawać pytania i dokonywać analizy interesującego Cię tematu. Możesz zostać naukowcem.
Trójka - oznacza, że jesteś osobą aktywną, oryginalną i trochę w życiu zbuntowaną. Masz dar bycia duszą towarzystwa, wykorzystaj to w pracy z ludźmi.
Czwórka - oznacza, że jesteś osobą bardzo pracowitą. W życiu możesz osiągnąć bardzo dużo, ale tylko dzięki ciężkiej pracy. Można na Tobie polegać i zaufać Ci.
Piątka - oznacza, że masz skłonności do podróży, zawierania nowych znajomości, jesteś osobą ekspresyjną, ciągle za czymś pędzącą i coś realizującą , nie znosisz nudy.
Szóstka - oznacza, że dużą wartość dla Ciebie ma rodzina, jesteś osobą wrażliwą i uczuciową. Chętnie przebywasz w świecie fantazji. Masz bogatą wyobraźnię.
Siódemka - oznacza, że masz bardzo dobrą intuicje, jesteś osobą serdeczną i towarzyską. Marzą Ci się dalekie, fantastyczne podróże.
Ósemka - oznacza, że jesteś silną i mocna osobowością, posiadasz zadziwiającą umiejętność radzenia sobie w życiu, umiesz zarobić pieniądze.
Dziewiątka - oznacza, że jesteś osobą obdarzoną wieloma talentami i zdolnościami, osobą wytrzymałą na przeciwności losu. Masz dość energii by realizować swoje marzenia.
Komu się sprawdzi? Pewnie każdemu po trochu. Jak dodawać? Np. 01.09.1943 = 27 = 2+7 = 9

Miłej zabawy i pomyślnych wróżb.

kufa86
30-11-2007, 13:53
Wyszło, że jestem ósemka.

Basia.
30-11-2007, 16:05
Jestem szóstką.

Ewita
30-11-2007, 16:08
Ja ósemką(?)

bogda
30-11-2007, 20:24
A ja dziewiątką....:)

Alsko
30-11-2007, 20:32
skąd wziąłeś te numerologiczne opisy? One są zupełnie inne od cytowanych często w różnych mediach. I chyba jakieś "ugrzecznione".

Basia.
30-11-2007, 21:32
skąd wziąłeś te numerologiczne opisy? One są zupełnie inne od cytowanych często w różnych mediach. I chyba jakieś "ugrzecznione".
mam książkę "Numerologia" i ta metoda jest metodą właściwą. Nawet kiedy ustalałam swój "numer" podając datę urodzenia, imię, nazwisko zawsze wychodzila mi szóstka /przy okazji przypomniałam sobie, że tę książkę pożyczyłam koleżance/ zaczęłam się bawić w obliczenia potrzebne do charakterystyki mojej osoby /to jest ciekawe ale pracochłonne/ i nie skończyłam. Muszę odebrać ksiażkę i wrócić do temetu.

an_inna
30-11-2007, 21:44
Chyba coś się nie zgadza:mad: Jestem trójką...

Malgorzata 50
30-11-2007, 23:16
Ja też hi hi hi

an_inna
30-11-2007, 23:26
Bliźniaczka - mówiłam!!!

Malgorzata 50
30-11-2007, 23:30
Nooo a z ktorego jesteś listopada????

an_inna
30-11-2007, 23:32
Małgorzato, ja jestem starsza bliźniaczka :D i jestem z października. A jednak się znacznie różnimy ;), ja nie jestem sową i już wobec tego idę spać. 10303

emka46
01-12-2007, 08:25
Jestem siódemką.

Alsko
01-12-2007, 09:16
metoda jest jak najbardziej właściwa!!!
Niewłaściwe są charakterystyki. Niepełne, ugrzecznione.
O to mi chodziło.

Malgorzata 50
01-12-2007, 10:04
Małgorzato, ja jestem starsza bliźniaczka :D i jestem z października. A jednak się znacznie różnimy ;), ja nie jestem sową i już wobec tego idę spać. 10303
Hi hih i a ja poszlam spac przed Tobą ....bo to byl ostatni mój wpis....

e-bietka
01-12-2007, 18:23
lew - topola (pesymizm) - łosoś (ogień) - 8 w 7 (szef - entuzjasta) i siódemka (ach te podróże). A to mieszanka! A dama się kręci jak jej każę.:confused: :)

BUNIA
01-12-2007, 20:23
Melduje sie
Jedynka -" oznacza, że doskonale wiesz czego chcesz w życiu i osiągasz swoje cele. Jesteś osobą dynamiczną i przedsiębiorczą . Czekają Cię zaszczyty, jeśli będziesz sumiennie pracował."
zgadza sie i owszem wszstko oprocz zaszczytow
czekam i czekam
...................10326

bogda
01-12-2007, 21:04
No...nie wytrzymam, Lila zmienia się w lwa a Bunia walczy z bykiem???

Alsko
01-12-2007, 21:19
Bunia nie walczy. Sama z sobą? Ona chyba jest 1-majowym Bykiem :)

bogda
01-12-2007, 21:21
No widzisz Alusiu jaka jestem ciemnota, nie doczytałam że Bunia to byk....:D

kufa86
16-12-2007, 17:44
Test na znajomość słownictwa
http://home.elka.pw.edu.pl/~wjaczews/test/

emka46
16-12-2007, 18:13
Z marszu miałam dwa błędy, punkt pierwszy i ostatni.
Starość nie radość.

zdzislaw.bedrylo
16-01-2008, 17:10
Walczymy z samym sobą..Słyszy się o depresjach..zwątpieniach..
mamy problemy emocjanalne...duchowe..rozterki..co zrobić gdy...
i tak dalej...
Wszystkie te negatywy utrudniające życie codzienne możnaby było bez problemu załatwić po przez kontakt z osobą posiadająca
właściwości energetyczne "Reiki"....
"Reiki"..jako taka nie jest narzędziem terapeutycznym ani stricte
leczącym.. ale jej właściwości pomagają wielu w osiąganiu pomocy w różnych dolegliwościach ...Są to od 2 tysięcy lat sprawdzone metody pomagania innym ludziom.Istnieje mnóstwo
sprawdzonych i udokumentowanych przykładów ,gdzie ta energia
pomogła w różnych przypadkach...W naszym społeczeństwie
pokutuje obiegowa opinia z gruntu zła i wielce krzywdząca,że
wszystkie ,sprawdzone od 2 tysięcy lat metody medycyny
alternatywnej...to instrument diabła i złego ducha...
Przecież czlowiek pierwotny nie posiadał innych możliwości
leczenia...obserwował przyrodę i leczył....Chińska medycyna
do dnia dzisiejszego pomaga ludziom.....i dla tego zwalczanie
medycyny alternatywnej i innej jak np.radiostezja...jest chyba
delikatnie mówiąc głupotą bezgraniczną.....Mówienie,że to
zły duch i diabeł to w 21 wieku zakrawa na. totalną głupotę...

Basia.
16-01-2008, 17:19
ludzie wierzą w leczenie innymi metodami, dużo osób się jednak zraziło bo oprócz bioenergoterapeutów takich z prawdziwego zdarzenia pojawiło się wielu oszustów. Miałam koleżankę /nie żyje/ bioonergoterapeutkę, która przyjmowała pacjentów w ganinecie lekarskim wspólnie z lekarzem. Pomogła wielu osobom nmie również.

Dzidka
04-02-2008, 15:09
Dzisiaj znalazłam przypadkiem link na temat wspominanego często na naszym forum tarota.
Jest to nagranie audycji pt."Jarmark cudów", która była prezentowana cyklicznie w TVP.
http://egeszegedre.wrzuta.pl/film/oSRR1vJUOL/